Volby heslovitě: Většina Čechů pohádkám nevěří
Utekli jsme hrobníkovi z lopaty, nemoc hrozí dál
Konec přetvářky a lží, Karle, hajdy do Kalouskovy vlády
V tom Blesku byla poprvé pravda
Češi nevolí na inzerát a Karel neumí prohrát
Zeman je křupan, ale reálný a autentický
45% voličů virtuální reality je i tak zklamáním
Na profesionálního aparátčíka Šloufa jste neměli, knížecí amatéři
Pravdolásku voliči neexhumovali
Elitáři z kulturně-akademické fronty se často lidem zprotivili
Těší, že Bakala, Háva, Babiš a Chrenek zůstali za branami
Euroskeptici volili mezi slzami a krví
Našim údělem v EU budou slzy (i za odchod Klause)
Konečně mohu toho Zemana zase kritizovat
Na závěr bych chtěl hlavně mladým lidem vzkázat jednu důležitou věc. Nevěřte tolik různým prorokům kosmopolitního typu. Oni mají své vlastní zájmy. Někdy to vypadalo, že bez Schwarzenberga budou na hranicích ostnaté dráty, skončí internet i mobily a že vše moderní a otevřené závisí jen na tom, aby se Česká republika vzdala suverenity. Takové dilema naštěstí neplatí a pokud přece, tak v opačném gardu.
Přes všechny problémy patří ještě Česká republika k nejsvobodomyslnějším zemím v EU. Zeptejte se mnohých, kteří na Západě žijí nebo se právě za svobodou přistěhovali k nám. Všechny ty zákazy a omezení k nám padají shora a zvenčí. Od zákazů (třeba žárovek), omezování (třeba kouření) až po dogmata spojená s vírou (antikoncepce) nebo cizorodou morálkou (feminismus, harašení, pozitivní diskriminace, kvóty). O byrokratické zvůli (marmelády, pomazánkové máslo) nemluvě. Zatím ještě jsme – naštěstí – ostrůvkem kverulantů. Ale svobodný prostor se zužuje...
A tak je Zeman v tomto směru sice horší než Klaus, ale nekonečně lepší než Schwarzenberg.
Dušan Streit
Další zákeřná sketa – Viktor Nárožný

Nevím, jestli se jedná o alter ego Leo Wolfa nebo o reálného zákeřného fízla, který pomlouvačně kydá špínu s cílem mě znevěrohodnit.
Dušan Streit
Atomová Julia by z vozíčku ubránila Krym

Na Bělehrad! Tato scéna Švejka mávajícího berlí na kolečkovém křesle se mi vybavila poté, co byl zveřejněn odposlech telefonátu Tymošenkové s bývalým místopředsedou ukrajinské bezpečnostní rady Šufryčem.
Dušan Streit
Totalita protektorátní byla ještě zrůdnější než komunistická

Německá okupace byla horší než sovětská. A člen KSČ, který z ní po Listopadu vystoupil, aby dělal politiku jinde, je hoden většího opovržení než dnešní člen KSČM.
Dušan Streit
Ministryně Válková, omluva zdaleka nestačí!

Tato předlistopadová členka KSČ, trvale bydlící v bavorském Pasově, která byla ještě v roce 2011 vedoucí katedry na plzeňských právech, jež sama získala profesuru na tak „prestižní“ univerzitě, jako je trnavská, se nikdy neměla stát českou ministryní, navíc v resortu spravedlnosti.
Dušan Streit
Divadelní ministr obrany vs normální pán. Vadí ještě komunista víc?

V jídelně máme televizi a já mám hloupý zvyk při obědě přes protesty svého staršího syna pouštět ČT 24. A tak v neděli většinou vidím kousek Otázek Václava Moravce. Nemám ho rád, nedívám se cíleně, takže nevídávám začátek ani konec.
Další články autora |
Skokem do propasti Macocha ukončila život matka oběti střelby na fakultě
Skokem do Macochy ukončila o víkendu život matka jedné z obětí tragické střelby na Filozofické...
Bílá rakev, věnec od Gottové. Na rozloučení se Slováčkovou dorazil i prezident
Rodina a přátelé se v kostele v centru Prahy rozloučili Annou Julií Slováčkovou. Zpěvačka a...
Výbuch v Poličce: ostraha hlásila, že se předtím nad areálem vznášely cizí drony
Exploze v muničním areálu v Poličce, k níž došlo koncem března, stále vyvolává otázky. Ačkoli...
Bili ho, řezali a natáčeli, jak umírá. Mladíci umučili třináctiletého kluka, pro zábavu
Premium Mladistvý spolu s kamarádem zabil v Děčíně před třemi lety třináctiletého chlapce. Nebývale...
Trump si hraje s vojáčky. Stažení by Evropu bolelo, na výběr jsou jen špatné varianty
Premium Je to jen pár dní, co Donald Trump vyslal směrem k Evropě poněkud nepříjemnou zprávu. USA mohou ze...
Diplomacie po americku. Vance se v Itálii snažil vtipkovat a skončil u „blbce“
Americký viceprezident JD Vance při své návštěvě Itálie znovu rozvířil diplomatické vody neobratnou...
Školní diskotéky, poukázky na kafe. Rusko vymýšlí, jak nastartovat porodnost
Zákaz propagace bezdětného životního stylu nebo omezování dostupnosti potratů. Ruští úředníci v...
Sex za mřížemi. V Itálii otevřeli speciální vězeňskou místnost pro „intimní setkání“
V Itálii v pátek začala fungovat první vězeňská místnost vyhrazená pro sex. V návaznosti na...
VIDEO: Rvačka na golfovém hřišti. Hrajete příliš pomalu, řvala skupina na jinou
I tak gentlemanský sport, jako je golf, se může zvrtnout. Důkazem je hra dvou skupin na hřišti v...

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!
- Počet článků 1144
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 3938x
Poslouchám hard rock, nejraději DEEP PURPLE. Mám v oblibě sport a považuji jej za součást hygieny. Hodně čtu, rád píšu a formuluji své názory. Pozor, jsou někdy otevřené a provokativní!
Když 2x prokliknete mou fotku, uvidíte sami...
Seznam rubrik
Oblíbené stránky
Oblíbené články
- Václav Havel a zpronevěry peněz pro antikomunisty
- Podivné restituce Václava Havla
- Havel si přál návrat sudetských Němců i jejich majetku
- Polansky: Bouře (o Schwarzenbergovi a Havlovi)