Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Do postele napříště už jen s aplikací

„Chybějící souhlas je pro definici znásilnění vhodnější než nesouhlas...“ Hlásá titulek jedné z nedávných zpráv. Ať tak či tak, blíží se doba korektního sexu, ve které si budou partneři navzájem udělovat informovaný souhlas.

Zkusme si udělat takový přehled nebo chcete-li návod, jaké kroky budeme muset podniknout a co všechno dodržet, abychom mohli mít sex bez nebezpečí, že jsme porušili nějaký zákon.

Tak zaprvé si budeme muset pořídit sexuální identitu (zkráceně SEX ID). Nejprve si nainstalujeme státem schválenou aplikaci, která se o všechno postará. Naším prvním krokem v této aplikaci bude právě ono zřízení SEX ID. Nebojte se, bude to jednoduché, do příslušného formuláře vyplníme ve zvoleném jazyce všechny osobní údaje od jména a příjmení, rodného čísla, data narození, přes pohlaví (nikoli výběr muž/žena, nýbrž volně zadatelný údaj) atd. až po bydliště. Poté, co formulář odešleme, aplikace podle našeho věku vyhodnotí, zda jej odmítne (osobám pod 15 let), dožádá si souhlas zákonných zástupců (tzv. třetích osob pro 15 až 18) nebo přijme (18 a víc). Pak nám přidělí vytoužené SEX ID, které však začne platit až od okamžiku, kdy si jej necháme fyzicky ověřit na příslušném úřadě. Je třeba podotknout, že tento krok bude nutný, aby nedocházelo k falešným registracím, a zároveň jediný, který nebude možné udělat online.

Jakmile budeme mít své SEX ID, budeme se moci zvesela začít věnovat této bohulibé činnosti. Před každým pohlavním stykem ať už manželským nebo jakýmkoli jiným spustíme aplikaci a vyplníme formulář, který bude rozdělen na dvě částí.

Do první části budeme vyplňovat obecné údaje:

  • SEX ID osoby, které udělujeme informovaný souhlas. Pro polyamorní styk bude možno vyplnit i víc než jednoho člověka (pokud nevíte, oč jde, tak dřív se tomu říkalo švédská trojka, respektive grupáč).
  • Datum a čas plánovaného styku.
  • Místo konání (adresa, případně GPS souřadnice, pokud se chystáme dovádět v přírodě).

Ve druhé části budeme uvádět s čím, tedy s jakými praktikami nebo polohami udělujeme partnerovi (partnerům) souhlas. Bude zde seznam položek a u každé okénko souhlasu, které buď jednoduše kliknutím zaškrtneme nebo prostě necháme volné, když zrovna toto nebudeme chtít. Seznam bude podrobný, rozsáhlý a strukturovaný, aby co nejlépe obsáhl naše potřeby. Nebudu zde vyjmenovávat všechny položky, jednak proto, že některé by mohly být nad rámec únosnosti veřejně přístupného článku a zadruhé jich bude tolik, že bychom tu byli do rána. Omezím se jen na pár příkladů: Líbání na ústa (podkolonka jak hluboké), povolení nepoužití kondomu (podkolonka při čem všem), poloha na koníčka (podkolonka maximální délka trvání), vytvoření cucfleku (podkolonka kam všude).

Leč netřeba se obávat, aplikace nám umožní předvyplňovat šablony povolených seznamů a spojovat je s jednotlivými SEX ID. Zjednodušeně řečeno, dopředu si naklikáme, co dovolíme Petrovi a co Pavlovi, a pak, když se budeme chystat rozdat si to s jedním z nich, jednoduše ve formuláři zvolíme příslušnou šablonu.

Jakmile oba (všichni) účastnící našeho plánovaného pohlavního styku odešlou vyplněný formulář, aplikace rozhodne, jestli je tento sex vůbec uskutečnitelný. Nejprve si porovná osoby a místo konání, pokud se něco z toho neshoduje, celé to odmítne. K odmítnutí může dojít též v případě, pokud aplikace například při styku dvou osob nenalezne ani jednu shodu ve druhé části formuláře, tedy v odsouhlasených polohách a praktikách. A konečně čas, ten se musí alespoň zčásti překrývat.

