Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Ženské zásadně nebiju

Jakkoli jsem možná drsňák a v dětství jsem byl pěkné kvítko, nedovedu si představit, že bych uhodil ženu. Už bych asi ani nespočítal, kolik poznámek, důtek a dvojek z chování jsem za svou prudkost dostal ve škole.

Rodiče se mnou kvůli tomu byli i u dětského psychologa, ten se mě vyptával na spoustu zdánlivě nesouvisejících věcí a dokonce chtěl, abych mu namaloval nějaké obrázky, ale nebylo to moc platné. Na závěr o mně prohlásil, že, když to trochu nadsadím, jsem postižen syndromem přehnaného smyslu pro spravedlnost a že se s tím v zásadě nedá nic moc dělat.

Nicméně tahle diagnóza aspoň pomohla pochopit nejen mým rodičům, ale kupodivu i mně samotnému ještě v dětském věku, proč tak snadno vyletím a začnu se prát. Jakmile jsem viděl, že je nějakému spolužákovi nebo kamarádovi nespravedlivě ubližováno ostatními dětmi, zapůsobilo to na mě jako spouštěč mé „choroby“ a já začal rozdávat rány. Měl jsem docela sílu a uměl se prát, takže viník většinou skončil s nějakým tím šrámem a dal pokoj, ale někdy se stalo, že jich bylo víc a tím, kdo prohrál, jsem byl já. Jenomže ani to mě neodradilo nebo, chcete-li „nevyléčilo“ a já do toho šel příště znovu. Ale holku jsem nikdy uhodit nedokázal, to prostě nešlo, i kdyby si to zasloužila sebevíc.

S příchodem dospělosti tato má, říkejme tomu „spravedlivá agresivita“ poněkud ustoupila, respektive se omezila do slovní roviny, což bylo asi mým štěstím, protože jinak bych nejspíš už dávno seděl za ublížení na zdraví. Kdysi mě dokonce napadlo, že bych mohl vystudovat práva, abych legálně hájil spravedlnost, ale naštěstí jsem na to neměl, vydal jsem se jednodušší cestou a stal se za mě údržbář. Říkám naštěstí, protože později jsem pochopil, že v dnešním světě obhajovat skutečnou spravedlnost z pozice právníka je většinou utopie. Ale pryč od toho, o tom jsem nechtěl psát, chtěl jsem se vám svěřit se svým vztahem k ženám.

Žena je pro mě někým, o koho se má chlap dokázat postarat nejen po citové a hmotné stránce, ale má ji i umět ochránit, když je v nebezpečí. To poslední, to by mi šlo a dokážu si živě představit, že kdyby mé partnerce někdo ubližoval, tak bych mu prostě rozmlátil ústa a neohlížel bych se na případné důsledky. Citovou stránku taky zvládám, už jsem pár partnerek měl, pokaždé jsem je miloval, že bych je nosil na rukou, ale zatím nám to se žádnou nevydrželo. Nu a po stránce hmotné, je mi jasné, že jako právník bych na tom byl určitě líp než jako obyčejný údržbář, ale umím vzít za práci a vím, že ženskou uživím, i když s ní budu mít rodinu.

V současné době chodím s Jiřinou, devětadvacetiletou vyšší štíhlou ženou, která je o dva roky mladší než já. Je krásná a úplně nejfantastičtější ze všech žen pod sluncem. Udělal bych pro ni všechno... vlastně všechno ne, ale o tom za chvilku. Ona je takovou skvělou kombinací výrazně rodinného typu a moderní akční ženské. V jednu chvíli se mnou plánuje budoucnost, už se vidíme ve společném bytě nejmíň se dvěma potomky. Pomalu ve stejné větě se mě zeptá, co bych chtěl dělat o víkendu, já se jen zmíním, že by bylo fajn vyjet si na kolech podél Labe, ona se toho hned chytne a naplánuje to do všech detailů. Obdivuje moji drsnost a já na ní na oplátku obdivuji úplně všechno. A jak vaří, to vám teda řeknu, budu muset víc cvičit, abych pod její péčí moc nepřibral.

Jenomže máme problém. Celkem dlouho mi trvalo, než se mi podařilo dostat Jiřinu do postele. Nedělalo to na mě dojem, že je to na ní brzo, ale že je v tom něco jiného. Když k tomu konečně došlo, snažil jsem se udělat všechno pro to, aby se jí to líbilo a abych ji uspokojil, ale nevyšlo to. Po celou dobu zůstávala chladná a pasívní, jako by z toho nic neměla. Říkal jsem si, že když je to poprvé a nejsme na sebe v sexu zvyklí, tak se to může stát a doufal, že se to brzy spraví.

