Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Drahý soudruhu Vladimíre Vladimíroviči

Obracím se na Vás při příležitosti dvou let trvání speciální vojenské operace, kterou někteří poťouchlí komentátoři označují nesmyslně jako válku. 

Před dvěma lety jste po mnohaleté diplomatické snaze o odvrácení jakéhokoliv vojenského konfliktu, který jste jakožto typický představitel mírových snah vždy odmítal, s těžkým srdcem dal pokyn, aby vaše mírové sbory překročily pomyslnou hranici de facto neexistujícího státu a šířily myšlenky míru a porozumění mezi lidem, který odvěky patří do Velké ruské říše, jak jste koneckonců naposledy objasnil tomu americkému reportérovi. 

Bohužel, někteří jedinci na Ukrajině, v čele s židovským presidentem, který již dávno přešel na pozice toho nejryzejšího nacismu, nevyslechli vaše dobře míněné rady a neodešli do věčného zatracení. Dokonce vydali nesmyslné rozkazy svým nacistickým představitelům armády, aby se postavili na odpor proti postupujícím mírovým sborům, které byly pro dobrou orientaci označeny písmenem Z /první písmeno slova záchrana, jak pochopili mnozí/. Mnoho statečných vojáků vaší armády, nositelky dávných bojových tradic, položilo při této mírové misi své mladé životy. Jen díky vaší štědrosti a pochopení byli jejich pozůstalí ke zmírnění žalu obdarování osobním sutomobilem či si mohli ponechat pračku či WC mísy, které jejich přátelé z pluku dovezli zpět do vlasti. 

Je smutnou skutečností, že řada států po celém světě nepochopila a dodnes nechápe, co se na vašem území, které jen dočasně přešlo pod správu uměle vytvořené entity s názvem Ukrajina, děje. Místo, aby vás pozvali do OSN k zásadnímu projevu a odměnili standing ovations, posílají tomu nacistickému režimu tanky, děla, náboje a tak zdržují mírové řešení vaší v dějinách ojedinělé mise. Jen díky tomu se tu a tam stane, ža vaše mírové zbraně jsou nuceny v rámci sebeobrany rovněž střílet a zasahovat výlučně vojenské objekty. 

Všichni víme, že záběry hořících obytných domů, zníčených škol a nemocnic, jsou produktem odporné propagandy. Všichni, co vás znají, dobře vědí, že životy obyčejných občanů jsou vám nesmírně drahé a že dnes a denně trávíte značnou část dne na modlitbách s patriarchou Kirillem za duše ubohých civilistů, kteří zemřeli vinou zločínného ukrajinského režimu. Kupříkladu nedávné náhlé úmrtí pana Navalného ve vás vyvolala silnou depresi, což je důvodem, proč jste se již týden neukázal na veřejnosti. Všichni věříme, že se z toho brzo dostanete. 

Je třeba vás stále povzbuzovat, protože vyjma Severní Koreje a íránského imáma nemáte ve světě mnoho přátel. U nás, ve vaší bývalé gubernii, jich však máte celou řadu, kteří již zvedají svůj hlas na vaši podporu. Tak třeba bývalý president Václav Klaus geniálně odhalil, že západní propagandou naaranžované mrtvoly v Buči jsou herci, kteří se po poslední klapce zvednou. Váš starý a věrný přítel Miloš Zeman už překonal svou slabou chvilku, kdy vás nazval šílencem, se opět vrátil ke svým věrným, kteří nosí vás portrét na svém mobilu a místo signálu T mobilu mají první tóny ruské hymny. Řada z vašich věrných v různých médiích nabádá své spoluobčany, aby se nenechali zmást západní ideologiií a opět si dopřáli teplo svých domovů z vašeho tak levného zemního plynu, protože klid na práci a příklon k panslavismu je přeci naší staletou tradicí. 

A dílo se daří. U nás se konečně po dvou letech temna začínají prosazovat hlasy politiků, kteří považují naši podporu nacistům za zhovadilost, které je třeba utržit přítrž. Jedna za našich politických stran v parlamentu již otevřeně poukazuje na parazity, kteří k nám přiběhli v době zahájení vaší mírové mise a ujídají ze společného kastrólu našim obětavým pensistům, kteří tak nesou hlavní břímě nesmyslné politiky zlotřilé Fialovy vlády, podporované agentem NATO na Hradě. 

Již od doby vystoupení našeho nejlepšího presidenta v moderních dějinách na půdě OSN, kde ze své židle vyslovil geniální myšlenku, že vše, co provedete, je fait accompli, tedy hotová věc, je jasné, že kolo dějin zastavit nelze. Že nakonec přes všechny ústrky se prohnilý západ se zahnivajícím kapitalismem zbortí jako domek z karet na světě zavládne mír, jak o něm mluví váš ministr Lavrov či sympatický člen Rady bezpečnosti OSN soudruh Nebezja, který statečně čelí insinuacím zpitomělých západních diplomatů. 

