Emo, disko, hip-hop, blues….
Fakt nemusím hudbu stylu tuc tuc… maníky, jedoucí v autě stovkou v obci, okna dokořán, kšilt do boku, ale nahlas puštěná muzika… s pořádným basákem, aby to lépe dunělo. Nemusím už ani hip-hop a věčně vyhulené maníky, kecající do mikrofonu svoje rýmy, většinou úplně o ničem.
Nemusím ani romano hip-hop, který pěje můj bratr. Ale dobrá, je to muzika, lidi na tom frčí. Technaři si dají tripa, hip-hopeři si dají jointa, rockeři si daj něco dobrého k pití. Nedokážu si představit, že si doma pustím The Wall a u toho se začnu řezat žiletkou po rukách. Budu snad lepší posluchač, když se u toho dobiju? Nebo že bych se bil hlavou o zeď? Otevře se mi vnímání hudby, pořádnou peckou do hlavy? No asi ne… ale co já vím, ještě jsem to nezkusil, protože i když neposlouchám zrovna „jedoucí“ muziku, tak jsem NORMÁLNÍ.
Poslední dobou čtu celkem často o dětech, poslouchajících tento hudební styl. Příběh o tom, kam se zrovna řezali a proč. Pokaždé když podobnou hovadinu čtu, zvlášť kdy o pár dní později vyjde další článek o tom, že to vlastně ani ve skutečnosti tak není, si říkám že tyhle děti potřebují spíš dvě věci, psychiatra a pár facek.
Poslouchat hudbu a u toho se sebepoškozovat je HOVADINA i když tomu někdo říká životní styl… a média ještě podporují tuto zhovadilost věčným psaním o lidech, co jsou zajímaví tím, že se o ně rodiče neumí pořádně starat a tak na sebe upozorňují.
Nebo je to naopak? Another Brick In The Wall, říznu se do levé ruky, Hey You, říznu se do pravé ruky a zakončím to stylově. Valamit mindig valamiert (Lokomotiv GT) u maďarů se rozsekám totálně, wow jsem konečně pořádný fanoušek.
Patrik Banga
Jak mě zneužil brněnský motorkář
Znáte tu situaci, kdy si přejete být současně na dvou místech najednou a ono to nejde? Mě se to povedlo. Ležel jsem doma s Covidem a přesto jsem páchal přestupky v Brně. Jak je to možné? Čtěte dál, může se to stát i vám!
Patrik Banga
Jak jsem se stal coviďákem: Covid má i „výhody“!
Z jistého úhlu pohledu má Covid (fakt jen pro někoho) jednu nespornou výhodu. Člověk po něm nemá chuť jíst. (Ne) dobrovolně jsem se vrátil k jogurtům a polévkám. Cokoliv ostatního se stalo nemyslitelným.
Patrik Banga
Jak jsem se stal coviďákem
Covidu-19 se mi rok dařilo úspěšně vyhýbat. Za cenu drastických omezení jakýkoliv kontaktů a více než roční karantény doma, procházek po večerech a maximálního používání dezinfekce, roušek a později respirátorů. Jenže jednoho dne.
Patrik Banga
Jak přežít dietu: Drogy jsou prostě všude
Uvažuju nad koupí pásky přes oči. Ne přes jedno oko, ale rovnou přes obě. Abych totiž nebyl pokoušen, musel bych být slepý. A taky hluchý. Asi si koupím špunty do uší a budu je nosit do práce.
Patrik Banga
Jak přežít dietu: Jsem dietní Maradona
Nevydržel jsem to. Chtěl jsem prostě vidět, jak to pokračuje ve skutečnosti. Neodolal jsem a vstoupil do jámy lvové. Na váhu. Co jsem viděl, mě rozesmálo. Po necelých osmi dnech diety je sedm kilo pryč! Škoda, že většina je voda.
Další články autora |
Ohnivé peklo v lyžařském centru. Lidé skákali z oken, mrtvých je přes sedmdesát
Při nočním požáru v tureckém lyžařském středisku Kartalkaya zemřelo nejméně 76 lidí a 51 utrpělo...
V Česku otevírá pobočku nový řetězec. Slibuje velké porce zdravého jídla
Po několika odložených startech vstupuje na český trh řetězec se zdravým jídlem. V přízemí...
Havárie historické bojové techniky na jihu Čech: dva mrtví, osm zraněných
Při ukázkách historické bojové techniky u Horního Dvořiště na jihu Čech došlo k tragické nehodě....
Proti Ficovi bouřilo 30 slovenských měst. Bratislavu burcoval Bolek Polívka
V téměř třiceti slovenských městech se v pátek konaly demonstrace za proevropské směřování země....
Zelenskyj si řekl o 200 tisíc evropských vojáků. Britové jsou pro
Jen co v Bílém domě usedl Donald Trump, vyzval Volodymyr Zelenskyj evropské státy, aby převzaly...
Na Proseku hořel bytový dům, jeden člověk zemřel. Hasiči evakuovali 26 lidí
Při sobotním požáru bytového domu na pražském Proseku zemřel člověk. Policisté před příjezdem...
Na Vsetínsku shořela roubenka, uvnitř zemřeli dva lidé. Škoda je pět milionů
Při požáru rodinného domu v Halenkově na Vsetínsku zemřeli v noci na neděli dva lidé, oheň způsobil...
Na východě Konga zemřelo 13 zahraničních vojáků. Boj povstalců sílí
Na východě Konga od pátku zemřelo 13 zahraničních vojáků z mírových jednotek, které tam pomáhají...
Vraha předem neodhadneme. Čin mívají propracovaný, říká docent Lašek
Premium Policie v posledních dnech informovala o několika případech, kdy dostala oznámení ohledně možného...
- Počet článků 140
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 6103x