Upřímný deníček Danuše Přímé .. Potřebuju pohladit (od chlapa)!

Několik let jsem sama. Partner mi poslední dobou extrémně chybí. Ne tak kvůli sexu (dokud mám zdravé ruce a představivost, tak tuto potřebu si jakž takž zvládám uspokojit sama), ale hlavně kvůli tomu dalšímu.

 Nejsem ten typ holky, která jde z jednoho vztahu do druhého. Jsem pravý opak. Počet mých dlouhodobých vztahů jsem schopna spočítat na prstech jedné ruky hodně, ale hodně nešikovného dřevorubce. Krátkodobé jsem nějaké měla, ale ty nikdy nedošly (naštěstí? bohužel?) až k sexu. Důvod je prostý - neumím si představit, že bych se milovala bez lásky. Prostě mi to nejde. Je tam nějaká záklopka, a ta mi to nedovolí. Obdivuju jednu svoji známou, která s tímhle problém nemá, a kdykoli ucítí potřebu, tak se vždycky kolem ní někdo ochotný najde.

 Zkušenosti s divokým a nezávazným životem tedy nemám (jediná divočina, kterou jsem kdy spáchala byla, že jsem měsíc neuklízela na zahradě hovínka od mýho pejska).  Zase ale mohu říct, že moje "poprvé" bylo z hluboké oboustranné lásky jako z románu - orgasmus jsem měla ještě než do mě vstoupil (tak to v románech píšou, že ano?), další pak následoval při samotném aktu, slyšela jsem nebeskou symfonii a "po" jsem byla zahrnuta polibky, objímáním, slovy jako "miluju tě", "jsi nádherná", apod. Možná, že TO způsobilo, že si sex "jen tak" s někým ani neumím představit. Teda..umím :), ale v reálu bych do toho nešla.

 Musím sebekriticky zhodnotit, že nejsem žádná sexbomba. Nejsem ani taková ta žena, která sice není úplně krásná, ale dá se o ní říct, že je aspoň průměrně hezká a nebo sympatická (tohle slovo používám, když je někdo ošklivý, ale má určité osobní kouzlo). To, bohužel, také není můj popis. Jsem spíš taková nijaká. To, čím se lidská samice liší od samce sice mám, ale tím to končí. Nosím brýle, mám bledou a nekvalitní kůži (hodně špatně se mi hojí), mám velké bříško, divný stydký pysky a na nohou dva srostlé prsty. Povahově asi taky nic moc. Musí to být něco ve mně, co ty potencionální partnery odrazuje. Já velké nároky nemám - chci hlavně pohodáře se smyslem pro humor (a kdyby měl ještě k tomu rád pejsky a děti, a byl by pokorný, a dělal to, co ho baví, a třeba by byl i moudrý, tak by mi to taky vůbec nevadilo).

 Dnes jsem prakticky pocítila, jak bych vedle sebe ráda měla toho svýho chlapa. V poslední době je to v práci těžký. Je toho hodně, a i když se snažím, dělám chyby. Hrozně nutně se potřebuju aspoň na pár vteřin schoulit do náruče muže. Když tak o tom přemýšlím, může to být vlastně jakýkoli muž.Kdyby to ale byl MŮJ muž, tak by mi ještě dal i  pusinku do vlasů a řekl, že je na mě pyšný, a že vše bude dobrý, a nemusím se ničeho bát.

 Občas si chodím pro potuleníčko k mamince, ale není to ono. Každý večer si lehám ke svým pejskům, a určitě to na mě působí uklidňujícím dojmem, ale také to není přesně to, co chci cítit. Musí tam být ta přidaná hodnota. Ta ochrana, síla, přitom něžnost. Moc se mi stýská. Nikdy jsem neřešila, když přítel nedal dolu prkýnko nebo nechal ponožky na zemi. Tyto (pro většinu žen smrtelné) projevy jsem přecházela s úsměvem, protože to ukazovalo na to, že se mnou bydlí mužský tvor. Asi je to tím, že já jsem hrozné prasátko a úklid mě nebaví:) Když si večer dělám večeři, trhá mi srdce, že jí budu jíst sama. Líbilo by se mi se pro někoho šlechtit, těšit se na někoho domu.

