Co koupit ženám k narozeninám
Podzim a začínající zima je pro mě naprosto deprimující období . Všechny ženy kolem mě mají totiž narozeniny. Je to pro mne vícegenerační narozeninový víceboj, ze kterého většinou vyváznu se šrámy na duši a zruinovanou peněženkou.
Začíná to mou maminkou v září:
"Mami, prosím tě, já ti volám, protože budeš mít ty narozeniny. Víš přijedeme ti popřát. Mami, chěl jsem se tě zeptat, co by ti tak udělalo radost? Co ti mám mami koupit?"
"Nic mně nekupuj, já nic neptořebuju!" Spraží mě okamžitě máma.
"No já vím, že nutně nic nepotřebuješ, ale prosím tě mohla by jsi mně poradit, co by ti udělalo radost?" Nenechám se samozřejmě odbýt, protože to by byl neskutečný průšvih, kdybych pro ni neměl žádný dárek. Rozumíte pro mámu!!
A tak se telefonicky handrkujeme a hádáme dalších čtyřicet minut. Operátor si mne ruce, mně tečou nervy jak sníh ze sjezdovek den před Vánocemi a samozřejmě, že se nic nedozvím. Jsem prostě jen optimistickej blbec, co to každý rok zkouší zas a znovu.
Pak má narozeniny manželka. Tak se ptám manželky, co chce k narozeninám. Manželka samozřejmě něco chce , ale jde na mě opatrně, protože rozumná manželka si vždycky přeje k narozeninám něco, co jí její muž může koupit. Většinou na mě jde tak opatrně, že nepochopím co chce a tak radši zbaběle koupím kabelku a je to.
Kabelka totiž nemá rukávy ani nohavice, takže nehrozí, že byste to koupil krátký, nebo úzký v pase a taky můžete rovnou koupit XXL-ko, protože to jedinej kousek ženské garderóby, kde naivně alibisticky koupené XXL-ko neurazí.
Narozdíl třeba od sexy kalhotek. Je totiž pořád spousta hazardérů, kteří ustrnuli obligátního křupanského dárku- sexy prádélka k narozkám.
Chlapi, neriskujte!!!! Stejně netrefíte velikost!!!!
Za těch třicet let, co žiji s ženami, jsem se totiž naučil jen jedno jediné, sebevíc krajkované a značkové sexy kalhotky o velikosti XXL nejsou ani trochu sexy! Partnerku s nimi jen naštvete a cesta k divokému sexu tudy tedy rozhodně nevede chlapi!!!
No a pak mají na podzim ještě narozeniny moje dcery.
Dokud byly menší byla to brnkačka. Matell chrlil neustále nové a nové Bárbíny, Petshopáci byli nesnesitelně roztomilí celé jejich dětství a když jste k tomu přihodili návštěvu nějakého emerického animáku, měl jste vyhráno.
Ovšem čas trhnul oponou..............Takže..............co dát k narozeninám puberťáčce?
No jasně jistotou jsou peníze , ale pokud jí nechcete dát peníze(protože jste přeci supertáta,) tak co vlastně? Ona by totiž nejraději dostala dárek i peníze.
Dárkem se samozřejmě myslí Ajfoun, co taky jiného? Naštěstí je moje dcera "strašně" skromná, takže jí stačí jen nějaký za sedmičku.
Přiznám se, nechápu absolutně rodiče, co koupí dítěti mobil za osmnáct dvacet tisíc a vlastně, nechce se mi kupovat mobil ani za sedmičku! Vzhledem k jeho ani ne dvouleté životnosti, kdy bude muset být rychle vystřídán jiným mladším Ajfounem.
Takže, co tedy koupit puberťačce k narozeninám?
Nerad bych dopadl jako jeden můj kamarád, který tajně zaslechl, kterak se jeho pubertální dcera svěřuje mamince, že se jí strašně líbí "Osmák."
Kamarád si zamnul ruce, letos to bude levný a běžel do Zverimexu, koupil klec, pítko, mističku na žrádlo a krásného samce hlodavce rodu Osmák Degu plus obrovský pytel zrní.
Ať se ta chlupatá potvora poměje!
