Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Být mladý, obrátím své kroky k tomu, kdo je i není

Nehledám, ale jdu. Těmito slovy budu provázet dobu, která se nazývá zlomová a lidé budou oklamáni jako mnohokrát, protože nenašli, co najít měli, tedy Božství v sobě i v mé maličkosti.

Mládí vřed, ale co s mládím, které nechce být živoucí? (pracovní název)

 

Co je to mládí? Mládí se stav duše, kdy duše chápe Božství jako jednotu. Ovšem tohle paltilo, což dnes již neplatí. Toto téma je smutné, proto uvedu jen pár příkladů, které dokáží přinést lidem poznání, které udělají až budou dospělými.

 

 Na počátku mládí zní tato slova:Byl jsem proto, že jsem si přál prožít život, tohle téma bylo otevřeno mou maličkostí v době, které předcházelo mému zrozením.

 

 Však co se děje dnes? Dnes se děje, že lidé stárnou a nemoudří jako kdysi, kdy moudrost lidská může přijít k člověku v každý čas. Tento čas však není moudrý a lidé taky ne. Proč tomu tak je? Je to z důvodu nepochopení dneška, který říká toto:

 

 Kdo najde v dnešní době moudrost, ten projde životem jako vítěz, protože vítězství nebude zásluhou, ani bohulibou činností, ale poznatkem duše, která zrodící se na svět říká si toto: Kdo najde v tento čas duši, ten najde úhelný kámen k Bohu, kdy Božství nebude osamoceno a bude spolupracovat se mnou a já s ním na společných úkolech.

 

 Toto téma otevírám de facto poprvé. Nikdy jsem o tomto otevřeně nehovořil až nyní myslím, že nastala ona doba, kdy je nutné o tomto pohovořit. Co je příčinou zmaru v dnešní době, jsem dal odpověď, přesto všichni cítíte, že ta odpověď je neúplná, že ji cosi chybí, a to co jí chybí jste vy sami. Protože bez Vás, žádná změna neproběhne tímto způsobem: 

 

Na hraně dnes se skrývá soumrak a na samém konci dne se skrývá den nový. V tomto čase, kdo nalezne Božství v sobě nalezne i nový den, do kterého vkročí poté co jeho duše opustí tělo. Těmto slovy nebudete oblaženi, ale pochopíte více. To více znamená toto:

 

 Nikdo nemůže dojít ke stvořiteli nepřipravený. Proto stvořitel dal lidem čas na to, aby jej našli a to takovým způsobem, že budou povinováni jemu jako celému životu a to tímto:

 

 Nebuďte životem bez Boha, protože tento život není životem, ale je životem Boha, který není Bohem. Tedy člověk stvoří svého Boha, který se bude tvářit jako Bůh, a přesto nebude Bohem. Tato specifikace je nutná pro další pochopení. Kdo je tedy skutečným Bohem? Skutečným Bohem je ten, koho skutečně a upřímně milujete. Bez této lásky nebude Božství a je jedno kdo to je, možnosti jsou nepřeberné, jenže lidé to ctí tak, že si vybírají hmotnou věc a tu zbožšťují a toto zbožštění se stýká nízkosti, která nedodá těmto lidem nic, čím by nebyli. Takto funguje podstata Božství v nás. Hledám to jemné, co nikdo nevyslovil, jen nemůžeme si uvědomit co tvoříme a přitom víme co tvoříme. Právě toto je jako být a nebýt, proto Božství se tvoří v nás každým okamžikem.

 

 Ovšem vyvstává otázka, jak to souvisí s mládím, které se zdá dnes jako by bez života?

 

To že se zdá být bez života je přesný termín toho co se děje. Tito lidé odmítli Božství v sobě a nejdou cestou Božství, které nacházejí kolem sebe. Tito lidé trpí a nedokáží dát nikomu co mu přísluší. Toto znamení doby říká, že jsme na konci časů a tito lidé budou jako generace ztraceni, a to takovým způsobem, že budou muset sami najít to co nenašli, a to bude velice těžké, což spousta lidí nezvládne. Tato obtížnost znamená, že zkouška bude ostrá a bude znamenat vzestup nebo pád. Tito lidé to tak chápou a je jim jedno jak situace s nimi dnes vypadá. Tito lidé nejdou s Božstvím, a proto si mohou dovolit vše, není nikoho, kohoby poslechli, každý, kdo se jim postaví, mají chuť zničit.

 

 Tímto přístupem bude dokonáno to, co má být dokonáno a lidé vzdorující tomu všemu budou jako světlo Boha, které najdou v sobě. Tito lidé nebudou mluvit o Božství, ale budou ho cítit jako bytí, které bude provázeno zázraky. Tito lidé mají nastaveno vše tak, že budou oporou budoucímu stvoření.

 

 Myslím, že bylo řečeno vše podstatné a jak to vidí běžní lidé není zas, tak důležité, protože jak celý proces zvrátit jde jediným způsobem. Rodiče by museli sami najít Boha, a to nikdo nedokáže, protože nedokáže pochopit Božství. Tito lidé tak nemají co předat dál, a jejich život bude promarněn, kdy děti jim řeknou toto:

 

 Děkujeme za výchovu, přesto nejsme šťastné, co jste nám předali, za to vše se vám odvděčíme tak, že Vás nebudeme poslouchat a půjdeme svou cestou, protože nám nemáte co nabídnout.

