Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Středoškoláci by nešli bránit Českou republiku. Ale za co vlastně mají chtít bojovat?

Server Seznam Zprávy přinesl svůj průzkum, dle kterého dnešní středoškoláci většinově odmítají vojenskou službu a dokonce i odmítají účast na obraně České republiky! Tímto skandálním stavem jsme vinni my všichni.

Nelze přeceňovat žádný průzkum veřejného mínění a rozhodně nelze přeceňovat průzkum, který na relativně malém počtu respondentů provedl nějaký zpravodajský server. Jenže fakta, která zjistil server Seznam Zprávy, bohužel odpovídají tomu, co vidíme kolem sebe, odpovídají stavu naší mládeže, tak jak se projevuje. 

Dle průzkumu /1/ dvě třetiny středoškoláků odmítají jakoukoli formu vojenské služby, tři pětiny z nich by se ani nezapojily do obrany vlasti! 

Jak se stalo, že republiku, kterou nám vybojovali legionáři vlastní krví a která byla připravena postavit se i drtivé přesile nacistického Německa, nepovažují současní mladí za hodnu obrany? Zdůrazňuji, že republiku nám nevybojovali lidé, kteří spatřovali v armádě možnost finančního zajištění a osobní kariéry. Vybojovali ji ti, kteří chtěli a milovali svoji vlast.

Ale k čemu vlastně dnes mají mladí cítit nějaký vztah, co jim má být tak drahé, že by za to položili život?

Zemi, kterou za války fakticky okupovalo Německo a za socialismu v podstatě také okupoval Sovětský svaz si občané vzali zpět v roce 1989.

Ale ta země už opět naše není.

Místo německého protektorátu, který nám vyhrožoval puškami a granáty, tu máme opět z velké části Německem řízený a zatím mírnější protektorát Evropské unie. Pokrok ovšem nastal: Za neposlušnost se nám zatím vyhrožuje "jen" soudy a finančními sankcemi /2/.

Místo rasových zákonů jsme nuceni přijímat zákony šílenství rádoby ekologického (příkladem budiž Green Deal) a rádoby lidskoprávního (příkladem budiž ESG). A stejně jako za socialismu se u nás střídají vlády, které s tou cizí mocností otevřeně kolaborují a za výjimečné příklady takové kolaborace jsou chváleny. Například předsedkyně Evropské komise paní Leyenová pochválila vládu pana Fialy za aktivní roli při schvalování prováděcí agendy Green Dealu /3/. Chyběl snad jen ten soudružský polibek jako tenkrát Brežněva s Husákem...

Když už se česká kandidátka umístí v konkurzu na důležitou pozici v EU na  prvním místě, je do uvedené pozice zvolen opět stranický kolega té paní Leyenové. Protesty Transparency International jsou arogantně umlčeny tím, že "místo nemusí získat vždy ten nejlepší" /4/.

Ti mladí mají bojovat za zemi, která stěžejní části svého průmyslu a infrastruktury nechala zprivatizovat, načež následovala extrémní forma hromadného rozkrádání, zavírání a stěhování privatizovaných podniků do zahraničí. Z těch, které tu zůstaly, se do zahraničí nadále hromadně stěhují zisky. 

Mládež žije v zemi, kde nemůže být hrdá na žádnou novou infrastrukturní stavbu zásadního významu, která by vznikala před jejich očima a dokonce už ani před očima jejich rodičů.

Již několik generací středoškoláků zde žije v zemi, která byla schopna do zahraničních rukou předat i nakládání s tou nejzákladnější podmínkou k životu: S vodou /5/. Co jim my dospělí vlastně předáme? Co mají hájit?

Po mládeži chceme, aby byla ochotná bojovat za zemi, jejíž vláda své občany zradila i v tom, že hlasováním pro migrační pakt ohrozila naši suverenitu a bezpečnost /6, 7, 8/. 

Ta mládež má chtít bránit svoji zemi, když vidí, jak mnoho občanů z napadené Ukrajiny přišlo k nám do České republiky. Když vidí, jak se statisíce ukrajinských mužů, které nyní ta země zoufale potřebuje, u nás v ČR i jinde v Evropě úspěšně vyhýbají vojenské službě ve své vlasti /13/. Naše země i celá EU to trpí, ačkoli jí už docházejí prostředky jak Ukrajinu podporovat a ačkoli i sám ukrajinský ministr zahraničí vyzývá Ukrajince, aby se vrátili do vlasti a bojovali za ni /12/. 

Naše země i většina Evropy svojí migrační politikou dává mládeži jediný vzor:

"Zlu a nepřízni osudu se nemusíš postavit, můžeš před nimi utéci někam, kde je klid a blahobyt".

