Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Ať se děje co se děje s bruselským politbyrem i pražským panoptikem vzhůru do beznaděje !!

Ani signály amerických "trumpot",Brexitu, rakouských prezidentských voleb, popularity V.Orbána, M.LePen, G.Wilderse atd.atd. nemohou změnit myšlení bruselského politbyra a jeho poskoků a Sobotka už i mluví jako M.Jakeš a V.Biľak..

   Jsme svědky, někde už probíhajících, změn v přístupu občanů k politickému establishmentu, což je nepochybně zpráva pozitivní. Ruku v ruce s tímto faktem máme možnost si také uvědomit, že přístup, myšlení, ani praktická politika mnohých tuzemských a evropských politiků se, ani pod tíhou jasných signálů o postojích občanů, nemění. Jsou zcela zahleděni a zaposlouchaní do vlastních lží a frázovitých řečí, naprosto si neuvědomují realitu, ve které se společnost západní civilizace nachází. Absolutně uvěřili virtuální realitě, kterou mnoho let tvořili spolu s poplatnými médii, často vlastněnými oligarchy a korporacemi fungujícími s politickým establishmentem jako jeden bezchybně fungující organismus. Jedni tvoří zákony a právní normy šité na míru druhým, poskytují daňové úlevy a všemožné dotace. Druzí pak živí politické aparáty a nejrůznější nadace, tedy nejen tu Clintonových, a v neposlední řadě i "neziskové a nevládní" organizace, pomocí kterých pak ovlivňují veřejnost a poskytují "svým" politikům zdání podpory veřejnosti. U veřejnosti je těmito "masážními" agenturami, zmanipulovanými průzkumy veřejného mínění a dokola se opakujícími tvrzeními vyvoláván dojem většinové shody na všech nesmyslech jdoucích proti zájmům svobodné občanské společnosti.

   Dokonalý stroj se ovšem začíná zadrhávat, a na vině jsou ty zpropadené volby a referenda. Nějakou dobu si novodobí "demokraté" dokázali dokonce poradit i s výsledky referend, která nedopadla podle jejich představ. Jednoduše se nařídilo opakování, nepřihlíželo se k vox populi a po určité masáži, zastrašování a plašení veřejnosti se prostě hlasovalo znovu. Nemělo by nás to překvapovat, v sázce je hodně a obě výše popsané skupiny hrají stejnou hru.  Pro pány politiky jde o velmi slušné příjmy a všemožné bonusy, "popularitu", místo na obrazovkách, pocit naprosté jedinečnosti a vyvolenosti, a to vše s nulovým "rizikem podnikání". Pro korporace a "živitele" tohoto systému, jde samozřejmě o obrovské příjmy, taktéž bez rizik, bude-li pro ně politiky vytvářeno prostředí tak, jako doposud. Jak si tyto skupiny poradí s fenoménem probouzení se "mlčící většiny" je otázkou. Očekávat sebereflexi, dlouhé roky kolaborujících politiků, by bylo naivní. Jejich reakce na rozhodnutí občanů, na Brexit, rakouské prezidentské volby, narůstající podporu G.Wilderse, M.LePen, V.Orbána a nejnověji i výsledky amerických i bulharských prezidentských voleb je charakteristická. Ani na chvíli nepřipustili možnost bezpodmínečného respektování vůle občanů. Jejich myšlenky se ubírají směrem, jak co nejvíce zkomplikovat lidová hlasování, jak devalvovat rozhodnutí, která se jim nehodí, jak ohlupovat veřejnost, že to hlupáci zvolili to či ono, jak vyhrožovat veřejnosti, jak organizovat demonstrace a nepokoje, nedějí-li se věci podle nich....

   J.C.Juncker mluví, jako smyslů zbavený, o nutnosti naučit D.Trumpa co je to Evropa a jak to tady funguje. Straší, že zvolení D.Trumpa je hrozbou pro vztahy USA a Evropy. Jak je možné, že tento šílenec naprosto beztrestně pronáší tyto nesmysly a není zbaven možnosti prezentovat je jako představitel Evropy ? Bez uzardění mluví své smyšlenky jménem občanů, ve kterých zvolení D.Trumpa vyvolalo naopak jisté naděje na možnou rehabilitaci jejich vztahu k USA, bude-li naplňován jeho zahraničněpolitický plán.

