JZ

Nemám rád EU, ale dotace z EU chci. Mimochodem dotace z EU pobírá i firma Radima Fialy z SPD.

PB

P68e38t96r 33B82u10r19i95a69n

21. 2. 2024 10:26

Já si té změny všiml hned, protože jsem měl možnost to posoudit s odstupem času. Dlouho jsem zde nebyl a četl další blog paní Šichtářové opravdu po, řekněme, po letech.

Předtím jsem s ní na 90% souhlasil, ale tento byl, jako by ho psala její sestra.

Předně všem předestřela, že není v ČR většího obhájce volného trhu, než je ona sama. A pak se ostře pustila do neregulovaného dovozu ukrajinského obilí jen proto, že to povolila EU, která zastupuje veškeré zlo v Evropě.

Připadalo mi to, jako když důchodci ve frontě v Kauflandu ve dnech slevových mega akcí pomlouvají nadnárodní supermarkety.

TB

Jenže zrovna ten neregulovaný dovoz z Ukrajiny je dost nefér. Zemědělec z EU musí splnit stovky byrokratických předpisů, kdežto ten z Ukrajiny nemusí vůbec nic...

KT

Kdysi dávno v jejich počátcích, jsem volila Svobodné, protože preferuji co nejmenší zasahování státu do života občanů. Rychle mě to přešlo, když ukázali svou pravou tvář. Na Trikolóru a podobná sdružení jsem už nenaletěla.

Foto

Pokud si chcete dát práci, můžete si najít mé komentáře ke Svobodným i k paní Šichtařové. Ale budete muset jít hodně do historie.

Kdo nebude svobodný tak, jak my chceme, toho zavřeme, až zčerná.

Foto

Sice nikam nekandiduje, ale její tvář je prostě tváří kampaně Svobodných, je tam mezi dvěma chlapy.

Nevím, jak to funguje, ale pokud svou tvář propůjčí ke kampani, tak jako volič prostě předpokládám, že za tu stranu kandiduje.

V opačném případě mám nápad.

Založím stranu. Seženu prachy. Ty dám třeba Jiřině Bohdalové, Miroslavu Donutilovi, Marku Ebenovi. K tomu připojím lákavá hesla. A po vobách řeknu, že ti lidé s tím neměli nic společného a že kandidáti jsou třeba členové mé rodiny.

Je to prostě podvod na voliče a je jedno, jak to redakce vidí.....

Foto

Že byste i Vy prozřel, jak se dělá politika Ano, prachy se dají sehnat. Různě. A když záměr vyjde, stát. kasa to zatáhne. Neb takový je princip financování partají u nás, daný i zákonem o jejich financování.

JR

J51a66n 55R15á96ž

21. 2. 2024 12:51

Mým přáním, které se bohužel nenaplní je, aby byli ve volbách do EP zvolení jen lidé, kteří k současné podobě EU máji hodně kritický vztah. Naplnila by se naděje na konstruktivní změny v její činnosti, včetně ořezání pravomoci Evropské komise svými nařízeními zasahovat do vnitřních věcí členských států. Mohli bychom také věřit , že i na razantní revizi Green Dealu by došlo.

PS. Mnohokrát tu zaznělo, že místo kritizování je lepší se do politiky aktivně zapojit. Když to teď Ing Šichtařová udělá, mnohým se to nelíbí.

Foto

Ale takoví se do politiky zapojovat nemusejí, jakoby nestačilo, co už tam podobných plkálků je.

Před lety ukázala na jedné fotce pěkně vyšpulené pozadí. To pozadí je její jediná přednost. Tedy - bylo.

Foto

J83a80n 40Š65i69k

21. 2. 2024 8:46

Sdílím stejný názor. Ona ráda mluví o zelených fanaticích, ale včera jsem ji viděl v jedné TV besedě a ona je ještě horší fanatička, jenom na opačném pólu. Mluvila ve stejném duchu, jako píše články. Tzn. co lidi chtějí slyšet, nic není dobrého na Green Dealu, vidí jenom to špatné, to samé na EU. Když spolubesedník konstatoval zda tedy chce z EU vystoupit, no to ale ne, to přeci neřekla. Za mě má typicky čecháčkovský přístup v tom nejhorším smyslu slova. To je vysosat co jde, ale nic za to nevracet a říkat tomu české zájmy. Kuličky naší babičky. Kam to vede nám jasně ukázalo Maďarsko, dnes ho už nikdo nepokládá za seriózního partnera a bude hodně dlouho trvat než s ním někdo jako s rovnocenným začne jednat. Hezký den

FL
Foto

Nemáte rád pí Šichtařovou. Budiž. A koho ještě. On např. i Saša V. by se rád ,,obětoval" v EP. A také zdaleka ne sám. Nakonec, mnozí se ,,lecjak" vypracovali leckam. Někteří i na těchto stránkách

HH

To má být omluva Vlastíku? Trochu chabá, nemyslíš? A hlavně ten konec PS.

Souhlas. Naštěstí ti tzv. "Svobodní" mají vždy tak ubohý volební zisk, že o nominaci do EP může paní Šichtařová jen snít. Pochopil to už i někdejší jejich lídr Mach, který teď pro jistotu vede společnou kandidátku SPD a Trikolóry.

JH

J11a87n 66H86r43u73š57k52a

21. 2. 2024 8:55

Stejně je na tom pan Mach, který již v asi čtvrté straně kandiduje do EP, aby mohl bojovat proti dotacím a veřejným penězům, které ho celý život živí...

Prostě další spasitel, který to dělá stylem – vystraš a pak zažehnej neexistující problém, který si verbálně vytvořil...

  • Počet článků 3331
  • Celková karma 30,99
  • Průměrná čtenost 786x
Jsem spokojený důchodce, který má právo na svůj subjektivní názor i na pohled na svět.
Mám rád diskuze, ve kterých se dovím něco nového. Pochopím ale i ty, kteří si jen potřebují schladit žáhu. Pokud jim to pomůže jako terapie nebo detox, má to smysl.
Jsem jen člověk s právem zmýlit se, protože neomylný je prý jen Bůh.