Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Segregace černých… „česko-sodních“ humorů „pseudo-nacisty“ Filipa Turka

Konkurence Turka má právo na svobodu slova a vykreslovat jej pro své zájmy zisků mocenských pozic jako „pseudo-nacistu“, stejně jako on má právo na „humory“ jako z pořadu ČT Česká soda s hitlerovsko-nacistickými přirovnáními.

Koalice Přísaha a Motoristé v čele s lídrem kandidátky Bc. Filipem Turkem má podle průzkumů reálné šance nejen získat v euro-volbách 1 či 2 mandáty, ale za rok ve sněmovních volbách získat mandáty další a stát se s očekávatelně vítězným ANO stranou vládní a koaličním vládním partnerem. Snaha o kompromitaci tak je ze strany současné vládní koalice předpokládatelná.

Pořady s ním na VOX TV Po žních k Turkovi nebo na XAVER Live sleduji cca 2 roky, kdy se vyjadřoval jako ekonomický konzervativec se stylem odpovídají popisu sebe sama jako „humanista hazící na sociální sítě provokativní granáty“.

Do včera jsem byl rozhodnutý hodit to buď právě Filipu Turkovi (z 20%) nebo Liborovi Vondráčkovi ze Svobodných (z 80%). Volební výsledky jsem očekával 2,5% pro Svobodné a 8% pro Přísaha a Motoristé. Mediální štvanice pseudo-nacismu, která se na Filipa Turka, pro jeho humor a la Česká soda strhla, ale změnila můj názor v jeho prospěch. Segregace černého humoru je jako segregace černých lidí. Nepřípustná!!!

Obdobně budou i další různorodé přesuny v jeho (ne)prospěch. A s tím jak si myslím, že je humor České sody rozšířený v populaci, kolik lidí bude hlasovat protestně a kolik lidí se i nově o Filipu Turkovi díky této „anti-kampani“ dozvědělo, tak nyní očekávám 1,5 % pro Svobodné a až 11% pro Přísaha a Motoristé, ale při cca 30% účasti voličů je opravdu zrádné tipovat – nevíme která část spektra přijde volit.

Máme svobodu slova, takže konkurence Turka má právo vykreslovat jej z různých fotografií a komentářů, z důvodu svých zájmů zisků mocenských pozic, jako „pseudo-nacistu“, stejně jako on má právo na ty své „česko-sodní humory“ s hitlerovsko-nacistickými přirovnáními, ze svých zájmů být za vtipného. Karma pracuje a nyní tak i sklízí co zasel „humor Turka spojený s nacismem“ – viz např. TMBK. A jako bonus si čast lidí bude i myslet, že nacista je a bude to pro ně stejný důkaz, jako když jimi vybraná vlaječka na jejich profilu z nich dělá nějakého demokrata nebo tričko s Havlem nositele jeho odkazu.

Z krátkodobého hlediska protizákonnost jednání Bc. Filipa Turka (1985) prověří policie, případně soud. Asi tušíme, jaký bude závěr, ale to už bude po emocemi ovlivněných volbách.

Ze střednědobého hlediska společenská diskuse určí zda případně není kvůli tomu vhodná revize některých zákonů, jako i o popírání holocaustu, kdy ČR patří mezi 18 z 193 zemí světa a 13 z 27 zemí EU, kde je zákon proti popírání holokaustu a zda by nemělo dojít k jeho zrušení pro proti-ústavnost jako ve Španělsku 2007. Je to totiž i vděčný opěrný bod při legalizaci boje proti „nesprávným názorům“.

Z dlouhodobého hlediska by byly před volbami nejlepší bez-emoční programy jen z účetních kalkulací a s vyhodnocením shody s morálními hledisky té které lidské civilizace, politické ideologie a náboženství bez bulvárního emotivního působení s významem, kdy informování znamená „snižování entropie příjemce údaji, konkurenčním zpravodajstvím a polemikou“ a dezinformování znamená „nesnižováním entropie příjemce frází, reklamou a politickou korektností“.

Závěr je tedy jednoznačný. Svobodu slova bez politické korektnosti. Názory musí soutěžit na volném trhu myšlenek a pravda zvítězí. Konkurence Filipa Turka má právo vykreslovat jej pro své zájmy zisků mocenských pozic jako „pseudo-nacistu“, stejně jako on má právo na „humory“ jako z pořadu ČT Česká soda včetně hitlerovsko-nacistických přirovnání pro zvyšování své osobní nebo veřejné politické popularity. Že se mu při vstupování do vrcholné politiky neřízeně smíchaly a nyní promazáváním cca 10 let starých fotek a komentářů dělá „demage control“ je jeho minimálně nedůslednost, ale dokážu si představit, že z doposud očekávaných 4-8% může být výkyv jak k 1%, tak i k 11%. Lidé si zvolí, kdo je má zastupovat.

Čtěte na podobé téma:

Po lžích k Turkovi: Danuše Nerudová výkonným marketingem pro Filipa Turka

Autor: Josef Zbořil | čtvrtek 6.6.2024 19:03 | karma článku: 25,81 | přečteno: 1210x
  • Další články autora

Josef Zbořil

PSYOPS pro posílení důvěry vlády jako součást při zadržení podezřelého z terorismu

Prezentace zadržení podezřelého z teroristického útoku bývá využita jako součást psychologických operací (PSYOPS) vlády.Podívejme se na obecné způsoby,jak funguje,přičemž PSYOPS může být hypoteticky až 100% komunikovaného příběhu.