    Na domácí politické scéně se předhánějí různé politické mrtvoly v soutěži o nejhloupější vyjádření nejen k D.Trumpovi. A tak máme možnost poslouchat bláboly kdejakého protagonisty multikulturně-bruselské jednotné fronty, "nezávislí" novináři a komentátoři jsou šokování ( ze svobodného rozhodnutí občanů !!! ) , Strana zelených v čele s její předsedkyní Conchitou Stropnickým ( plné znění stojí za přečtení - zde ) očekává pomalu konec světa a burcuje lid proti imaginárnímu světu bílého muže. B. Sobotka, jako naprostý diletant, žvaní i po zvolení D.Trumpa prezidentem (ano já vím volí až volitelé) o jeho populismu a vymezuje se vůči němu. To jen dokazuje jeho kvalifikaci zdatného lokálního vymetače stranických sekretariátů, intrikána a pokrytce, který kromě předžvýkaných bruselských frází není schopen absolutně žádné vlastní myšlenky, natož náznaku sebevědomého, vlastního politického názoru. Jeho přístup k výkonu funkce i lidské kvality nejlépe charakterizuje šaškárna, kterou nás poslední dny zahrnuje přes média, aniž by tato byla schopna smysluplně komentovat naprostou nesmyslnost a naivní účelovost jeho kroků. Výměna dvou ministrů, ke kterým jsme z jeho úst neslyšeli po celou dobu žádné výhrady, ba právě naopak, kabinet přece fungoval bezvadně, jako reakce na prohrané volby a katastrofální preference ? To je přece výsměch. Nic na tom nemění ani osoba naprosto zbytečného, ovšem o to sebevědomějšího, ministra J.Diensbiera. Trapné a kvapné, zvaní si všech ministrů, tedy i těch, které nemůže ( !!!? ) odvolat, ke "skládání účtů" je jen divadlem a v konečném důsledku povede jen k dalšímu propadu ČSSD...ovšem bohužel ve prospěch ANO.

   Je to stále stejný způsob manipulací a "vedení boje". V tomto případě se jedná o odvedení pozornosti od sebe samého. Jde o vyvolání dojmu silného vůdce, který napraví šlendrián a neúspěch ve volbách. V jiných aktuálních událostech, jakými jsou např.záměrně vyvolávané nepokoje v USA, vyvolávání nesmyslné nenávisti a strachu z Ruska či pokračující likvidace středního stavu u nás, jde o hledání nepřítele. Ze stejného důvodu, jako je tomu v případu šaškárny B.Sobotky, jde o odvedení pozornosti od opravdu vážných skutečností. Je nepodstatné pod jakou ideologií či názvy svých zastřešujících organizací a stran se jedinci, nenávidějící lidskou svobodu, skryjí. Je nepodstatné zda to, jen v historii nedávné, bývala nacistická, fašistická nebo komunistická hnutí, či zda podobných triků užívají dnes multikulturalisté, spolu s navázanými ekoteroristy, "homosexualisty" a jinými "avantgardami" současného světa. Důležité je vidět stále se opakující schémata:

- Nejdříve se vytvoří "vědecká platforma", která dodá jakýmkoliv následným činům jednotlivých šílenců ospravedlnění boje proti zpátečníkům a zaostalým hlupákům bránícím pokroku.

- Následně se permanentně zahlcují média zprávami o neodvratném konci společnosti (v případě ekoteroristů dokonce konci světa)

- V další fázi se najde sjednocující prvek, kterým je určení viníka za daný stav. Jednou jsou to Židé, jednou "pámbíčkáři", kulaci, soukromníci, obchodníci, prostě keťasi atd....nově Rusové, Trump a jeho voliči, Zeman a jeho voliči a znovu se opakující soukromníci, obchodníci, prostě keťasi (viz zdůvodňování EET a jiných restrikcí)

- Následně se začne s postupnou likvidací určených skupin a jelikož jde o skupiny minoritní a většinové populaci se dokola opakuje, že je vlastně trvale okrádaly nebo jsou ohrožením, nikdo neprotestuje. Vždyť se přece nejedná o ně samotné...bohužel jen zatím, což si samozřejmě v daný okamžik majorita neuvědomuje. A navíc tolik učených, z obrazovek moudře hovořících, hlav stále vysvětluje nutnost všech těch opatření. Tolik grafů a tabulek a krásných slov o míru, pravdě a lásce....to musí být přece pravda, že ano.

   Ale jsme skutečně takovými idioty, že pro nás není alarmující kolikrát nám byly předkládány evidentní lži, jako důkazy těch největších svinstev, jen za poslední roky ? "Jednoznačným důkazům" ospravedlňujícím bombardování Srbska, napadení Iráku, Libye, Sýrie dnes už přece nevěří a nedovolili by si na nich dnes trvat ani ti, kteří nám je předkládali. Informace televizních stanic, včetně ČT, jsou často více než manipulativní (ukázka lži ČT z Ukrajiny  a ukázka toho, čeho se ani předlistopadová ČST nedopouštěla , jakože nejsem nostalgikem těch časů ).

