Co se skrývá ze evropskou integrací? – 3. díl

Günter Schneider, tajný člen skupiny Bildenberg, seděl v ohromném černém koženém křesle ve své pracovně s výhledem do parku, kterému vévodila fontána. Na velikém naleštěném stole měl otevřený deník The European Post.

KDO JE KDO - Günter Schneider - sedmedesátiletý muž, tajný člen vnější skupiny Bildenberg, jeden z tzv. Dvanáctky. Žije převážně v Německu.

„Ahoj Paule, Günter. Máme problém s Owenem a Spencer. Zase napsali další článek. Potřebuji to s tebou probrat. Kdy a kde?" šel přímo k věci Schneider.

„Güntere, už jsem to viděl. Zašli už dost daleko. Zařídil si to s Wensteinem?" musel se ujistit Böhringer.

KDO JE KDO - Paul Böhringer - jednasedmdesátiletý muž, tajný člen vnější skupiny Bildenberg, jeden z tzv. Dvanáctky. Jeho domov je v Rakousku, ale mnoho času tráví v Bruselu.

„Jo, je to v pohodě. Wenstein mluvil víc než měl. Na Europol mám dost kontaktů, můžeme se na ně spolehnout. Snad to bude i výstraha pro ty dva. Jsou teď v Bruselu, ale máme je pod kontrolou. Uvidíme se odpoledne okolo třetí na našem místě," řekl Schneider.

„Budu tam. V neděli se Bildenberg sejde v irském sídle v Castledergu, dozvíme se podrobnosti a rozhodneme," odpověděl Böhringer.

„A co Ganley?" zajímal se Schneider.

KDO JE KDO - James Declan Ganley - jednasedmdesátiletý prezident Evropské unie. Poprvé byl zvolen na jaře 2039.

„Užívá si to! Všechno jde o podle plánů. Řídí se mými instrukcemi. Mile mě překvapil, když sám přiznal, že ho to šéfování Evropy baví! Už jsi mluvil s Whitem?" informoval ho pobaveně Böhringer.

„Paule, ještě ne, ale hned to vyřídím, jak jsme se dohodli. Trošku na Whita přitlačím. Bude to dobré, udělá, co budeme chtít. Musím končit. Uvidíme se ve tři odpoledne. Měj se dobře!" rozloučil se Schneider.

„Fajn, dohodnuto, Güntere! Uvidíme se brzy," shrnul Böhringer.

Schneider položil telefon a spokojeně si mnul ruce, jak se všechno dařilo. Vstal z pohodlného křesla, došel k baru a nalil si whisky a přidal dvě kostky ledu. Stál se skleničkou v ruce, díval se do podzimního parku a přemýšlel: Kdo by to byl řekl? Já že se budu podílet na řízení celé Unie? Tiše se usmál, měl pocit uspokojení...

Vypil whisky, skleničku položil na stůl. V počítači si našel telefonní číslo na šéfredaktora The European Daily, Briana Whita. Pak si v počítači otevřel soubor, který se jmenoval B. White a otevřel ho.

Měl toho celkem dost. Fotografie s prostitutkou při vášnivém sexu, zvukový záznam, který zachycoval nátlak na policistu kvůli potřebným informacím, citlivé údaje o výši hypoték, obecné informace o věku Whiteovy manželky a dvou dětech, data o nejrůznějších druhů škol a kurzů, výše školného, podrobné informace o zálibách, koníčcích, práci a přesném rozpisu pracovní doby manželky...

KDO JE KDO - Brian White - pětapadesátiletý šéfredaktor vede The European Daily. Pod jeho vedením vychází jeden z největších deníků ve Velké Británii posledních sedm let. Obtloustlý, ale zároveň srdnatý šéfredaktor zasvětil svůj život práci v redakcích papírových novin. Stojí si za svými názory a totéž očekává od svých podřízených. Redaktorům nechává volnou ruku jak jen je to možné, pokud ovšem odvádí dobrou práci. Je třicet let šťastně ženatý s milovanou Elaine, se kterou má děti Charlese a Sarah.

Schneider si pomyslel: Jen si vybrat! Co by asi tak bylo nejlepší?

Nakonec se rozhodl pro fotografie s prostitutkou. Prohlížel si je a byly vážně dobré. Najatý fotograf odvedl vynikající práci. Odvážné a smyslné fotky, zobrazovaly obě postavy,kterým bylo vidět do vzrušených tváří...

Pokračování příště...

O ČEM JE ROMÁN NA POKRAČOVÁNÍ - CO SE SKRÝVÁ ZA EVROPSKOU INTEGRACÍ?

Román o Evropské unii se odehrává v blízké budoucnosti na podzim roku 2039. Poslední evropská země EU Albánie, se stane její součástí a tak bude završena evropská integrace, na kterou celá Evropa čekala několik desetiletí. Prezidentem EU je zvolen James D. Ganley. Reportéři Jane Spencer a David Owen zjistí, že integrace 47 zemí do jednoho evropského superstátu byla iniciována a účelně řízena někým, kdo celou dobu stojí v pozadí...

KDY VYJDOU DALŠÍ DÍLY?