 Dnes jsem se byla podívat v jednom autobazaru. Moje autíčko totiž dosluhuje a na technické mi řekli, že mi dají maximálně tak jeden měsíc navíc, ale pak ať ho odvezu rovnou na šrot. Auta - vím, že to má volant a kola. To je tak vše. Snažila jsem se si nastudovat, na co přesně se mám koukat, abych nenaletěla a nekoupila nějaký kšunt, ale prozradila jsem se. Prodávající říkal něco a dodal:"No, jako ten modrý Opel támhle". Tak jsem se k Opelu otočila, a on říkal:"To není Opel, na co koukáte, to je Ford, Opel je to nalevo:" Chtěla jsem působit jako někdo, kdo autům rozumí, a přitom jsem se prozradila hned v první větě. Otočila jsem hlavu napravo, a on přitom mluvil o vozu nalevo:( A to jsem tak pěkně začala - když mě k tomu vozu, co jsem si vybrala na netu dovedl, znalecky jsem si klekla a pozorně koukala na lak, jestli někde není porušený a nesvědčí to tak o zamaskování nehody, nechala jsem si auto nastartovat, abych zkontrolovala, jestli nejde z výfuku tmavý kouř, ptala jsem se, jestli je někde možnost podívat na můj potencionální druhý domov zezdola, bla bla bla. A pak taková prkotina (je vůbec nějaký rozdíl mezi modrým Fordem a modrým Opelem?) a já se tak motorově obnažím!

 Kdybych tam byla s přítelem, nemusela bych dělat herečku. Trapnou herečku. Herečku odněkud z vesnickýho sboru. Mohla bych hrdě říct, že jediný, co mě zajímá, je jakou barvu to auto má a jestli se dají v pohodě otevírat okna. Můj miláček by si pak nechal otevřít takovou tu část, kde je motor (jak se to jmenuje? Přední kufr?) a věděl by, kam šáhnout a na co se zaměřit (já si tu část taky nechala otevřít, ale bála jsem se čehokoli dotýkat, protože jsem nevěděla, jestli se na to vůbec sahat může! Takže otevřená kapota - jóó, tak se tomu říká - a já jen na to koukám. Pak mě napadlo, že pána poprosím, ať nastartuje auto. Jediný, v čem jsem rozpoznala změnu bylo, že teď se ozýval i zvuk).

 Můj budoucí drahý. Vím (teda spíš doufám), že už jsi na cestě. Já se na tebe tak moc těším! Každý den se budeme milovat, první dva měsíce si beru v práci volno a chci si jen užívat všeho, co naše těla dovedou. Budu skvělá parťačka, neboj, nezkazím žádnou legraci. Budu tě ctít, milovat a obdivovat. Jediné, co od tebe potřebuju je, aby ses už SAKRA OBJEVIL!!

:)

 

Autor: Berta Zázvorková | čtvrtek 3.9.2015 22:31 | karma článku: 14,09 | přečteno: 567x
  • Další články autora

Berta Zázvorková

Není potřeba nikoho ohromit, nikomu podlézat

Tím, co píšu v nadpise, jsem si jistá. Jsem typ člověka, který věří, že když budu sama sebou (a dovolím si být sama sebou), moje okolí se pročistí, oddělí se zrno od plev a zbydou mi v něm tak jen lidé, kteří za to stojí.

27.6.2018 v 8:00 | Karma: 12,23 | Přečteno: 322x | Diskuse| Ona

Berta Zázvorková

Můj názor na duchovní průvodce transformací života

Kurz, který ve mně spustil drobnou nechuť ke všem těm osvíceným lidem, kteří "vědí" něco víc a mají "dar" v druhých objevovat příčiny chmur, trval několik měsíců a byl dost intenzivní. Jednou týdně se skupinka asi dvanácti osob

23.6.2018 v 20:42 | Karma: 15,28 | Přečteno: 507x | Diskuse| Ona

Berta Zázvorková

Agorafobie (5. díl - Příprava na těhotenství)

I přesto, že můj život není jako běžné populace, rozhodla jsem se, že se v rámci několika měsíců pokusíme stát se s partnerem rodiči. Chci podniknout pár kroků, které, jak doufám, vyrovnají to, že budu asi pořád "zobat" pilule.

