Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Moc mne pobavila jedna sluníčková husička

Mainstreamovým médiím, především České televizi, již lidé přestali věřit. Lže, jako když tiskne. A když zrovna nelže, tak manipuluje, například s nelegálními imigranty.

Ukazovala spořádanou imigrantskou rodinu s dítětem u jídla ve vzorně naklizeném pokoji. Jaký to rozdíl mezi touto fikcí a skutečností natočenou na mobily všude tam, kde se tito imigranti vyskytli. A to ani nehovořím o videích, kde muslimové zaživa řežou hlavy či upalují ženu. I takových jsem viděl mnoho.

A právě kvůli ztrátě důvěry v mainstreamová média, vznikla média jiná. Na oko se tváří jako alternativa, ale ve skutečnosti oblbují čtenáře naprosto stejně, jako mainstream. Nazývají se fiat alternativou. A je jich čím dál tím víc, jsou samozřejmě placeny oligarchy či dokonce státními penězi a mnoho jich pracuje v žoldu americké ambasády.

V poslední době mne velice pobavila jakási sluníčkářská husička, jinak ji bohužel nazvat nemohu, jménem Ingrid Romancová, která ve fiat alternativě Evropský rozhled napsala článek o tom, že byly vypátrány adresy a odhalena totožnost jednak serveru Aeronet cz. a za druhé kladenského studia Svobodného vysílače CS.

Samozřejmě lhala, jediné, co zveřejnila byl počet článků zveřejněných na tomto serveru i se jmény pisatelů, z nichž většina je podepsána vlastními jmény, jen šéfredaktor píše pod značkou VK a jedna pisatelka pod pseudonymem Pozorovatelka. Tato husička, mám na mysli onu pisatelku článku, kdyby chtěla být za investigativní novinářku, tak nemusela hledat hackery, toto jsou veřejně známé informace a nic víc Ingrid Romancová nezveřejnila.

Ještě většího faux pas se dopustila u kladenské redakce Svobodného vysílače. Nejenže nás „objevila“ a zveřejnila naše jména, ale ještě nás označila za proruské agenty. Nás, kteří se snažíme o pravdivé informace, nezkreslené vládní propagandou. Dokonce zjistila, světe div se!, i naše spojení po skype. Je vidět, že nás nikdy ani neslyšela a jenom papouškuje, co jí nařídili. Jinak by totiž věděla, že se jak telefonním číslem, ale ani adresou skype do studia, nijak netajíme, naopak, několikrát je opakujeme.

Takže tím, že nechceme islamizaci státu, že informujeme občany, co je čeká, pokud budou i nadále pasivní, viz dnešní informace, a opět se světe div!, dokonce na Novinkách.cz, kde se napsalo, že v jednom německém městě vyhánějí majitelku a její nájemníky, rodinu s dětmi, z jejího vlastního domu, neboť jej starosta zkonfiskoval ve prospěch imigrantů. A proto jsme podle této husičky proruským rádiem.

Vrchol všeho však v oné slátanině bylo, že prý naši spolupracovníci pracují v utajení. Tuto informaci tato husička převzala od duševně a tělesně postiženého člověka jménem Hrebenár, který ji zveřejnil již před časem, věren své známé nenávisti ke všem postižením, kteří se navzdory handicapu uplatnili, na rozdíl od něho, že Vítek Jirásek není Jiráskem a Johanka, jeho partnerka, též nevidomá, prý není Johankou, ale Jakousi Pavlou K. Oba prý pracují v utajení, aby, jako nevidomí, prý nepřišli o dávky. Tak to bylo v onom pamfletu napsáno.

A jaká je skutečná pravda? Ani jeden z členů kladenské redakce není ruským agentem, nikdy neprosazujeme ruské zájmy a nikdy jsme nedostali ani kopějku, ale pokud Ruská federace a prezident Vladimír Putin koná to, co považujeme za dobré, tak to oznámíme, nic víc. Vítek Jirásek je skutečně Vítkem Jiráskem a Johanka skutečně Johankou a žádnou Pavlou K. Navíc, za pomoc kladenskému studiu nepobírají žádnou mzdu, neboť nejsou zaměstnanci rádia, ale dělají vše z čirého altruismu.

Kdyby ona rádoby novinářka zavolala na neustále zveřejňované telefonní číslo, rád bych ji poskytl pravdivá fakta. Ale to by nemohla fiat alternativa zveřejnit pomlouvačný pamflet. Takže se opět ukázalo, že tyto fiat alternativy vaří z vody, používají lži a pokroucená fakta. A důvod? Stejně, jako se establishment bojí pravdy a faktů u serveru Aeronet.cz, stejně tak se začíná bát kladenského studia Svobodného vysílače CS.

Vážená, spíše však nevážená, Ingrid Romancová, moc a moc vám děkuji za bezplatnou reklamu našeho rádia a především kladenského studia, které si neustále zvyšuje počet pravidelných posluchačů. Doufám jen, že po přečtení vašeho lživého, jak jinak, pamfletu, nám počet posluchačů opět naroste.