Román na pokračování CO SE SKRÝVÁ ZA EVROPSKOU INTEGRACÍ vychází (3x týdně), pravidelně v pondělí, středy a pátky po 9 hodině ranní. Všechny díly najdete na tomto blogu. Bude u něj tato ikonka staré knihy s brýlemi.

Obrázky:

http://www.flickr.com

Autor: Hana Rebeka Šiander | pondělí 9.11.2009 9:02 | karma článku: 12,21 | přečteno: 1645x
  • Další články autora

Hana Rebeka Šiander

Moje 90letá přítelkyně

Člověk nikdy netuší, koho potká. A tak se mi poštěstilo, že jsem po přestěhování narazila na báječnou sousedku. Muži, vzdělání, knihy, filmy, hudba, móda, dějiny... V tom všem si skvěle rozumíme a nezáleží na věku.

30.5.2024 v 14:33 | Karma: 5,30 | Přečteno: 65x | Diskuse| Společnost

Hana Rebeka Šiander

Jak ztratit kamarádku snadno a rychle díky sociálním sítím

Víc jak rok jsem se těšila z krásného přátelství. Pak jsem kamarádce poukázala na chybu v jejím životě, díky které trpěla. Následovalo ukončení vztahu. Jak negativně ovlivňují sociální sítě naše vztahy?

27.4.2024 v 12:06 | Karma: 25,81 | Přečteno: 3880x | Diskuse| Společnost

Hana Rebeka Šiander

Proč mě přestalo bavit nakupování oblečení

Ačkoliv se obchodní řetězce dušují, že se zaměřují na ochranu přírody, šetrnost a udržitelnost, nic není vzdálenější realitě. Nekvalitní oblečení stěží přežije dva roky, nemá styl, ale zato je z mizerných materiálů.

25.4.2024 v 21:55 | Karma: 38,19 | Přečteno: 5535x | Diskuse| Společnost

Hana Rebeka Šiander

Tuberkulóza, záškrt, černý kašel a jiné pohromy

Poslední roky, kdy už některá očkování nejsou povinná, nebo byly vyvinuty slabší vakcíny, je možné onemocnět záškrtem, tuberkulózou a černým kašlem. Už jste se s nimi setkali? Jaké jsou příznaky? Kolik je v ČR nemocných?

11.4.2024 v 19:18 | Karma: 15,08 | Přečteno: 785x | Společnost

Hana Rebeka Šiander

Recenze knihy „Přetížení“ od Arthura Haileyho

Napínavý román „Přetížení“ z pera Arthura Haileyho dává nahlédnout do zákulisí plynárenských a elektrárenských společností. Řeší otázku globálního oteplování, nedostatku vody, letních veder, čím dál větší spotřeby plynu a energie.

9.4.2024 v 19:06 | Karma: 11,37 | Přečteno: 520x | Diskuse| Společnost
  • Nejčtenější

Čechy zasáhly extrémní bouřky, padaly obří kroupy. Další vlna míří přes Moravu

21. června 2024  9:39,  aktualizováno  20:46

Přes Česko prochází velmi extrémní bouřky s nárazy větru kolem 90 kilometrů za hodinu a krupobití....

V Turecku zemřela česká zpěvačka Victoria. Zavraždil ji její vlastní manžel

14. června 2024  8:59,  aktualizováno  11:23

Česká zpěvačka Victoria byla zavražděna v Ankaře. Podle tureckého portálu Hürriyet ji zabil její...

Češi vjeli do vojenské zóny, fotili se u tanku. Dítě pak usmrtil nalezený granát

21. června 2024  8:52,  aktualizováno  18:16

Chorvatská policie propustila Čecha vyšetřovaného kvůli výbuchu u města Obrovac, při němž zemřelo...

Komentátor Schmarcz se v televizi pohádal se Šlachtou, pak zmizel ze studia

19. června 2024  20:51

„Já jsem se zastal kluků policistů a vy do toho taháte politiku,“ začal křičet komentátor Martin...

Ruská jaderná ponorka plula u pobřeží Floridy. Fotky ukazují její poškození

19. června 2024  13:53

Ruská flotila, která navštívila Havanu, se rozdělila. Část pluje od Kuby směrem k Venezuele,...

Nacionalisté pro všechny Francouze? Národní sdružení přitahuje ženy i Židy

21. června 2024  20:48

Francouzská nacionalistická strana Národní sdružení získává nové nečekané hlasy pro nadcházející...

Čechy zasáhly extrémní bouřky, padaly obří kroupy. Další vlna míří přes Moravu

21. června 2024  9:39,  aktualizováno  20:46

Přes Česko prochází velmi extrémní bouřky s nárazy větru kolem 90 kilometrů za hodinu a krupobití....

Nejbohatší britská rodina dostala čtyři roky vězení za vykořisťování služebnictva

21. června 2024  20:11

Členové jedné z nejbohatších britských rodin dostali několikaleté tresty vězení za vykořisťování...

Jak Češi a Poláci rozhodli boj o Bílý dům. Vytočil je Fordův úlet

21. června 2024

Premium Amerika se chystá na první prezidentskou debatu dvou starců, a tak v médiích ožívají vzpomínky na...

  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->