Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Ženská ňadra a zírající muži

Přicházejí první jarní slunné dny a s tím my, odhalující se ženy... Nejrůznější trička, topy a šaty, které zdůrazní nejen postavu, ale odhalí i dekolt. Některé z nás mají malá ňadra, některé normální, jiné ženy mají bujné poprsí. Ale co muži? Ti se často neudrží... a zírají! Jenže co s tím, když je to nepříjemné? Zamaskovat poprsí jakoby žádné nebylo? Hrbit se? Ignorovat to, když se vám muž dívá během rozhovoru ne do očí, ale celou dobu na hrudník? A co s malým poprsím? Přečtěte si 5 nápadů, které mi muži doporučili pro vylepšení malého poprsí! Pozor, ryze ženský blog!

Není tomu tak dávno, co jsem zahlédla na sociální síti Facebook mladou krásnou ženu (často jí její milý přezdívá „Cvičenka“), jak si na pár minut denně bere jistou pomůcku, která jí pomáhá nehrbit se a udržet si správné držení těla.

Ajajaj! Tak to je přesně můj problém!“ pomyslela jsem si a začala jsem uvažovat, jak a kdy jsem se začala hrbit.

DĚTSTVÍ

Určitě to zcela jistě začalo v dětství, kdy moji rodinnou výchovu ve velké míře přenechala moje rodina nejrůznějším ústavům, od tet v jeslích počínaje až po občasné připomínky učitelů během povinné školní docházky v družině a během vyučování na základní škole. Pak už nastal čas, kdy jsem své hrbení kolem 14. roku dovršila, a řekla bych, že všechno bylo tak nějak ztraceno!

Takže mi vlastně v průběhu mého života mnoho lidí tu a tam připomíná, že se hrbím... Někdo to poznamená jen tak mimochodem během řeči, jiní zcela decentně a v soukromí, někteří s humorem. Pár lidí si servítky nebere a připomene mi, že mě čekají vážné zdravotní problémy o několik let později. Tak to beru! Je to přímé a narovinu.

Zažila jsem i napomenutí s humorem, kdy jsme se hrbili ve dvojici. Nikdy asi nezapomenu na napomenutí od muže doprovázené plácnutím přes záda s výtkou: „Narovnej se!“ Musím přiznat, že když je člověku pětatřicet, tak už to nelze brát stejně (i kdyby to bylo míněno sebelépe), jako když je člověku o dvacet méně. Ostatně tento člověk již v mém životě po tomto (nejednom) faux pas není.

NENÍ HRBENÍ JAKO HRBENÍ

Rovněž chápu, že se někdo hrbí proto, že má problémy s páteří či jiné zdravotní problémy (dříve, ne až jako následek). Dalším důvodem může být nošení malých dětí na prsou, nebo časté vysedávání u počítače, které nám všem zabírá více a více času v našich životech. To bych řekla, že bude patrně v podstatné míře problém nás všech.

HRBENÍ JAKO ZAMASKOVÁNÍ POPRSÍ

Jeden důvod hrbení se je poněkud zvláštní a má své nezastupitelné místo. A týká se pouze žen. Jedná se o zcela očividné mužské zírání (odpusťte, ale jinak se to snad ani nazvat nedá) na ženská ňadra.

Někdo z mužské populace by mi mohl namítnout: „Ano, ale musí být na co civět!“ Tady musím na základě své mnohaletých zkušeností (a nejen svých) napsat, že to není pravda. Ať máme my, ženy, ňadra malá (velikost A) či normální (velikost B), je to jedno! Mnoho mužů přitahuje ženský hrudník jako takový.

MALÁ ŇADRA = VÝZVA PRO MUŽE!

Možná bych snad dokonce napsala, že malá ňadra přitahují muže více než poprsí normální. Tam totiž muži zkoumají, zda žena vůbec nějaké poprsí má! A to právě častým důvodem k tomu, aby se ženy před zraky mužů hrbily!