Pokud aplikace rozhodne, že je plánovaný pohlavní styk uskutečnitelný, odešle nám všem zúčastněným protokol o shodě (pozor, nezaměňovat s dokumentem podobného jména z jiné oblasti). Zjednodušeně řečeno nám napíše, na čem jsme se shodli, co tedy spolu smíme dělat a odkdy dokdy tak můžeme činit (průnik jednotlivých časů).

V inkriminovanou dobu na inkriminovaném místě budeme mít za povinnost dodržovat protokol o shodě, v čemž nám bude aplikace nápomocná. Mobil či podobné zařízení se zapnutou kamerou umístíme tak, abychom byli v záběru, a aplikace bude po celý čas za pomoci AI (umělé inteligence) kontrolovat, jestli neděláme něco, s čím někdo z nás nesouhlasil. Pokud ano, hlasitě nás slovně (ve zvolením jazyce) upozorní, abychom toho okamžitě nechali. Když bezodkladně poslechneme, budeme mít určitou naději, že bude podle míry závažnosti toto pochybení aplikací tolerováno. Pro příklad, tolerovat se bude okamžitě po upozornění přerušený pokus o polibek za pravé ucho, byl-li dán souhlas s polibkem za ucho levé. Vážnější přestupky, jakož i překročení všemi odsouhlaseného času o více než patnáct vteřin tolerováno nebude. Nicméně netřeba se obávat, aplikace nás bude pět minut dopředu v pravidelných intervalech upozorňovat, za jak dlouho vyprší čas.

Posledním bodem celého procesu bude závěrečný protokol, obsahující slovní popis aktivit zúčastněných osob (vytvořený AI) a videozáznam, který aplikace bezprostředně po skončení pohlavního aktu zašle společně s protokolem o shodě jak nám, tak našemu partnerovi (partnerům) plus do centrálního archivu (pro řešení případných pozdějších sporů). Pokud však dojde k netolerovanému pochybení kohokoli z nás, bude toto uvedeno v příloze závěrečného protokolu a vše bude navíc odesláno též orgánům činným v trestním řízení.

Ještě není definitivně rozhodnuto, jakou roli bude mít v celém tomto procesu takzvaná třetí osoba. Už je jasné, že pro občany mezi 15. a 18. rokem budou třetími osobami jejich zákonní zástupci a že budou udělovat souhlas s registrací a přidělením SEX ID. Ještě však není jasné, zda budou pro své svěřence též účastníky jejich jednotlivých sexuálních aktivit, a to buď v roli pasivní (dostanou pouze oba protokoly a videozáznam pro informaci) nebo v roli aktivní (bude třeba jejich souhlasu s protokolem o shodě). Dále se uvažuje o tom, zda přidělit roli třetích osob též partnerům v manželství nebo v registrovaném svazku, kteří se nebudou účastnit konkrétní aktivity svého zákonného protějšku.

Nevím, nakolik přesně a srozumitelně se mi podařilo vysvětlit, co všechno nás ve jménu korektního sexu v blízké budoucnosti čeká. Pokud by někoho z nás napadlo se na to vykašlat a užívat si hezky postaru bez aplikace, bude riskovat soudní stíhání. Stačí, aby ho třeba po létech jeho někdejší partner nařkl ze sexuálního násilí, a on se bez důkazů v centrálním archivu při zákonem stanovené presumpci viny ubrání jen stěží.

Popravdě řečeno, upřímně se obávám, že při představě všeho toho ouřadování a šmírování nás veškeré chutě na milostné dovádění definitivně přejdou. Vy ne?