9.6.2024 v 19:14 | Karma: 11,49 | Přečteno: 209x | Diskuse| Politika

Josef Zbořil

Bude do sportu zaveden pojem „smíšený jednotlivec“?

V týmových sportech existují „smíšená družstva“ složená z mužů a žen. Jelikož dochází ke změnám pohlaví, což způsobuje minimálně rozpaky nad férovostí, tak řešením by byla v jednotlivcích obdoba jako „smíšený jednotlivec“.

6.6.2024 v 20:11 | Karma: 0 | Přečteno: 30x | Diskuse| Miniblogy

Josef Zbořil

Po lžích k Turkovi: Danuše Nerudová výkonným marketingem pro Filipa Turka

Tři reflexe z debaty z 3.6.2024 mezi lídry kandidátek do evropského parlamentu Filipem Turkem (Přísaha a Motoristé) a prof. Ing. Danuší Nerudovou, Ph.D. (Starostové a osobnosti pro Evropu).

4.6.2024 v 17:46 | Karma: 32,28 | Přečteno: 1335x | Diskuse| Politika

Josef Zbořil

Hrozba armádní „PSYOPSkracie“ aneb amplifikace, de-amplifikace a síťová neutralita

Armádní psychologické operace PSYOPS jsou zbraní, jejíž použití proti vlastnímu obyvatelstvu je pučem junty. Síťová neutralita (otevřený internet) bez inkviziční de-amplifikace je esenciálností v rovnosti demokratické společnosti.

1.6.2024 v 19:39 | Karma: 13,94 | Přečteno: 325x | Diskuse| Politika

Josef Zbořil

Strategicky odkomunikováno plk. Foltýnem: Daniel Vávra je egomaniak a trouba

Proč se stal od 1.6.2024 novým vládním zmocněncem pro strategickou komunikaci plk. Mgr. Otakar Foltýn, který emituje vulgarismy a připomíná „voliče-plukovníka“ ministerstva proměny z britského sitcomu Červený trpaslík?

1.6.2024 v 18:20 | Karma: 24,73 | Přečteno: 643x | Diskuse| Politika
  • Nejčtenější

V Turecku zemřela česká zpěvačka Victoria. Zavraždil ji její vlastní manžel

14. června 2024  8:59,  aktualizováno  11:23

Česká zpěvačka Victoria byla zavražděna v Ankaře. Podle tureckého portálu Hürriyet ji zabil její...

Ruská jaderná ponorka plula u pobřeží Floridy. Fotky ukazují její poškození

19. června 2024  13:53

Ruská flotila, která navštívila Havanu, se rozdělila. Část pluje od Kuby směrem k Venezuele,...

Komentátor Schmarcz se v televizi pohádal se Šlachtou, pak zmizel ze studia

19. června 2024  20:51

„Já jsem se zastal kluků policistů a vy do toho taháte politiku,“ začal křičet komentátor Martin...

Východem Česka prošly silné bouřky a krupobití. Padající strom zabil člověka

19. června 2024  7:32,  aktualizováno  20.6 6:37

Velmi silné bouřky, které ve středu večer zasáhly Moravu a Slezsko, mají jednu oběť. V Českém...

Tři dny v práci, poté domů s majákem. Ministr Bek jel záchranářskou uličkou

19. června 2024

Premium Ministerstvo školství proplácí coby přespolnímu politikovi Mikuláši Bekovi (STAN) přes 57 tisíc...

Poslanci rozhodnou o korespondenční volbě, je stanoven pevný čas hlasování

21. června 2024  5:23

Češi, kteří žijí, pracují či studují v zahraničí, nejspíš dostanou šanci při volbách poslat svůj...

Střelba na fakultě: Vysvětlujeme chyby policie v souvislostech

21. června 2024

Premium Policie otočila. A poprvé přiznala, že ne vše, co předcházelo střelbě na Filozofické fakultě...

Čína má zálusk na ruskou řeku. Putin jí však při návštěvě KLDR vytvořil překážku

21. června 2024

Premium Nový projekt silničního mostu mezi Severní Koreou a Ruskem přes řeku Tuman představuje omezení pro...

Policie o střelci na FF UK: Otce zavraždil kvůli obecné zášti. Nechybili jsme

20. června 2024  17:31,  aktualizováno  22:41

Pachatel střelby na fakultě neměl konflikt se svým otcem před tím, než ho zavraždil. Motivem byla...

  • Počet článků 289
  • Celková karma 16,85
  • Průměrná čtenost 1724x
Ing. Josef Zbořil, Ph.D. (1979, Prostějov) je moravský technický manažer v železničním průmyslu, bývalý olomoucký krajský předseda a lídr Strany svobodných občanů (2012-2015), překladatel a autor americko-izraelského Gatestone Institute (2015-2022), zakladatel občanského hnutí ESG participace KYBER-OBČANÉ a představitel kybernetického občanského humanismu. Popularizuje odkaz osvětových uměleckých snah z přelomu 19. a 20. století českého loutkářství s heslem "Vychovávej loutkou, ne loutky".