Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Goebbelsovská ČT opět nestoudně lhala

Celý svět byl šokován událostmi v Paříži. Zpočátku lidé na celém světě věřili oficiální francouzské televizi, když přinášela prvotní záběry. Teprve zásluhou hackerů se ukázalo, že vše bylo jinak. O tom, co a jak se s největší pravděpodobností stalo, se zamyslím v příštím článku. Nyní se budu věnovat opětovné manipulaci milionů českých diváků Českou televizí, kterou si všichni formou koncesionářských poplatků platíme a máme tudíž právo na objektivní a přesné zpravodajství. Jaká je však skutečnost, za kterou by se nemusel stydět ani hlavní propagátor nacistického Německa Goebbels?

Již před časem uvedla ČT 1 ústy Anety Savarové, že se v Doněcku konala, na popud oligarchy Achmetova, na fotbalovém stadionu statisícová demonstrace proti separatistům. Tuto lež ČT podpořila záběry na dav lidí. Skutečnost vyplula na povrch, když lidé, kteří byli poblíž, skutečnost natočili na mobily a zveřejnili na internetu. Tehdy se uprostřed obrovského stadionu krčila skupinka sto padesáti až dvou set lidí. Inu televizní technika dokáže divy.

Včera, v neděli 11. ledna v hlavních televizních novinách uvedla Marcela Augustová a o něco později se přidala i příšerná Dana Písařovicová, že politici, kteří se sjeli do Paříže, se zaklesnuti pod paží vydali, v čele milionové manifestace v ulicích Paříže, na protest proti terorismu. A opět to dokumentovaly televizní záběry, šikovně sestříhané tak, že tomu diváci věřili.

Jenomže však zase zafungovaly sociální sítě a lidé, kteří faktickou skutečnost natočili na mobily, což se hned dnes ráno objevilo na facebooku. Pařížská ulice, kudy šli manifestující politici, podvodníci, vůbec nebyla plná lidí stejného názoru, naopak! Politici zabrali po cestě dlouhé asi sto padesát, maximálně dvě stě metrů, celou šíři ulice, to je pravda, ale za nimi byl jen hlouček opět tak sto padesáti, maximálně však dvou set lidí, kteří tvořili stafáž pro zmanipulované televizní záběry. Taková byla pravda. Politici tudíž opět lhali celému světu!

Za touto skupinkou lidí, o nichž jsem přesvědčen, že se jednalo o členy bezpečnostních sil různých zemí, chránících své politiky, se pohybovalo několik uniformovaných francouzských policistů. Takže žádný pochod v čele milionové demonstrace, ale podvod.

Navíc, mezi potentáty se objevil například Benjamin Netanjahu, Izrael, kterému lpí na rukou krev 2101 lidí žijících v Gaze. Byl tam i Nicolas Sarkozy, který má na rukou krev 90.000 lidí, kteří přišli o život, když vydal rozkaz svým bombardérům, aby zahájily totální destrukci šťastného státu, šťastných lidí z Libye.

A vrchol byla přítomnost vraha, fašisty, banderovce a občana USA, prezidenta Ukrajiny Petra Porošenka. Zatímco skandoval, jako ostatní heslo „Já jsem Charlie“ na podporu odporu proti teroristickému činu francouzských občanů alžírského původu, v tu samu chvíli bombardovalo ukrajinské dělostřelectvo a raketová vojska Ukrajiny ruský konvoj humanitární pomoci těžce zkoušenému lidu Donbasu, jehož vypravení bylo kontrolováno mezinárodními humanitárními organizacemi, které shledali veškeré vybavení jen a pouze jako humanitární záležitost. Tento vrah ukrajinských dětí má ruce od krve za 6.000 mrtvých a denně na Ukrajině umírají další lidé.

Jakým právem tito jmenovaní politici, kteří by měli být, pokud by na světě existovala opravdová spravedlnost, souzeni před mezinárodním tribunálem v Haagu, jako váleční zločinci, šli v čele ostatních politiků? Ti ostatní mají též máslo na hlavě, viz Angela Merklová a její postoj k protiislámské společnosti Pegida, ale zatím na jejich rukou přímá krev obětí nelpí.

Všichni politici, držící se pod paží, snad aby demonstrovali soudržnost, svět podvedli. Ano, jde jim o soudružnost, ale nikoliv proti teroristům a militantnímu islámu, ale předvedli světu pimprlovou komedii a soudržnost v konání směřujícím proti všem slušným lidem nejen v Evropě, ale na celém světě.