15.4.2017 v 20:53 | Karma: 7,32 | Přečteno: 393x | Diskuse| Ona

Berta Zázvorková

Agorafobie (4. díl - Je sobecké chtít děti?)

Jsem žena, která kromě toho, že trpí agorafobií s panickými záchvaty, tak chce brzy miminko. Jsem zamilovaná a milovaná, mám kde bydlet, mám práci, která jde skloubit s mateřstvím, už vím, co chci - podmínky by nemohly být lepší.

15.4.2017 v 14:52 | Karma: 10,63 | Přečteno: 452x | Diskuse| Ona

Berta Zázvorková

Co na seznamce nezabírá aneb pravopis, negativita, fňukání a nedostatek fotek

Chceš si najít přes internet holku? Tak se nauč český pravopis, nešiř negativitu, nefňukej a udělej si alespoň dvě selfie ... obličeje:) Předkládám další čtyři projevy, které mě na profilech na seznamce hned odradí.

10.6.2016 v 21:10 | Karma: 22,58 | Přečteno: 1506x | Diskuse| Ona
  • Nejčtenější

V Turecku zemřela česká zpěvačka Victoria. Zavraždil ji její vlastní manžel

14. června 2024  8:59,  aktualizováno  11:23

Česká zpěvačka Victoria byla zavražděna v Ankaře. Podle tureckého portálu Hürriyet ji zabil její...

„Ukrajinská sebevražda“. Intriky v Kyjevě čím dál víc frustrují Západ

11. června 2024  19:21

Kádrové změny nezmítají jen ruským ministerstvem obrany, rostoucí pozornost vzbuzují i rošády v...

Brusel zveřejnil 10 kroků pro přijímání migrantů, z nichž se Česko nevyzuje

12. června 2024  18:34

Evropská komise zveřejnila harmonogram, který má zajistit, aby v jednotlivých členských státech EU...

Pravda o střelbě na fakultě. Unikátní rekonstrukce, vrah přišel ve 13:23

17. června 2024

Premium Pravda o střelbě na filozofické fakultě se vynořuje postupně a některé detaily jdou proti tvrzením,...

„Tak dlouho tam ta zrůda byla...“ Zjištění o střelbě na fakultě rozlítila pozůstalé

18. června 2024

Premium Univerzita Karlova i pozůstalí podali stížnosti proti policejním závěrům prosincové střelby na...

V dánské farmaceutické firmě Novo Nordisk znovu hoří, svědci mluví o výbuchu

18. června 2024  17:08

V kancelářích dánské farmaceutické firmy Novo Nordisk podruhé v krátké době hoří. Informuje o tom...

Rusové uvázli v obklíčené fabrice, Ukrajinci na ně házejí americké bomby

18. června 2024

Premium Ukrajinské letectvo na frontě nasadilo americké klouzavé pumy GBU-39, které úspěšně adaptovalo na...

„Nebyla v pořádku.“ ČT se omluvila exposlanci Severovi za reportáž o jeho stíhání

18. června 2024  16:55

Bývalý poslanec KDU-ČSL Pavel Severa se po bezmála dvou a půl letech dočkal omluvy České televize...

Usmíří se Česko se Slovenskem? Chceme o návratu konzultací jednat, řekl Lipavský

18. června 2024  16:48

Vzájemné vztahy mezi Českem a Slovenskem jsou nadstandardní a je třeba o ně dbát, vůle k tomu je na...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 40
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1413x
Považuji se hlavně za lidskou bytost, potom za ženu, dceru, sestru, kamarádku, kolegyni. Mám i další role - zákaznici, čtenářku, posluchačku, Evropanku, pacientku.. ale tyto role neberu jako svoje životní, jsou jen vedlejší:) Snažím se pochopit svět kolem mě i svět ve mně. Zjištuji, že je to sakra propojené:), a že se rozdíl mezi "venku" a "vevnitř" stírá. Rezignuji na to, že má vše nějakou univerzální logiku, že existuje spravedlnost, pravda. Já jsem jediná, kdo může nastavit, co PRO MĚ bude logické, spravedlivé a pravdivé. Zbytek je jedno. Bytostně toužím jen BÝT.