Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Arény bezuzdného násilí

Co všechno je možné ve spořádaném Německu již prosakuje i do politicky korektního mainstreamu. Jen do makovic některých politiků to -zdá se- stále neprosáklo. A tak díky nim si můžeme i my začít říkat: Již brzy i ve vašem městě...

Ten dnešní text není primárně věnován slunci našemu jasnému, nejlepšímu premiérovi, kterého kdy tato země nosila, ale neméně skvělému místopředsedovi vlády, ministru vnitra a politikovi, na něhož tato země asi také hned tak nezapomene.

Když před cca deseti lety hrstka blogerů zdvíhala varovný prst proti způsobu multikulturního obohacování tak, jak jej pojala madame Merkel (potažmo Brusel), byli považováni za exoty. Jejich blogy byly stahovány z očí veřejnosti, byli odcházeni z diskuzních platforem, problém, na který se snažili upozornit, byl bagatelizován, zkrátka dělalo se vše pro to, aby jejich „hlas volajícího na poušti“ vyslyšen nebyl.

Nu, čas oponou trhnul, píšeme rok 2024 a ty světlé zítřky (plné úžasného a opěvovaného multikulturalismu) nám klepou na dveře. Podívejme se s odstupem (časovým, jak jinak), kterak za tu dobu došlo k integraci a plnému začlenění těch, jimž Evropa podala pomocnou ruku:

A koukám, že ve Francii nic moc. Když tedy odhlédneme od vtipné úpravy zákona, díky kterému se jejich mimořádný stav změnil zpátky na stav normální. Došlo tak k „papírovému narovnání“.

Británie opustila EU, nemusíme si jí proto všímat, nicméně interně si můžeme říct, že z příkladného multikulturního soužití je spíše debakl. Ale kdo chce, může užít newspeakové eufemismy.

Švédsko překvapilo a rozvinulo se v báječný multikulturní stát, takže si v Malmö můžete připadat jako v kolumbijské Bogotě, Göteborg směle konkuruje somálskému Mogadišu a Stockholm vám zprostředkuje atmosféru v Port Moresby (to je hlavní město Papuy-Nové Guiney). Když si budete chtít adrenalinově vychutnat šarvátky drogových gangů, bombové útoky narkomafie či jen prosté přepadení nebo znásilnění za bílého dne, nemusíte se už trmácet po všech světadílech, dnes vám stačí navštívit Švédsko.

Itálie je zatím spíše v roli čekatele. Tento multikulturní handicap, způsobený skluzem v zásobování Itálie kýženou rozmanitostí, bude jistě brzy zdárně překonán zvýšeným úsilím a neutuchající píli lodí neziskovek. A také blízkostí Lampedusy od Tuniska.

Kdopak nám tam ještě zbývá z těch větších evropských protagonistů? Německo. Ale to je spíše ostudou, původní obyvatelstvo je multikulturně málo přizpůsobivé a jen neochotně vychází vstříc svému diverzifikačnímu štěstí. Na své obohacovatele dokonce střílí (jako např. policista včera v Mannheimu), německý personál působí obstrukce, když si skupinka mladíků (o koho ve skutečnosti jde, je zamlčováno) chce zpříjemnit nudné ráno např. návštěvou bazénu v Brémách, jde to dokonce tak daleko, že jsou bazény a koupaliště v článku označeny arénami bezuzdného násilí (aniž by byla vysvětlena příčina, která tento stav způsobila). Ale něco vzadu v mozku mi říká, že to bezuzdné násilí nebude mít tentokrát na triku mladík Helmut nebo mladík Horst.

Když si to takto shrnu, musím konstatovat, že propagovaný multikulturalismus v Evropě na plné čáře selhal (snad s výjimkou Švédska). Jenže prolétnutím švédského tisku docházím k poznání, že i Švédům ten jejich multikulturní svět nevoní, nebál bych se napsat, že se Švédům přímo zajídá.

A to mne přivádí oklikou k našemu Vítkovi Rakušanovi. Ten lišák totiž zvedl hozenou rukavici a i když zkoušel (se skromností sobě vlastní) tvrdit, že jím podepsaný migrační pakt se nás v zásadě netýká, jsem přesvědčen, že se rozhodl ukázat celé EU, jak má taková správná integrace nepůvodních invazivních druhů vypadat. A my, kteří si přejeme, aby se Česko i v tomto stalo jedničkou, musíme stát za Vítkem, podpořit jej a kde to jen půjde i volit (jej nebo politickou stranu, za kterou Vítek kope).

PS: nedávám dnes žádné odkazy, stačí si zadat do Gůglu náhodná slovní spojení z elementů Francie-Švédsko-Německo-Itálie a kriminalita-migrace-pakt a dostane se vám tolik materiálu, že po zbytek dne máte z čeho čerpat.