Přeji vám, soudruhui Vladimíre Vladimíroviči, hodně dalších úspěchů, zejména v šíření myšlenek Velkého října spolu s dalšími, které před vám napsal váš velký vzor s názvem Můj boj. Abyste mohl po skončené misi dále provádět své oblíbené ponory v Černém moři, kde máte za poslední roky mnoho možností potápění k vrakům, které ještě nikdo zatím neprouzkoumal.

 

 

Pozor! Jedná se o ironii... (pro ty, kdo nepochopili)

Autor: Tomáš Vodvářka | pátek 23.2.2024 21:48 | karma článku: 43,11 | přečteno: 3959x
  • Další články autora

Tomáš Vodvářka

Komunismus forever.....

Zdá se, že společenská radost před 3 lety, kdy ze sněmovny vypadla komunistická strana, byla přinejmenším předčasná. Pohrobci zvedají hlavu.

18.7.2024 v 8:17 | Karma: 42,34 | Přečteno: 4312x | Diskuse | Společnost

Tomáš Vodvářka

O morálních dilematech dnešní doby

Kolega bloger a můj přítel Jan Andrle napsal zajímavý blog s názvem Děti v Gaze. Pokusím se o jeho rozšíření s vědomím, že patent na pravdu nemám a mít nemohu.

15.7.2024 v 17:48 | Karma: 29,02 | Přečteno: 706x | Diskuse | Společnost

Tomáš Vodvářka

Laskavé české soudy

Kauza Metrostav už asi nikomu v kolotu dalších moc neřekne. Připomenu, že se v ní omočil i bývalý hejtman David Rath, což jsou už v rytmu událostí prakticky třetihory. A teprve teď se dostala k soudu

11.7.2024 v 18:35 | Karma: 39,30 | Přečteno: 3076x | Diskuse | Společnost

Tomáš Vodvářka

„Juden, raus !!“

V 30. letech dvacátého století byl tento „pokyn“ psán na obchody židovských majitelů po celém Německu. Ti s fištrónem zmizeli včas, ti váhající časem taky, ale tak nějak jinam, než asi zamýšleli

3.7.2024 v 19:10 | Karma: 32,59 | Přečteno: 925x | Diskuse | Společnost

Tomáš Vodvářka

Čeká Českou televizi a rozhlas taky noc dlouhých nožů?

President Slovenské republiky podepsal zákon, kterým se mění název a de facto i složení vedení dvou veřejnoprávních médií. I letmým pohledem je patrné, o co jde...

2.7.2024 v 15:03 | Karma: 35,84 | Přečteno: 3397x | Diskuse | Společnost
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Kompletní OH 2024 v Paříži díky televizi Telly

15. července 2024,  aktualizováno  22.7 8:34

Získejte 100 televizních kanálů na 30 dní zcela zdarma díky internetové televizi Telly. Součástí...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

„Katastrofa pro Ukrajinu.“ Trumpův výběr viceprezidenta rozklepal Evropu

16. července 2024  10:28,  aktualizováno  12:04

Jméno J.D. Vance naznačuje, kam by se mohla ubírat zahraniční politika Spojených států v případě...

Vláda schvaluje „český“ Green Deal. Prudce zdraží benzin, uhlí i stavby

17. července 2024

Premium Benzin a nafta podraží od roku 2027 až o deset korun, stavět nové domy bude složitější kvůli...

Ministr zvažuje nižší daně a další zvýhodnění pro dřevostavby

23. července 2024

Ministerstvo zemědělství se snaží co nejvíce podpořit využívání dřeva pro stavební účely. Podle...

Podvody na internetu neustávají. Stopy vedou i na Ukrajinu, říká vyšetřovatel

23. července 2024

Policii čím dál více zaměstnávají internetové finanční podvody. V nich nepoctivci zmanipulují toho,...

Trans žena Lenka Králová se rozchází s manželkou. Miluju někoho jiného, říká

23. července 2024

Softwarová inženýrka Lenka Králová (43) se narodila v mužském těle, ale vždy se cítila být ženou....

Dieselové vlaky a lodě za emise platit nebudou. Resorty se shodly na výjimce

23. července 2024

Premium Dieselové vlaky a lodě uniknou povinnému placení za emisní povolenky, které budou muset od začátku...

AURES Holdings a.s.
NÁKUPČÍ AUTOMOBILŮ - OLOMOUC (A12493)

AURES Holdings a.s.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 40 000 - 60 000 Kč

  • Počet článků 1006
  • Celková karma 31,82
  • Průměrná čtenost 2518x
Idealista, který věří, že lidé jsou v podstatě slušní. Nejpodstatnější jsou lidské vztahy, vše ostatní je pomíjivé. Rentiér, který se prací už jen baví, který nikam nespěchá a s nikým nesoutěží. Příležitostný herec a dálkový chodec.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Oblíbené blogy

  • L.A.Sulovská
  • Vladimír Gottwald
  • Jan Pražák
  • Lubomír Stejskal

Oblíbené knihy

Co právě poslouchám

Oblíbené stránky

  • www.blogosfera.cz