Autor: Jan Pražák | čtvrtek 22.6.2023 14:34 | karma článku: 38,50 | přečteno: 2905x
  • Další články autora

Jan Pražák

To je jenom náš Pepíček, toho my tu máme skoro pořád

„Je mi strašné vedro, nevadilo by ti, kdybych dneska vyměnila kávu s větrníkem za zmrzlinový pohár? A přidáš se ke mně?“ Zeptala se Maruška jednoho odpoledne minulý týden, když jsme se po práci sešli v naší oblíbené cukrárně.

16.7.2024 v 14:34 | Karma: 22,40 | Přečteno: 662x | Diskuse | Ostatní

Jan Pražák

Příběh jednovaječných dvojčat

Rodiče mi dali jméno Kamila a přišla jsem na svět jen o pár chvil dřív než moje sestra Radmila. Už od samého začátku jsme byly úplně stejné, rozeznat nás od sebe dokázala jedině maminka.

13.7.2024 v 7:07 | Karma: 25,29 | Přečteno: 669x | Diskuse | Ostatní

Jan Pražák

Proboha, lidi, pohlídejte mi ji!

Do toho vlaku jsem se dostal vlastně náhodou. Původní záměr byl cestovat z práce domů jako obvykle metrem a busem, ale když na náměstí Republiky zahlásili náhlé přerušení provozu, otočil jsem to na Masaryčku a sednul na Elefanta.

9.7.2024 v 14:34 | Karma: 30,60 | Přečteno: 918x | Diskuse | Společnost

Jan Pražák

Usmíření na poslední chvíli

Maminka odešla od tatínka, když mi bylo pět let. Jednoho dne rozhodla, že se stěhujeme ke strejdovi Romanovi. Sbalila všechny svoje a moje věci, ani mi neumožnila se s tátou rozloučit a odjela se mnou do jiného města.

6.7.2024 v 7:07 | Karma: 30,19 | Přečteno: 908x | Diskuse | Ostatní

Jan Pražák

Ukaž, co to tady máš?

„Ukaž, otoč se... Vždyť máš ty kalhoty celé ušmudlané, tady je dokonce flek, dej to sem, rovnou je strčím do pračky. A tu košili si zítra taky vezmi čistou, prosím tebe, ať mi nechodíš do práce jako vandrák.“

2.7.2024 v 14:34 | Karma: 25,13 | Přečteno: 819x | Diskuse | Společnost
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

„Katastrofa pro Ukrajinu.“ Trumpův výběr viceprezidenta rozklepal Evropu

16. července 2024  10:28,  aktualizováno  12:04

Jméno J.D. Vance naznačuje, kam by se mohla ubírat zahraniční politika Spojených států v případě...

Biden se nakazil covidem, stahuje se do izolace, oznámil Bílý dům

18. července 2024,  aktualizováno 

Americký prezident Joe Biden, který obhajuje v podzimních volbách mandát, se nakazil covidem....

Raketová kariéra Trumpovy snachy. Hvězdné Laře radila i rodačka ze Zlína

18. července 2024

Premium Pro snachu Donalda Trumpa Laru jsou poslední měsíce ve znamení nástupu na politické výsluní, který...

I pár stovek měsíčně udělá za dvacet let divy. Expertka o výchově ke spoření

18. července 2024

Premium O financích mluví jen pět procent žen. A podobné procento teenagerů dostává informace od rodičů...

Velký výprodej státu. Nabízí jez, pošty i hřbitovy, některé však omylem

18. července 2024

Premium Pokud se chystáte v budoucnu investovat do nemovitostí, zbystřete. Stát se hodlá zbavit více než...

Za amputaci jsem musela bojovat. Lékaři mi operaci nechtěli provést
Za amputaci jsem musela bojovat. Lékaři mi operaci nechtěli provést

Natálie si nechala uříznout nohu. Ale nebylo jednoduché najít někoho, kdo jí to udělá. Hana ji pak učila znovu chodit. Ani to nebylo tak snadné....

  • Počet článků 2154
  • Celková karma 27,54
  • Průměrná čtenost 1309x
Psavec amatér, životní optimista, milovník svobody, prostě Střelec jak má být:-).

Články o výstavách opuštěných koček jsou na hlavní stránce blogu publikovány se souhlasem redakce.