Jako příklad bych uvedla jednu kamarádku. Celé roky jsem si o ní myslela, že nemá téměř žádná prsa. Byla menší postavy, štíhlá a budila vždy dojem, že má téměř plochou hruď. Až s odstupem času jsem se přesvědčila (při stylingu a probírání šatníku), že nejenže má prsa, ale dokonce velikost D! Ale před mužskými zraky, protože na ni stále zírali, je mistrně skrývala oblečením.

Vzhledem k tomu, že patřím k leptosomním typům a mám malá ňadra (k čemuž jsem se veřejně přiznala a popsala to ve svém článku s názvem - „Mají opravdu čeští muži rádi vychrtlé holky?“), mám s tím dost zkušeností.

Časté je, že se muži při několika minutovém důležitém rozhovoru nedívají do očí (nebo alespoň někam na tvář), ale zcela nepokrytě na prostřed hrudníku.

Poznámka pro muže: Plně si uvědomuji, že ne všechny muže přitahuje horní část ženských těl. Někteří se specializují na dolní část, a především na tu zadní. Také připouštím, že člověk může mít i opravdové štěstí a narazí na opravdové gentlemeny, kteří si toto odpustí, i kdyby pohled byl sebelákavější! Píši to zde proto, že jsem si vědoma, že mi bude muži vytýkáno, že jsem proti nim zaměřena a že oni toto nedělají!

NEJČASTĚJŠÍ MUŽSKÉ NÁPADY, JAK ZVĚTŠIT POPRSÍ

Rovněž jsem učinila poznání, že zírající muži přicházejí s nejrůznějšími nápady, jak tento „nedostatek“ vylepšit.

  1. Začni pít černé pivo! Po tom rostou prsa!
  2. Dnes už existují různé kosmetické krémy a tablety, které ti pomohou s růstem prsů.
  3. Kdesi jsem četl o nějakých fakt dobrých cvičeních, které podporují růst prsou? Mám ti ten článek přinést?
  4. Neslyšelas nikdy o těch speciálních podprsenkách? Hodně to prsa vylepší! Aspoň opticky!
  5. A co plastika? Nepřemýšlela jsi o ní? Nebylo by to špatné...

A pokud se vrátím ke svému původnímu tématu, pak musím přiznat, že jsem se většinu svého života hrbila právě kvůli malému poprsí. A nebojím se to přiznat!

Dobrou zprávou však je, že dle nejednoho psychologického výzkumu se zjistilo, že ženy jsou samy se sebou spokojené, když překročí hranici 30 let.

Musím konstatovat, že toto tvrzení je pravdivé. Jakékoliv nedostatky, které jsem dříve řešila a trápily mě, dnes již neřeším. A to ani malé poprsí, zírající muže či různé požadavky na můj vzhled. Dospěla jsem do bodu, kdy již umím svobodně říci: "Líbí se ti více ženy s velkým poprsím? Tak v tom případě si takovou najdi!"

A tak si dávám na možné hrbení se a správné držení těla urputný pozor! Ostatně s přibývajícími slunnými a teplými dny, my, ženy, opět vyndáme ze svých šatníků třička, topy, šaty, plavky... A bude se opět na co dívat, že, milé dámy?!

Krásné dny a žádné hrbení se Vám přeje Vaše blogerka Hana Rebeka Šiander

Fotografie a odkazy:

http://siander.blog.idnes.cz/c/44173/Maji-opravdu-cesti-muzi-radi-vychrtle-holky.html

http://www.flickr.com/

Autor: Hana Rebeka Šiander | úterý 18.2.2014 20:01 | karma článku: 18,15 | přečteno: 3153x
  • Další články autora

Hana Rebeka Šiander

Moje 90letá přítelkyně

Člověk nikdy netuší, koho potká. A tak se mi poštěstilo, že jsem po přestěhování narazila na báječnou sousedku. Muži, vzdělání, knihy, filmy, hudba, móda, dějiny... V tom všem si skvěle rozumíme a nezáleží na věku.

30.5.2024 v 14:33 | Karma: 4,46 | Přečteno: 62x | Diskuse| Společnost

Hana Rebeka Šiander

Jak ztratit kamarádku snadno a rychle díky sociálním sítím

Víc jak rok jsem se těšila z krásného přátelství. Pak jsem kamarádce poukázala na chybu v jejím životě, díky které trpěla. Následovalo ukončení vztahu. Jak negativně ovlivňují sociální sítě naše vztahy?

