Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Pravidelně využívám služeb profesionálek

V mládí jsem si to zkoušel dělat sám, ale co si budeme povídat, nikdy to nebylo to pravé. A tak mi nezbylo, než začít navštěvovat profesionálky. Za léta svého života jsem jich vystřídal celkem dost a dnes vám o nich povyprávím.

Služby tohoto typu poskytují dámy nejrůznějšího věku a já si dodnes pamatuju na tu první. Říkejme jí třeba Eva, její pravé jméno jsem už dávno zapomněl. Mohla být tak o patnáct let starší než já a vydržel jsem u ní docela dlouho. Jsem holt konzervativní typ, a když si na někoho zvyknu, nerad měním. Jednak vím, co mám čekat a za druhé prostě chci být věrný.

Bývala šikovná a tím pádem oblíbená, když jsem k ní zavítal, nezřídka jsem musel čekat, než uspokojí potřeby zákazníků přede mnou. Ale mně to nevadilo, když konečně došlo na věc, tak mi svým osobitým přístupem dokázala to čekání bohatě vynahradit. Byla velice jemná, ale když na to přišlo, dokázala pořádně přitvrdit. To vám pak bylo tóčo, až se mi začaly samy od sebe protáčet palce u nohou.

Jenomže nic netrvá věčně, jednoho dne si paní Eva přivodila komplikovanou zlomeninu nohy a já nevydržel čekat tak dlouho, než se vrátí ke své užitečné práci. A tak jsem rozhodil sítě, zapátral na internetu, poptal se známých a objevil paní Vlastu. Byla levnější, měl jsem to k ní z práce blíž a doufal jsem, že bude tou pravou. Takovou, která mi dokáže nahradit nezapomenutelnou Evu, budu s ní spokojený a strávím u ní spoustu dalších let. Dokonce mi ani nevadilo, že byla pěkně kulaťoučká, ba naopak, pro plnoštíhlé dámy jsem měl odjakživa slabost. Zkrátka jsem se na ty intimní chvilky s ní strašně těšil.

Jenomže hned první návštěva ukázala, že to s Vlastou nebude takové, jaké jsem si to vysnil ve svých představách. Holt ne všichni jsou od pánaboha obdařeni šikovností, ne všichni si spolu sednou navzájem, a jakkoli se paní Vlasta snažila sebevíc, nedokázala se do toho pořádně obout tak, aby mě uspokojila. Pokaždé, když jsem od ní odcházel, měl jsem pocit, jako bych u ní ani nebyl. Bylo nám to oběma líto a snad byla chyba i na mojí straně, ale nedalo se nic dělat, museli jsme se rozloučit. No, nekoukejte tak na mě, nechtěl jsem bývat doma na svou milovanou Soňu zbytečně protivný.

Léta běžela, dámy přicházely a odcházely, a v současné době pravidelně navštěvuju paní Ivanu. I její jméno jsem pozměnil, na rozdíl od dávné Evy to pravé sice znám, ale mrzelo by mě, kdybych jí svým článkem prozradil. Tak dobře, přiznávám, jsem na ni trochu žárlivý.

S Ivanou to spolu táhneme tak pět let a nemůžu si stěžovat. Snad jen, že je trochu upovídaná, čímž odvádí pozornost a pak trvá dýl, než mi to udělá. Když se u ní stavím po práci, tak mám pak občas problém stihnout autobus domů. Tím pádem trochu riskuju, že mě bude moje Soňa podezírat, jestli jsem se někde netahal s nějakou cizí ženskou. Nicméně s Ivanou, pohlednou okatou štíhlou dámou mého věku jsme si na sebe zvykli a nehodláme na tom nic měnit. Proč taky, že jo?

Problém nastal akorát dvakrát, poprvé v době covidu. Možná si ještě pamatujete, jak bylo vše zakázané, lidé byli vystrašení, a tak paní Ivana prostě nedělala. Nakonec jsem se jí ani moc nedivil, zvlášť když její práce spočívá v úzkém tělesném kontaktu se zákazníky.

Jenomže já to až tak moc nutně potřeboval, že se mě dokonce pokoušela uspokojit moje vlastní manželka, ačkoli zrovna tohle nikdy nebyl její styl. Leč marně, každý holt nemůžeme umět všechno a já neměl to srdce jí cokoli vyčítat. Zašlo to tak daleko, že mi pomohla nalézt odvážnou ženu, která pracovala navzdory všem omezením a nebezpečí nákazy covidem. V průběhu lockdownů jsem za ní tajně docházel kamsi na odlehlou pražskou periferii s paradoxní obavou, aby mě nějaká kontrola nenachytala v místech, ve kterých jsem neměl co dělat. Vždy jsem ji cinknul u domovních dveří, ona mě pustila dovnitř a kladla na srdce, abych byl tichý a nenápadný, bála se udání od sousedů. Jsem rád, že tahle doba je pryč a fakt bych si ji nechtěl zopakovat.

Po konci covidových omezení jsem se s radostí a úlevou vrátil do náručí paní Ivany, ale čekal mě ještě jeden problém, tentokrát naštěstí kratší. „Chytla mě záda, nedělám, moc se omlouvám,“ pípla mi od ní esemeska pár dní před dohodnutou schůzkou. Bylo to akorát letos v létě, my se chystali na dovolenou a já Ivaninu službu už opravdu potřeboval. Nezbylo mi tedy, než narychlo hledat jinde, zagůglil jsem a objevil jakési studio nebo salón, dneska se tomu holt říká úplně jinak než dřív. Co naděláš, časy se zkrátka mění a pokrok nezastavíš.

