Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Opravdu nechutné mlčení lampasácké gumy a pětidemoličních lhářů ke jmenování Ficovy vlády

Místo srdečného blahopřání jen zaryté a nenávistné mlčení. Co byste ale čekali od bandy korytářů, kteří se dostali k moci podvodem komunisty Rychetského, díky němuž získalo ANO dva poslanecké mandáty navíc?

Bezprecedentní ignorace Slovenska pokračuje. Na česko-slovenských hranicích se buduje žiletkový plot, údajně na ochranu našich hranic před imigranty, ale ve skutečnosti je hlavním účelem tohoto plotu nás ještě více izolovat od Slovenska, a tedy i od východu, ze kterého, jak známo, přichází toliko mír.

Neandertálské chování našich představitelů, přesahuje už všechny meze slušnosti. Nepoblahopřát panu Ficovi ke jmenování jeho vlády není nic jiného než urážka slovenských voličů. Taková neslušnost je už pádným důvodem na to, abychom my, nepodvolení občané České republiky, respektive Československa, kteří odmítáme eskalaci válečného konfliktu, vyšli do ulic a svrhli vládu tupých a deprivovaných hovad, jež byla k moci vynesena jejími zmanipulovanými voliči a kolosálním volebním podvodem starého komunisty Rychetského.

Ale naštěstí nejsou všichni takoví!

To, že je na Slovensku nová vláda, si všimla například i slovenská biskupská konference, která bývalému členu KSS Robertu Ficovi adresovala toto své blahopřání: „Vážený pán predseda vlády,

Vám i členom novej vlády, ktorú dnes vymenovala prezidentka SR, prajem veľa múdrosti a ochoty vnášať do spoločnosti pokoj. Odchádzajúcemu úradníckemu kabinetu ďakujem za jeho dočasnú službu v prospech občanov Slovenska.

Spolu s ostatnými biskupmi Slovenska sa modlím za Vás i Vašich spolupracovníkov. Vyprosujem Vám Božie požehnanie, aby ste rozvážne a v duchu pravých hodnôt pracovali pre dobro každého, kto žije v našej krajine.

Mons. Bernard Bober
košický arcibiskup metropolita
predseda KBS“

Tomu říkám solidní a lidský přístup, který se tak diametrálně liší od přístupu těch, kteří u nás v bruselském a sorosovském žoldu nainstalovali novou totalitu, v níž je potlačována svoboda slova, a která si schválením korespondenční volby (po vzoru orbánovského Maďarska) upevňuje totalitní moc.

A je to zároveň, nutno dodat, že ostudný, paradox, když bývalému komunistovi Ficovi přejí vše nejlepší ke jmenování nové vlády vysocí funkcionáři katolické církve, kdežto jeho bývalý soudruh, totiž prezident Pavel zarytě mlčí.

Hanba národu, v jehož čele stojí zrádce!

Můžeme jen občanům Slovenské republiky, respektive občanům slovenské části Československa, které, jak známo nezaniklo, (a proto si každý občan může nárokovat odškodné nejen u České, ale i u Slovenské republiky, jež de facto, ani de iure neexistuje, a tedy ani Fico, nahlíženo touto optikou, není slovenským premiérem, ale jen samozvancem), závidět, že předsedou vlády není zrádce, nýbrž člověk, který zůstal přes veškeré své pronásledování komunistou i nadále, a proto se nyní ve své funkci zasadí především o utužování míru a přátelství mezi národy prostřednictvím zcela suverénní zahraniční politiky, ve které nebude ani stopy po nějakém vazalství.

Co říct na závěr?

Snad jen to, že jsem bezvýznamný a anonymní občan a tak přeji Robertu Ficovi, aby se mu podařilo zlikvidovat na Slovensku všechny zahraniční agenty a taky novinářskou špínu, která neumí nic jiného než jen lhát, přeji mu, aby Slovensko sousedilo s Ruskem, protože pak už bude mír, jakož mu přeji, aby ani v rámci Velkého Uherska, nezapomínal, že není Slovensku ve světě žádné bližší země než té naší, dosud ujařmené, ale s nadějí vzhlížející právě  k našim slovenským bratrům a sestrám a především pak k samotnému panu Ficovi.

Přeji mu rovněž, aby do všech státních orgánů dosadil slušné a poctivé lidi (takových se ve Smeru, ale i v SNS, najde jistě více než dost), pro které bude prioritou tolik zájem vlastní, protože pokud budou jako slovenští vlastenci sledovat vlastní zájem, budou sledovat tím i zájem Slovenska, na rozdíl od americké kurvy v prezidentském paláci, která nadělala na Slovensku už tolik zla, že v porovnání s ní by museli svatořečit i Tisa.

A obzvláště panu Ficovi přeji vlídnost, která nám umožňuje ve skutečném světě bez umělé moci každý den milovat a tolerovat naše blízké (tím samozřejmě nemyslím buzeranty a progresivce, protože ty za naše blízké považovat nelze) a také ty, co jsou na nás odkázáni i bez politických pokynů shora, (samozřejmě vyjma uprchlíků, kteří zaplavují Slovensko, ty přijde střílet kulometem na hranicích), protože, naše city by politika měnit neměla!