Ti mladí lidé mají bojovat za zemi, jejíž vláda vlastenecky smýšlející občany hází do jednoho pytle s extremisty, xenofoby a neonacisty /9/.

Naši mladí lidé mají cítit jedinečné a nenahraditelné pouto ke své vlasti, když už ve školní výuce je jim to pouto zpřetrháno ideologiemi typu "multikulturní výchova" či "výchova k evropanství" /14. Kdo se ptal jejich rodičů, zda s tím souhlasí?

Představujeme si, že za naši vlast budou chtít bojovat mladí lidé, z nichž stále víc nechce mít vlastní děti, prý aby tím nezatížili planetu uhlíkovou stopou /10/. Samozřejmě se tak rozhodují opět pod vlivem demagogických kampaní, tentokrát typu "boje za klima" /15/

Chceme, aby o nutnosti bojovat za sebe a svoji širší rodinu v podobě svého národa a své vlasti byli přesvědčení nezkušení mladí lidé, kterým je ale fantasmagoriemi o počtu pohlavních identit narušeno vnímání toho, kdo vlastně sami jsou /11/.

Česká republika i Evropa mají být připraveny se bránit, ačkoli aktivně pracují na likvidaci vlastní podstaty ať už odmítáním mít děti, nebo dovozem kulturně neslučitelných migrantů. Je totiž zřejmé, že přistěhovalý muslim, který se na svoji starou vlast vykašlal a novou nikdy nepřijme, je se svými čtyřmi manželkami schopen zplodit více potomků, než pomatená Evropanka, která zjistila, že je nebinární a genderfluidní, a navíc vyžaduje na sex písemnou smlouvu. 

Za tento stav naší země jsou zodpovědné předchozí generace i současná generace dospělých. Je naší povinností zabránit tomu, aby se vše výše popsané zhoršovalo. Je naší povinností zabránit dalšímu ničení našeho domova a naší budoucnosti, a to i v podobě ničení duší naší mládeže.

 

Zdroje:

1)

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-stredoskolaci-odmitaji-vojensky-vycvik-i-pripadnou-valecnou-obranu-ceska-246664#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest244_hpdop_comments_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

2) 

https://www.denik.cz/ze_sveta/evropska-komise-zaluje-cesko-polsko-a-madarsko-kvuli-migracnim-kvotam.html

3) 

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zelena-dohoda-podle-fialy-zatim-eu-nenasmerovala-k-inovacim/r~88a9222a5c3f11ee8980ac1f6b220ee8/

4) 

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/evropska-komise-martina-dlabajova-markus-pieper-ursula-von-der-leyen.A240227_091915_zahranicni_kha

5)

https://pravdaovode.cz/

6)

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rakusan-usvedcen-Kvoty-tam-jsou-schovane-v-jazyce-EU-Migranti-maji-cestu-otevrenou-748311

7) 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cnn-prima-news-tomankova-rakusan-migracni-pak-tema-volby-do-eu-opozice-dostalova-jurecka-okamura.A230618_123054_domaci_lre

8)

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/migrace-evropska-komise-unie-migrant-uprchlik-solidarita.A200923_123944_zahranicni_elka

9) 

https://www.mvcr.cz/clanek/pololetni-zprava-mv-o-extremismu-556073.aspx

10) 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/klimaticka-zmena-krize-ekologie-globalni-oteplovani-zivotni-prostredi-bezdetnost-environmentalni-zal.A211103_155413_domaci_idvs

11) 

https://medium.seznam.cz/clanek/veronika-tazlerova-pohlavi-jsou-jen-dve-nebo-jsme-se-fakt-uz-zblaznili-37045

12) 

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-kuleba-vyzval-ukrajince-k-navratu-domu-40462157#utm_content=freshnews&utm_term=kuleba%20vyzval&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

13)

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-v-evrope-je-druha-ukrajinska-armada-slozena-z-tech-co-uplaceli-rika-polsky-general-40462086#utm_content=freshnews&utm_term=v%20evrop%C4%9B%20je%20druh%C3%A1%20ukrajinsk%C3%A1%20arm%C3%A1da&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

14)

https://clanky.rvp.cz/clanek/s/G/1269/MULTIKULTURNI-VYCHOVA-A-VYCHOVA-K-EVROPANSTVI.html

15)

https://plus.rozhlas.cz/apolena-rychlikova-univerzity-poradaji-stavky-za-klima-po-cele-zemi-upozornuji-8869890

Autor: Lukáš Burget | středa 28.2.2024 15:30 | karma článku: 38,61 | přečteno: 1410x
  • Další články autora

Lukáš Burget

Fico žije, promluvil a odpustil.

