Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Můj trenér

Jako dítě jsem nikdy netoužila po tom stát se kosmonautem nebo filmovou star. Ne já měla mnohem prozaičtější sny -  toužila jsem po fialových gumičkách na rovnátka, snila jsem o kožené bundě, krajkové podprsence a o svém trenérovi tenisu.

Na ty prázdniny nikdy nezapomenu. Bylo mi čtrnáct. Měla jsem rovnátka, která má drobná prepubertální ústa proměnila v hromosvod a místo normálních podprsenek jsem nosila ty šílené elastické lambady, které ještě víc zdůrazňovaly, že můj hrudník je plošší než dálnice.

Třikrát týdně jsem chodila na hodiny tenisu, kde jsem třikrát týdně všem dokazovala, že raketa může být jak vražedná, tak i sebevražedná zbraň. Jediné, co mě drželo, abych se na kurtu nerozbrečela, když můj další servis přeletěl čtyři metry vysoký plot a míč skončil opět v řece, byl můj trenér.

Nádherný student FTVS, který si o prázdninách přivydělával v místním tenisovém klubu. Měl krátké hnědé vlasy, modré oči a krásný úsměv, se kterým mi pokaždé podával novou sadu míčků.

Byla jsem do něj zamilovaná - bohužel já a půlka těch nejhezčích dívek z města a dalekého okolí.

Na každý trénink si vodil jinou nádhernou holku, se kterou se miliskoval na lavičkách, když jsem já a další dvě tenisové antitalentky sbíraly míčky, které neskončily ve vodě.

Šilhala jsem na ně přes svou nevkusnou ofinu a cenila jsem u toho zuby s modrými gumičkami, které podle Brava nebyly vůbec IN.

Strašně jsem toužila, abych se jednou na tu lavičku lásky taky dostala. Ale zřejmě ho má rovnátka a sexy elastické podprsenky nepřitahovaly.

A tak prázdniny skončily, mně sundali rovnátka a za pár let jsem na svého idola zapomněla.

Nebýt začátku letošních prázdnin asi bych si na něj vzpomněla až v záchvatu senility.

S kamarádkami jsme vyrazily zapíjet zkoušky. Hrdě jsem vyrazila na prázdninovou party ve svém zbrusu novém koženém křiváku a se zaplněným indexem v kabelce. Na třetím baru jsme potkali krásné vysportované kluky – no kluky – muže těsně před třicítkou.

Hned jsem ho poznala. Byl sice o pár let starší, ale ten pohled, co mi věnoval, jsem znala. Dva měsíce jsem ho záviděla dlouhatánskému zástupu dívek.

Byla jsem zas na pokraji puberty. I když o něco vyvinutější, s rovnými zuby a na raketě pod postelí byl silný nános prachu.

Bylo to úžasné! A co bylo ještě lepší – on nepoznal mě. Ale když jsem se mu připomněla, vzpomněl si na modré zuby a backhand, díky němuž si týden nemohl přivést na hřiště jedinou dívku.

Už se mi sice nelíbil jako tenkrát, ale stejně byl pořád moc hezký. A tak když se chtěl projít na vzduch, nemohla jsem odmítnout.

Přeci nezklamu tu malou copatou a orovnátkovanou holku, která celé měsíce hltala nejen typy z dívčích časopisů, ale především jeho nádherné vyrýsované tělo, které opět prosvítalo přes bílé tričko.

Neměli jsme si toho moc, co říct. Tak jsme jen šli a vedli zdvořilou konverzaci o rodičích, kurtech a práci.

Raději jsme si sedli na lavičku. Řekla bych, že najednou mě políbil, ale upřímně to trapné ticho stejně nemohlo skončit ničím jiným.

Musím uznat, že ten jeho intenzivní trénink líbání se mu, na rozdíl od mého tréninku voleje, vyplatil. 

V té euforii jsem mu zašeptala něco o tom, že jsem vždycky chtěla políbit svého trenéra. Políbil mě a na oplátku mi do ucha zavzdychal: „Neříkej mi trenére!“ načež mi nechutně olízl ucho a vilně dodal: „Říkej mi kouči!“

A v té vteřině mi bylo zas jednadvacet. Došlo mi, že pubertou jsem si už dávno prošla. Můj servis už občas skončí i na antuce a i když jeho jméno tvořilo hlavní obsah mého růžového deníčku, tohle by bylo moc.

