Až se naštvou i sluníčkáři, pak bude v Evropě opravdu zle
<p>Nevím, odkud čerpají materiál pro svoje články běžná internetová zpravodajství a taky nevím, jak moc tyto zprávy uhlazují, aby nevyvolávaly ještě víc negativních emocí, nenávisti a agresivity, ale jejich snaha je pochopitelná. Až jednou - a obávám se, že díky tomu každodennímu množství aktivit "duševně nemocných" mladíků, původem z jiných krajů - ta doba není zas tak daleko, to v Evropě praskne, tak to hezké nebude. Už i spoustě, původně zarputilých sluníčkářů, včetně paní Merklové, začíná docházet realita a zamrznul vstřícný úsměv.</p><p>I když je ta realita poněkud mimo vší logiku zdejších obyvatel. Jedna věc je vojenské navážení se evropských a amerických zemí do záležitostí druhých států nebo oplácení historických "prasáren" vojenských a církevních tažení, které se nám vrací i s úroky. Druhá věc je důvod, proč se sem nejdřív hrnou a pak svým nevypočitatelným agresivním chováním naopak zaviní, že jim bude vstup zakázán? Pokud už nebude pozdě, protože tu bude příliš skrytých i otevřených bojovníků proti evropským hodnotám, způsobu života, filozofii a nakonec i lidem jako takovým. Chtějí nás postupně vyhladit a převzít moc, vyrabovat co se dá a parazitovat na štědrém systému, dokud je na čem? Těžko říct, co vlastně chtějí, možná to netuší ani oni sami. </p><p>V každém případě vzduch každý den víc houstne a přes veškerou snahu zprávy mírnit a upravovat, nic není jako dřív. Začínají kolovat i různé teorie (speciálně o Nice), kdo, jak a proč za tím stojí ve skutečnosti, nikdo neví co je pravda. I po zkušenostech z dřívějších událostí, včetně těch našich (po 68 i "sametové revoluci" zůstala spousta nejasností) může být za čímkoliv cokoliv. Jedno je jisté: nikdo nechodí se džbánem pro vodu, než se ucho utrhne, donekonečna. </p><p>Jen doufám, že se nakonec podaří té naší staré dobré Evropě otevřít oči a najít řešení tak, aby u toho neumírali desítky lidí (žádné národnosti) a vrátil se klid a pořádek. I kdyby se celá slavná EU měla složit všem těm neznámým s falešným příběhem i identitou, na zpáteční letenky. Když ne domů, tak tam, kde je místa pro klidný a pracovitý život habaděj. Například rozsáhlé oblasti na východ od SR.</p><p> </p>
Milena Zelenková
Kdo se má vyznat ve všech podvodech? Klikat nebo neklikat?
Od první minuty zapnutí mobilu nebo spuštění internetu jsme bombardovaní úkoly - klikni, aktivuj, doplň, restartuj, udělej... Leze to na nervy a jeden neví, jestli je to v pořádku nebo další podvod.
Milena Zelenková
Bude brzy umělá inteligence žít náš život místo nás?
Čím dál víc na nás všude vyskakuje, co za nás může umělá inteligence dělat. Vlastně je zbytečné přemýšlet a psát vlastní blog, když AI to umí mnohem dokonaleji a napíše ho za mě!
Milena Zelenková
Film Tancuj Matyldo a realita života
Připadají vám historky a scény ve filmu trochu přehnané nebo hůř uvěřitelné? Kdo měl doma takto nemocného člověka ví, že tohle může být, bohužel, jen slabý odvar reality.
Milena Zelenková
Jedeme s komedií na teambuilding
Taková to mohla být výborná česká komedie. Každý, kdo někdy podobné aktivity absolvoval by mohl jistě vyprávět spoustu vtipných historek. Úspěch komedie nikdy nestojí na obsazování rolí "tutově vtipnými" herci a množství vulgarit.
Milena Zelenková
Rómové se bouří před brněnským soudem
Známá brněnská kauza, kdy tři mladíci napadli jednoho Ukrajince, který se bránil nožem a jeden z útočníků nakonec zemřel, skončila osvobozením napadeného a klasifikováním jako nutnou obranu.
| Další články autora |
Dvorecký most promění také pražskou autobusovou dopravu v Praze. Máme velký přehled
Už zítra se slavnostně otevře Dvorecký most, nová 361 metrů dlouhá spojnice přes Vltavu mezi...
Speciální tramvaje i plavby zdarma. Slavnostní otevření Dvoreckého mostu bude velkolepé
Spojuje lidi s prací, školou, rodinou, zábavou i kulturou. Je neodmyslitelnou součástí životů...
Dvorecký most se pro veřejnost otevře už zítra. Kolem je zatím staveniště
V pátek 17. dubna 2026 se po novém Dvoreckém mostě projedou první tramvaje a autobusy plné...
Turisté našli nový způsob, jak zaneřádit města. Problém má New York i Praha
Čtvrť Brooklyn patří k nejnavštěvovanějším místům v USA. Turisté míří k ikonickému Brooklynskému...
StarDance 2026 se blíží. Zatančí rockerka, spekuluje se o populární herečce i tenisové legendě
Na podzim se na televizní obrazovky vrátí oblíbená taneční soutěž, ve které známé osobnosti usilují...
Vraťte nám „čtrnáctku“. Praha 7 brojí proti změnám v jízdních řádech, vypsala petici
Praha 7 se bouří proti změnám, které s sebou přinese otevření Dvoreckého mostu, který propojuje...
Historickým městem roku je Náměšť nad Oslavou. Z Vysočiny uspěla jako čtvrtá
Titul Historické město roku 2025 získala Náměšť nad Oslavou. Cena je odměnou za využití peněz na...
MAPA změn: Které tramvaje a autobusy pojedou přes nový Dvorecký most?
Praha se dočká nové dopravní tepny. V sobotu 18. dubna se Dvorecký most otevře pro pravidelné linky...
Městská plovárna Luhačovice chystá na venkovní terase saunový svět
Městská plovárna Luhačovice na Zlínsku připravuje saunový svět s odpočinkovou zónou. Bude na...

Prodej rodinného domu v Jasenné, okr. Náchod
Jasenná, okres Náchod
3 800 000 Kč
- Počet článků 421
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1363x



















