Na lavičce s Davidem Vlkem

Blogy prý píše proto, aby si u něj lidé odpočinuli. On sám jako podnikatel a zapálený bloger moc odpočívat nemůže: když totiž nepracuje a nevěnuje se rodině, přemýšlí o textech na blog. Ty často píše i o manželce

Ta mu ale psaní o některých tématech nechce dovolit. Poslouchá ji? A o čem by měla být jeho kniha? 

Po první zkušenosti s talk show už jsme tak nějak tušili, co nás vlastně čeká. Co jsme však nečekali, byly rozmary počasí, naprosto nerespektující předpověď. Když už byl David Vlk v Praze, která je pro něj na druhém konci republiky, nemohli jsme ho nechat mrznout na lavičce v parku. Čaj s Terezou Janků si tedy vypil na pohodlnější lavičce, a hlavně v teple. A že to bude legrace, to bylo jasné od začátku. Zejména když David začal vyprávět o své zkušenosti s testem plodnosti, ne zcela nepodobné německým soft erotickým filmům. Došlo ale i na vážnější témata. Třeba na naštvanost lidí v diskusích. David to okomentoval po svém. Jak? Podívejte se.

 

 

Dalším hostem pořadu Na lavičce bude František Matějka. Pokud se ho chcete na něco zeptat, svou otázku můžete položit na admin.blog@idnes.cz nebo tady v diskusi.  Otázky je možné pokládat jen do pátku 9. prosince, 23:59.

 

Těšíme se na viděnou!

 

Patrik Banga & Tereza Janků

 

PS: Na základě vašich reakcí na délku pořadu jsme publikovali tady na blogu delší verzi. Kdo nemá tolik času, může si pustit kratší verzi TADY

 

Autor: Blog Info | pondělí 28.11.2016 9:00 | karma článku: 24,85 | přečteno: 3234x

Další články autora

Blog Info

Blogeři k volbám: Ať se Babiš předvede!

Volby skončily, přichází povolební matematika. Co si blogeři iDNES.cz myslí o výsledcích hlasování a o tom, co bude následovat?

5.10.2025 v 13:21 | Karma: 9,56 | Přečteno: 1853x | Diskuse | Politika

Blog Info

Fotovideoblog: Jak se předaly ceny Bloger roku 2024

Letošní tradiční sraz blogerů byl jubilejní, blogy totiž slaví dospělost. Proto se ceny Bloger roku předávaly v unikátních prostorech pražské Werichovy vily. Nemohli jste dorazit? O nic nepřijdete, vše jsme zaznamenali!

16.6.2025 v 10:19 | Karma: 13,81 | Přečteno: 1030x | Diskuse | Ostatní

Blog Info

Anketa u konce. Blogerkou roku Danka Štoflová, blogerem Vladimír T. Gottwald!

Naše tradiční soutěž tentokrát neměla favorita, a tak jsme sami netrpělivě čekali, kdo letos vyhraje nejen anketu samotnou, ale také ceny od našeho partnera – nakladatelství Argo. Uspěl i váš oblíbenec?

9.6.2025 v 13:15 | Karma: 25,15 | Přečteno: 1937x | Diskuse | Média

Blog Info

Pozvánka: vyhlášení Blogera roku 2024

Vážené blogerky, vážení blogeři, i v tomto roce bychom vás rádi pozvali na každoroční vyhlašovací večírek.

4.6.2025 v 9:20 | Karma: 6,77 | Přečteno: 559x | Diskuse | Ostatní

Blog Info

Je tu finále Blogera roku 2024. Podpořte své favority v anketě a vyhrajte!

Nominační fáze ankety skončila a vy – čtenářky a čtenáři blogu iDNES.cz – jste rozhodli o tom, kdo se letos může ucházet o vítězství v tradiční anketě portálu iDNES.cz. Ceny od partnera, nakladatelství Argo, můžete získat i vy!

26.5.2025 v 10:59 | Karma: 20,86 | Přečteno: 4675x | Diskuse | Společnost

Nejčtenější

Fotky metra, které vás dostanou: Vyhlásili jsme výherce fotosoutěže

Podzemní poetika zaujala stovku fotografů. Tento snímek jsme vybrali jako...
3. prosince 2025  7:31

Pražské metro se proměnilo v galerii. Alespoň tedy v očích desítek fotografů, kteří se zapojili do...

Prahu ovládla vánoční flotila. Galerie na kolech svítí víc než strom na Staromáku

Po celý advent až do Tří králů, tedy do pondělí 6. ledna 2026, mohou cestující...
30. listopadu 2025  14:20,  aktualizováno  1. 12. 7:04

Pražské ulice se krátce před první adventem proměnily v netradiční galerii. Jen místo obrazů po...

Kdo ví víc o Vánocích? Otázky, které prověří i Ježíška

Na plzeňském náměstí Republiky opět září vánoční strom. (1. prosince 2024)
vydáno 3. prosince 2025

Zazvonil zvoneček! Je čas zjistit, jestli máte srdce vánočního elfa, nebo duši lehce kyselého...

Kde mají nejlevnější burger? Porovnali jsme pět největších fastfoodů v Česku

Five Guys burger
5. prosince 2025  10:21

Už za pár dní rozvíří vody českého fastfoodového rybníčku příchod nového, dlouhé měsíce očekávaného...

Praha rozsvítí vánoční tramvaje a autobusy. Známe novinky pro sezonu 2025

Vánoční flotila pražské MHD
29. listopadu 2025  8:04

Tramvaje či autobusy viditelné po setmění na dálku, to už je v Praze „taková tradice“. V sobotu...

Sídliště Solidarita

Sídliště Solidarita
vydáno 5. prosince 2025  23:19

Vánoční výzdoba v americkém stylu na Sídlišti Solidarita ve Strašnicích.

Prima: Student hrozil střelbou na ústecké univerzitě, zadržela ho policie

ilustrační snímek
5. prosince 2025  20:09,  aktualizováno  20:09

Policejní prvosledové hlídky zadržely dnes po poledni studenta, který vyhrožoval střelbou v areálu...

Radní odvolali jednatele firmy zajišťující ve Zlínském kraji veřejnou dopravu

ilustrační snímek
5. prosince 2025  20:06,  aktualizováno  20:06

Valná hromada, kterou je krajská rada, odvolala z funkce jednatele společnosti Koordinátor veřejné...

Klicperovo divadlo uvedlo premiéru hry Kabaret Königgrätz o Hradci Králové

ilustrační snímek
5. prosince 2025  19:55,  aktualizováno  19:55

Klicperovo divadlo dnes uvedlo ve Studiu Beseda druhou premiéru sezony 2025/2026, autorský projekt...

  • Počet článků 773
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 7407x
Adminy blogu jsou Patrik Banga, Tereza Janků, Helena Skočová a Věra Žilková. Pokud chcete komukoli z nich napsat, adresa je vždy: jmeno.prijmeni@idnes.cz. Nebo pište na společnou adresu admin.blog@idnes.cz.

Průměrný počet aktivních příjemců služby v EU podle čl. 24 odst. 2 nařízení 2022/2065/EU za období 1.7.2025 až 31.12.2025 činí 1942019.


 
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.