 Poznámka: Tento článek bude zítra (13.1.2015 po 15 hodině) čten autorem na rádiu Svobodný vysílač CS  

Autor: Vladimír Kapal | pondělí 12.1.2015 19:07 | karma článku: 42,13 | přečteno: 8233x
  • Další články autora

Vladimír Kapal

Nyní vím, proč musela být zničena Jugoslávie

V době, kdy byla, Spojenými státy, EU a především NATO, ničena Jugoslávie, jako celistvá republika, v době, kdy byla tato země bombardována tak zvaným humanitárním bombardováním, jak uvedl naprosto arogantně a nesmyslně tehdejší

23.10.2015 v 16:55 | Karma: 46,06 | Přečteno: 21277x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Moc mne pobavila jedna sluníčková husička

Mainstreamovým médiím, především České televizi, již lidé přestali věřit. Lže, jako když tiskne. A když zrovna nelže, tak manipuluje, například s nelegálními imigranty.

25.9.2015 v 18:33 | Karma: 41,15 | Přečteno: 5560x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Jsme stále více zotročováni

Po druhé světové válce se staly USA světovým hegemonem, a to i přes snahu tehdejšího SSSR a jeho socialistického bloku.

25.8.2015 v 17:48 | Karma: 30,12 | Přečteno: 1571x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

TTIP, cesta do pekla

Již delší dobu se v evropském parlamentu projednává smlouva o Transatlantickém obchodním a investičním partnerství – TTIP.

12.7.2015 v 14:57 | Karma: 35,11 | Přečteno: 1721x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Jan Hus

V současné době je vládní garniturou rozšiřován názor, že Jan Hus, či spíše jeho myšlenky, nabádaly lid k vraždění, banditismu a ničení.

8.7.2015 v 17:58 | Karma: 24,98 | Přečteno: 1607x | Diskuse| Politika
  • Nejčtenější

Atentát na Fica. Slovenského premiéra postřelili

15. května 2024  14:56,  aktualizováno  17:56

Slovenského premiéra Roberta Fica ve středu postřelili. K incidentu došlo v obci Handlová před...

Fico je po operaci při vědomí. Ministr vnitra mluví o občanské válce

15. května 2024  19:25,  aktualizováno  23:12

Slovenský premiér Robert Fico, který byl terčem atentátu, je po operaci při vědomí. S odkazem na...

Fica čekají nejtěžší hodiny, od smrti ho dělily centimetry, řekl Pellegrini

16. května 2024  8:42,  aktualizováno  15:38

Zdravotní stav slovenského premiéra Roberta Fica je stabilizovaný, ale nadále vážný, řekl po...

Pozdrav z lůžka. Expert Antoš posílá po srážce s autem palec nahoru

13. května 2024  18:48,  aktualizováno  14.5 22:25

Hokejový expert České televize Milan Antoš, kterého v neděli na cestě z O2 areny srazilo auto, se...

Drahé a rezavé, řeší Ukrajinci zbraně z Česka. Ani nezaplatili, brání se firma

18. května 2024  12:02

Premium České zbrojařské firmy patří dlouhou dobu mezi klíčové dodavatele pro ukrajinskou armádu i tamní...

ANALÝZA: Válečný kabinet se sype kvůli zájmům Netanjahua

20. května 2024

Premium Od spolupracovnice MF DNES v Izraeli Po protestu ministra obrany se přidal i člen válečného kabinetu Benjamin Ganc. Chtějí od Netanjahua...

Rušte dětská lůžka, vybízí pojišťovna špitály. Ve hře jsou denní stacionáře

20. května 2024

Premium Pediatrů je málo, dětských oddělení moc a ne všechna využita. Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP)...

Vrtulník íránského prezidenta havaroval v mlze, záchranáři po něm pátrají

19. května 2024,  aktualizováno  22:16

Aktualizujeme Na severozápadě Íránu pokračuje rozsáhlá záchranná operace poté, co zde zmizel vrtulník s íránským...

V Maďarsku havaroval na Dunaji motorový člun. Dva lidé zemřeli, pět se pohřešuje

19. května 2024  14:38,  aktualizováno  20:42

Dva lidé zemřeli při lodní nehodě na řece Dunaj severně od maďarské metropole Budapešti, uvedla v...

Rozdáváme samoopalovací fluid ZDARMA
Rozdáváme samoopalovací fluid ZDARMA

Toužíte po dokonalé letní barvičce bez rizika spálení? Vyzkoušejte lehký přírodní samoopalovací krém na obličej i tělo od Manufaktury. Zapojte se...

  • Počet článků 171
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4707x
Reginální publicista a noviinář, který se celý život snaží o pravdivé informace. někdy se ovšem i nyní v novinách objevit nesmmějí, a proto bych je chtěl zveřejňovat právě zde.
Více se dozvíte na: www.brandyske-noviny.cz .

Seznam rubrik

Oblíbené stránky