Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

V tomto článku rozcupuju nejčastější argumenty proti adopci dětí homosexuály na padrť

Jsem absolutně PRO, aby mohly homosexuální páry adoptovat děti. Našla jsem na internetu nejčastější argumenty PROTI a rozhodla se, že je slovně rozšlapu, upálím a jejich popelem si nakreslím obraz dvou mužů v milostném aktu.

Je to proti přírodě.

Proti přírodě je i to, že si necháváme přešít prsa, zmenšit nosy. Barvíme si vlasy, holíme si chloupky snad i na rukou. V přírodě slabší umírá. Jako lidé se snažíme ale slabším pomáhat a začleňovat je do života. Kupujeme si víc jídla, než kolik můžeme sníst. Obětujeme zdraví kvůli penězům, abychom si pak za peníze koupili zdraví. Nestýkáme se tak často s kamarády, místo toho "lajkujeme" jejich fotky na Facebooku. Bereme antikoncepci, chodíme na potraty. Krmíme kuřata hormony, aby rychleji rostla a my si mohli koupit jejich maso levněji. Spíš by mě zajímalo, co je v dnešní době "v souladu s přírodou".

Rozbíjí se tradiční model rodiny.

Sakra, jděte někam se spojením "tradiční model rodiny". Podívejte se kolem sebe! Kolik znáte matek-samoživitelek, na které se vykašlal otec dětí, a ony teď dřou od rána do večera, aby dětem mohly zaplatit kroužky? Kolik je kolem tatínků, kteří se pečlivě starají o dětičky, protože pro rodinu bylo výhodnější, aby na mateřské zůstal on, když žena má lépe placenou práci. Kolik je prarodičů, kteří díky tomu, že jejich děti jsou na drogách či ve vězení, vzali pod svá ochranná křídla vnučky a vnoučata? A pokud už máte kolem sebe "úplné a tradiční rodiny", upřímně si odpovězte - jste schopni dát ruku do ohně za to, že ta vždy slušně upravená a usměvavá dáma doma po nocích nechlastá jako duha? A nebo že ten inteligentní seriozní pan docent nebije své děti jako řešeto?

Chudáci děti. Budou z toho zmatené. Kdo je maminka, kdo je tatínek?

Chudáci některé děti "normálních" párů. K čemu je jim to, že jejich maminka je ženského pohlaví, když je pořád v práci? A tatínek-muž s nimi za celý týden stráví možná tak pět minut čistého času - a to ještě jenom ve chvíli, kdy je kárá za špatné známky? Každý máme své chyby. Je jedno, jakého jsme pohlaví. Zažila jsem situace, kdy bylo kolem deset mužů a jen jedna žena, a v určité kritické chvíli to byla právě ta bytost s prsama, která měla jako jediná ty pomyslné "koule". Nebo moje maminka - sama dokázala udělat dřevěnou terasu, vymalovat si a postavit plot. Oh, už se bojím, nedělá maminka moc mužských prací? Nestává se z ní chlap? Co když jí pak začnou růst vousy a najde si milenku?

Děti budou šikanované.

Kým budou šikanované? Dětmi, které mají rodiče, kteří neuznávají jiné bytosti. Proč jsou mladí svými vrstevníky šikanovaní za to, že mají brýle, že jsou obéznější, nebo proto, že jejich rodiče jsou jiní? Nemůžeme zavírat oči před agresorem - šikana se potřebuje dostat z dětského prostředí.  Nemůžeme ustupovat. Přeci se nemůžeme omezovat a upravovat naše životy, sny a hodnoty. Jen proto, aby nás někdo náhodou nešikanoval za neznačkové boty, si raději koupíme ty značkové, i když pak nebudeme mít po zbytek měsíce co jíst? Až takhle jsme na tom? Šikana ve zdravé a slušné společnosti nemá co dělat!

Dětem bude chybět mužský / ženský vzor.

Jo, jasně. Dítě buzíků bude v izolaci - nebude mít kamarády, žádné příbuzné. Ani nebude koukat na telku, nebude číst, nebude chodit ven. Bože, neměli bychom se spíš postarat o to, aby se do školek a škol podařilo přilákat muže-učitele? A není nakonec lepší spíš dětem ukazovat "člověčí vzor" než to dělit podle těch míst mezi nohama?

Lesbičky budou zneužívat dcery, gayové zase syny.

Aha, takže podle této logiky bych já, protože jsem žena a mám ráda muže, vlastně neměla mít raději nikdy syna, protože bych ho mohla zneužít. No, to je fakt paráda. Všichni jsme totiž neukojitelná zvířata, která hledají jen sexuální vyžití. Riziko toho, že někdo z rodiny bude zneužívat příbuzného je stejné v tradiční i v "jiné" rodině. Teď si trošku dovolím odhadovat a možná jsem i naivní, ale při adopcích žadatelé procházejí množstvím psychotestů a tak doufám, že by se případný pedofil snad brzy odhalil?

A kdo přijde s právem na adopci pak - pedofilové, nebo další úchyláci?

