Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Pár stovek zabitých a podřezaných? No a co? Žijeme si přece úžasně...že ano pane Pehe ?!!!

J.Pehe předvedl další ze svých eskamotérských kousků jak černou nazývat bílou a opačně. Je příznačné, že u "hlasatelů pravdy a lásky" je snazší najít pokrytectví, překrucování, vytáčky a licoměrnost než pravdu, lásku a soucit...

   Přesvědčit se můžete sami v článku nazvanémJsme prý ve válce. Ale s kým? Tento článek je neuvěřitelnou prezentací vůle dotáhnout snažení o rozvrácení původní Evropy, takové jak ji známe, až do trpkého konce. Národní státy a veškeré zažité obranné mechanismy je nutné důsledně zpochybnit a rozmetat, aby už nic nebránilo vytvoření "nových pořádků". Nutno přiznat, že tak je, či spíše bylo, činěno velmi sofistikovaně...takříkajíc s láskyplnými úsměvy "věrozvěstů nové doby".  Ovšem s postupujícím procitáním původního evropského obyvatelstva začíná býti tento přístup nedostačujícím. Proto bude k tomu sladkému poučování a mudrování postupně přidáváno i trochu biče...jen ať si prostý lid nemyslí, že může svými názory, obavami a argumenty narušovat vytyčený multikulturní, globální, korporativně - fašistický směr a klid na práci na tomto "veledíle" srovnatelném snad jen s Babylonskou věží... 

   Co tedy trápí jednoho z privilegovaných vymývačů našich mozků? Jednoho z těch, kterým je dopřáváno prezentovat "ty správné názory" na stránkách našich novin, Novinek a v rozličných "diskuzních" pořadech, ve kterých ovšem zásadně chybí oponenti. Celkový obraz těchto nesmyslných pořadů pak vypadá jako selanka, kdy se všichni na všem v podstatě shodnou, což má signalizovat, že i ve společnosti je víceméně shoda s těmito bláboly a kritické hlasy jsou jen projevem malého počtu primitivních extrémistů, xenofobů, rusofilů, neonacistů atd....v případě kriticky se vyjadřujících známých osobnosti, novinářů, politiků, ekonomů, lékařů, vědců atd. jsou pak tito, mainstreamovými médii, vždy důsledně přehlíženi. Karty jsou přece rozdány a veřejnost zásobuje těmi správnými názory stále stejná sestava...kromě politických vizionářů, jakými jsou např. Sobotka, Dienstbier a další, jsou to pánové Pehe, Mitrofanov, Romancev, Halík, Telička, Palata, Šonka a mnozí jiní.... Nebude na škodu si tato jména dobře zapamatovat a archivovat všechny jejich dnešní skutky, protože každý z nás nese za své počínání odpovědnost. Jejich dnešní zdání, jak jsou vyvoleni a beztrestní, ať se podílejí na čemkoliv, co působí větší a větší rozvrat, se jednou ukáže jako liché.

   Pan Pehe se bez uzardění v úvodu článku vyjadřuje k faktu, že za 13 let od jedné z mnoha amerických válek, tentokrát v Iráku, terorismu ve světě neubylo. Ano, to je známo všem, samozřejmě i těm, kteří už tenkrát proti této nesmyslné a vylhané válce vystupovali. Ovšem mimořádně zvrhlé je, když tyto rozumy pronáší jeden z těch, kteří tenkrát bubnovali spolu se svými americkými chlebodárci na válečné bubny a osočovali a napadali všechny, kteří zpochybňovali tuto i jiné "humanitární" intervence. Pan Pehe patrně zapomněl na své tehdejší postoje a dnes by chtěl mudrovat, jakoby se nechumelilo, tak jen pro připomenutí jemu i nám všem, naprosto přesné zhodnocení jeho tehdejších rozumů J. Kellerem z 8.února 2003 zde .

   Dále tento privilegovaný vykladač jediné pravdy už tradičně relativizuje islámský terorismus, čímž pod čarou sděluje, že tedy nemá v podstatě s islámem nic společného. Tato metoda je už známou, ovšem konstatovat, že ..."je otázkou, zda teroristické útoky současnosti nejsou i zásluhou sociálních sítí až poněkud hystericky zveličovány coby jeden z projevů jakési „občanské války“ na Západě, kterou vedeme ve skutečnosti především mezi sebou. " , na to už musí mít člověk opravdu hroší kůži. Ale co čekat od člověka, který dokáže ,absolutně bez hanby,  popřít sám sebe (viz výše). Jsem přesvědčen, že tváří v tvář pozůstalým po stovkách obětí jen letošních teroristických útoků, by si však tuto nehoráznost vyslovit nedovolil. Ani nad rakví podřezaného katolického kněze, před jeho farníky by pro tuto neomalenou drzost nesebral odvahu. To jen pocit jeho domnělých privilegovaných výšin mu zatím poskytuje pocit bezpečí, ze kterého může cokoliv.