 

Autor: Karel Trčálek | čtvrtek 26.10.2023 8:23 | karma článku: 24,63 | přečteno: 677x
  • Další články autora

Karel Trčálek

Trčálka taky nečtu, nebo jen velmi sporadicky

Dávno je pryč doba, kdy se trefoval i do mne. Jsem rád, že dnes píšu tak mizerně, jak mi kdekdo ochotně za pár korun dosvědčí, že mu za to už nestojím

23.6.2024 v 13:07 | Karma: 10,98 | Přečteno: 134x | Diskuse| Společnost

Karel Trčálek

Proč nám paní Lhotská fabuluje do očí?

Dnešní článek paní Lhotské je typickou ukázkou toho, čemu se říká fabulace. Ale proč by si paní Lhotská nezafabulovala, když fabulují, rozuměj, lžou i novináři z Babišova iDNES, copak je něco míň než nějaký novinář?

21.6.2024 v 18:24 | Karma: 19,84 | Přečteno: 571x | Diskuse| Společnost

Karel Trčálek

Pravda je to, čemu věříme. Například, že posíláním zbraní banderovcům bojujeme za mír...

Stalo se vám někdy, že jste byli účastníky nějaké události, třeba oslavy svých narozenin a pak jste s úžasem sledovali, jak ji popisovala média? Možná jste pak dokonce i zapochybovali, jestli jste nebyli někde úplně jinde.

21.6.2024 v 17:27 | Karma: 17,58 | Přečteno: 426x | Diskuse| Společnost

Karel Trčálek

Úspěchy vlády brzy dosáhnou kosmických výšin. Světový leader nás katapultuje mezi elitu

Česko pod vedením nejdemokratičtější vlády za posledních 679 let opět ohromilo svět. Poté, co brilantně zvládlo vedení EU i domácí restart a stanulo v čele boje proti ruskému agresorovi, bude kráčet i v čele všeobecného pokroku

21.6.2024 v 14:39 | Karma: 18,10 | Přečteno: 289x | Diskuse| Politika

Karel Trčálek

Smutný privatizační příběh ocelového srdce republiky v podání soudružky Kateřiny Konečné!

Stačilo! Pětidemoliční vláda posílá zbraně na Ukrajinu, místo toho, aby zachránila ostravskou ocelárnu, kterou její současný vlastník koupil za Babišovy vlády, jež vládla s podporou našich komunistů....

20.6.2024 v 14:29 | Karma: 24,66 | Přečteno: 468x | Diskuse| Politika
  • Nejčtenější

Čechy zasáhly extrémní bouřky, padaly obří kroupy. Hasiči měli stovky výjezdů

21. června 2024  9:39,  aktualizováno  22:58

Přes Česko prošly velmi extrémní bouřky s nárazy větru kolem 90 kilometrů za hodinu a krupobití....

Češi vjeli do vojenské zóny, fotili se u tanku. Dítě pak usmrtil nalezený granát

21. června 2024  8:52,  aktualizováno  18:16

Chorvatská policie propustila Čecha vyšetřovaného kvůli výbuchu u města Obrovac, při němž zemřelo...

Komentátor Schmarcz se v televizi pohádal se Šlachtou, pak zmizel ze studia

19. června 2024  20:51

„Já jsem se zastal kluků policistů a vy do toho taháte politiku,“ začal křičet komentátor Martin...

Ruská jaderná ponorka plula u pobřeží Floridy. Fotky ukazují její poškození

19. června 2024  13:53

Ruská flotila, která navštívila Havanu, se rozdělila. Část pluje od Kuby směrem k Venezuele,...

Východem Česka prošly silné bouřky a krupobití. Padající strom zabil člověka

19. června 2024  7:32,  aktualizováno  20.6 6:37

Velmi silné bouřky, které ve středu večer zasáhly Moravu a Slezsko, mají jednu oběť. V Českém...

Neodnímatelná víčka PET lahví nestačí. Ministerstvo chystá zálohy obalů

23. června 2024  14:51

Ministr životního prostředí Petr Hladík (KDU-ČSL) předloží vládě novelu zákona o obalech zavádějící...

Rusko vyslalo rakety až nad Kyjevskou oblast. Ukrajinské drony zabíjely

23. června 2024  8:44,  aktualizováno  13:56

Sledujeme online Ukrajina v noci na ruské území vyslala desítky bezpilotních letounů. Při útoku byl ve městě...

Vláda reaguje na to, kdo zrovna stávkuje, vmetl Juchelka Jurečkovi

23. června 2024  13:46

Odbory požadují navýšení platů státních zaměstnanců 15 procent. Ministr práce a sociálních věcí...

Máme problém, přiznal japonský císař. Nouze o následníky je čím dál akutnější

23. června 2024  13:32

Japonský císař Naruhito přiznal, že japonská císařská rodina má problém s nedostatkem následníků....

Máte starý fén? Přečtěte si, co vašim vlasům způsobuje.
Máte starý fén? Přečtěte si, co vašim vlasům způsobuje.

Máte ve své koupelně starou žehličku na vlasy nebo fén? V oblasti vlasové péče došlo v poslední době k obrovským inovacím. Je ale opravdu nutné...

  • Počet článků 2997
  • Celková karma 23,08
  • Průměrná čtenost 857x
Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Seznam rubrik