Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Odhalitel zrádců je věrným soudruhem do té doby, než je sám jako zrádce a škůdce odhalen

Odhalitelské perpetuum mobile nádherně fungující v kolébce světaspásného hnutí, která se vzdor předstírání, že prý je dnes čímsi úplně jiným, více než sto let věrně drží osvědčených historických zvyků.

...

Začneme osvobozjícím poznáním, že i samotný taváryšč Lenin se v závěru svého života projevil jako pobloudilý škůdce a překážka jedině pravé revoluce. Byl proto zcela poprávu ponechán v ústraní, izolován od jakéhokoliv vlivu na bolševickou stranu a členy jejího vedení. Snažil se jak mohl, psal dopisy... Ty však prozřetelně mizely a do rukou adresátů nedoputovaly.

Když Lenin zemřel, bylo odhaleno, že rovněž soudruh Trocký je zrádce. Taváryšči Kameněv, Zinovjev, Bucharin a Stalin odsoudili bludnou nauku bývalého soudruha Trockého, vyhnali ho a později nechali zavraždit.

Ale po několika letech se ukázalo, že Kameněv, Zinovjev a Bucharin jsou také nepřátelé a škůdci. A tak je bolševizmu věrný taváryšč Jagoda zatkl a nechal popravit. O něco později Jagodu bystře odhalil a nechal popravit Ježov. Ale po několika letech se ukázalo, že Ježov nebyl žádný soudruh, ale obyčejný zrádce a nepřátelský agent. Ježova tím pádem zatkl a nechal popravit Berija.

Mezitím se ale také soudruh Tuchačevský ukázal jako škůdce z nejhorších. Ovšem soudruh Tuchačevský pro změnu považoval za zrádce a škůdce soudruha Stalina, který mu prý měl přispěchat na pomoc v roce 1920 při tažení do Polska, ale jaksi se „zdržel“ a nedorazil. Stejně se ale nakonec nad nebe jasněji odhalilo, že zrádcem nejzavilejším je soudruh Tuchačevský a byl proto popraven.

Ve třicátých letech soudruh Stalin za vydatné pomoci soudruha Kaganoviče řečeného „Železný Lazar“ odhalil jako zrádce a nepřítele celou Ukrajinu, pročež tam byl násilně vyvolán hladomor.

(Mimochodem soudruh L. Kaganovič se osobně také zasloužil o bdělé odhalení soudruha Bucharina jako zrádce a zaprodance)

A soudruh Stalin, díky své nejvyšší státnické jasnozřivosti, rozjel ve třicátých letech „Velkou očistu“. Podepisoval denně takové množství rozsudků smrti nad „zrádci“, že by jej jistě bylo třeba politovat, že ho z takové obětavé služby vlasti bolela ruka. A tak tam namísto podpisu dával parafu „Z“.
Ejhle pravý původ písmene „Z“ na mírových vozidlech při nynější veskrze lidumilné „specraciji“ proti Ukrajině.

Za nějaký čas poté však stejně vyšlo najevo, že Stalin byl původcem škodlivých deformací. Kromě toho si všichni soudruzi uvědomili, že Berija je taky zrádce. Proto Žukov zatkl Beriju, který byl posléze popraven. Brzy se ale Chruščov dozvěděl, že Žukov je nepřítel a spiklenec. Vyhnal tedy Žukova za Ural. V důsledku odhalení Stalinových deformací už pro něj ani nebylo místo v mauzoleu a upřímní soudruzi vedení Chruščovem rozehnali bývalé politbyro. Uplynulo několik let a ukázalo se, že také soudruh Chruščov byl podvodník, dobrodruh a nepřítel, který hrubě deformoval Stalinovo učení. A tak soudruh Brežněv poslal Chruščova eufemisticky řečeno do domácího vězení. Lidé, kteří tehdy pomýšleli na takzvané „uvolnění poměrů“, byli rovněž odhaleni jako zrádci, agenti prohnilého kapitalizmu a odpadlíci od pravověrného komunizmu. Veskzrze ušlechtila napravitelská expedice byla poslána také k nám v srpnu 1968, abychom byli navěky zachráněni od odpadlictví a pošilhávání po hnusných kapitalistických vykořisťovatelích.

No a pak se za jistou dobu jasně prokázalo, že soudruh Brežněv také byl škůdcem – Byl příčinou stagnace! A to i přesto, že on sám se velmi snažil, když se zásadově zbavil svého původně nerozlučného soudruha Kosygina, jenž byl zjevně pomýlen a proto zmizel ze scény takovým způsobem, že se na jeho jméno téměř úplně zapomnělo.

Po Brežněvovi následovali další dva světlí vůdcové (Černěnko a Andropov). Především Andropov však stačil hbitě odhalit škůdce z předchozího politbyra a prý proslul léčivými tabletami „andropin“, které se léčeným jedincům podávaly u zdi v malých dávkách.

Pak ale přišel osvícený taváryšč Gorbačov. A ukázalo se, že celá komunistická strana byla snůškou škůdců, ale teprve teď se vše úžasně zachrání a krásně přestrojí. Pak se Sojuz sesypal a Gorbačov se ukázal být zrádcem, zkrátka agentem Západu... Zatímco soudruzi následující po Gorbačovovi, Jelcin a Černomyrdin, se rovněž proflákli jako nejhorší škůdci a zaprodanci, když zpackali první mírovou misi v Čečensku (1994-96). Jejich jména zmizela v propadlišti dějin, téměř nikdo si dnes na ně ani nevzpomene.

