Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Multikulti je nemoc mocných...a my ostatní jsme opravdu bezmocní ?

Ano, možná je to nemoc některých "mocných" "užitečných idiotů", ale pro ty opravdu mocné je to prostředek k ovládnutí zbytků svobody, popření národní hrdosti, vztahu k tradicím, vztahu ke sdílení společných hodnot...

   Jsem si jist, že po silvestrovských událostech v Kolíně nad Rýnem a dalších německých městech není potřeba znovu popisovat počínání všech těch doktorů, inženýrů, zručných řemeslníků a poctivých pracovníků, kteří přišli do Evropy zachránit naše stárnoucí evropské národy. Navzdory útrapám vlastních rodin, žen, dětí a starých rodičů, které nechali ve svých, Evropou a USA, rozvrácených zemích, se vydali na dalekou cestu, aby mohli v Evropě pracovat a platit daně na naše důchody a jiné potřeby, protože vyslyšeli naše volání, že vymíráme. Kdo má zájem může i nadále, s hlavou vraženou v písku, věřit tomu, že takový byl možná ten multikulti plán. Ať už byl nebo nebyl, jisté je jedno, že přicházející muži mají o své pomoci vymírajícím národům trochu jiné představy. Vezmeme si vaše ženy a dcery, když je necháváte chodit samotné a nezahalené, je to naše právo. Vy s nimi stejně neplodíte děti, tak to uděláme za vás. Právě to poslouchali ti muži od svých imámů než byli posláni na okupaci Evropy (poslechněte si) . 

   Pokud se ještě najde mezi politiky jedinec, který opravdu věří, že invaze do Evropy je spontánní akce, kterou vyvolalo cokoliv, měl by být okamžitě zbaven všech funkcí a dost možná i svéprávnosti. Tato organizovaná a perfektně logisticky zvládaná akce je dokonalou ukázkou neschopnosti Evropy se bránit a demonstrací toho, že druhá strana je si této neschopnosti vědoma. Denně jsou pošlapávány zákony jednotlivých členských států EU, přes které nekontrolovaně proudí tisíce dalších imigrantů. Denně jsou nerespektovány zákony zemí, které po vlastních občanech vyžadují respektování i těch sebemenších nařízení, jsou pokutování za špatná parkování, telefonování, překročení rychlosti a jiné malichernosti.

   Při tzv.epidemiích ptačích a jiných chřipek, eboly a podobných událostech ve vzdálených zemích, se zaváděla masívní opatření na letištích a byla demonstrována opatrnost v situacích, kdy se jednalo o riziko zavlečení nemoci jednotlivci, maximálně desítkami lidí. Jak je možné, že tentokrát mlčí všechny odpovědné orgány hygieny a ochrany zdraví, když do Evropy proudí desetitisíce lidí týdně bez jakýchkoliv zdravotních kontrol z oblastí, které jsou pro nás velmi rizikové ? Je docela pravděpodobné, že jsou tyto orgány tak zaneprázdněny kontrolami a šikanováním původních obyvatel při jejich práci, že jim tyto konsekvence s imigranty zatím nedocházejí nebo "zněl rozkaz jasně - v souvislosti s imigranty nesmí padnout o riziku nemocí ani slovo".

   Před několika měsíci jsem v jednom ze svých článků rozepsal několik fází vývoje situace v Evropě (Marioneta Frau Merkel i ostatní hráči vědí dobře co dělají...nepochybujte přátelé). Podle mého názoru, pokud původní obyvatelé Evropy nedají politikům jasně najevo nesouhlas, vstupujeme do fáze č.3 a připravuje se fáze č.4. O "překvapivé" nutnosti chránit vnější hranici je myslím už rozhodnuto. Tak jen ještě zformovat flotilu s účastí NATO (čti USA) a pomalu se připravovat na nutnost bojů uvnitř EU.