No jo, ale když jsme se na to chystali podruhé, Jiřina mě zarazila, celá zrudla a ostýchavě se mě zeptala: „Leoši, víš, já jsem nám tady něco připravila, mohl bys mě svázat?“ A vytáhla nějaká taková ta pouta, co se prodávají v sex shopu. Dost mi tím vyrazila dech, sice jsem o SM praktikách už něco slyšel a co si budem, kdysi je i viděl na pornu, avšak od Jiřky jsem nic takového nečekal. Ale pak jsem si řekl, že když po tom touží, tak to pro ni udělám a to si pište, že jsem si dal setsakra pozor, abych to moc neutáhnul a tím ji nějak neublížil. Bylo to pro mě úplně nové, ale Jiřina už byla spokojenější a mně to nevadilo, takže pohoda. Jenomže to jsem ještě netušil, co mě čeká příště.

„Leoši, napřed mě svaž jako minule, a pak mi nafackuj.“ Vyrukovala na mě do třetice.

„Proboha, Jiřko, to nemůžu, promiň.“

„Seš přece drsňák a ranař, tak to pro mě udělej. Prosím.“

No řeknu vám, nakonec z toho nic nebylo a místo na sex došlo na dlouhý rozhovor. Jiřka se mi konečně svěřila, že v tomhle je trochu jiná než ostatní ženy, že ve všem ostatním je sice akční a rozhodná, ale jakmile má dojít na sex, tak potřebuje, aby ji partner ovládl silou, kterou až bolestivě pocítí. Nu a já se jí na oplátku svěřil, že jakkoli nechodím v případě potřeby pro ránu daleko, ženu bych uhodit nedokázal, zvlášť tu, kterou miluju. V závěru našeho rozhovoru padaly věty typu:

„Leoši, promiň, já jsem asi úchylná, když po tobě chci takové nesmysly.“

„Jiřko odpust, já nejsem žádný drsňák, ale slaboch, když ti nedokážu vyhovět.“

Navenek to možná znělo jako ironie, ale ve skutečnosti jsme to mysleli oba upřímně. Nakonec jsme se shodli na tom, že každé partnerství je sada kompromisů, které se musejí dělat nejen ve všem ostatním, ale i v sexu a má-li být vztah o něčem, je potřeba, aby ustupovali oba dva, jinak to nikam nepovede.

Jak to s námi bude dál? Ustojíme to spolu nebo se rozejdeme a dopadne to jako všechny naše předchozí vztahy?

To ví jen pánbůh, ale oba bychom si strašně přáli, aby nás za nějakých deset let zlobily dvě nezbedné děti, nejlíp kluk s holkou, které budou takovými našimi zmenšeními kopiemi. A pokud jde o sex, věříme, že když oba dokážeme částečně slevit ze svých pozic a požadavků, tak se to srovná, léta poběží a hrany se obrousí. Vždyť v životě jsou důležitější věci, třeba vydržet spolu a nerozbít rodinu v časech dobrých i v méně dobrých. Můžu vám garantovat, že se za to budu rvát ze všech svých sil.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Jan Pražák | čtvrtek 9.5.2024 14:34 | karma článku: 25,74 | přečteno: 1462x
  • Další články autora

Jan Pražák

Jak ubohá migrantka bojovala s naší mateřštinou

Při cestování příměstskými autobusy z okraje Prahy je třeba dodržovat pár jednoduchých pravidel. Nic složitého, nastupuje se pouze předními dveřmi u řidiče, kterému ukážete jízdenku nebo si ji u něj prostě koupíte.

27.5.2024 v 14:34 | Karma: 29,97 | Přečteno: 987x | Diskuse| Společnost

Jan Pražák

Úchyl v tramvaji

Tramvaj s číslem dvaadvacet byla toho horkého jarního odpoledne tak ze tří čtvrtin zaplněná. Několik lidí stálo, ale pokud by si člověk dal práci, našel by místo k sezení. Spočíval jsem úplně vzadu na pětisedačce v koutě u okénka.