Slovenský premiér Robert Fico po nevydařené vraždě utekl hrobníkovi z lopaty, promluvil k národu i zahraničí a odpustil útočníkovi.

5.6.2024 v 20:06 | Karma: 26,35 | Přečteno: 779x | Diskuse| Společnost

Lukáš Burget

Nebinární toalety už i na českých školách!

Učitelé z gymnázia v Plasích dopřáli žákům poslední výkřik progresívní virtuální reality v podobě „nebinárních toalet“.

5.6.2024 v 15:45 | Karma: 32,99 | Přečteno: 966x | Diskuse| Společnost

Lukáš Burget

Zatykač z Haagu na Netanjahua: Z autorit jsou političtí lobbisté

Soud v Haagu žádá zatknout teroristy Hamásu i představitele Izraele, OSN přišla na to, že civilistů v konfliktu zahynulo o třetinu méně a Amnesty International zjistila, že v ČR diskriminujeme Ukrajince.

21.5.2024 v 15:30 | Karma: 27,34 | Přečteno: 512x | Diskuse| Společnost

Lukáš Burget

Atentát na Roberta Fica

Ať je pan Fico jakýkoli, je to bojovník a já věřím, že svůj boj o život vyhraje. Přejme mu plné uzdravení, jeho blízkým mnoho sil a vyšetřovatelům všechny prostředky k usilovné a nezaujaté práci!

15.5.2024 v 16:56 | Karma: 38,30 | Přečteno: 2131x | Diskuse| Společnost

Lukáš Burget

Nemo je jen demo. Bude hůř!

Vítězem Eurovize je nebinární rapper Nemo v sukni, verdiktem Ústavního soudu je, že ke změně pohlaví není třeba změna pohlaví a přesto Česko obtěžuje LGBT+ komunitu nejvíce v Evropě. Co bude dál?

14.5.2024 v 15:30 | Karma: 33,86 | Přečteno: 864x | Diskuse| Společnost
  • Nejčtenější

V Turecku zemřela česká zpěvačka Victoria. Zavraždil ji její vlastní manžel

14. června 2024  8:59,  aktualizováno  11:23

Česká zpěvačka Victoria byla zavražděna v Ankaře. Podle tureckého portálu Hürriyet ji zabil její...

Ruská jaderná ponorka plula u pobřeží Floridy. Fotky ukazují její poškození

19. června 2024  13:53

Ruská flotila, která navštívila Havanu, se rozdělila. Část pluje od Kuby směrem k Venezuele,...

Východem Česka prošly silné bouřky a krupobití. Padající strom zabil člověka

19. června 2024  7:32,  aktualizováno  20.6 6:37

Velmi silné bouřky, které ve středu večer zasáhly Moravu a Slezsko, mají jednu oběť. V Českém...

Šlachta se v televizi hrubě pohádal s komentátorem, Schmarz pak zmizel ze studia

19. června 2024  20:51

„Já jsem se zastal kluků policistů a vy do toho taháte politiku,“ začal křičet komentátor Martin...

Tři dny v práci, poté domů s majákem. Ministr Bek jel záchranářskou uličkou

19. června 2024

Premium Ministerstvo školství proplácí coby přespolnímu politikovi Mikuláši Bekovi (STAN) přes 57 tisíc...

Východem Česka prošly silné bouřky a krupobití. Padající strom zabil člověka

19. června 2024  7:32,  aktualizováno  20.6 6:37

Velmi silné bouřky, které ve středu večer zasáhly Moravu a Slezsko, mají jednu oběť. V Českém...

Pátek přinese tropické teploty i silné bouřky, některé doprovodí kroupy

20. června 2024  6:30

Přímý přenos Podle meteorologů bude ve čtvrtek slunečno, jen na západě se k večeru mohou objevit přeháňky. „V...

Kdyby evakuovali školu, žil by, říká bratr oběti. Rakušan podle něj něco kryje

20. června 2024

Premium Rodiny obětí střelby na fakultě kritizují policii – ta i ministr vnitra mlčí. „Kdyby policie řekla,...

Romance dvou diktátorů. Severokorejský vůdce Kim kuje pikle s přítelem Putinem

20. června 2024

Premium Tak už to prasklo: severokorejský diktátor Kim Čong-un si našel nového „nejlepšího přítele“....

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  • Počet článků 237
  • Celková karma 29,22
  • Průměrná čtenost 2686x
Přicházím za Vámi jako ten, kdo se rád dívá při procházkách po kopcích i ulicích, jako ten, kdo rád čte beletrii i zprávy a jako ten, kdo rád poslouchá hudbu, ač zahrát ji neumí.

O tom a třeba i lecčem jiném sem občas napíšu a bude mi potěšením přečíst si vzápětí i něco od Vás.

Seznam rubrik