Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Tenhle stát už není pro lidi

Tedy, přesněji řečeno, pro normální obyčejné české lidi. Pro různou svoloč, šmejdy, ohlupující staré a naivní důchodce, pro šizuňky, tuneláře a parazitující cikány, pro ty je Česká republika zemí zaslíbenou, jakési El Dorado či Klondike.

V pátek, 8. srpna, ve večerních televizních zprávách jsem slyšel informaci, která mne doslova šokovala. Říkali tam, že v naší, rádoby demokratické republice, je stíháno exekutory na sto padesát tisíc dětí, které sotva dovršily osmnáctý rok věku. Tyto děti dílem jely bez lístku načerno, a protože dle zákona je není možné stíhat, počkaly si dopravní podniky, až dovrší plnoletosti, jejich případ předaly dalším šizuňkům, exekutorům, a ti vymáhají na těchto dětech desetitisícové částky. Ony ty dopravní podniky při čekání na jejich plnoletost, počítaly každý den penále. A exekutoři si chtějí též velmi lehce vydělat a výsledkem jsou ony velmi vysoké částky.

Pravda, načerno se jezdit nemá, rodiče mohli udělenou pokutu uhradit. Pokud o ní ovšem vůbec věděli, i to totiž ve zprávách zaznělo. Jenomže exekutoři stíhají i další nešťastné děti a ten druhý příklad je ještě otřesnější.

Sociálně velmi slabá rodina, česká rodina. Práce není, peníze též nejsou, a tak tato rodina nežije, pouze přežívá. A má nezletilé děti. Samozřejmě neplatí poplatky za svoz popelnic, jinak by neměla na jídlo. Úřady na rodině poplatky vymáhají, ale ani čert, neboli exekutoři, na podobnou rodinu nemohou. Ona totiž nemá vůbec nic, co by mohli oni novodobí loupežníci prodat. A zase se v klídku čeká.

Mladá dívka z podobné rodiny byla rodině odebrána a umístěna v dětském domově. Tam měla aspoň splněné základní životní potřeby a navykla si i na základní hygienické potřeby normálního člověka. V dětském domově byla až do svých osmnáctých narozenin a byla, dá se říci, šťastná. Jenomže, i když v místě trvalého bydliště léta prokazatelně nežila, nikdo ji totiž neodhlásil a rodiče za ní samozřejmě poplatky za popelnici neplatili, úřady si zase počkaly, až jí bylo osmnáct, napočítaly jí dlužnou částku za službu, kterou po léta nevyužívala, připočítaly lichvářské penále a holčičko, plať!

Jenomže z čeho? Opět přišli na řadu exekutoři, připočítali si ohromně vysoké částky jako odměnu a začali na děvčeti, které ještě ani nepracovalo, opět desetitisícové částky. Odvolání a dovolávání spravedlnosti bylo bez úspěchu.

Tito mladí, sotva plnoletí lidé tak dostávají do vínku tak ohromné dluhy, že je nasnadě, že se z nich možná po celý život nevyhrabou. A kdo je na vině? Tenhle stát, jeho legislativa, která myslí na občana pouze v jediném smyslu – co nejvíce z něho vyrvat, pokud možno naprosto vše.

Když třináctiletý kluk někoho málem zabije, nestane se mu nic, není trestně odpovědný. Nikdo si nepočká do jeho osmnáctin, a pak ho obžaluje z vraždy nebo pokusu o ní. Ale pokud se jedná o peníze, možné to je. Ale hlavně budeme mít plnou hubu a sdělovací prostředky informací o péči o dítě. Rodič dá děcku pohlavek? Aféra jak hrom! Ale exekutoři a všemocní úředníci mohou vše, i ničit život sotva plnoletým dětem.

A co dělat s dětskými černými pasažéry? Lze postupovat i takto. A jsou to mé vlastní zážitky. Asi před třemi lety jsem jel s malým vnoučkem do zoologické zahrady v Ústí nad Labem. Trolejbusem. Vzápětí přistoupilo asi deset cikánů ve věku tak deset až šestnáct let. Záměrně nepíši Romů. Mám mezi cikány několik dobrých známých a lze říci, že kamarádů a oni sami si říkají Cigáni, že prý Romové se nazývá nejhorší sběř mezi nimi. „Nemluv o nás, jako o Romech, my jsme Cikáni a jsme na to hrdí,“ říkala mi má kamarádka Boženka, cikánka a velice slušný a pracovitý člověk, občas spolu zajdeme na kafíčko.

Ale zpět do Ústí. Ti cikáni stáli úplně vzadu vozu, řvali, dupali, měli na přítomná děvčata, ale i ženy, velice neslušné narážky řvané z plných plic. Pak přistoupil revizor. Všichni jsme měli lístky nebo platné průkazky. Až na jednoho mladíka, Čecha. Revizor mu vyměřil pokutu, mladík sice nadával, ale pokutu zaplatil. Byl jsem zvědav, co udělá revizor z tou řvoucí, paviánům podobnou, tlupou. Neviděl jsem ani jednoho z nich označit jízdenku a velice jsem pochyboval, že by měli předplacené průkazky. Ten revizor zkontroloval poslední cestující před oněmi paviány, otočil se, a jakmile trolejbus zastavil, vystoupil. Nezkontroloval ani jednoho z těch cikánů.