   Další novinky pro popis teroristických útoků, resp.útočníků se nám začínají rýsovat. Osamělí vlci, pomatenci, vyšinutí extrémisté a absolutní "majstrštyk", jako z dílny J.Goebbelse, inspirovaní pravicovými radikály !!! Bravo. Tudíž se z íránského střelce (podle svědků jednoho ze třech) vykřikujícího během vraždění Allahu akbar, stane během 12 hodin osamělý střelec, "Němec s íránskými kořeny", cítící se jako čistý Árijec(zde), inspirovaný A.Breivikem. A jako takový se osamocen, nikým nestíhán a nepozorován, sám odstřelil v parku. Výborně...tak to se nebude moci prostý lid ani divit, bude-li odzbrojen, trvale kontrolován, sem tam ve výjimečném stavu atd.atd....když v podstatě způsobuje ten terorismus svými radikálními názory, které dnes ve společnosti prý nabývají na intenzitě.  A co teprve až vznikající domobrany, opravdu někoho, v rámci sebeobrany, zpacifikují nebo dokonce případné další střelce zastřelí. To teprve bude křiku a důvodů pro tvrdé represe...samozřejmě proti zasahujícím vlastním občanům, protože ti nemají zastání u žádné "neziskové nevládní" organizace natož u orgánů státní správy.

   Nyní tedy, pane Pehe, k Vašim mazaně formulovaným otázkám, předjímajícím zároveň ty správné odpovědí, kterých se ovšem ode mne nedočkáte :

-   Ne určitě není nutné zakázat celé jedno světové náboženství, ono by stačilo dopřát mu v Evropě tolik prostoru, kolik se křesťanství a judaismu dostává např. v Saudské Arábii. Otestovat to můžete s vašimi blízkými sám, a s pomocí některé z "neziskovek" požádat o možnost výstavby několika kostelů a synagog pro evropské a izraelské turisty, kterým následně můžete organizovat poznávací zájezdy podle našich nikoli tamních zvyklostí.

-    Ne určitě není potřeba "konečného řešení muslimské otázky" a takto formulovaná otázka je opravdu mimořádná lumpárna, s ohledem na utrpení těch, kterých se "konečné řešení" opravdu týkalo. Srovnávat po staletí integrované obyvatele Evropy, kteří se naplno podíleli na životě společnosti do nejmenších detailů s agresivními ILEGÁLNÍMI invazními nájezdníky, to chce veliký kus drzosti. Nebo snad máte nějaké informace o předválečném židovském terorismu, že se do těchto konstrukcí odvažujete vstupovat ? Samozřejmě, že nemáte, to vy jen mazaně cílíte na emoce čtenářů..

-   Co má znamenat Vaše otázka...Ubylo by zásadně terorismu při rychlém zničení Islámského státu? Znamená to snad, že existence této organizace, pod jejíž nadvládou žijí desetitisíce lidí pro vás není problémem ? Nepovažujete toto lidské utrpení, za dostatečný důvod pro zničení Islámského státu, na jehož vzniku nese notabene svůj podíl válečná politika USA na Blízkém východě ? Popíráte příčinnou souvislost mezi Islámským státem a části migrace, stejně jako vysílání bojovníků IS do Evropy ? 

   Všechny nehoráznosti však překonáváte v samotném závěru, kdy konstatujete, že..."podíváme-li se na historické statistiky, není míra současného masového násilí na Západě větší, než byla před tzv. islámským terorismem. Naopak žijeme už několik desetiletí v pravděpodobně nejvíce blahobytném a mírumilovném období lidských dějin..."

   Víte, není nutné mít na věci vždy totožný názor, ale jsem přesvědčen, že všichni bychom měli respektovat určitou pietu, kterou si zaslouží každá jedna oběť islámského teroru, jichž jsou jen letos v Evropě už stovky.  Možná by Vám to šlo lépe, pane Pehe, pokud by některá z nich byla Vám blízký člověk, žena, dítě, matka...Zatím je to pro Vás evidentně jen statistika, jen takový "mistrně" smíchaný koktejl o blahobytném a mírumilovném, či spíše mírovém, období několika posledních desetiletí se statisticky malými kapičkami "islámského teroristického blbnutí"...a to mi od Vás připadá mimořádně odporné a více než cynické. 

