Foto

Je to tak. Byl jsem nedávno překvapen v diskusi, kdy mi jeden známý bloger sdělil, že karma jeho článků je vyšší než ta moje a dokonce v jednom roce byl v hodnocení blogera roku výše než já. Fakt jsem byl udiven, že na to ještě někdo hraje. Opravdu si nepamatuji svá umístění a je mi to fuk. Doma mám jedno íčko za přínos blogu, používám ho jako praktické těžítko. Včera jsem došel z Lisabonu do Santiaga a věřím, že tahle podstatná karma mi vydrží. Za tu číselnou si člověk koupí akorát...

Foto

Napsal jste text, který v tomto prostoru karmu nezvedá, zato přináší úsměv a dobrou náladu.

VF

Tak to mne těší.

Přeji dobrou náladu po celý víkend.

Foto

To mi vždycky vrtá hlavou, co vede autory k získávání co nejvyšší karmy a co pak s tou vysokou karmou dělají? Mají to číslo doma vyvěšené nad postelí / psacím stolem / dřezem? Zvyšuje to číslo jejich atraktivitu pro příslušníky / příslušnice opačných pohlaví?

Foto

Karma je pěkná potvůrka, je vrtkavá a mnohdy nevyzpytatelná jako žena. Nicméně existuje proti ní lék: "Nacházet potěšení i v tom, pokud ten který článek zaujal pozitivním způsobem alespoň jednoho čtenáře." je to málo? Není, ten čtenář je totiž člověk se svými city, pocity, radostmi, trápeními a potřebami. A Vy, já nebo jakýkoli jiný pisálek mu jednu z těch potřeb nebo radostí aspoň na chvilku poskytl.

Hezký den, Vlastíku.

Foto

Honzo, když už Tě tu vidím. Jak jsem psal o své čtenářce, která je mou velkou obdivovatelkou, potkal jsem ji znovu ve středu a mohu konstatovat, že na mém místě bys ji označil za, cituji, „okulibou.“ A víc raději nenaznačuji.

Foto

Předpokládám, že většina píšících píše pro to, že si myslí, že má co říct. V takovém případě každé přečtení potěší, ale není podmínkou. Speciálně u poezie.

Vašek

Foto

Ne každý, kdo si to myslí, má skutečně co říct. A ne každý text po přečtení potěší.

LS

Výši karmy neberu vážně. Když se ukázalo, že ten, kdo se výší karmy chlubil v každém článku, je podvod.

LS

Jo, jedná se o blogera Jaromíra Petříka.

Foto

,,Karmohoniče" je snadno poznat. Stejně tak jako ty persony, pro které jsou tyto stránky bezmála až pupek světa. Vč. mnohých ,,takydiškutérů" A i ono ,,kolegáčkování" nejednou lecčím zavání.P.S.: napsal jsem i na tato témata ,,pár" BLOGŮ. Karma u nich ani náhodou nehrozila, a reakce na ně mně u některých ani náhodou nepřekvapila. Šlo o převážně tytéž ,,persony" jak z řad některých blogujících, potažmo až ,,tvůrčích chrličů (ZÁVISLÁKŮ?), tak i často až ,,osvědčených" ,,takydiškutérů".A ještě ,,maličkost". Výši karmy určuje především návštěvnost, nikoli ,,kvalita díla"

Foto

Jeden z nejholivéjších takydiškutérů je nějakej Jiroudek

Neznáte ho náhodou?)】

PN

Dojemné....aneb jak se rozepsat o chování se ve stylu "kam nedosáhnu, tam plivnu"

MM

Od nás nikoliv dojemné, ale trapné, no sám jste si vybral.

Foto

Je až podivné, že tak nevinný blog dokáže vyvolat nenávistně reakce.

JN

Nevinný blog? Pokud by ho napsal někdo jiný než pan Fürst, tak by se možná takové "pohádce" dalo věřit.

Foto

Souhlasím, pane F. Dokud jste psal náboženské rozpravy, které jsem pravidelě karmovala a bránila před trčálkovinami, byl jste celkem sympatický chlapík.

MB

Na rozdíl od Vás byl a je pro mě pan Fürst sympatický chlapík bez ohledu na téma, o kterém píše.

  • Počet článků 3345
  • Celková karma 28,21
  • Průměrná čtenost 793x
Jsem spokojený důchodce, který má právo na svůj subjektivní názor i na pohled na svět.
Mám rád diskuze, ve kterých se dovím něco nového. Pochopím ale i ty, kteří si jen potřebují schladit žáhu. Pokud jim to pomůže jako terapie nebo detox, má to smysl.
Jsem jen člověk s právem zmýlit se, protože neomylný je prý jen Bůh.