Na to mít něco s přerostlým klukem a profesionálním děvkařem, jsem už stará. Vstala jsem a hrdě jsem odešla ve své krajkové podprsence a kožené bundě do postele pod níž se někde hluboko v prachu nachází mé tenisové vybavení a pubertální sny.

Autor: Andrea Bakeš Hynková | čtvrtek 11.7.2013 19:21 | karma článku: 19,44 | přečteno: 799x
  • Další články autora

Andrea Bakeš Hynková

Partnerské hovory

Jsme pomalu již čtyři roky rodiči a dochází nám, že krom o vážných věcech, aktuálních tématech, politice, o vztahových a organizačních problémech, se bavíme hlavně o .....

30.10.2024 v 12:10 | Karma: 9,71 | Přečteno: 262x | Diskuse | Osobní

Andrea Bakeš Hynková

Kotel vášní

Je středa! Děti usnuly před půl osmou. Ani jeden z nás nemá žádné resty. V lednici je vychlazené prosecco. To znamená jediné. Mohlo by se zatopit pod manželským kotlem vášní.....

17.10.2024 v 12:30 | Karma: 23,21 | Přečteno: 709x | Diskuse | Ona

Andrea Bakeš Hynková

Narozeniny jedné MILFKY

Jeden den z ničeho nic zjistíte, že patříte do kategorie MILF a za několik dní slavíte 31. narozeniny

13.6.2023 v 0:00 | Karma: 9,78 | Přečteno: 379x | Diskuse | Ona

Andrea Bakeš Hynková

Tak já jsem MILFka

Jsou věci, co člověka nikdy o sobě samém nenapadnou. A koho by napadlo, že se o sobě samé něco dozvím na dětském hřišti...

27.4.2023 v 13:40 | Karma: 40,68 | Přečteno: 11451x | Diskuse | Ona

Andrea Bakeš Hynková

Dvě čárky

..............aneb o trochu jiném testování, které probíhalo u nás doma v době koronakrize.....................

27.8.2020 v 15:45 | Karma: 23,43 | Přečteno: 1152x | Diskuse | Ona
  • Nejčtenější

V Mostě uhořelo šest lidí. Restaurace byla v jednom plameni, popsal hasič

12. ledna 2025  6:54,  aktualizováno  13:09

Přímý přenos Při výbuchu a požáru v restauraci U Kojota v ulici Františka Halase v Mostě zemřelo nejméně šest...

Za chybějící papíry k domu pokuta. Polovině Čechů hrozí sankce až 400 tisíc

11. ledna 2025

Premium Je projektová dokumentace k vašemu domu zastaralá a neaktuální? Anebo ji vůbec nemáte? Pak budete...

Aralské jezero vstává z mrtvých. Voda se vrací a do ní i život

13. ledna 2025  21:50

Objem vody v severní části Aralského jezera se od roku 2008 zvýšil téměř o polovinu, uvedly...

Miliardář Leon Tsoukernik po užití léku zkolaboval. Není jasné, zda se probudí

15. ledna 2025  11:34

Miliardář a blízký přítel Ivany Gottové Leon Tsoukernik (51) zkolaboval ve svém sídle v Chodové...

Ječící lidé si strhávali oblečení. Svědkyně líčí ohnivý horor v Mostě

12. ledna 2025

Premium Inferno. Křičící lidé z hořící hospody vybíhali ven a strhávali ze sebe oblečení. Tak popisuje...

Trump omezí vedle ilegální migrace i pracovní víza do USA, míní expert

17. ledna 2025  21:50

Nastupující administrativa zvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa se nechystá omezit pouze...

Zatím jen 13 procent voličů. V Brně se volí senátor prvně s občankou v mobilu

17. ledna 2025  10:19,  aktualizováno  21:32

Zcela novou zkušenost zažívají ti voliči z Brna, kteří se dnes vydali k doplňovacím senátním volbám...

Jak odstřihnout Rusko od 190 miliard eur? Pomocí výnosu ze 2. světové války

17. ledna 2025

Kvůli válce na Ukrajině Evropská unie zmrazila Rusku spoustu peněz. V belgickém centrálním...

Ázerbájdžán účtuje s bývalým vedením v Karabachu. Obvinil ho z terorismu

17. ledna 2025  20:51

V Baku začaly soudní procesy s někdejšími představiteli Náhorního Karabachu, který Ázerbájdžán...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 105
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2478x
I velké holky mají své problémy....

A že těch problémů umí být požehnaně!