Vše nyní spásně napravuje Velký Vladimír Vladimírovič, který jasnozřivě odhalil, že všichni po Stalinovi, snad jen s výjimkou Brežněva, byli totálně pomýlení a je třeba se urgentně navrátit k ryzí Stalinově politické praxi. Ukrajina byla po stalinsku znovu odhalena jako odpadlík a zrádce, proto byl zahájen laskavý a vlídný proces jejího „přesvědčování“.
Jako zrádcové nejhorší také byli ostražitě identifikováni např. Boris Němcov, Anna Politkovská, Alexej Navalnyj a další. Odpadlíkem a zrádcem se neodvratně stal i do té doby zdánlivě věrný soudruh Prigožin. A taky to tak s ním dopadlo, včetně celého letadla.

Zkrátka nelze nemít nadějné očekávání, jaké další světlé zítřky tam ještě nastanou. Jak se ono tolikrát osvědčené perpetuum mobile „odhalování zrádců“ zas přenádherně a spásně projeví.

...

Autor: Marek Trizuljak | sobota 27.4.2024 21:04 | karma článku: 38,51 | přečteno: 3172x
  • Další články autora

Marek Trizuljak

Ježek oloupil kocoura. Takový to byl mejdan.

Díky globálnímu oteplení se naprosto překvapivě objevily AŽ DVA! tropické dny po sobě. To nikdo nečekal! Ale i přesto se aspoň nějací účastníci hýřivé zahradní hostiny nakonec sešli.

22.6.2024 v 22:07 | Karma: 23,76 | Přečteno: 649x | Diskuse| Fotoblogy

Marek Trizuljak

Toš bela nad Hanó nejaká super cela

Řikale v televizóro, že nad Hanó prolitla ve středo večír (19. června) super cela. Jasny, belo to super na čoměni. A te cele bele dvě cely, ani jedna nibela polovični

21.6.2024 v 8:51 | Karma: 18,50 | Přečteno: 286x | Diskuse| Fotoblogy

Marek Trizuljak

Na Východě se rodí nová Kominterna

Zářivá hvězda Komunistické internacionály svítá z Orientu. Imprálisté, třeste se! Zalijeme vám chřtány naší mírovou ocelí!

19.6.2024 v 22:42 | Karma: 22,62 | Přečteno: 450x | Diskuse| Společnost

Marek Trizuljak

Ranní okno

Ranní okno - s nadsázkou „ranní vokno“ - může mít tisíce podob. Každé ráno je něčím jiné, nové, fascinující. Naděje, otevření nových světů...

17.6.2024 v 23:53 | Karma: 11,12 | Přečteno: 93x | Diskuse| Fotoblogy

Marek Trizuljak

Nebe je malíř

Nebe je malíř / je herec / scénickou výpravu má velkolepou / Nejde pod ním bez očí být / bez srdce / a s duší slepou...

15.6.2024 v 13:28 | Karma: 15,83 | Přečteno: 147x | Diskuse| Fotoblogy
  • Nejčtenější

Čechy zasáhly extrémní bouřky, padaly obří kroupy. Hasiči měli stovky výjezdů

21. června 2024  9:39,  aktualizováno  22:58

Přes Česko prošly velmi extrémní bouřky s nárazy větru kolem 90 kilometrů za hodinu a krupobití....

Češi vjeli do vojenské zóny, fotili se u tanku. Dítě pak usmrtil nalezený granát

21. června 2024  8:52,  aktualizováno  18:16

Chorvatská policie propustila Čecha vyšetřovaného kvůli výbuchu u města Obrovac, při němž zemřelo...

Komentátor Schmarcz se v televizi pohádal se Šlachtou, pak zmizel ze studia

19. června 2024  20:51

„Já jsem se zastal kluků policistů a vy do toho taháte politiku,“ začal křičet komentátor Martin...

Ruská jaderná ponorka plula u pobřeží Floridy. Fotky ukazují její poškození

19. června 2024  13:53

Ruská flotila, která navštívila Havanu, se rozdělila. Část pluje od Kuby směrem k Venezuele,...

Východem Česka prošly silné bouřky a krupobití. Padající strom zabil člověka

19. června 2024  7:32,  aktualizováno  20.6 6:37

Velmi silné bouřky, které ve středu večer zasáhly Moravu a Slezsko, mají jednu oběť. V Českém...

Útok na Krymu zranil na 120 lidí. Rusové kvůli dodávkám střel viní USA

23. června 2024  8:44,  aktualizováno  16:31

Sledujeme online Ukrajina v neděli na území okupované Ruskem vyslala desítky bezpilotních letounů. V Sevastopolu na...

Soumrak Slunečného pobřeží. V ráji turistů se usazují pašerácké gangy

23. června 2024  15:54

Španělské Slunečné pobřeží (Costa del Sol), které je oblíbené zejména u bohatých cizinců,...

Meteorologové: Páteční kroupová smršť patřila k nejvýraznějším za řadu let

23. června 2024  15:27

Páteční extrémní bouřky či silné nárazy větru přinesly podle meteorologů také nejvýraznější příval...

Neodnímatelná víčka PET lahví nestačí. Ministerstvo chystá zálohy obalů

23. června 2024  14:51

Ministr životního prostředí Petr Hladík (KDU-ČSL) předloží vládě novelu zákona o obalech zavádějící...

Pronájem bytu 2+1 65 m2
Pronájem bytu 2+1 65 m2

Hlavní, Nový Vestec, okres Praha-východ
14 000 Kč/měsíc

  • Počet článků 1031
  • Celková karma 20,68
  • Průměrná čtenost 1179x
Výtvarný umělec, kurátor výtvarných projektů, publicista

Seznam rubrik

Oblíbené články

Oblíbené stránky

Oblíbené blogy