Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Překvapení v posteli

Ireno, víš, co je to gender surpise? Ale hobeles, žádný vajíčka kinder surprise pro ty tvoje vnoučata... Já myslel gender surprise, jako když seš natěšená na sex a najednou ke svýmu úžasu zjistíš, že je všechno úplně jinak.

Však mě znáš a, upřímně řečeno, je mi dost jedno, co si ty jako ženská o mně myslíš, víš, že se votočím za každou sukní. Tak já ti povím, co se mi tuhle stalo, jestli to teda chceš slyšet. Popíjel jsem zas ve svým oblíbeným baru, koukal se okolo sebe a špekuloval, že by nebylo marný voje...

No dobře, dobře, promiň, budu se snažit mluvit tak, abys to mohla vydat a nezařízli ti to. Tak teda popíjel jsem zas jako obvykle ve svým oblíbeným baru, koukal se okolo sebe a špekuloval, že by nebylo marný sbalit do postele nějakou novou kost. Teda, řeknu ti, docela mi ten večer zachutnalo irský pivo a byl jsem už dost majzlej. Vobjevila se tam jedna taková blonďatá potvora, hnedka si sedla vedle mě, koukla, co chlastám, poručila si to samý a docela mi to zjednodušila. Než abych se musel snažit, rozehrála to sama, dělala na mě voči, šahala mi na stehna a po pár sklenicích toho pití mi navrhla, jestli bysme se nemohli přesunout někam jinam.

Vzali jsme si teda tágo, jeli do Nuslí a vona mě vtáhla do podniku, kterej mi hned zezačátku připadal ňákej divnej. Byli tam samí takový ty čtyř... jó, promiň, já vím, samá ta sexuální menšina v různejch variantách, ale jak jsem byl stříklej, tak jsem to neřešil. Zvlášť, když mi Radka řekla, že to tam zná a ví, že když si dáme pár panáčků, tak nás pingl pustí celkem zalevno nahoru, kde mají pár pokojů pro zákazníky.

No nic, Ireno, já už měl v hlavě jen Radčinu ku..., teda chci říct jen Radčin rozkrok, tak abysme se dorazili ve stylu začátku večera, dali jsme po dvou panákách irskýho vizoura, vyfasovali od pingla klíč a vyrazili do patra. Pokoj byl asi pěknej, snad tam měli i takový to moderní barevný vosvětlení, ale to já moc nevnímal, Ireno, protože už jsem se viděl, jak jsem na Radce a v Radce zároveň. Jak už jsem zvyklej, tak jsem si myslel, že ji budu muset ještě chvilku ukecávat, než dojde k tomu finálnímu spojení, ale mejlil jsem se, vona si začala jako první.

Rovnou si klekla na postel, vykasala sukni a řekla: „tak pojď, dělej!“ Já si jen tak instinktivně šáhnul, abych věděl, do čeho mám jako jít, a... Ireno, povím ti, v tu ránu jak jsem byl před tím tvrdej, nejednou jsem úplně vyměknul, vona tam totiž měla něco, co tam nepatří, a já poznal, že to není vona, ale že to je von. Normální transtentonoct, hergot, jak se tomu říká, prostě chlap, co ze sebe dělá ženskou.

Nejhorší na tom bylo, že se strašně divila, teda divil, že mi to vadí, prohlásil vo mně, že jsem homofobní a starej konzerváč, kterej se brání novejm zážitkům. Když teda viděl, že dovopravdy nechci, tak mi ještě nabízel, že mě ho aspoň vytento... vodpust, víš, co tím myslím, ale kdybys to napsala natvrdo, tak ti to smajznou a lidi si to nepřečtou...

