Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

V tomto článku rozcupuju nejčastější argumenty proti adopci dětí homosexuály na padrť

Jsem absolutně PRO, aby mohly homosexuální páry adoptovat děti. Našla jsem na internetu nejčastější argumenty PROTI a rozhodla se, že je slovně rozšlapu, upálím a jejich popelem si nakreslím obraz dvou mužů v milostném aktu.

Je to proti přírodě.

Proti přírodě je i to, že si necháváme přešít prsa, zmenšit nosy. Barvíme si vlasy, holíme si chloupky snad i na rukou. V přírodě slabší umírá. Jako lidé se snažíme ale slabším pomáhat a začleňovat je do života. Kupujeme si víc jídla, než kolik můžeme sníst. Obětujeme zdraví kvůli penězům, abychom si pak za peníze koupili zdraví. Nestýkáme se tak často s kamarády, místo toho "lajkujeme" jejich fotky na Facebooku. Bereme antikoncepci, chodíme na potraty. Krmíme kuřata hormony, aby rychleji rostla a my si mohli koupit jejich maso levněji. Spíš by mě zajímalo, co je v dnešní době "v souladu s přírodou".

Rozbíjí se tradiční model rodiny.

Sakra, jděte někam se spojením "tradiční model rodiny". Podívejte se kolem sebe! Kolik znáte matek-samoživitelek, na které se vykašlal otec dětí, a ony teď dřou od rána do večera, aby dětem mohly zaplatit kroužky? Kolik je kolem tatínků, kteří se pečlivě starají o dětičky, protože pro rodinu bylo výhodnější, aby na mateřské zůstal on, když žena má lépe placenou práci. Kolik je prarodičů, kteří díky tomu, že jejich děti jsou na drogách či ve vězení, vzali pod svá ochranná křídla vnučky a vnoučata? A pokud už máte kolem sebe "úplné a tradiční rodiny", upřímně si odpovězte - jste schopni dát ruku do ohně za to, že ta vždy slušně upravená a usměvavá dáma doma po nocích nechlastá jako duha? A nebo že ten inteligentní seriozní pan docent nebije své děti jako řešeto?

Chudáci děti. Budou z toho zmatené. Kdo je maminka, kdo je tatínek?

Chudáci některé děti "normálních" párů. K čemu je jim to, že jejich maminka je ženského pohlaví, když je pořád v práci? A tatínek-muž s nimi za celý týden stráví možná tak pět minut čistého času - a to ještě jenom ve chvíli, kdy je kárá za špatné známky? Každý máme své chyby. Je jedno, jakého jsme pohlaví. Zažila jsem situace, kdy bylo kolem deset mužů a jen jedna žena, a v určité kritické chvíli to byla právě ta bytost s prsama, která měla jako jediná ty pomyslné "koule". Nebo moje maminka - sama dokázala udělat dřevěnou terasu, vymalovat si a postavit plot. Oh, už se bojím, nedělá maminka moc mužských prací? Nestává se z ní chlap? Co když jí pak začnou růst vousy a najde si milenku?

Děti budou šikanované.

Kým budou šikanované? Dětmi, které mají rodiče, kteří neuznávají jiné bytosti. Proč jsou mladí svými vrstevníky šikanovaní za to, že mají brýle, že jsou obéznější, nebo proto, že jejich rodiče jsou jiní? Nemůžeme zavírat oči před agresorem - šikana se potřebuje dostat z dětského prostředí.  Nemůžeme ustupovat. Přeci se nemůžeme omezovat a upravovat naše životy, sny a hodnoty. Jen proto, aby nás někdo náhodou nešikanoval za neznačkové boty, si raději koupíme ty značkové, i když pak nebudeme mít po zbytek měsíce co jíst? Až takhle jsme na tom? Šikana ve zdravé a slušné společnosti nemá co dělat!

Dětem bude chybět mužský / ženský vzor.

Jo, jasně. Dítě buzíků bude v izolaci - nebude mít kamarády, žádné příbuzné. Ani nebude koukat na telku, nebude číst, nebude chodit ven. Bože, neměli bychom se spíš postarat o to, aby se do školek a škol podařilo přilákat muže-učitele? A není nakonec lepší spíš dětem ukazovat "člověčí vzor" než to dělit podle těch míst mezi nohama?

