Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
IM

I48n22k95a 31M74a34n81k78a

19. 1. 2015 20:14

Co dodat k článku, ve kterém se mluví o krvi na Bibiho rukou? Možná : pánbu s námi a zlý pryč.:-)

0 0
možnosti
KD

Cekem nedávno běžela v ČT reportáž o návštěvě prezidenta Zemana v Pardubicích. Její první zpráva byla, že jej vítalo 30 demonstrantů s červenými kartami. Ale v žádném televizním záběru jich nebylo vidět více než 6 a následující den v novinách také byla vždy fotka se 4 - 5 demonstranty, kteří měli hezké unifikované červené karty. Prostě Česká televize.!!

0 0
možnosti
TH

"Zpočátku lidé na celém světě věřili oficiální francouzské televizi, když přinášela prvotní záběry. Teprve zásluhou hackerů se ukázalo, že vše bylo jinak" 

To se tady nejak dokola opakuje, co je to za matros?8-o

0 0
možnosti
VH

Ještě než začnete všichni tomuto člověku dávat za pravdu, zjistěte si s kým dělá politiku ve Staré Boleslavi a kdo mu dává rozumy!! ;-D Není to nikdo jiný než "náš" malý český demagog Stanislav Huml...http://www.bbkuryr.cz/novinky/sejdeme-se-u-piva/... pak se člověk přestane divit i obsahu tohoto článku.

Malinko Vám vážený pane uniklo, že to o čem zde píšete se týkalo pochodu politiků bez veřejnosti http://www.euronews.com/nocomment/2015/01/11/today-paris-is-the-capital-of-the-world/ a pokud Vás ve VUMLu naučili alespoň trochu anglicky, můžete si to dokonce i přeložit... ale azbuka to skutečně není ;-) A na ČT to uvedli, že se jednalo o pochod milionu lidí, které přijeli podpořit i politici...

Pokud má někdo zájem podívat se, jak vypadá těch 300 lidí o čem tento pán píše, má možnost  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/215411000100111

2 1
možnosti
MS

Proto je to už 13 měsíců, co neplatím koncesionářský poplatek.

1 0
možnosti
PL

P46e54t19r 13L49i57š43k26a

13. 1. 2015 20:48

Vaše motto je: "Nehodlám se hádat s těmi, kteří neumějí nic jiného nežli dštít na všechny a všechno oheň a síru a plivat na každého, kdo má jiný názor jedovaté sliny." Aby to mělo smysl, chybí vám tam čárka. Až ji tam doplníte, zkuste se v kontextu podívat na svůj - kromě jiného zcela lživý - text. Nic? No jo, no...

4 0
možnosti
JV

Vladimíre, koukim, co se ti to tady sešlo za podivné androidy...

0 0
možnosti
MS

Cituji: "Přítomnost vraha, fašisty, banderovce a občana USA, prezidenta Ukrajiny Petra Porošenka..." 8-o

 

Váš fanatismus nezná mezí. :-/

4 1
možnosti
MK

On je to také hlavně občan Izraele.

1 2
možnosti
Foto

S ČT máte naprostou pravdu a potvrzuje to vysoká karma Vašeho článku k níž se i já přidávám R^

ČT není informační médium, ale dezinformační.

4 3
možnosti
VH

Jen drobnost: Ty záběry, včetně komentářů, jsou záběry agentur. ČT je přebírá. Ne, že bych ČT fandil, je hluboce pod úrovní (bulvárních) soukromých televizí. Ale fakta se nemají překrucovat - ani v blogu.

  Jen připomínka: Obdobné záběry jsme viděli z Války v zálivu, z demonstrativního stržení sochy Saddáma atd.

2 0
možnosti
  • Počet článků 171
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4707x
Reginální publicista a noviinář, který se celý život snaží o pravdivé informace. někdy se ovšem i nyní v novinách objevit nesmmějí, a proto bych je chtěl zveřejňovat právě zde.
Více se dozvíte na: www.brandyske-noviny.cz .

Seznam rubrik

Oblíbené stránky