Přinesl vítězoslavně zvířátko domů a předal dceři k patnáctým narozeninám.
Nastalo trapné ticho a pak začala dívenka tiše plakat, protože samozřejmě, že chtěla Ajfoun, nebo jiný přístroj s větší než velkou uhlopříčkou, aby holky ve škole hleděly.
Ten "osmák," co se jí totiž líbí, se jmenuje Lukáš a chodí do vedlejší třídy.
David Vlk
Domácí inventura
Třeba sádrový odlitek ztepilých ňader mé starodávné exmilenky Hanky z Uherského Brodu, který jsem vydával za starořecké torzo Venuše z ostrova Rhodos, jsem neubránil.
David Vlk
Sex s Neandrtálcem
„No právě! Vědci přišli na to, že pravěké lidské ženy mnohem častěji měly sex s Neandrtálci, než pravěcí lidští muži s Neandrtálkami!“
David Vlk
Teď letí Jozef Maršálek ty troubo!
Prostě kyseliny, škroby, cukry, zákon zachování energie, sem tam nějaká drobná exploze, díra ve dřezu, smrad a záblesky po celém činžáku....Tak jsem dostal ten nejpitomější nápad na světě.
David Vlk
Tak jak Vám to mám udělat pane?
„Ach.“ Pronesli jsem se strejdou takřka unisono a koutkem oka jsem zahlédl, jak se mu nad čelem ztopořil poslední neposedný chlup.
David Vlk
Nejlepší muchlovačka mého života.
Ten vydechnutý horký vzduch mi sežehl vousy a vlasy ulízl dozadu jak prvorepubliková pomáda. V tom dechu bylo všechno... smrt, hniloba a hlavně vodka, rum a nějaké to pivko.
| Další články autora |
Pavel se s Babišem neshodl. Prezident trvá na účasti na summitu NATO, hrozí žalobou
Jednání prezidenta Petra Pavla s premiérem a předsedou ANO Andrejem Babišem o zastoupení Česka na...
O kolik lze překročit rychlost za volantem v roce 2026? Tabulka tolerancí a pokut pro řidiče
Při rozhodování o postihu za překročení limitu přihlížejí policisté zejména k naměřené rychlosti....
Praha podporuje stovky dárců, za krev dostanou roční kupón zdarma. Kdo konkrétně ho získá?
Metropole znovu ocení dlouholeté bezpříspěvkové dárce krve. Celkem 321 lidí letos získá roční kupon...
Blíží se další výluka, metro C tři dny nepojede. Jak se dostat z Kobylis na Pankrác?
Kdo si na prodloužený květnový víkend naplánoval rychlou cestu přes centrum metrem, bude muset...
Skrytý ráj kousek za Prahou. „Tajná“ zahrada přetéká květy a lidé o ní skoro nevědí
Lepší než Průhonice? Voňavými kvítky čerstvě obdařené lýkovce, koberce plaménků, ale i nespočet...
Stavby silnic váznou. Firmy si stěžují na Poláky, mají nejnižší cenu i nejkratší dobu
Letos na jaře chtěli silničáři začít s budováním stoupacího pruhu na frekventovaném tahu z Brna na...
Koryto řeky Mandavy ve Varnsdorfu čeká oprava
Ve Varnsdorfu na Děčínsku se chystá oprava další části koryta říčky Mandavy. Plánuje ji státní...
Ústecká zoologická zahrada se raduje ze dvou nových přírůstků
Ústecká zoologická zahrada má nové obyvatele – samce irbise a samici anoa nížinného.
Hrozí nám „extrémní“ ghetto, varuje starosta Šluknova. Chce vykoupit 400 bytů
Radnice ve Šluknově na Děčínsku chystá už několik měsíců nevídanou akci. Na místním problémovém...

Ideální na snídani i rychlou večeři? Test čerstvých sýrů s jogurtem Hollandia
Jemná krémová textura, svěží chuť a univerzální využití v každodenní kuchyni. Redakce eMimina otestovala dva čerstvé sýry s jogurtem od české...
- Počet článků 645
- Celková karma 26,94
- Průměrná čtenost 3683x




