Lesbičky budou zneužívat dcery, gayové zase syny.

Aha, takže podle této logiky bych já, protože jsem žena a mám ráda muže, vlastně neměla mít raději nikdy syna, protože bych ho mohla zneužít. No, to je fakt paráda. Všichni jsme totiž neukojitelná zvířata, která hledají jen sexuální vyžití. Riziko toho, že někdo z rodiny bude zneužívat příbuzného je stejné v tradiční i v "jiné" rodině. Teď si trošku dovolím odhadovat a možná jsem i naivní, ale při adopcích žadatelé procházejí množstvím psychotestů a tak doufám, že by se případný pedofil snad brzy odhalil?

A kdo přijde s právem na adopci pak - pedofilové, nebo další úchyláci?

Tak předně - homosexualita není úchylka, není to nemoc. Možná bych ještě zkousla pojem "odchylka od většinové populace", ale že by to bylo něco "špatného", tak to tedy vůbec ne. Kdo chce odsuzovat, ať si sám uklidí před vlastním prahem - už od dob vynálezu porna :) je lesbické porno číslem jedna v návštěvnosti. Jasně, úplně slyším ty řeči chlapíků, kteří bukvice a lesby nesnášej: " tam je mi ale přeci jedno, že po sobě lezou dvě, tři, čtyři ženský ..Jsem heterosexuální a přeci je logický, že čím víc holek, tím líp.." Jojo, dobrá argumentace, ale stejně už ta nenávist k stejnopohlavním svazkům nemůže být tak ostrá, ne, když díky nim si to můžete udělat, když vaši manželku bolí hlava? Pokud vážený čtenář tuto základní definici neuznává a pořád bere homosexualitu jako nemoc, kterou je potřeba léčit, tak je mi ho upřímně líto. Páry stejného pohlaví chtějí děti proto, aby poskytly nějakému osamocenému děťátku plnohodnotný život plný respektu, rodičovské lásky. Zároveň i oni osobně bytostně touží po tom být někomu matkou či otcem. Sexuální chtíč či preference v adopci dítěte přeci nehrají žádnou roli. Nebo vy to snad děláte s dcerou, neteří nebo vnučkou?

Chybí tu nějaký zásadní argument PROTI?

Tak mi ho sdělte do diskuze. Jsem zvědavá, jestli se objeví něco, co mé přesvědčení obrátí opačným směrem. Těším se!

 

Autor: Berta Zázvorková | středa 19.8.2015 23:54 | karma článku: 33,59 | přečteno: 4519x
  • Další články autora

Berta Zázvorková

Není potřeba nikoho ohromit, nikomu podlézat

Tím, co píšu v nadpise, jsem si jistá. Jsem typ člověka, který věří, že když budu sama sebou (a dovolím si být sama sebou), moje okolí se pročistí, oddělí se zrno od plev a zbydou mi v něm tak jen lidé, kteří za to stojí.

27.6.2018 v 8:00 | Karma: 12,23 | Přečteno: 322x | Diskuse| Ona

Berta Zázvorková

Můj názor na duchovní průvodce transformací života

Kurz, který ve mně spustil drobnou nechuť ke všem těm osvíceným lidem, kteří "vědí" něco víc a mají "dar" v druhých objevovat příčiny chmur, trval několik měsíců a byl dost intenzivní. Jednou týdně se skupinka asi dvanácti osob

23.6.2018 v 20:42 | Karma: 15,28 | Přečteno: 507x | Diskuse| Ona

Berta Zázvorková

Agorafobie (5. díl - Příprava na těhotenství)

I přesto, že můj život není jako běžné populace, rozhodla jsem se, že se v rámci několika měsíců pokusíme stát se s partnerem rodiči. Chci podniknout pár kroků, které, jak doufám, vyrovnají to, že budu asi pořád "zobat" pilule.

15.4.2017 v 20:53 | Karma: 7,32 | Přečteno: 393x | Diskuse| Ona

Berta Zázvorková

Agorafobie (4. díl - Je sobecké chtít děti?)

