Foto

Tomio Okamura se živí politikou, je to obchodník s volebními preferencemi. Bude žvanit tedy cokoliv co mu přinese hlasy jeho věrných. Takové nesmysly jako pravda, logika, slušnost, nebo lidské životy ho nezajímají.

Vašek

TK

Inteligentní většina národa ho už dávno prokoukla. Zbytek tvoří skalní jádro, které se naštěstí už moc rozrůstat nebude.

JZ

V Rusku existuje víc neonacistických skupin než na Ukrajině. Jak uvedl historik Jiří Padevět, Rusko má největší neonacistickou komunitu na světě. Viz

▶ Rusko má největší neonacistickou komunitu na světě, říká Padevět. Plachý vyzývá k otevření tabu — ČT24 — Česká televize (ceskatelevize.cz)

Podle některých zdrojů je v Rusku minimálně na 90 000 neonacistů.

Za daleko horší však považuji fakt, že v Rusku je velmi velebený rudý zločinec a jeden z nejhorších masových vrahů v historii lidstva Stalin. Proti němu byl Bandera ubohý břídil. Přesto bych všechny Rusy nenazýval stalinisty.

RP

to možná ano, ale určitě nemají zastoupení v parlamentu jako na UA po Majdanu, svoje jednotky a nejsou to hrdinové

PL

Rusko napadlo sousední stát a zabíjí tam muže, ženy a děti. Neexistuje pro něco takového žádné ospravedlnění a všechno ostatní jsou s prominutím jen kecy. Rozebírání toho, zda na Ukrajině jsou nějací neonacisti a kolik jich je, a podobné další nesmysly, které Okamura jen papouškuje po ruské propagandě, aby získal hlasy Čechů, kteří do sebe nechávají lít tuto ruskou propagandu, v podstatě jen pomáhá šířit tu propagandu. Nekrmte trolly.

DV

D24a59v51i57d 96V33l34k

8. 4. 2024 11:57

Pokud vím tak při posledních volbách se náckové vůbec nedostali do ukrajinského parlamentu, kdežto u nás má Okamura solidních 10%. Z této logiky jsou Češi větší náckové než Ukrajinci. Okamura je kreatůra pro prachy řekne a udělá cokoliv. Díky za blog.

Foto

Okamura ma dlouhodobe podobne preference. I v dobe, kdy zadna valka nebyla. Napriklad byl od zacatku proti covidismu a nerizene migraci z Afriky. To nema s nacky co delat. Coz nic nemeni na tom, ze drtiva vetsina Ukrajincu je normalnich a jeho prohlaseni nyni jsou skutecne odpudiva.

PV

On si to, co říká, bohužel, moc dobře uvědomuje. Ví, že mu na to dost lidí skočí, protože to přesně chtějí slyšet.

OD

O64t32a 96D28v18o49r29a94k

8. 4. 2024 12:21

Pane Furste všechna čest, moc pěkně a trefně napsané

MM

Skvělý článek

Pro mnohé voliče a příznivce SPD i další "vlastence" článek podporující nacismus.

JZ

Tomio Okamura je opravdu těžký mimoň. Chtít vystupovat z NATO může jen nezodpovědný hlupák nebo proruský kolaborant, případně kombinace obojího.

VF

Díky. Vy ji zase máte za svůj dnešní článek.

  • Počet článků 3340
  • Celková karma 28,37
  • Průměrná čtenost 784x
Jsem spokojený důchodce, který má právo na svůj subjektivní názor i na pohled na svět.
Mám rád diskuze, ve kterých se dovím něco nového. Pochopím ale i ty, kteří si jen potřebují schladit žáhu. Pokud jim to pomůže jako terapie nebo detox, má to smysl.
Jsem jen člověk s právem zmýlit se, protože neomylný je prý jen Bůh.