   Závěrem připojuji naprosto jasnou řeč a pojmenování problému islámu Milanem Badalem, ředitele odboru vnějších vztahů Arcibiskupství pražského a tradičně blábolícího redaktora ČT . Pravděpodobně se tímto stává dalším extrémistou a pro ČT neakceptovatelným individuem, stejně jako mnoho jiných, srozumitelně hovořících vzdělaných lidí s "nesprávnými názory".

Hezký den

Související články :

Plaťte výpalné...získáte ochranu, bezpečí a svobodu !!!

Marioneta Frau Merkel i ostatní hráči vědí dobře co dělají....nepochybujte přátelé

Pár odpovědí muslimských představitelů...a všichni se uklidníme (?)

Autor: Jiří Medula | pátek 29.7.2016 8:09 | karma článku: 38,97 | přečteno: 1777x
  • Další články autora

Jiří Medula

Bezpečnost limitována korporátními zájmy

Je dojemné, jak často slyšíme o zajištění naší bezpečnosti, ať už osobní nebo té společné, tedy národní. Dojetí ovšem opadne ve chvíli, kdy si položíme otázku, zda je to opravdu v našem zájmu...

30.5.2024 v 0:28 | Karma: 24,99 | Přečteno: 426x | Společnost

Jiří Medula

Kdo je spodinou česko-slovenské politiky a společnosti... aneb špína čistá jako sníh.

Po atentátu na slovenského premiéra se nám opět projevily morální majáky. Ovšem ty jsou pouze viditelnými body daleko zákeřnějších útesů progresivistických praktik a způsobů. Připomeňme si je a přeložme do srozumitelné řeči...

22.5.2024 v 1:20 | Karma: 37,71 | Přečteno: 1325x | Společnost

Jiří Medula

Jak se stát ruským agentem...!

Jsou všude mezi námi. Nepodceňujte jejich vliv a schopnosti. Po celém světe ovlivňují veřejné mínění, volby, ceny energií, ceny potravin, globální klima i střídání ročních období...

14.5.2024 v 13:13 | Karma: 37,01 | Přečteno: 1330x | Společnost

Jiří Medula

I dnes? Ano i dnes se budeme divit...!

Legendární prohlášení „snažili jsme se, aby to tentokrát dopadlo co nejlépe, ale dopadlo to jako vždy“ naprosto přesně vystihuje současné dění kolem nás... A pak se zase budeme divit...!?

10.5.2024 v 10:48 | Karma: 33,05 | Přečteno: 1139x | Diskuse | Společnost

Jiří Medula

Nenáviďte USA...nenáviďte RUSA !!!

To jsem kdysi před lety na návštěvě u tety, tenkrát mladý, nevinný s právem dělat kraviny, otevřel si noviny. Z nich pak na mě vyskočilo "nesmíš mít rád USA". A dnes zase politruci "nesmíš mít rád Rusa". Som z toho volaako zmetený

11.3.2024 v 10:11 | Karma: 36,24 | Přečteno: 1274x | Společnost
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

Wimbledonská šampionka Krejčíková! Italku přemohla v dramatickém finále

13. července 2024  14:45,  aktualizováno  18:51

Wimbledon má opět senzační vítězku. A znovu po roce tato senzace pochází z Česka! Barbora...

Na jihu Peru havaroval autobus, zemřelo nejméně 21 lidí

16. července 2024  17:20,  aktualizováno  17:41

Na jihu Peru v úterý ráno místního času havaroval autobus, který jel z metropole Limy do města...

Metsolaová dál povede europarlament, o post místopředsedkyně usiluje Dostálová

16. července 2024  8:53,  aktualizováno  17:40

Maltská europoslankyně Roberta Metsolaová z lidovecké frakce EPP obhájila post předsedkyně...

Dítě z bílé chátry viceprezidentem. Výběr Trumpovy dvojky děsí demokraty

16. července 2024  17:32

Premium Se svým původem měl nyní být podle statistik už latentním alkoholikem na sociálních dávkách, ale...

Případ, který rozdělil Česko, se opět otevře. Voyo uvede seriál Kauza Kramný

16. července 2024  16:59

Nabídku sérií z dílny Voyo Originál, které jsou založeny na skutečných událostech, rozšíří...

Za amputaci jsem musela bojovat. Lékaři mi operaci nechtěli provést
Za amputaci jsem musela bojovat. Lékaři mi operaci nechtěli provést

Natálie si nechala uříznout nohu. Ale nebylo jednoduché najít někoho, kdo jí to udělá. Hana ji pak učila znovu chodit. Ani to nebylo tak snadné....

  • Počet článků 73
  • Celková karma 33,19
  • Průměrná čtenost 2314x
Zprava se snažím o nestrannost.

Seznam rubrik