Foto

J84a19n 58Š57i73k

22. 2. 2024 11:08

Kvituji omluvu. Já si myslím, že její články do Politické arény nepatří, protože činným politikem není. To by pak administrace zřejmě musela u každého autora politického tématu zjišťovat zda je či není členem nějaké strany a navíc některé články jsou jak Chytrá horákyně. Ani nepolitické, ani politické. Hezký den

Foto

Dobrý den, nesouzním se Světonázorem, který MŠ prezentuje, ale jsem rád, že publikuje. Mimo politickou arénu, jako každý kdo tady o politice píše a nemá to v rámci své volební kampaně. S čím nesouzním vůbec je jak se tady poslední dobou lustruje, kádruje a pomlouvá.

Souhlas Zejména za ten titulek inkriminovaného článku je omluva na místě, což kvituji s uznáním. Pravda ale je, že podobně by po zhlédnutí toho bilboardu zareagoval skoro každý.

Foto

Ne každý umí přiznat chybu a veřejně se omluvit

PP

Taková omluva / neomluva. Sice se omlouvám, za to co jsem napsal, ale nemůžu za to a stejně si to myslím.

VF

Můj táta mi říkával: "Omluva je uznání chyby, nemusí to ale být souhlas s jednáním toho druhého." Myslím, že jsem se vyjádřil v tomto duchu.

Vy možná můžete omluvu chápat jinak.

LB

Uznat svoji chybu a omluvit se, a to ještě veřejně, každý neumí. Takže pan Fürst nemusí mít můj souhlas s tím, co zde píše, ale má můj respekt.

Foto

Pro mě to je podvod na voličích, když je na předvolebním billboardu někdo, kdo nekandiduje.

JP

v důsledku stejný podvod jako majitel-nemajitel

Foto

,,Za aktivního politika totiž nepovažuji jen toho, kdo má nějakou „politickou placenou funkci“ či o ni právě usiluje ve volbách, ale každého, kdo je součástí nějakého politického uskupení a v rámci předvolební kampaně aktivně vystupuje ve prospěch své strany, což je i případ naší kolegyně.

Zdroj: https://vlastikfurst.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=81343

Obávám se, že by to mohlo paltit i pro mnohé z blogerů, potažmo diskutérů. Výraz ,,kolegů" je poněkud nonsens, protože skutečná kolegialita je opravdu čemsi jiném. Např. rozdíl mezi skutečným(!) přátelstvím a kamarádšoftem je také dosti podstatným, že

MM

Kteří blogeři, potažmo diskutéři jsou ve veřejném prostoru tváří nějaké politické strany?

Pracoval jste někdy v nějakém pracovní kolektivu? Já ano, byli to pro mě kolegové.

JK

Jak jinak než podobnými veřejnými úvahami dostat ve všeobecné povědomí skutečnost, že politické kampaně před volbami jsou jen profesionálně vykalkulovanou reklamou ne nepodobnou té, která na nás všude útočí tak vtíravě, až je otravná.

U reklamy na výrobky a firmy je nám jasné, že auta nelétají, že se po napití nápoje neocitnete na pláži a že nevyhráváte jackpoty při jízdě na koni pozpátku, jenže u politické reklamy nám to jaksi pořád nedochází, že to co je v kampani má s realitou málo společného. Vášnivé diskuze neberou konce, jako kdyby se dva zuřivě hádali, že se musí do konce února nakoupit, protože sleva končí a druhý tvrdí, že to pak překryje další sleva, ještě větší. Hádka šílenců že, ale podobné jednání nad politickými volebními hesly je celkem běžné. Takže rozum do hrsti, vnímat realitu a nepřeceňovat hesla.

Děkuji autorovi za článek a smekám před touto omluvou, snad to přiměje další voliče k zamyšlení.

Pane Fürste, jen budu pokračovat v naší diskusi z minulého článku. Jste prostě slušný člověk a velká výjimka na těchto blozích. Ale znovu nám oběma se totéž stane znovu a znovu, tehdy, když nám budou scházet potřebné informace. Jakkoli se spolu asi v mnohém neshodnem, opravdu si Vás pro tohle vážím.

Mimochodem vzpomenete si na Babišův výrok stran volby výhradně na území Čech, jak nám oběma připadal hloupý? Nu a v Izraeli to tak skutečně je, chce-li někdo volit, může jen na území státu Izrael. Korespondenční volbu z nějakých důvodů odmítli. Důvod proč takto a proč zamítli onu korespondenční volbu neznám.

I podle mého názoru by měla být paní Šichtařová v Politické aréně, je členkou politické strany. Je-li tváří politické strany, vystupuje i v médiích jako politička. To, že je jen tou tváří, to mi naopak nevadí. Všichni reprezentanti oné strany jsou v tom co je spojuje, co je jejich programem čitelní. Svobodní ano.

  • Počet článků 3331
  • Celková karma 30,99
  • Průměrná čtenost 786x
Jsem spokojený důchodce, který má právo na svůj subjektivní názor i na pohled na svět.
Mám rád diskuze, ve kterých se dovím něco nového. Pochopím ale i ty, kteří si jen potřebují schladit žáhu. Pokud jim to pomůže jako terapie nebo detox, má to smysl.
Jsem jen člověk s právem zmýlit se, protože neomylný je prý jen Bůh.