Hehehe systém vítězí na celé čáře
..................................................................................................................................
Prostě údělem pravých revolucionářů je být vždy v čele
Zušlechťovací výsadek, zejména do stran s přívlastkem "demokratická", skutečně nastal. Jeho pravým cílem byl stav, kdy bude možné veřejně a bezostyšně se vysmát občanům do očí. Od začátku to byl Hehehe systém. Má to svá nedozírná pozitiva, můžeme se například pochlubit tím, že jsme obohatili světovou kulturu o pojem tunelování. Taky zvrásněná duše, kvalitně obalená koženým a železným brněním, není vůbec k zahození.
Jedním z grandiózních završení pak byla prezidentská amnestie: "Jako velmi sporný byl hodnocen především druhý článek amnestie, kvůli kterému byla ukončena řada kauz závažné hospodářské kriminality a korupce."
(cit. https://cs.wikipedia.org/wiki/Amnestie_V%C3%A1clava_Klause)
Seznam je výmluvný a stojí za připomenutí (najdete ho ve výše uvedeném odkazu)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A jaké máme finále? Žertovné pointy se už rýsují
- Relativně nedávná amnestie panu Kajínkovi, je asi jen vedlejším efektem a třešničkou na dortu, pokud ovšem nenapadne někoho prosazovat tak vysoce populární osobnost do náležitých funkcí, přinejmenším na post ministra spravedlnosti nebo prezidenta.
- Vtipné je, že se tak najednou právě teď ozve z Jihoafrické republiky nebohý trpící - asi jeden z "nejslavnějších" českých vězňů v zahraničí - a dovolává se záchrany od své rodné země. Prý je to "na dobré cestě", náznaky ochoty našeho státu ke slitovnosti jsou nanejvýš chvályhodné.
- Komunisty okradené církve a náboženské společnosti, které se po dlouhých a ponižujících tahanicích dočkaly částečné, zmírňující náhrady škody, budou za dohledu komunistů nuceny zaplatit daň z toho, co jim bylo ukradeno.
- Komunistická strana je znovu fakticky u moci, když drží pod krkem současnou vládu. Už na nejbližší prvomájové veselici budou defilovat šťastní občané. V čele ponesou velké transparenty vděku bývalí zákazníci zkrachovalého H-systému, kteří, jak se zdá, budou obráni o všechno ještě jednou.
.......
Internetové odkazy k doplnění informací:
https://video.aktualne.cz/dvtv/cast-penez-klientu-h-systemu-skoncila-u-cssd-zeman-byl-tehdy/r~df96e718900511e89e91ac1f6b220ee8/
"ČSSD v roce 1996 neměla na výplaty několika zaměstnanců Lidového domu, proto vzniklou finanční situaci vyřešili smlouvou se společností H-System. Pár lidí se tak stalo jejich agenty a dostávali pravidelný příjem. Zeman byl v té době předsedou, přičemž právě jeho poradce Šoufl podle MF Dnes dohazoval H-Systemu klienty. Potvrdil to později i šéf společnosti Petr Smetka."
zdroj: https://echo24.cz/a/S2qJV/soudce-kydalka-kritizuje-zemana-za-h-system-slouf-si-odnasel-mesicne-24-000?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk?
.......
Marek Trizuljak
Svět bude znovu nádherný (Make the World Beautiful Again)

Na světě je krásně, Doník si jede pro úžasnou novou hračku. Bílé letadýlko s pozlaceným, orientálně přebohatým interiérem. Královský dar! Vpravdě fenomenální důvod vyrazit na světově významnou zahraniční cestu.
Marek Trizuljak
Květen řádí v krajině (a v zahradě stejně tak)

Sekačka na trávu je bezkonkurečně nejlepší hledačkou kovu. Nezapomenutelným bonusem je pak zvukový efekt při nálezu vzácných kovových předmětů.
Marek Trizuljak
Dubnové bláznovství pokračuje (bláznovství krajinných krás)

Po strašení suchem následuje televizní pouštění hrůzy, jak ničivé budou noční mrazy; pak předpověď děsivých veder a hned nato titulky, že se na nás valí vlna přímo šíleného chladu.
Marek Trizuljak
Velikonoční svátky ve výtvarném pohledu

Velikonoční svátky ve výtvarném pohledu ... (obrazy, fotografie, sklo, variace námětů, skicování, vitráže) ...
Marek Trizuljak
Spes non confundit - Naděje neklame

Spes non confundit - Naděje neklame. Přísloví, že naděje umírá poslední, možná není úplně přesné: Naděje trvá, neumírá.
Další články autora |
Chlípní rudoarmějci na lovu. Slavný fotograf nafotil tutlanou sexualitu v SSSR
Seriál Jen rok po Stalinově smrti dorazil do Sovětského svazu Henri Cartier-Bresson. Slavný francouzský...
Koruny místo eur. Reebok nabízel oblečení za hubičku, Češi zběsile nakupovali
Za neobvykle nízké ceny nabízel oblečení internetový obchod značky Reebok. V sekci „výprodej“ na...
V Indii se zřítil letoun s 242 lidmi mířící do Británie, dopadl na lékařskou ubytovnu
Letadlo společnosti Air India s 242 lidmi na palubě mířící do Británie se krátce po startu zřítilo...
Na Rakovnicku boural známý podnikatel a miliardář. Řidič druhého auta zemřel
Při tragické nehodě ve středu 4. června u Nového Strašecí na Rakovnicku se těžce zranil jeden z...
Trefili jsme Rusům základnu s letouny, které jim ještě zbyly, hlásí Ukrajinci
Sledujeme online Ukrajinská armáda oznámila, že zasáhla vojenská letiště v ruském Engelsu a Ďagilevu a sklad...
Kvůli nehodě kamionu byl na dálnici D1 dvě hodiny uzavřen důležitý tunel
Nehoda kamionu zkomplikovala dnes ráno dopravu na dálnici D1 v blízkosti Klimkovického tunelu....
Po útocích a protiútocích s Izraelem chce Írán vtáhnout do konfliktu USA
Při íránském útoku na Izrael zemřeli v noci na sobotu tři lidé. Zraněných je několik desítek....
VIDEO: Matka v Plzni zapomněla syna v tramvaji. Ten zatím hrál v klidu na mobilu
Zapomenout syna v tramvaji se podařilo ve čtvrtek odpoledne sedmatřicetileté ženě z Plzně....
Týraných a zneužívaných dětí loni přibylo, říkají data. Osm kruté zacházení nepřežilo
Sociální pracovnice a pracovníci řešili loni případy 10 155 týraných, zneužívaných a zanedbávaných...

Prodej rodinného domu, 106 m2, pozemek 201 m2, Hlinsko, okres Chrudim
Hlinsko - Kouty, okres Chrudim
3 500 000 Kč
- Počet článků 1145
- Celková karma 19,40
- Průměrná čtenost 1123x