Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Nevyžádaná pošta. Myslí to vážně, anebo z nás dělají pitomce?

Znáte to všichni, otevřete e-mailovou schránku a mažete a mažete. Rušíte odběry. A zase mažete. Antispamový filtr sice nějak funguje, ale nic není stoprocentní. Je to otravné snad nikdy nekončící.

Nabízejí nemožné, slibují neslíbitelné. Nemyslí vážně, dělají z nás pitomce! Ano, nemusíme to číst a už vůbec nemusíme nabízené produkty kupovat, ale když ono je to někdy opravdu tolik lákavé… a co kdyby to náhodou fungovalo…? 
Nebude to fungovat! A nákupem uděláte pitomce akorát sami ze sebe.

"Gratulujeme! Váš vzrušující život může začít! Jediné, co můžete udělat, je koupit si náš výrobek! Zveden Vám sebevědomí a dodá kontrolu nad Vašim sexuálním životem! Skutečně funguje a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky! Jedná se o 100% přírodní výrobek, jehož účinky byly potvrzeny mnoha vědeckými studiemi. Náš výrobek přidá Vašemu penisu  až 7,5 cm a posílí Vaše erekce. Za to Vám ručíme! Užijte si během sexu maximální potěšení? Váš nový život, vzrušující život začíná právě teď!" 
Delete

"Chcete mít větší a pevnější poprsí bez plastické operace? Zakupte si naše kapsle na zvětšení poprsí a zpevňující krém. Pomocí nich lze přirozeným způsobem dosáhnout zvětšením prsou! Obsahují výhradně přírodní rostlinné extrakty! Neobsahují ani estrogen ani hormony. Nemohou způsobit žádné nežádoucí účinky. Prsa jsou symbolem ženskosti, nejen v naších očích, ale také v očích mužů. Je tedy pochopitelná jejich důležitost. Ručím za to, že žena v otrhaných džínách a tričku, ale s pevným poprsím, se cítí mnohem lépe, než jakákoliv jiná žena ve značkové róbě, ale za to s nedokonalým tělem! Tedy dámy, dejme se na zvětšení prsou!"
Ovšem, dokonalé, musím říct! Po přečtení tohoto e-mailu mi kleslo sebevědomí někam pod úroveň velikosti podprsenky 70 A . A tak jsem se nějak se zájmem začetla do nabídky. Po zjištění ceny jsem málem omdlela.
Delete  
Je lepší vrabec v hrsti než holub na střeše s mými úspory. :-) 

A teď to začíná! Slevové portály! Co jsou proti tomu zázračné prášky na zvětšení penisu, levné viagry či koktejly na hubnutí! Tam nic neplatí, jednou zrušíte odběr a přijde Vám druhý den 2 x víc nabídek. 
Delete  
Delete  
Delete  

Přiznám se. Jednou jsem si přes slevový portál něco zakoupila a od té doby mi chodí desítky nabídek denně. Jeden odběr zruším přijde nabídka z jiné adresy. 

"Vaše tělo pročistíme a zbavíme od škodlivých toxinů bez použití léků! Náplasti absorbují toxické látky přes pokožku z těla ven. Vyhřívají místo svého umístění a zároveň ho obohacují zápornými ionty, čímž dané místo aktivují a otevírají průduchy pokožky. Tento proces je předpokladem absorpce toxických látek z krve a lymfatického systému přes pokožku pomocí osmotického tlaku, přičemž jsou využívány speciální absorpčně silné přírodní látky, které se v náplastech nacházejí."

Blbec no... Zakoupila jsem detoxikační náplasti. Ano, klidně se smějte... Já se tomu totiž taky směju a nechápu, proč jsem to udělala, když ani tomu e-mailu vlastně nerozumím. 

Když jsem si nesla domů krabičku s 50-ti páry detoxikačních náplastí, věděla jsem, že je to absolutní pitomost a nechápala jsem, čím jsem se nechala přesvědčit. Nízká cena? Zvědavost? Nedostatek spánku v kombinaci s magickým úplňkem? Nevím.

Ale když už je máme doma, tak to vyzkoušíme. Večer před spaním jsem si dle návodu nalepila náplasti na svoje chodidla, nevlékla přes ně ponožky a šla se "detoxikovat" Do této kůry jsem natlačila i svého přítele, který si klepal na čelo, pronesl nějaké nemístné poznámky, ale nakonec měl chodila podlepená taky, jen s tím, že odmítl spát v ponožkách. Popřáli si dobou noc a čisté sny. Ráno jsem se vzbudila, došlápla jsem na zem a málem jsem uklouzla. Šla jsem se podívat na ten zázrak a vzpomněla jsem si na leták, kde bylo napsáno, čím více je vaše náplast černá, tím více je vaše tělo znečištěno a je potřeba proceduru opakovat, dokud nebude téměř čistá. Nejenže jsem měla úplně černou náplast, ale ty toxiny byly všude! Bílé ponožky byly černé. Do koupelny zrovna dokulhal přítel. Když jsem se ho ptala, proč nechodí normálně, tak mně otráveně odpověděl, že má z té náplasti celou olepenou nohu a lepí se k parketám. Nešlo to dolů. I přes urputnou snahu očistit si chodidla od lepidla, tam nějaké zůstalo a já se celý den lepila na boty. Během dne se navíc dostavilo i nepříjemné svědění a pálení. Večer jsem se nestačila divit. Celé chodidlo bylo zarudlé a objevila se mi vyrážka. 