No nic, nakonec to skončilo fiaskem, tu Radku, teda Radka jsem, pokud jde o sex, zklamal, sám jsem byl otrávenej, že jsem si nevrznul a nakonec jsem byl rád, že jsem z toho baru dokázal vypadnout bez úhony. Já vím, že jsem starej proutník a asi mě za to jednou nic jinýho než peklo nebo přinejmenším protivná tchýně nečeká, ale jedný věci nerozumím. Dneska je ten svět fakt divnej, a když si to vodmítneš rozdat s ňákým tím transtentononc nebo co já vím, tak na tebe koukaj, jako bys nebyla normální. Tak promiň, že jsem tě tím nakrmil a tady tumáš tohle si vem, přinesl jsem ti jedno kinder surprice, abys ho mohla dát těm svejm vnoučatům.

Autor: Irena Mikešová | sobota 23.4.2022 21:47 | karma článku: 20,26 | přečteno: 1001x
  • Další články autora

Irena Mikešová

Už ani na ten AZ-kvíz nekoukám

Vlastně už ani nevím, nač doma tu bednu ještě máme. Zpravodajství, politika, katastrofy, krváky při tom se člověk akorát rozčílí nebo znechutí a u věčně opakovaných pořadů, případně nekonečných seriálů zoufale nudí.

3.7.2024 v 10:13 | Karma: 27,79 | Přečteno: 953x | Diskuse | Společnost

Irena Mikešová

Pražské fotofórky XVII. - hrubka v reklamě

Dnes ani ne tak fórek jako spíš povzdech. Miluji naši krásnou mateřštinu a pokaždé, když vidím, jak ji někdo przní, tak mi srdce krvácí. Jasně, že jsem to trochu nadsadila, ale fakt mi to vadí. Vám ne?

28.6.2024 v 20:26 | Karma: 14,31 | Přečteno: 365x | Diskuse | Společnost

Irena Mikešová

Srážka s úředníkem

Říká se, že kozel je nebezpečný zepředu, kůň zezadu a hlupák ze všech stran. Ale co úředník? Fakt ve mně byla malá dušička a ještě teď se mi rozklepou kolena, když si na to vzpomenu.

23.6.2024 v 17:08 | Karma: 36,55 | Přečteno: 5330x | Diskuse | Ona

Irena Mikešová

Letošní soutěž o blogera roku definitivně skončila, nezapomeňte

„Sláva vítězům, čest poraženým,“ chce se mi zvolat poté, co jsem se tajnými zpravodajskými kanály dozvěděla jméno držitele ceny redakce, udělené na včerejším slavnostním vyhlášení. Volba adminů mě potěšila.

15.6.2024 v 15:37 | Karma: 12,87 | Přečteno: 502x | Diskuse | Společnost

Irena Mikešová

Dostala jsem růži od dvou mužů

Den nezačal vůbec dobře, ráno jsem se pohádala s Petrem. Kvůli prkotině, prostě jsem ve spěchu nedovřela lednici, on nadával, že to sežere spoustu proudu a já se bránila, že je to prkotina. Holt srážka šetřivého muže s blondýnou.

12.6.2024 v 10:26 | Karma: 19,78 | Přečteno: 400x | Diskuse | Ona
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Šéf ruské obrany má příbuzné v Kyjevě. Posílá na nás bomby, tvrdí

20. července 2024  20:28

Ruský ministr obrany Andrij Belousov má na Ukrajině příbuzné, které mu nevadí bombardovat. Podle...

Bodl mě. A zavládlo ticho. Režisér Svoboda vzpomíná na atentát i výslech StB

20. července 2024

Premium Natočil skvělé filmy, nepřehlédnutelnou stopu ovšem zanechal i v politice. Po pádu totalitního...

Pakt s Ruskem v troskách. Arménie míří na Západ, vyzbrojuje ji Francie

20. července 2024

Premium Jerevan v posledních měsících zintenzivnil vojenskou spolupráci s Francií. Po smlouvách, prodeji...

V Luhačovicích došlo k potyčce sedmi lidí, jeden z nich na místě zemřel

20. července 2024  19:35

Po potyčce sedmi mužů před barem v Luhačovicích na Zlínsku zemřel v sobotu ráno na místě jeden z...

  • Počet článků 113
  • Celková karma 21,74
  • Průměrná čtenost 1434x
Beru život s humorem.

Seznam rubrik