24.5.2024 v 14:34 | Karma: 37,76 | Přečteno: 4226x | Diskuse| Společnost

Jan Pražák

I muži mají své biologické hodiny

„Jirko, víš, že máš ve firmě přezdívku sukničkář? Nechci ti do toho mluvit, dělej si, co chceš, ale já s tvým jednáním nesouhlasím.“ Rýpnul si do mě Michal. Kámoš a kolega, se kterým dělám v expedici už spoustu let.

21.5.2024 v 14:34 | Karma: 22,81 | Přečteno: 784x | Diskuse| Ostatní

Jan Pražák

Zrádný tajuplný úplněk

Máte rádi Měsíc? Já tedy rozhodně ano. On totiž není jen strohým kamenným nebeským tělesem, je přímo romantickou osobností, která po staletí inspiruje generace umělců k jejich tvorbě, i obyčejné lidi k potěše a zamyšlení.

18.5.2024 v 7:07 | Karma: 21,72 | Přečteno: 640x | Diskuse| Ostatní

Jan Pražák

Záhadná podoba lidí a jejich zvířat

„Teda, tobě to sluší, ty seš ale kočka!“ Kteroupak ženu by nepotěšila taková upřímně myšlená věta. Nejen přitažlivého vzhledu, ale i pozitivních povahových vlastností lze snadno dosáhnout netoliko u žen, ale i u mužů.

15.5.2024 v 14:34 | Karma: 21,01 | Přečteno: 631x | Diskuse| Fotoblogy
  • Nejčtenější

Královna fetiše rozdráždila Ameriku. Její fotografce se klaní i feministky

22. května 2024

Seriál „Nejkrásnější fotografka“ či „nejlepší pin-up fotografka na světě“. Taková čestná přízviska si...

„Krok ke třetí světové.“ Ukrajinci zasáhli klíčovou ruskou radarovou stanici

25. května 2024  12:55

Ukrajinská armáda zřejmě tento týden zasáhla významnou ruskou radarovou stanici, která je součástí...

Turek: Z Nerudové mi bývá špatně, o hlasy komoušů a progresivistů nestojím

24. května 2024

Bývalý automobilový závodník a lídr Přísahy s Motoristy Filip Turek patří mezi černé koně...

Česko explodovalo zlatou hokejovou radostí, fanoušci v Praze kolabovali

26. května 2024  11:40,  aktualizováno  23:29

Česko v neděli zažilo hokejový svátek. Fanoušci vyrazili sledovat finále mistrovství světa na...

Pavel se zranil na motorce. V nemocnici na pozorování zůstane několik dní

23. května 2024  20:03,  aktualizováno  22:32

Prezident Petr Pavel se zranil při jízdě na motorce. Zranění nejsou vážná, ale vyžádají si...

Na hřbitově v Petrohradu přibyla nová socha. Zvětšený Prigožin s náhrobkem

29. května 2024  13:19

Zesnulý ruský oligarcha a šéf žoldnéřské Wagnerovy skupiny Jevgenij Prigožin se v Rusku dočkal...

Senát rozhodne o nové definici znásilnění i výši příspěvku na péči

29. května 2024  8:20,  aktualizováno  13:10

Přímý přenos Změnu vymezení znásilnění v trestním zákoníku ze silou vynuceného na nesouhlasný pohlavní styk bude...

Posílili jste národní hrdost, řekl Fiala mistrům světa. Dostal podepsaný dres

29. května 2024  8:12,  aktualizováno  13:07

Přímý přenos Premiér Petr Fiala uvítal v Kramářově vile hokejové mistry světa. Poděkoval jim za zisk titulu. „Je...

Senát schválil novelu, která usnadní podmínky uplatnění zubařů ze zemí mimo EU

29. května 2024  12:34,  aktualizováno  13:06

Senát podle očekávání potvrdil souhlas se svou novelou, která má usnadnit zapojení zubních lékařů...

Rozdáváme mléčnou výživu ZDARMA
Rozdáváme mléčnou výživu ZDARMA

Už jste slyšeli o nové pokračovací mléčné výživě BEBA SUPREMEpro 2 určené dětem od ukončeného 6. měsíce? Nyní můžete tuto nejdokonalejší recepturu...

  • Počet článků 2139
  • Celková karma 29,30
  • Průměrná čtenost 1308x
Psavec amatér, životní optimista, milovník svobody, prostě Střelec jak má být:-).

Články o výstavách opuštěných koček jsou na hlavní stránce blogu publikovány se souhlasem redakce.