Tak předně - homosexualita není úchylka, není to nemoc. Možná bych ještě zkousla pojem "odchylka od většinové populace", ale že by to bylo něco "špatného", tak to tedy vůbec ne. Kdo chce odsuzovat, ať si sám uklidí před vlastním prahem - už od dob vynálezu porna :) je lesbické porno číslem jedna v návštěvnosti. Jasně, úplně slyším ty řeči chlapíků, kteří bukvice a lesby nesnášej: " tam je mi ale přeci jedno, že po sobě lezou dvě, tři, čtyři ženský ..Jsem heterosexuální a přeci je logický, že čím víc holek, tím líp.." Jojo, dobrá argumentace, ale stejně už ta nenávist k stejnopohlavním svazkům nemůže být tak ostrá, ne, když díky nim si to můžete udělat, když vaši manželku bolí hlava? Pokud vážený čtenář tuto základní definici neuznává a pořád bere homosexualitu jako nemoc, kterou je potřeba léčit, tak je mi ho upřímně líto. Páry stejného pohlaví chtějí děti proto, aby poskytly nějakému osamocenému děťátku plnohodnotný život plný respektu, rodičovské lásky. Zároveň i oni osobně bytostně touží po tom být někomu matkou či otcem. Sexuální chtíč či preference v adopci dítěte přeci nehrají žádnou roli. Nebo vy to snad děláte s dcerou, neteří nebo vnučkou?

Chybí tu nějaký zásadní argument PROTI?

Tak mi ho sdělte do diskuze. Jsem zvědavá, jestli se objeví něco, co mé přesvědčení obrátí opačným směrem. Těším se!

 

Autor: Berta Zázvorková | středa 19.8.2015 23:54 | karma článku: 33,59 | přečteno: 4519x
  • Další články autora

Berta Zázvorková

Není potřeba nikoho ohromit, nikomu podlézat

Tím, co píšu v nadpise, jsem si jistá. Jsem typ člověka, který věří, že když budu sama sebou (a dovolím si být sama sebou), moje okolí se pročistí, oddělí se zrno od plev a zbydou mi v něm tak jen lidé, kteří za to stojí.

27.6.2018 v 8:00 | Karma: 12,23 | Přečteno: 322x | Diskuse | Ona

Berta Zázvorková

Můj názor na duchovní průvodce transformací života

Kurz, který ve mně spustil drobnou nechuť ke všem těm osvíceným lidem, kteří "vědí" něco víc a mají "dar" v druhých objevovat příčiny chmur, trval několik měsíců a byl dost intenzivní. Jednou týdně se skupinka asi dvanácti osob

23.6.2018 v 20:42 | Karma: 15,28 | Přečteno: 508x | Diskuse | Ona

Berta Zázvorková

Agorafobie (5. díl - Příprava na těhotenství)

I přesto, že můj život není jako běžné populace, rozhodla jsem se, že se v rámci několika měsíců pokusíme stát se s partnerem rodiči. Chci podniknout pár kroků, které, jak doufám, vyrovnají to, že budu asi pořád "zobat" pilule.

15.4.2017 v 20:53 | Karma: 7,32 | Přečteno: 393x | Diskuse | Ona

Berta Zázvorková

Agorafobie (4. díl - Je sobecké chtít děti?)

Jsem žena, která kromě toho, že trpí agorafobií s panickými záchvaty, tak chce brzy miminko. Jsem zamilovaná a milovaná, mám kde bydlet, mám práci, která jde skloubit s mateřstvím, už vím, co chci - podmínky by nemohly být lepší.

15.4.2017 v 14:52 | Karma: 10,63 | Přečteno: 452x | Diskuse | Ona

Berta Zázvorková

Co na seznamce nezabírá aneb pravopis, negativita, fňukání a nedostatek fotek

Chceš si najít přes internet holku? Tak se nauč český pravopis, nešiř negativitu, nefňukej a udělej si alespoň dvě selfie ... obličeje:) Předkládám další čtyři projevy, které mě na profilech na seznamce hned odradí.

10.6.2016 v 21:10 | Karma: 22,58 | Přečteno: 1507x | Diskuse | Ona
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Západ Bidenovi děkuje za práci. Zajímá nás výsledek voleb, vzkázal Kreml

21. července 2024  21:18,  aktualizováno  22:05

Aktualizujeme Oznámení šéfa Bílého domu Joea Bidena, že odstupuje z kandidatury za své znovuzvolení prezidentem...

Na koho Biden ukázal? Progresivní Harrisová podporuje Izrael i Ukrajinu

21. července 2024  21:45

Americká viceprezidentka a vystudovaná právnička, ekonomka a politoložka Kamala Harrisová je první...

Čeští politici o Bidenovi: Neudržitelné. Odchází hrdina. Babiš věří Trumpovi

21. července 2024  20:17,  aktualizováno  21:38

Krok amerického prezidenta Joe Bidena, který už nebude kandidovat, nepřekvapil české politiky - ani...

Křivák Biden na Bílý dům nikdy neměl a všichni to věděli, baví se Trump

21. července 2024  21:15,  aktualizováno  21:28

Kamala Harrisová bude ještě snazší protivník než Joe Biden, který v neděli oznámil konec v kampani....

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 40
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1413x
Považuji se hlavně za lidskou bytost, potom za ženu, dceru, sestru, kamarádku, kolegyni. Mám i další role - zákaznici, čtenářku, posluchačku, Evropanku, pacientku.. ale tyto role neberu jako svoje životní, jsou jen vedlejší:) Snažím se pochopit svět kolem mě i svět ve mně. Zjištuji, že je to sakra propojené:), a že se rozdíl mezi "venku" a "vevnitř" stírá. Rezignuji na to, že má vše nějakou univerzální logiku, že existuje spravedlnost, pravda. Já jsem jediná, kdo může nastavit, co PRO MĚ bude logické, spravedlivé a pravdivé. Zbytek je jedno. Bytostně toužím jen BÝT.