Náplasti jsem již nikdy nepoužila. Byla jsem ideální zákazník na nákup tohoto zázračného přípravku, ale zřejmě jsem nebyla již ideální na detoxikaci. Ale přesto, detoxikovala jsem se z podobných nabídek. Vyléčila se z vyrážky a obdobných nákupů. 

Nedávno jsem viděla novinku: "Zakupte dámské detoxikační hygienické vložky, doporučují je všechny gynekoložky"  Vzpomněla jsem si, jak mě tehdy svědila chodidla... Haha! To určitě!

PS: Mám doma 48  párů detoxikačních náplastí, kdyby měl někdo zájem!

Autor: Jana Péťová | neděle 29.1.2023 9:21 | karma článku: 23,68 | přečteno: 738x
  • Další články autora

Jana Péťová

Pomáhat a chránit: Nemusíš se bát, to jsou páni policajti

Zběsilý dětský pláč na zadní sedačce auta, z odřeného kolene se valí krev, rána je plná písku. „Mami, jeď rychleji, chci domů a tam mi vrátíš tu rozbitou kůži zpět na koleno, to hrozně bolí, auuu...“

15.5.2024 v 9:37 | Karma: 21,97 | Přečteno: 562x | Diskuse| Ostatní

Jana Péťová

Moje tvář je mistrovské dílo. Blíží se Mezinárodní týden rovnocennosti tváří

Od 13. do 19. května 2024 proběhne tradiční Mezinárodní týden rovnocennosti tváří. Iniciátorem je celosvětové sdružení Face Equality International.

7.5.2024 v 12:35 | Karma: 7,91 | Přečteno: 163x | Diskuse| Ostatní

Jana Péťová

Neříkejte plešatému: „Jsou to jenom vlasy.“

To je jak kdyby sis právě uříznul prst a někdo ti říkal: „Nekrvácej.“ Není to tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát a nejsou to jenom vlasy!

11.4.2024 v 12:13 | Karma: 34,10 | Přečteno: 2976x | Diskuse| Ostatní

Jana Péťová

Fluktuace každodennosti

Fluktuace každodennosti - Proměnlivost. Nepředvídatelnost. Dynamika. Rozmanitost. Odlesky radosti překvapení a lásky. Nástrahy a výzvy.

26.3.2024 v 11:08 | Karma: 12,61 | Přečteno: 260x | Diskuse| Poezie a próza

Jana Péťová

Ledové probouzení

A až se rozbijí na povrchu ledové zdi, které brání probuzení, tak ozvou se znovu melodie tepla a s nimi vykoukne život ve všech jeho barvách.

21.2.2024 v 20:37 | Karma: 17,24 | Přečteno: 287x | Diskuse| Poezie a próza
  • Nejčtenější

V Turecku zemřela česká zpěvačka Victoria. Zavraždil ji její vlastní manžel

14. června 2024  8:59,  aktualizováno  11:23

Česká zpěvačka Victoria byla zavražděna v Ankaře. Podle tureckého portálu Hürriyet ji zabil její...

„Ukrajinská sebevražda“. Intriky v Kyjevě čím dál víc frustrují Západ

11. června 2024  19:21

Kádrové změny nezmítají jen ruským ministerstvem obrany, rostoucí pozornost vzbuzují i rošády v...

Brusel zveřejnil 10 kroků pro přijímání migrantů, z nichž se Česko nevyzuje

12. června 2024  18:34

Evropská komise zveřejnila harmonogram, který má zajistit, aby v jednotlivých členských státech EU...

„Tak dlouho tam ta zrůda byla...“ Zjištění o střelbě na fakultě rozlítila pozůstalé

18. června 2024

Premium Univerzita Karlova i pozůstalí podali stížnosti proti policejním závěrům prosincové střelby na...

Pravda o střelbě na fakultě. Unikátní rekonstrukce, vrah přišel ve 13:23

17. června 2024

Premium Pravda o střelbě na filozofické fakultě se vynořuje postupně a některé detaily jdou proti tvrzením,...

Tři dny v práci, poté domů s majákem. Ministr Bek jel záchranářskou uličkou

19. června 2024

Premium Ministerstvo školství proplácí coby přespolnímu politikovi Mikuláši Bekovi (STAN) přes 57 tisíc...

Razantní propad studijních výsledků. Německé školy nezvládají migraci

19. června 2024

Premium Německé školy jsou v důsledku imigrační vlny přetížené, trpí nedostatkem kvalifikovaných učitelů,...

Němci ho zastřelili s holubem v náručí. Sověti z něj udělali světce

19. června 2024

Seriál Svého času se o něm učili i žáci v Československu. Viťa Čerevičkin se díky svému tragickému osudu...

Při pouti do Mekky zemřelo přes 577 poutníků, většina kvůli vedrům

18. června 2024  20:55,  aktualizováno  22:54

Při letošní velké muslimské pouti do Mekky hadždž zemřelo nejméně 577 lidí. Většina z nich v...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  • Počet článků 70
  • Celková karma 19,15
  • Průměrná čtenost 640x
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě. 

 

Seznam rubrik