Poznámka: Nenechte si ujít dnešní pořad se šéfredaktorem Aeronetu.cz od 18 hodin na rádiu Svobodný vysílač CS ve vysílání studia Kladno  www.svobodny-vysilac.cz Témata: Cenzura u nás a v EU, imigranti, a jiné témata.

Autor: Vladimír Kapal | pátek 25.9.2015 18:33 | karma článku: 41,15 | přečteno: 5560x
  • Další články autora

Vladimír Kapal

Nyní vím, proč musela být zničena Jugoslávie

V době, kdy byla, Spojenými státy, EU a především NATO, ničena Jugoslávie, jako celistvá republika, v době, kdy byla tato země bombardována tak zvaným humanitárním bombardováním, jak uvedl naprosto arogantně a nesmyslně tehdejší

23.10.2015 v 16:55 | Karma: 46,06 | Přečteno: 21277x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Jsme stále více zotročováni

Po druhé světové válce se staly USA světovým hegemonem, a to i přes snahu tehdejšího SSSR a jeho socialistického bloku.

25.8.2015 v 17:48 | Karma: 30,12 | Přečteno: 1571x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

TTIP, cesta do pekla

Již delší dobu se v evropském parlamentu projednává smlouva o Transatlantickém obchodním a investičním partnerství – TTIP.

12.7.2015 v 14:57 | Karma: 35,11 | Přečteno: 1721x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Jan Hus

V současné době je vládní garniturou rozšiřován názor, že Jan Hus, či spíše jeho myšlenky, nabádaly lid k vraždění, banditismu a ničení.

8.7.2015 v 17:58 | Karma: 24,98 | Přečteno: 1607x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Připravuje se další, svobodu omezující, zákon

Jak je všeobecně známo, Česká republika, po počátečním odmítání někdejšího prezidenta Klause, nakonec podepsala tak zvanou Lisabonskou smlouvu.

26.6.2015 v 19:27 | Karma: 36,64 | Přečteno: 1997x | Diskuse| Politika
  • Nejčtenější

Atentát na Fica. Slovenského premiéra postřelili

15. května 2024  14:56,  aktualizováno  17:56

Slovenského premiéra Roberta Fica ve středu postřelili. K incidentu došlo v obci Handlová před...

Fico je po operaci při vědomí. Ministr vnitra mluví o občanské válce

15. května 2024  19:25,  aktualizováno  23:12

Slovenský premiér Robert Fico, který byl terčem atentátu, je po operaci při vědomí. S odkazem na...

Fica čekají nejtěžší hodiny, od smrti ho dělily centimetry, řekl Pellegrini

16. května 2024  8:42,  aktualizováno  15:38

Zdravotní stav slovenského premiéra Roberta Fica je stabilizovaný, ale nadále vážný, řekl po...

Pozdrav z lůžka. Expert Antoš posílá po srážce s autem palec nahoru

13. května 2024  18:48,  aktualizováno  14.5 22:25

Hokejový expert České televize Milan Antoš, kterého v neděli na cestě z O2 areny srazilo auto, se...

Drahé a rezavé, řeší Ukrajinci zbraně z Česka. Ani nezaplatili, brání se firma

18. května 2024  12:02

Premium České zbrojařské firmy patří dlouhou dobu mezi klíčové dodavatele pro ukrajinskou armádu i tamní...

ANALÝZA: Válečný kabinet se sype kvůli zájmům Netanjahua

20. května 2024

Premium Od spolupracovnice MF DNES v Izraeli Po protestu ministra obrany se přidal i člen válečného kabinetu Benjamin Ganc. Chtějí od Netanjahua...

Rušte dětská lůžka, vybízí pojišťovna špitály. Ve hře jsou denní stacionáře

20. května 2024

Premium Pediatrů je málo, dětských oddělení moc a ne všechna využita. Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP)...

Vrtulník íránského prezidenta havaroval v mlze, záchranáři po něm pátrají

19. května 2024,  aktualizováno  22:16

Aktualizujeme Na severozápadě Íránu pokračuje rozsáhlá záchranná operace poté, co zde zmizel vrtulník s íránským...

V Maďarsku havaroval na Dunaji motorový člun. Dva lidé zemřeli, pět se pohřešuje

19. května 2024  14:38,  aktualizováno  20:42

Dva lidé zemřeli při lodní nehodě na řece Dunaj severně od maďarské metropole Budapešti, uvedla v...

  • Počet článků 171
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4707x
Reginální publicista a noviinář, který se celý život snaží o pravdivé informace. někdy se ovšem i nyní v novinách objevit nesmmějí, a proto bych je chtěl zveřejňovat právě zde.
Více se dozvíte na: www.brandyske-noviny.cz .

Seznam rubrik

Oblíbené stránky