 

 Děkuji Vám za pozornost a přeji Vám hodně zdaru v dnešním dni.

 

 J.H.

Autor: Jiří Herblich | pondělí 8.4.2024 10:33 | karma článku: 4,94 | přečteno: 127x
  • Další články autora

Jiří Herblich

Pramen se nachází v nás, kdy my jsme tím pramenem

Kdo pochopí tato slova, jako Božská. Nic mu nebude bránit poznat samotného Boha v sobě i v druhých.

10.6.2024 v 13:07 | Karma: 0 | Přečteno: 36x | Diskuse| Ostatní

Jiří Herblich

Duchovní pravdy, jsou nebo nejsou platné?

Kdo najde život v těchto zákonech, ten najde skutečný život v tom, co tvoří. Tedy víru v život, která není vírou, ale životem toho, koho milujeme, jako jedno.

6.6.2024 v 15:28 | Karma: 0 | Přečteno: 29x | Diskuse| Ostatní

Jiří Herblich

Poznatek Boha je ten, co vytvoří moudrost v nás

Nemyslete si, že život je příčko, přesto neztratit důvěru v život, je mantra života věčného. Podle tohoto měříme sobě i druhým.

3.6.2024 v 8:27 | Karma: 0 | Přečteno: 29x | Diskuse| Ostatní

Jiří Herblich

Svět se posunul do doby, která říká světe, vzbuď se

Jsou doby, který vynikají poznatky vysokými, ovšem tato doba dá lidem poznat skutečné Božství v nich. Jen natáhnout ruku a být jako on. Kdy ta ruka bude naší rukou i jako rukou jeho. Kdo tohle poselství pochopí?

31.5.2024 v 6:00 | Karma: 3,37 | Přečteno: 70x | Diskuse| Ostatní

Jiří Herblich

Kdo zobrazí pravdu, pozná život

Nehledám, budu pravdou a to tím, že budu poznávat život, který žiji. Tato pravda je nejvyšším poznáním pravdy. A takto tvoříme život, který bude životem všech.

29.5.2024 v 6:30 | Karma: 0 | Přečteno: 34x | Diskuse| Ostatní
  • Nejčtenější

Policie v pohotovosti kvůli hrozbě terorismu. Zadržela podezřelého cizince

8. června 2024  23:01,  aktualizováno  9.6 12:41

Policie dopadla cizince podezřelého ze zvlášť závažného zločinu, po kterém vyhlásila pátrání v...

V Turecku zemřela česká zpěvačka Victoria. Zavraždil ji její vlastní manžel

14. června 2024  8:59,  aktualizováno  11:23

Česká zpěvačka Victoria byla zavražděna v Ankaře. Podle tureckého portálu Hürriyet ji zabil její...

„Ukrajinská sebevražda“. Intriky v Kyjevě čím dál víc frustrují Západ

11. června 2024  19:21

Kádrové změny nezmítají jen ruským ministerstvem obrany, rostoucí pozornost vzbuzují i rošády v...

Dar pro Ukrajinu prostřednictvím Čechů vyvolal na Tchaj-wanu bouři

10. června 2024

Premium Dar, který má pomoci Ukrajině s obnovou tamního zdravotnictví, způsobil na Tchaj-wanu politický...

Volby vyhrálo ANO před SPOLU. Stačilo! i Přísaha mají dvě křesla, propadli Piráti

9. června 2024  20:29,  aktualizováno  10.6

Volby do Evropského parlamentu vyhrálo v Česku hnutí ANO. Od voličů získalo 26,14 procenta hlasů,...

Francouzi demonstrují proti krajní pravici, která může vyhrát předčasné volby

15. června 2024  18:17,  aktualizováno  20:17

Statisíce Francouzů v sobotu vyšly do ulic, aby vyjádřily odpor vůči krajní pravici, která by se po...

Televize zdraží, shodla se vládní koalice. Naopak opozice chce poplatky zrušit

15. června 2024

Premium Vláda chce od ledna zdražit koncesionářské poplatky. Za Českou televizi by lidé nově platili 150...

Zabalila příruční zavazadlo a odjela do Dubaje. Dnes tam prodává reality

15. června 2024

Premium Pořídit si byt v Dubaji? Tak to je lehčí, než si možná myslíte. Veronika Plichtová studovala v...

„Útěk před woke epidemií“. Do Ruska se vracejí lidé ze Západu, někteří zůstávají

15. června 2024

Premium Navzdory pokračující agresi vůči Ukrajině do Ruska stále cestují občané západních zemí. Někdy jsou...

  • Počet článků 326
  • Celková karma 3,13
  • Průměrná čtenost 119x
Myslím, že jsem člověk, který se dívá kolem sebe a vidí věci jinýma očima než se snaží představovat média. Která neplní svou funkci tím, že si nevšímají kvality, která je všudy přítomná, místo toho jim jde o krátkodobý zisk, který plodí nekvalitu.

Seznam rubrik