Feministky přitvrzují

Není to tak dávno, co se feministky snažily prosazováním unisex WC odbourat nerovnoprávné, vpravdě nedůstojné a ponižující postavení žen, čekajících ve frontách před záchody, zatímco takzvaní vládcové tvorstva chodili rovnou.

Unisex WC možná přinesly určitý posun k lepšímu, jenomže feministky dospěly k oprávněnému závěru, že to zdaleka nestačí. Než abych to dlouze popisoval, pokusím se o jednoduchou stručně komentovanou obrazovou dokumentaci.

Na prvním obrázku vidíme unisex WC. Je sice pravda, že jsou zde již muži zbaveni své naprosto nežádoucí záchodové výhody a čekají pěkně ve frontě jako každý normální člověk, ale i to je špatně. Pokud si obrázek pořádně prohlédneme, nemůžeme si nevšimnout, jak se někteří mužští jedinci nepřípustným způsobem zezadu lepí k ženám, stojícím před nimi, případně okukují jejich hýždě nežádoucími nemravnými pohledy:

Feministky správně usoudily, že po dobrém s muži nic nezmohou a uchýlily se k určité lsti. Tedy lsti, abych to řekl přesně, ono vlastně ve srovnání s ponižováním žen ze strany mužů například při takzvaném dávání přednosti ve dveřích ani o žádnou lest nejde. Ale zpět k věci, feministky prosadily, že vstup na oddělené pánské a dámské WC vypadá jaksi „postaru“ a muž, řízený pouhými nízkými pudy, na první pohled nic nepozná:

Nicméně hned za dveřmi s panáčkem je muž konfrontován s novou a tentokrát již konečně spravedlivou  realitou. Dříve, zatímco ženy čekaly ve frontě, si on mohl vybrat hned ze dvou (nebo i více) mušlí, do které z nich vykoná svou potřebu. Dnes už na vybranou nemá, protože mušle jsou jednoznačně rozdělené barevným označením, tedy jedna pro dámy a druhá po pány:

Je samozřejmostí, že pravou „modrou“ mušli může příchozí muž použít pouze za předpokladu, že levá „červená“ mušle není v danou chvíli obsazená ženou. Pokud by obsazená byla, musí se příchozí muž okamžitě vzdálit, aby nenarušil diskrétní zónu ženy a, aby to i pro něj bylo spravedlivé, může si vybrat ze dvou možností. Buď se vrátí přede dveře s panáčkem a čeká, než z nich žena vystoupí nebo se podívá, jestli je volno v oddělené kabince, umístěné naproti mušlím:

Pokud je oddělená kabinka volná, má muž právo do ní vstoupit a vykonat tam svou potřebu. Netřeba dodávat, že uvnitř instalovaná mísa je vybavená takzvaným feministickým prkýnkem, které je genderově vyvážené, aby jej mohly v případě zájmu používat i ženy. Feministické prkýnko si muž přidržuje rukou, protože je konstruováno tak, aby nedrželo ve vzpřímené poloze a nenutilo ženy jej sklápět v situaci, pokud by ho nějaký hulvát nechal zvednuté.

Feministky ke konstrukci tohoto prkénka dodávají, že muži si tak jako tak běžně pomáhají rukou s tím, co se jim neudrží ve vzpřímené poloze a že takové prkýnko je pro ně samotné vlastně přínosem.

PS: Žádám laskavé čtenáře, aby tento dokument považovali za neveřejný a vyvarovali se jeho dalšímu šíření jakýmkoli způsobem. Přiloženou fotodokumentaci jsem totiž pořídil v přísném utajení a v případě vyzrazení bych byl vystaven zdrcujícímu pronásledování ze strany feministek, v extrémním případě až utlučením jejich samosklápěcím prkýnkem.

Nominujte autora do ankety Bloger roku

Autor: Jan Pražák | neděle 19.7.2020 18:04 | karma článku: 34,26 | přečteno: 1730x
  • Další články autora

Jan Pražák

Co s kočkou o dovolené?

3.5.2024 v 14:34 | Karma: 20,42

Jan Pražák

Ty zvíře moje!

27.4.2024 v 7:07 | Karma: 21,09

Jan Pražák

Heleno, hledej!

24.4.2024 v 14:34 | Karma: 31,76