Foto

Děkuji za nominaci a slibuji, že se budu i nadàle vyhýbat politickým tématům všem ostatním nominovaných gratuluji

Foto

Blahopřeji nominantům a doufám, že bude také nějaká cena pro ty, kterým se při hlasování podařilo z vytečkovaných předloh dohledat dostatečné množství počmáraných holubů...

A kdo má, hrome, vědět, zda ježek ke svému pohybu potřebuje spalovací motor...

Foto

Milí čtenáři, milé kolegyně blogerky, milí kolegové blogeři, přiznávám, že jsem radostně zajuchala (a juchám fakt moc hezky), když jsem se dočetla, že jsem nominovaná dokonce do dvou finálových desítek - do blogerky i do vypravěče. Děkuji moc všem, kdo si mě občas přečtou, pak se zaradují, že to nebyl ztracený čas a poslali jste mi hlasy. A děkuji i těm, kdo si mě občas přečtou, pak se ušklíbnou, že to byl ztracený čas a poslali jste hlasy ostatním. Těším se, jak dopadne finále a držím nám všem palce!!!

JN

Hezký den, v první řadě děkuji všem, kteří mi poslali v nominačním kole své hlasy.

K té "šaškárně", kterou předvedl o kousek níž bloger Tomáš Vodvářka: přijde mi velmi zvláštní, že pro pana doktora je sice tato anketa dle jeho slov zcela marginální věcí, nicméně jak po vyhlášení nominačního kola, tak i toho finálového, měl potřebu vstupovat do diskuse pod informační blog mezi prvními. A také to, že má již po několikáté potřebu zdůrazňovat, že jsem ho v anketě porazil "jen jednou v nějakém ročníku" (minule v jiné diskusi navíc ještě "nenápadně" připomenul, že on v minulosti obdržel i Cenu redakce). Takže potvrdil, že ta přezdívka, kvůli které se zde párkrát tolik čertil, na něj nejspíš sedí...

Já jsem na rozdíl od něho přesvědčen, že zdejší čtenáři nepotřebují radit, komu své hlasy poslat, takže to na rozdíl od něho dělat nebudu. Jenom dodám, že pro mě je úspěchem již samotná účast ve finálové desítce, neboť i přes odchod některých blogerů je zde konkurence stále velká.

DV

D41a67v34i80d 28V44l33k

20. 5. 2024 14:09

nedovedu si představit jako by pan doktor Vodvářka velmi vážený a skvělý člověk a lékař mohl mít přezdívku. Snad jedině "kapacita" Jo kdežto u Vás by se toho našlo. Mě přišlo strašně nedůstojné,jak jste pod minulým nominačním blogem redakce štkal a žaloval, že dávají na titulku někoho jiného než Vás a ,že jsou dokonce do Zaujálů vybírání špatní blogeři ,kteří Vás nezaujali.

Foto

Gratuluji všem nominovaným! Já jsem se letos do finále Blogařa roka nedostal. Snad příští rok. Ale pokud to půjde, přijdu se na vás na vyhlášení cen podívat a sežrat vám chlebíčky

KT

Vezměte mi, prosím, na ochutnávku nějaký šašlik z Ukrajiny.

A taky, kdybyste byl tak hodný, i dvě kila panenky.

Díky.

Foto

Nejpřekvapenější z překvapivé nominace jsem já 😀 Moc děkuji, velmi si toho vážím a určitě mě to motivuje k častějšímu psaní. Mějte se všichni hezky

KT

Považuji za svoji morální povinnost upozornit všechny případné nešťastnice a nešťastníky, kteří snad v záchvatu malomyslnosti uvažují o tom, že by mi dali hlas, že vás všech pět bude ve skutečnosti hlasovat pro chatbota.

Bližší informace vám ochotně podá pan Lněnička.

Foto

Zdvořilý dixon za nominační hlasy. Hlavním zadáním výhlášení ankety je dát pivko, vínko, pokecat a věnovat se zopovědně rautu. Mezi tím se také najde chvilka na vyhlášení íčkařů.

Foto

Děkuji všem za nominaci, samozřejmě to potěší A také gratulace všem, které čtenáři takto ocenili.

MV

z mych nominaci jsem mel fakt radost v dobe (davne), kdy se tu psalo. dnes se to v 90% bohuzel zlomilo v "losna nebo mažňák", nikdo nesledoval ctenost, ani karmu

slo o radost!

kdo umi psat, nemusi se uchylovat k politickym tematum

ale takovych je tu, bohuzel, uz pomalu

a prave tem, jsem dal hlas ja

mejte se vsichni fajnove

Foto

Marku, ja vôbec nie som súťaživý typ. V živote buď s niečim/niekym súzniem alebo nie. Ale keďže mám tú možnosť hlasovať, tak som to využila a dala aj klasiku aj novšie tváre, aby bola vyváženosť.

  • Počet článků 764
  • Celková karma 16,47
  • Průměrná čtenost 7457x
Adminy blogu jsou Patrik Banga, Tereza Janků, Helena Skočová a Veronika Krátká. Pokud chcete komukoli z nich napsat, adresa je vždy: jmeno.prijmeni@idnes.cz. Nebo pište na společnou adresu admin.blog@idnes.cz.

Průměrný počet aktivních příjemců služby v EU podle čl. 24 odst. 2 nařízení 2022/2065/EU za období 1.7.2023 až 31.12.2023 činí 1942019.