   To co se dělo před starodávnou Kolínskou katedrálou, nádražím, v Hamburku, Stuttgartu a jinde, to byl jen slabý odvar toho, co nám ti mladí, silní, bezskrupulózní, mnohdy vycvičení a nadržení  "zachránci Evropské ekonomiky" ještě předvedou. Zatím se na silvestra jen učili koordinované rebelii na mnoha místech současně, zatím jen beze zbraní, jen pouštěli hrůzu a "bavili" se trochu sexuálně, jen testovali akceschopnost a eventuální početní stavy policie...zjistili, že to půjde, že tisícovka paralyzovala centrum Kolína a policie nebyla schopna zabránit ničemu ani ochránit oběti před dalším napadáním. Je nutné si uvědomit, že podle německého statistického úřadu tvoří 72 % imigrantů muži, tzn.za loňský rok cca 720.000 mužů. Podle některých odhadů mohou tvořit cca 20 % z nich rizikové osoby s kontakty na extrémistické islámské skupiny, tzn. cca 145.000 osob. Umíte si představit co se stane, pokud se k rebeliím utvoří skupiny o počtu ne tisíc, ale třeba o pětitisících mužích a tentokrát se i ozbrojí jako ve Francii, Anglii, Belgii, Holandsku, Španělsku atd.? Až se jim podaří vyhodit do vzduchu např. první hráz některé z mnoha přehrad, protože ty nejsou tak chráněné jako např.jaderné elektrárny a najednou nebudou mrtvých desítky nebo stovky, ale tisíce, možná pár desítek tisíc Myslíte si, že se ještě pořád bude mluvit o nutnosti naší tolerance nebo bude tragédie takového rozměru konečně impulsem ke konání státu ? Nebo k zakládání domobran a totálnímu rozvratu státu ? Kdo dnes ví ?

   Samozřejmě už slyším, jak jsem napadán, že straším veřejnost něčím, pro co nejsou vůbec žádné důvody a signály. A proto se ptám. Kdo z nás si před pěti lety dokázal představit, jak bude vypadat situace Evropy dnes a jak vypadá ? Kdo z nás si ještě jen před rokem připustil, že do Evropy vtrhne za loňský rok milion imigrantů ? Bez kontroly, bez respektu k našim zákonům, pravidlům azylového řízení i k nám samotným ! Jsem přesvědčen, že s výjimkou těch scénáristů, kteří tohle velké divadlo s námi hrají, to nenapadlo nikoho. A přesto je to realita dneška.

   Záměrně se v dnešním článku nezmiňuji o islámu a nekladu otázku zda je nebo není kompatibilní s naší sekulární společností postavenou na židovsko - křesťanských základech. Myslím, že tyto filozofické úvahy je možné řešit, ovšem daleko jednodušší bude striktně trvat na dodržování našich pravidel, zvyků a zákonů a nekompromisně bránit naše země a naše obyvatelstvo. To je podle mého názoru základní povinnost státu, pokud si stát nárokuje cokoliv od nás. V souvislostí s islámem si dovolím zmínit, že je tomu rok, co jsem na těchto stránkách uveřejnil článek s otázkami pro představitele muslimské komunity v ČR. Tyto obdržel jak předseda Ústředí muslimských obcí ČR pan M.H.Alrawi, tak předseda Muslimské unie pan Mohamed Abbas osobně, resp.byly jim odeslány na jejich emailové adresy. Odpovědi, které by bezesporu uklidnily nejednoho našince, však ani po roce nikdo neuveřejnil. To mě až tolik nepřekvapuje jako fakt, že stejné nebo podobné otázky, které si klade mnoho z nás, nekladou zmíněným pánům redaktoři a jiní "hlídací psi demokracie a svobody" tedy hrdinní novináři...Pár odpovědí muslimských představitelů...a všichni se uklidníme (?)

   Silvestrovské události v Kolíně nad Rýnem, Hamburku, Stuttgartu a na jiných místech Německa, ale i Finska, Švédska a Rakouska nás opět posunuly o kousek dále k momentu kdy původní obyvatelé Evropy budou mít poslední možnost rozhodnout se jako svobodní občané. Rozhodnout se, zda budou i nadále respektovat ty co nás nerespektují, které jsme nezvali a přesto je živíme, zda budou poslouchat ty, co náš hlas neposlouchají ačkoliv je volíme, aby zastupovali naši vůli a platíme je za to...nebo zda původní občané vyjádří jednoznačně svůj odpor k současné celoevropské politice a politice jednotlivých státu EU různými formami občanské neposlušnosti. Občanská neposlušnost je totiž legitimní prostředek a právo zakotvené v právních řádech všech zemí EU včetně České republiky. Masové neplacení daní, nerespektování úřadů a jiné mírné formy včasné občanské neposlušnosti do doby než stát začne zastupovat zájmy svého národa je pořád lepší varianta než občanská válka proti agresivním, importovaným, nic nerespektujícím tlupám, které se začínají zacvičovat v západní Evropě.

