KT

My máme místo kočiček pejsky, jak víte, ale po odchodu mé milované podvraťačky jsme si vzali podobnou z útulku. Protože naše druhá psice nesnáší cizí psy, musíme je teď držet odděleně, což je v domě, kde je to celkem průchoďák, logistický problém. Možná by to vyřešila kočička, ale ta by tu fungovala jako lovná zvěř.

Foto

S kočkou bych to v tomto případě skutečně radši neriskoval. 😺

MK

Vy víte, že já jsem kočičí máma. Vždycky jsme doma měli kočičky - spíš tedy kocourky, kteří si nás našli sami nebo jsem jednoho vzala z útulku na dožití. Byli venkovně - domácí - měli přístup do domu kdykoliv. Každý rok jsme jezdil na dovolenou, krmila dcera s rodinou. Pokaždé, když jsme odjížděli, stáli 2 na chodníku a čučeli. Až do Prahy se mnou nic nebylo /100km/, nemluvila jsem...když jsme se po 2 týdnech vrátili, místo vítání nás ignorovali. Nyní máme už jen jednoho, a přesto mám potřebu být s nimi v kontaktu. Splnil se mi sen - minulý pátek jsem jela do Prahy na ABBU a syn s dcerou mě vzali do kočičí kavárny v Praze 1. Dík za fotečky, snad najdou dobré páníčky.

Foto

Vím, že jste kočičí člověk, Mileno a vůbec bych se nedivil, kdybyste na sobě začala pozorovat postupnou metamorfózu v kočku, jak to vidím sám u sebe. Díky za komentář a podporu.

SD

My bereme kočičku na dovolené s sebou :-)

Pravda, nejezdíme do zahraničí. A také není vždycky jednoduché najít pěkný penzion nebo hotel, kde povolují domácí mazlíčky. Ale ona to zvládá velice dobře. Stejně jako vydrží doma sama, když jsme v práci, vydrží i na pokoji, když jdeme někam na výlet. Nejvíc samozřejmě miluje, když máme pronajatou celou chatu. Jen personál bývá skoro vždy překvapen, že nevezeme pejska, ale kočičku :-)

Foto

To je hezké, zřejmě máte velice hodnou a mírnou kočičku. Něco jako bývala naše Linda, ale ani tak jsme ji s sebou nebrali. 😺

Foto

Uložil bych do útulku sebe, a na dovolenou poslal kočku.

Milej blog, Jene!

Foto

Dobrý nápad, taky bych to tak někdy udělal.

Foto

Náš pes je z chovné stanice a paní chovatelka nám je ochotná ho v případě potřeby hlídat. Kdybychom takovou možnost neměli, byl by to problém

Foto

Tak to máte kliku, ale snad by se v případě potřeby našlo i jiné řešení, třeba spolehlivý psí hotel.

Foto

Jasněže ono to možná časem dopadne tak, že si nějakého poloseniora odvezu. V našem věku kotě už je poněkud nezodpovědné.

Foto

To je rozumne, Jaromire. My si brali S a R jako kotata pred osmi lety a taky si rikali, ze priste uz leda seniora. 😺

Foto

Kočka, nebo i pesan, o dovolené vždy problém. U nás naštěstí zafungovala hodná sousedka. Opět krásné kočičky

Foto

Já budu muset dát dobrmanici do psího hotelu, až pojedeme k moři. Musím říct, že kdyby letěla s námi, vyšlo by mne to levněji. Na druhou stranu ale věřím, že se tam bude mít dobře- reference, znalost prostředí

Foto

Tak pokud je to dobry hotel a ona to tam zna, nemas se ceho bat.

Foto

Někde umožňují je vzít s sebou. Ale když si představím to balení plus co bude vyvádět v cizím prostředí...

Foto

To bych fakt radši nezkoušel. Ani kvůli sobě, ani kvůli kočkám.

  • Počet článků 2147
  • Celková karma 28,18
  • Průměrná čtenost 1308x
Psavec amatér, životní optimista, milovník svobody, prostě Střelec jak má být:-).

Články o výstavách opuštěných koček jsou na hlavní stránce blogu publikovány se souhlasem redakce.