   Jsem si jist, že jsou to typově stále stejní lidé, kteří sami sebe vidí jako vyvolené hybatele dějin, předurčené k vedení mas, ovšem za předpokladu, že bude bezvýhradně akceptováno jejich privilegované postavení. Je jim jedno ve jménu jaké ideologie, co budou hlásat, ostatně jakékoliv svinstvo se dá zabalit do vzletných slov a vymyslet "vědeckou platformu" ( viz výše ). Dokázali se poučit a přestali používat rázné a agresivní fráze, dnes jsou plni lásky, míru, humanity, lidských práv a pravdy. Ale nenechme se mást, pod rouchem beránčím jsou to pořád jen vlci prahnoucí po naší svobodě....a řešením nepochybně není sejít se všichni pod křídly jedné firmy a jednoho vůdce. Politického i ekonomického v jedné osobě, přisátého ovšem prostřednictvím státního dotačního a zakázky zadávajícího penězovodu k dobře zdaněným zaměstnaneckým peněženkám. Ty ostatní, soukromě podnikajících, totiž možná během pár let úspěšně, jako nežádoucí, zlikviduje...a v dokonalé symbióze pak bude fungovat korporátně-bankovní státní ráj na zemi. S jednotným politickým i firemním vedením, s jednotnou propagandou i jedinou možnou pravdou.

   Ostatně fungování předstupně "Ministerstva jediné pravdy" nám už od 1.ledna 2017 předvede v praxi charakteristický představitel nové doby a nových hodnot. Nejpopulárnější český gay-pornoherec Jakub Janda, který bude posuzovat závadnost či nezávadnost našich textů a podávat podněty k nápravám, případně blokacím. To jsme to, milí přátelé, dopracovali ....

Hezký den

P.S. Dnes se zdá neuvěřitelné, že dříve ČT točila i takové dokumenty (zde kratší úryvek z dokumentu). Mám pocit, že za 18 let ušla Česká televize i společnost pořádný kus cesty, bohužel ne směrem ke svobodě a nezávislosti...

Autor: Jiří Medula | pondělí 14.11.2016 14:16 | karma článku: 41,05 | přečteno: 1684x
  • Další články autora

Jiří Medula

Bezpečnost limitována korporátními zájmy

Je dojemné, jak často slyšíme o zajištění naší bezpečnosti, ať už osobní nebo té společné, tedy národní. Dojetí ovšem opadne ve chvíli, kdy si položíme otázku, zda je to opravdu v našem zájmu...

30.5.2024 v 0:28 | Karma: 24,99 | Přečteno: 426x | Společnost

Jiří Medula

Kdo je spodinou česko-slovenské politiky a společnosti... aneb špína čistá jako sníh.

Po atentátu na slovenského premiéra se nám opět projevily morální majáky. Ovšem ty jsou pouze viditelnými body daleko zákeřnějších útesů progresivistických praktik a způsobů. Připomeňme si je a přeložme do srozumitelné řeči...

22.5.2024 v 1:20 | Karma: 37,71 | Přečteno: 1325x | Společnost

Jiří Medula

Jak se stát ruským agentem...!

Jsou všude mezi námi. Nepodceňujte jejich vliv a schopnosti. Po celém světe ovlivňují veřejné mínění, volby, ceny energií, ceny potravin, globální klima i střídání ročních období...

14.5.2024 v 13:13 | Karma: 37,01 | Přečteno: 1330x | Společnost

Jiří Medula

I dnes? Ano i dnes se budeme divit...!

Legendární prohlášení „snažili jsme se, aby to tentokrát dopadlo co nejlépe, ale dopadlo to jako vždy“ naprosto přesně vystihuje současné dění kolem nás... A pak se zase budeme divit...!?

10.5.2024 v 10:48 | Karma: 33,05 | Přečteno: 1139x | Diskuse | Společnost

Jiří Medula

Nenáviďte USA...nenáviďte RUSA !!!

To jsem kdysi před lety na návštěvě u tety, tenkrát mladý, nevinný s právem dělat kraviny, otevřel si noviny. Z nich pak na mě vyskočilo "nesmíš mít rád USA". A dnes zase politruci "nesmíš mít rád Rusa". Som z toho volaako zmetený

11.3.2024 v 10:11 | Karma: 36,24 | Přečteno: 1274x | Společnost
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

„Katastrofa pro Ukrajinu.“ Trumpův výběr viceprezidenta rozklepal Evropu

16. července 2024  10:28,  aktualizováno  12:04

Jméno J.D. Vance naznačuje, kam by se mohla ubírat zahraniční politika Spojených států v případě...

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

Ruské ambasádě v Praze posílili ochranu. Nelze vyloučit útok, říká expert

18. července 2024  20:58

Aktivisté před několika dny opět polili budovu ruského velvyslanectví v Praze 6 červenou barvou....

Ministr Síkela obvinil Německo, že si nechává český plyn pro sebe

18. července 2024  20:35

Česká republika obvinila Německo, že si hromadí plyn určený Česku. Berlín podle Prahy snižuje...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

Mladíci v Karolince na Vsetínsku narazili autem do stromu. Jeden nepřežil

18. července 2024  19:23

Náraz osobního auta do stromu v Karolince na Vsetínsku ve čtvrtek před polednem skončil tragicky....

  • Počet článků 73
  • Celková karma 33,19
  • Průměrná čtenost 2314x
Zprava se snažím o nestrannost.

Seznam rubrik