   Ale abychom našli v dnešní situaci i něco pozitivního poslechněme si názory slovenského europoslance Richarda Sulíka, tomu zatím ani přítomnost v Bruselu zdravý rozum nezakalila (zde).

Hezký den

 

Autor: Jiří Medula | sobota 9.1.2016 4:45 | karma článku: 32,03 | přečteno: 661x
  • Další články autora

Jiří Medula

Bezpečnost limitována korporátními zájmy

Je dojemné, jak často slyšíme o zajištění naší bezpečnosti, ať už osobní nebo té společné, tedy národní. Dojetí ovšem opadne ve chvíli, kdy si položíme otázku, zda je to opravdu v našem zájmu...

30.5.2024 v 0:28 | Karma: 24,99 | Přečteno: 426x | Společnost

Jiří Medula

Kdo je spodinou česko-slovenské politiky a společnosti... aneb špína čistá jako sníh.

Po atentátu na slovenského premiéra se nám opět projevily morální majáky. Ovšem ty jsou pouze viditelnými body daleko zákeřnějších útesů progresivistických praktik a způsobů. Připomeňme si je a přeložme do srozumitelné řeči...

22.5.2024 v 1:20 | Karma: 37,71 | Přečteno: 1325x | Společnost

Jiří Medula

Jak se stát ruským agentem...!

Jsou všude mezi námi. Nepodceňujte jejich vliv a schopnosti. Po celém světe ovlivňují veřejné mínění, volby, ceny energií, ceny potravin, globální klima i střídání ročních období...

14.5.2024 v 13:13 | Karma: 37,01 | Přečteno: 1330x | Společnost

Jiří Medula

I dnes? Ano i dnes se budeme divit...!

Legendární prohlášení „snažili jsme se, aby to tentokrát dopadlo co nejlépe, ale dopadlo to jako vždy“ naprosto přesně vystihuje současné dění kolem nás... A pak se zase budeme divit...!?

10.5.2024 v 10:48 | Karma: 33,05 | Přečteno: 1139x | Diskuse | Společnost

Jiří Medula

Nenáviďte USA...nenáviďte RUSA !!!

To jsem kdysi před lety na návštěvě u tety, tenkrát mladý, nevinný s právem dělat kraviny, otevřel si noviny. Z nich pak na mě vyskočilo "nesmíš mít rád USA". A dnes zase politruci "nesmíš mít rád Rusa". Som z toho volaako zmetený

11.3.2024 v 10:11 | Karma: 36,24 | Přečteno: 1274x | Společnost
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

„Katastrofa pro Ukrajinu.“ Trumpův výběr viceprezidenta rozklepal Evropu

16. července 2024  10:28,  aktualizováno  12:04

Jméno J.D. Vance naznačuje, kam by se mohla ubírat zahraniční politika Spojených států v případě...

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

Za podporu Ukrajiny dostalo Česko z EU 245 milionů, další miliony přišly za výcvik

18. července 2024  10:28

Česká republika letos obdržela kompenzaci za vojenský materiál dodaný Ukrajině z Evropského...

Europoslanci rozhodnou, zda von der Leyenová obhájí post šéfky Komise

18. července 2024  9:29,  aktualizováno  10:26

Přímý přenos Europoslance na plenárním zasedání ve Štrasburku ve čtvrtek čeká nejdůležitější hlasování tohoto...

Ceny pohonných hmot po měsíci zdražování klesly, pomohlo i posílení koruny

18. července 2024  10:10

Ceny pohonných hmot v Česku v uplynulém týdnu po měsíčním zdražování klesly. Nejprodávanější benzin...

Piráti navrhují na alkohol dát varovné etikety a zakázat reklamu do 20 hodin

18. července 2024  9:19,  aktualizováno  10:05

Na etiketách alkoholických nápojů by mělo podle Pirátů objevit podobné varování, jaké je teď na...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 73
  • Celková karma 33,19
  • Průměrná čtenost 2314x
Zprava se snažím o nestrannost.

Seznam rubrik