Jsem žena, která kromě toho, že trpí agorafobií s panickými záchvaty, tak chce brzy miminko. Jsem zamilovaná a milovaná, mám kde bydlet, mám práci, která jde skloubit s mateřstvím, už vím, co chci - podmínky by nemohly být lepší.

15.4.2017 v 14:52 | Karma: 10,63 | Přečteno: 452x | Diskuse| Ona

Berta Zázvorková

Co na seznamce nezabírá aneb pravopis, negativita, fňukání a nedostatek fotek

Chceš si najít přes internet holku? Tak se nauč český pravopis, nešiř negativitu, nefňukej a udělej si alespoň dvě selfie ... obličeje:) Předkládám další čtyři projevy, které mě na profilech na seznamce hned odradí.

10.6.2016 v 21:10 | Karma: 22,58 | Přečteno: 1506x | Diskuse| Ona
  • Nejčtenější

V Turecku zemřela česká zpěvačka Victoria. Zavraždil ji její vlastní manžel

14. června 2024  8:59,  aktualizováno  11:23

Česká zpěvačka Victoria byla zavražděna v Ankaře. Podle tureckého portálu Hürriyet ji zabil její...

„Ukrajinská sebevražda“. Intriky v Kyjevě čím dál víc frustrují Západ

11. června 2024  19:21

Kádrové změny nezmítají jen ruským ministerstvem obrany, rostoucí pozornost vzbuzují i rošády v...

Brusel zveřejnil 10 kroků pro přijímání migrantů, z nichž se Česko nevyzuje

12. června 2024  18:34

Evropská komise zveřejnila harmonogram, který má zajistit, aby v jednotlivých členských státech EU...

Pravda o střelbě na fakultě. Unikátní rekonstrukce, vrah přišel ve 13:23

17. června 2024

Premium Pravda o střelbě na filozofické fakultě se vynořuje postupně a některé detaily jdou proti tvrzením,...

„Tak dlouho tam ta zrůda byla...“ Zjištění o střelbě na fakultě rozlítila pozůstalé

18. června 2024

Premium Univerzita Karlova i pozůstalí podali stížnosti proti policejním závěrům prosincové střelby na...

Řidička zapomněla zabrzdit dodávku, ta zmizela pod vodou v rybníce

18. června 2024  16:24

Hasiči v úterý dopoledne vyjížděli ke kuriózní nehodě na Tachovsku. V Benešovicích sjela do rybníka...

Čeští žáci si podle výsledků mezinárodního testování nevěří v kreativitě

18. června 2024  15:58

Čeští žáci prokázali v testování PISA třetí nejnižší míru sebedůvěry ze všech zúčastněných zemí...

Zelené po volebním debaklu opouští spolupředseda, věří v Okamuru

18. června 2024  15:44

Debakl v eurovolbách výrazně poznamenal vedení strany Zelených. Na post spolupředsedy totiž...

Udělejme Evropu opět skvělou, vybízí maďarské předsednictví s Rubikovou kostkou

18. června 2024  15:34

Maďarsko představilo priority svého předsednictví v Radě EU, jež začíná 1. července. Jeho logem je...

Máte starý fén? Přečtěte si, co vašim vlasům způsobuje.
Máte starý fén? Přečtěte si, co vašim vlasům způsobuje.

Máte ve své koupelně starou žehličku na vlasy nebo fén? V oblasti vlasové péče došlo v poslední době k obrovským inovacím. Je ale opravdu nutné...

  • Počet článků 40
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1413x
Považuji se hlavně za lidskou bytost, potom za ženu, dceru, sestru, kamarádku, kolegyni. Mám i další role - zákaznici, čtenářku, posluchačku, Evropanku, pacientku.. ale tyto role neberu jako svoje životní, jsou jen vedlejší:) Snažím se pochopit svět kolem mě i svět ve mně. Zjištuji, že je to sakra propojené:), a že se rozdíl mezi "venku" a "vevnitř" stírá. Rezignuji na to, že má vše nějakou univerzální logiku, že existuje spravedlnost, pravda. Já jsem jediná, kdo může nastavit, co PRO MĚ bude logické, spravedlivé a pravdivé. Zbytek je jedno. Bytostně toužím jen BÝT.