Na chvilku jsem se vzdálil z práce a vyrazil na danou adresu do změti uliček Starého města. A tam v domě, pamatujícím celé věky, na mě s úsměvem a s nabídkou kávy na uvítanou čekala slečna Petra. Mladá a krásná, ochotná a šikovná, divoká i jemná. Dala si na mě záležet, při tiché hudbě se u toho pořádně zapotila a nebyla zrovna dvakrát levná. Doufám jen, že se to Ivana nedozví. A manželka teprv ne. Ale co vám mám povídat, nějak mě to moc nebralo, možná to bylo tím věkovým rozdílem, není nad zralost a zkušenosti. Zkrátka jsem se rozhodl, že nechám Petru Petrou a příště se za ní už nevypravím.

Ivana se už naštěstí uzdravila, s radostí jsem se k ní vrátil a troufnu si říct, že i ona byla potěšená. Naposledy jsem u ní byl minulý týden, užili jsme si to spolu a příjemně si popovídali, zatímco ona se šikovně činila špičatými kleštičkami a ostrým skalpelem na mých zarůstajících nehtech na nohou a letitých kuřích okách.

Autor: Jan Pražák | pondělí 23.10.2023 14:34 | karma článku: 30,20 | přečteno: 1473x
  • Další články autora

Jan Pražák

U nás se úspěch neodpouští

„To jste trefil přesně,“ pokývala majitelka hlavou s posmutnělým úsměvem v reakci na mou poznámku, že u nás se úspěch neodpouští. Pak rychle dopila svou desetiminutovou limonádu a s omluvou odkvačila za dalšími povinnostmi.

23.7.2024 v 14:34 | Karma: 8,81 | Přečteno: 109x | Diskuse | Společnost

Jan Pražák

Oheň ve vlasech

Já vím, jsem potvora a s chlapy si jenom užívám. Jednou si začnu něco s tím, jsem s ním pár měsíců, poté ho pošlu k vodě a jdu do toho pro změnu s jiným. Odsuzujete mě? Možná na to máte právo, ale napřed si poslechněte můj příběh.

20.7.2024 v 7:07 | Karma: 30,53 | Přečteno: 1949x | Diskuse | Ostatní

Jan Pražák

To je jenom náš Pepíček, toho my tu máme skoro pořád

„Je mi strašné vedro, nevadilo by ti, kdybych dneska vyměnila kávu s větrníkem za zmrzlinový pohár? A přidáš se ke mně?“ Zeptala se Maruška jednoho odpoledne minulý týden, když jsme se po práci sešli v naší oblíbené cukrárně.

16.7.2024 v 14:34 | Karma: 25,71 | Přečteno: 936x | Diskuse | Ostatní

Jan Pražák

Příběh jednovaječných dvojčat

Rodiče mi dali jméno Kamila a přišla jsem na svět jen o pár chvil dřív než moje sestra Radmila. Už od samého začátku jsme byly úplně stejné, rozeznat nás od sebe dokázala jedině maminka.

13.7.2024 v 7:07 | Karma: 26,10 | Přečteno: 753x | Diskuse | Ostatní

Jan Pražák

Proboha, lidi, pohlídejte mi ji!

Do toho vlaku jsem se dostal vlastně náhodou. Původní záměr byl cestovat z práce domů jako obvykle metrem a busem, ale když na náměstí Republiky zahlásili náhlé přerušení provozu, otočil jsem to na Masaryčku a sednul na Elefanta.

9.7.2024 v 14:34 | Karma: 31,10 | Přečteno: 989x | Diskuse | Společnost
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Kompletní OH 2024 v Paříži díky televizi Telly

15. července 2024,  aktualizováno  22.7 8:34

Získejte 100 televizních kanálů na 30 dní zcela zdarma díky internetové televizi Telly. Součástí...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

„Katastrofa pro Ukrajinu.“ Trumpův výběr viceprezidenta rozklepal Evropu

16. července 2024  10:28,  aktualizováno  12:04

Jméno J.D. Vance naznačuje, kam by se mohla ubírat zahraniční politika Spojených států v případě...

Vláda schvaluje „český“ Green Deal. Prudce zdraží benzin, uhlí i stavby

17. července 2024

Premium Benzin a nafta podraží od roku 2027 až o deset korun, stavět nové domy bude složitější kvůli...

V Lovosicích hořela skládka pneumatik, podle hasičů je zřejmě nelegální

22. července 2024  22:16,  aktualizováno  23.7 15:25

Požár skládky pneumatik v Lovosicích na Litoměřicku, kde hořelo od pondělního večera, byl v úterý...

Po srážce dodávky se třemi auty je osm zraněných, mezi nimi tři děti

23. července 2024  11:46,  aktualizováno  15:11

Silnice I/50 poblíž Slavkova u Brna na Vyškovsku byla několik hodin neprůjezdná poté, co se zde v...

Místo náklaďáku tankoval řidič naftu do kanystrů. Firmě zpronevěřil půl milionu

23. července 2024  15:09

Škodu za půl milionu korun způsobil svému zaměstnavateli řidič nákladního automobilu, který na...

Ručníky budou k ničemu. Mallorca chce boj o lehátka řešit rezervací v aplikaci

23. července 2024  15:05

Místo vyspávání na dovolené brzké vstávání a nekonečná ručníková válka o volná lehátka na pláži či...

Tajný trik na intimní hygienu v létě
Tajný trik na intimní hygienu v létě

Na trhu s intimní kosmetikou již existuje tolik produktů, ze kterých si můžeme vybrat: gely, emulze, pěny... My vám však pomůžeme s výběrem. Naše 3...

  • Počet článků 2156
  • Celková karma 26,89
  • Průměrná čtenost 1309x
Psavec amatér, životní optimista, milovník svobody, prostě Střelec jak má být:-).

Články o výstavách opuštěných koček jsou na hlavní stránce blogu publikovány se souhlasem redakce.