Druhý případ z letoška. Město Kladno a namísto trolejbusu autobus. I tady nastoupilo šest cikánů. Jenomže zde byli jak mladí, tak staří. A opět řev, sprostoty, prostě hrůza. A zase revizor. Scénář nemusím popisovat, byl naprosto stejný. K cikánům opět ani nedošel.

Platí zákony pro všechny stejně? Měly by! Jenomže by je měl někdo dodržovat. Proč může být na sotva plnoleté děti přísnost neznající mezí a na snědé spoluobčany neplatí? Žijí snad v jiné zemi? Platí tam jiné zákony? Nikoliv, žijí tady s námi, ale v rámci pseudohumanity, pozitivní diskriminace a tolerance, se ničí životy mladých lidí českého původu. Cikáni jsou mimo, je to současná právní šlechta, žádné zákony na ně zřejmě neplatí.

A tak tvrdím, že tenhle stát tady už není pro lidi, je tady jen na to, aby je odřel až na kost a jejich peníze získali všelijací šizuňkové na dotacích, třeba i na těch, které jsou určeny právě cikánům.

Autor: Vladimír Kapal | pondělí 11.8.2014 14:23 | karma článku: 43,40 | přečteno: 4147x
  • Další články autora

Vladimír Kapal

Nyní vím, proč musela být zničena Jugoslávie

V době, kdy byla, Spojenými státy, EU a především NATO, ničena Jugoslávie, jako celistvá republika, v době, kdy byla tato země bombardována tak zvaným humanitárním bombardováním, jak uvedl naprosto arogantně a nesmyslně tehdejší

23.10.2015 v 16:55 | Karma: 46,06 | Přečteno: 21282x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Moc mne pobavila jedna sluníčková husička

Mainstreamovým médiím, především České televizi, již lidé přestali věřit. Lže, jako když tiskne. A když zrovna nelže, tak manipuluje, například s nelegálními imigranty.

25.9.2015 v 18:33 | Karma: 41,15 | Přečteno: 5561x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Jsme stále více zotročováni

Po druhé světové válce se staly USA světovým hegemonem, a to i přes snahu tehdejšího SSSR a jeho socialistického bloku.

25.8.2015 v 17:48 | Karma: 30,12 | Přečteno: 1571x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

TTIP, cesta do pekla

Již delší dobu se v evropském parlamentu projednává smlouva o Transatlantickém obchodním a investičním partnerství – TTIP.

12.7.2015 v 14:57 | Karma: 35,11 | Přečteno: 1721x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Jan Hus

V současné době je vládní garniturou rozšiřován názor, že Jan Hus, či spíše jeho myšlenky, nabádaly lid k vraždění, banditismu a ničení.

8.7.2015 v 17:58 | Karma: 24,98 | Přečteno: 1607x | Diskuse| Politika
  • Nejčtenější

Čechy zasáhly extrémní bouřky, padaly obří kroupy. Hasiči měli stovky výjezdů

21. června 2024  9:39,  aktualizováno  22:58

Přes Česko prošly velmi extrémní bouřky s nárazy větru kolem 90 kilometrů za hodinu a krupobití....

Češi vjeli do vojenské zóny, fotili se u tanku. Dítě pak usmrtil nalezený granát

21. června 2024  8:52,  aktualizováno  18:16

Chorvatská policie propustila Čecha vyšetřovaného kvůli výbuchu u města Obrovac, při němž zemřelo...

Komentátor Schmarcz se v televizi pohádal se Šlachtou, pak zmizel ze studia

19. června 2024  20:51

„Já jsem se zastal kluků policistů a vy do toho taháte politiku,“ začal křičet komentátor Martin...

Ruská jaderná ponorka plula u pobřeží Floridy. Fotky ukazují její poškození

19. června 2024  13:53

Ruská flotila, která navštívila Havanu, se rozdělila. Část pluje od Kuby směrem k Venezuele,...

Východem Česka prošly silné bouřky a krupobití. Padající strom zabil člověka

19. června 2024  7:32,  aktualizováno  20.6 6:37

Velmi silné bouřky, které ve středu večer zasáhly Moravu a Slezsko, mají jednu oběť. V Českém...

Při nabíjení jednokolky začal hořet byt, hasiči zachraňovali člověka z balkonu

25. června 2024  9:13

Byt v panelovém domě v Plzni zachvátil v noci na úterý požár. Plameny zcela zničily kuchyni a...

Izraelská armáda zabila při útoku v Gaze sestru šéfa Hamásu Haníji

25. června 2024  8:58,  aktualizováno 

Při útoku izraelské armády na dům v uprchlickém táboře Šatí u města Gaza v noci na úterý zemřelo...

V pražské nádrži Kotlářka se našla mrtvola, okolnosti zjišťují kriminalisté

24. června 2024  16:59,  aktualizováno  25.6 8:51

Kriminalisté od pondělního odpoledne vyšetřují nález mrtvoly v retenční nádrži na pražské Kotlářce....

Posun v kauze IKEM. Vyděračské materiály na Pirka byly falešné, míní policie

25. června 2024  8:49

Policie tvrdí, že materiály, podle kterých profesor Jan Pirk vlastnil podezřelou firmu dodávající...

  • Počet článků 171
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4709x
Reginální publicista a noviinář, který se celý život snaží o pravdivé informace. někdy se ovšem i nyní v novinách objevit nesmmějí, a proto bych je chtěl zveřejňovat právě zde.
Více se dozvíte na: www.brandyske-noviny.cz .

Seznam rubrik

Oblíbené stránky