27.4.2024 v 12:06 | Karma: 25,81 | Přečteno: 3877x | Diskuse| Společnost

Hana Rebeka Šiander

Proč mě přestalo bavit nakupování oblečení

Ačkoliv se obchodní řetězce dušují, že se zaměřují na ochranu přírody, šetrnost a udržitelnost, nic není vzdálenější realitě. Nekvalitní oblečení stěží přežije dva roky, nemá styl, ale zato je z mizerných materiálů.

25.4.2024 v 21:55 | Karma: 38,19 | Přečteno: 5530x | Diskuse| Společnost

Hana Rebeka Šiander

Tuberkulóza, záškrt, černý kašel a jiné pohromy

Poslední roky, kdy už některá očkování nejsou povinná, nebo byly vyvinuty slabší vakcíny, je možné onemocnět záškrtem, tuberkulózou a černým kašlem. Už jste se s nimi setkali? Jaké jsou příznaky? Kolik je v ČR nemocných?

11.4.2024 v 19:18 | Karma: 15,08 | Přečteno: 783x | Společnost

Hana Rebeka Šiander

Recenze knihy „Přetížení“ od Arthura Haileyho

Napínavý román „Přetížení“ z pera Arthura Haileyho dává nahlédnout do zákulisí plynárenských a elektrárenských společností. Řeší otázku globálního oteplování, nedostatku vody, letních veder, čím dál větší spotřeby plynu a energie.

9.4.2024 v 19:06 | Karma: 11,37 | Přečteno: 520x | Diskuse| Společnost
  • Nejčtenější

V Turecku zemřela česká zpěvačka Victoria. Zavraždil ji její vlastní manžel

14. června 2024  8:59,  aktualizováno  11:23

Česká zpěvačka Victoria byla zavražděna v Ankaře. Podle tureckého portálu Hürriyet ji zabil její...

„Ukrajinská sebevražda“. Intriky v Kyjevě čím dál víc frustrují Západ

11. června 2024  19:21

Kádrové změny nezmítají jen ruským ministerstvem obrany, rostoucí pozornost vzbuzují i rošády v...

Brusel zveřejnil 10 kroků pro přijímání migrantů, z nichž se Česko nevyzuje

12. června 2024  18:34

Evropská komise zveřejnila harmonogram, který má zajistit, aby v jednotlivých členských státech EU...

Pravda o střelbě na fakultě. Unikátní rekonstrukce, vrah přišel ve 13:23

17. června 2024

Premium Pravda o střelbě na filozofické fakultě se vynořuje postupně a některé detaily jdou proti tvrzením,...

Evropu čeká vlna veder, dorazí i do Česka. Ve Španělsku čekají 45 stupňů

11. června 2024  15:34,  aktualizováno  15:49

Teploty v Evropě od víkendu výrazně vzrostou. Od pondělí do čtvrtka příštího týdne bude letní až...

Ve Francouzských Alpách zahynuli dva Češi, v silném proudu se s nimi převrátil raft

18. června 2024  9:39,  aktualizováno  9:57

Dva čeští občané přišli o život při nehodě raftu ve Francouzských Alpách. Nehoda se stala v pondělí...

Z novel o televizních poplatcích zmizí povinnost hlásit uživatele internetu

18. června 2024  9:25

Ministerstvo kultury odstraní z mediálních novel povinnost firem hlásit České televizi a Českému...

Požár stodoly na Rychnovsku přeskočil na sousední dům, při zásahu se zranil hasič

18. června 2024  9:15

Požár stodoly a střechy přilehlého obytného domu v Pěčíně na Rychnovsku v noci na pondělí způsobil...

Výborný: Jurečka by měl ministrem zůstat, v krajích i Senátu chceme posílit

18. června 2024

Premium Lidovci v eurovolbách své dva mandáty neobhájili. Pokud jejich předseda Marian Jurečka dodrží svůj...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->