Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Vrcholem nestoudnosti je však výrok, že tu máme totalitu. Nevidí liberální demokracii, občanské svobody ani právní stát! Kdo to je? No přece slovenský estébák Bureš!

0 0
možnosti
PB

Skupiny s odlišnými ideovými postoji, typická ukázka zde, příznivci Rajchla a SPD chtějí lynčovat Rusa, protože si myslí, že je to Ukrajinec a řídí ho CIA:

https://www.youtube.com/watch?v=0fr6oUU9EtM&ab_channel=CNNPrimaNEWS

0 2
možnosti
Foto

J13a53n 86Š16i96k

1. 3. 2024 10:49

Ono by možná stačilo, kdyby ti, co jsou tak nespokojeni s hrozným státním terorem v ČR, jeli občas do zahraničí. Ale ne do Polska za nákupy na tržiště nebo do oploceného resortu s bazénem a s All inclusive na hotelu. Mám na mysli, aby se zašli podívat do nemocnice, policejní stanici, úřad, k nějakému domorodci jak bydlí doma, jaké má pohodlí, zeptat se ho jak se žije mu, jak mu osobně pomáhá stát, kolik jich doma bydlí. Je škoda, že jsme s Ruskem tak na nože. Bylo by fajn pořádat pravidelné zájezdy třeba do takového Petrohradu. Ale ne na prohlídku krásných zlatých místních Putinových paláců. Ale třeba za seniory, abychom věděli jaký mají oni důchod, v jakém je poměru k příjmům a jak se jim žije a jak oni musí dlouho pracovat, aby si mohli koupit pořádný chleba. Když nic jiného, tak po návratu by někteří hrdinové místního odporu drželi hu.u. Hezký den

16 0
možnosti
JV

Také do nemocnic by se tam podívat mohli, jen pro představu.

3 0
možnosti
Foto

Máte pravdu, ale je to zbytečné. Pokud nadáváte na Fyalu a spol., máte to u těchto lidí dobré. Pokud nadáváte na Putina, máte to u nich špatné. Jejich mozkovnám nemůže více docházet.

15 2
možnosti
JZ

Zasloužená karma

9 1
možnosti
JN

Tak mezitím, než jste stihl Váš blog napsat, zřejmě blog pana Pokorného z hlavní strany zmizel...

0 0
možnosti
VF

Díky za upozornění.

Přeji klidný den a prima víkend.

2 0
možnosti
  • Počet článků 3341
  • Celková karma 28,15
  • Průměrná čtenost 793x
Jsem spokojený důchodce, který má právo na svůj subjektivní názor i na pohled na svět.
Mám rád diskuze, ve kterých se dovím něco nového. Pochopím ale i ty, kteří si jen potřebují schladit žáhu. Pokud jim to pomůže jako terapie nebo detox, má to smysl.
Jsem jen člověk s právem zmýlit se, protože neomylný je prý jen Bůh.