Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Promiňte, vůbec nechápu, proč lidi navštěvují tyto kurzy? Víte, kolik generací lidí žilo bez těchto nesmyslů? A důležité slovo je ŽILO, ne hledalo jakýsi pofidérní návod na život. Chce to se jen občas trochu zamyslet...

0 0
možnosti
OP

Ony vás ty lektorky učí - sice trochu jinak, než si ony myslí, ale každopádně se vám otevírají obzory o manipulacích mezi lidmi, o prostoduchosti mnoha lidí, o povrchnosti mnoha lidí ..., a tak si na základě těchto poznatků své problémy asi vyřešíte samy :-)

3 0
možnosti
VE

Pokud vám na nich vadí jen to, jak s vámi jednají, to jste ještě v polovině cesty :)

0 0
možnosti
RJ

Váš problém, že na takový "koučink" mrháte penězi a časem...

2 0
možnosti
DS

Za prvé, Berti, vítej po dlouhé době mezi námi. Podstatou mnohých poskytovatelů těchto služeb je získat a udržet si klientelu. Zářným či spíše nejhrubším případem takové služby bylo několikaměsíční natáční návštěvy nemocné dámy v jednom zařízení, které o sobě hlásá, že pomáhá nevyléčitelně nemocným se vyléčit a nehambí se (jeden každý zaměstnanec tohoto zařízení) zneužít zoufalosti těchto lidí a pořádně jim provětrat peněženky. Tato dámy bude zjevně to samé. Držím palce, ať je líp. V

0 0
možnosti
JL

Ano, to znám. Mohl bych posloužit taky mnohými informace z oblasti ezoteto a duchovní cesty, ale bylo by to nadlouho. A tak autore jen doporučím, aby si uvědomila, co vlastně chce - a podle toho se řídila. Je docela možné, že nechce nic konkrétního, jen se posunout v poznání - pak je dobré hlavně sám cvičit: joga, meditace - studovat a nevěřit velkým slibům. Různé rychlokvašky tady fungují od 90.let a hlavně si z toho udělaly dobrý byznis. Když se s nimi jen krátce seznámte, zjistíte, že nemají zpracované ego, moc toho nepoznali, hlavně mají načteno. Funguje to často i tak, že dotyčná ezotero dáma zajde na kurz, rychle se něco naučí a pak se snaží narýžovat vydané peníze zpátky. Ano, asi tak po 15 letech vlastního poznání, odhadnu, že nejvíc pomáhá zmíněná jóga a meditace. Nečekat zázraky, posunování rychle vlastně neexistuje. Všechno je nějak předurčeno. :-)

1 0
možnosti
JL

"Ezoteto" je pěkný novotvar, ale mělo být "ezotero". :-)

1 0
možnosti
  • Počet článků 40
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1413x
Považuji se hlavně za lidskou bytost, potom za ženu, dceru, sestru, kamarádku, kolegyni. Mám i další role - zákaznici, čtenářku, posluchačku, Evropanku, pacientku.. ale tyto role neberu jako svoje životní, jsou jen vedlejší:) Snažím se pochopit svět kolem mě i svět ve mně. Zjištuji, že je to sakra propojené:), a že se rozdíl mezi "venku" a "vevnitř" stírá. Rezignuji na to, že má vše nějakou univerzální logiku, že existuje spravedlnost, pravda. Já jsem jediná, kdo může nastavit, co PRO MĚ bude logické, spravedlivé a pravdivé. Zbytek je jedno. Bytostně toužím jen BÝT.