Autor: Karel Babica | sobota 1.6.2024 12:30 | karma článku: 29,40 | přečteno: 543x
  • Další články autora

Karel Babica

Přesto děkuji ČT za její závazek

Nevím, zda vyhrožování omezením výroby premiérových pořadů až o 45% je nejvhodnější reakcí na možný neúspěch u chystané novely mediálního zákona, nicméně děkuji ČT i tak za její závazek...

29.5.2024 v 23:30 | Karma: 25,85 | Přečteno: 498x | Diskuse| Společnost

Karel Babica

V nové době nejen host vyhazuje vrchního

V nové době také prohrávající může diktovat své podmínky vítězícímu mančaftu. Alespoň takový je názor českého ministerstva války řízeného mikinózní odbornicí.

29.4.2024 v 13:40 | Karma: 28,02 | Přečteno: 813x | Diskuse| Společnost

Karel Babica

Jsem zahradní plot a kuchyňský mixer současně

Nebo také zahradní mixer a kuchyňský plot. Navíc nebinární a samozřejmě současně. Ono to vlastně záleží hlavně na tom, jak se právě vyspím...

23.4.2024 v 0:07 | Karma: 12,40 | Přečteno: 172x | Diskuse| Společnost

Karel Babica

Českého premiéra inspiroval Jára Cimrman

Konkrétně jeho slavná frustrační kompozice. Premiér včera ve svém projevu pracoval s prvkem očekávání a naděje. Kdy přijde na řadu prvek zklamání? A propaganda -nahrazující zpravodajství- již nectí polední přestávky ba ani svátky.

27.12.2023 v 20:45 | Karma: 33,59 | Přečteno: 876x | Diskuse| Společnost

Karel Babica

Blog vánoční

Chci alespoň o Vánocích přestat tepat do nešvarů, se kterými se střetávám a napsat oddychový blog, ve kterém bych se vám více otevřel. Rovněž zde mám slib či dluh vůči jednomu zdejšímu blogeru a kdy jindy se mají sliby plnit...

24.12.2023 v 7:00 | Karma: 14,84 | Přečteno: 401x | Diskuse| Ostatní
  • Nejčtenější

Čechy zasáhly extrémní bouřky, padaly obří kroupy. Hasiči měli stovky výjezdů

21. června 2024  9:39,  aktualizováno  22:58

Přes Česko prošly velmi extrémní bouřky s nárazy větru kolem 90 kilometrů za hodinu a krupobití....

Češi vjeli do vojenské zóny, fotili se u tanku. Dítě pak usmrtil nalezený granát

21. června 2024  8:52,  aktualizováno  18:16

Chorvatská policie propustila Čecha vyšetřovaného kvůli výbuchu u města Obrovac, při němž zemřelo...

Komentátor Schmarcz se v televizi pohádal se Šlachtou, pak zmizel ze studia

19. června 2024  20:51

„Já jsem se zastal kluků policistů a vy do toho taháte politiku,“ začal křičet komentátor Martin...

Ruská jaderná ponorka plula u pobřeží Floridy. Fotky ukazují její poškození

19. června 2024  13:53

Ruská flotila, která navštívila Havanu, se rozdělila. Část pluje od Kuby směrem k Venezuele,...

Východem Česka prošly silné bouřky a krupobití. Padající strom zabil člověka

19. června 2024  7:32,  aktualizováno  20.6 6:37

Velmi silné bouřky, které ve středu večer zasáhly Moravu a Slezsko, mají jednu oběť. V Českém...

Vyzývám Čínu, aby uznala realitu. Prezident Tchaj-wanu navrhuje jednání

24. června 2024  6:16

Podle tchajwanského prezidenta William Laje Čína nemá právo postihovat obyvatele ostrova nebo...

Žhářství, agrese, vyhrožování rodině. Úředníci se bojí, lidé na ně útočí

24. června 2024

Premium Mají dohlížet na to, aby děti vyrůstaly v co nejbezpečnějším a nejlaskavějším prostředí,...

USA zaspaly. Čínská přístavní strategie funguje, přebírá si přístav v Peru

24. června 2024

Premium Klidné jihoamerické městečko se za čínské peníze brzy promění v obří přístav, který změní...

Útok na Krymu zranil na 150 lidí. Rusové kvůli dodávkám střel viní USA

23. června 2024  8:44,  aktualizováno  23:14

Sledujeme online Ukrajina v neděli na území okupované Ruskem vyslala desítky bezpilotních letounů. V Sevastopolu na...

Jan Kempa: Správný muž se nestydí své ženě projevovat lásku
Jan Kempa: Správný muž se nestydí své ženě projevovat lásku

Profesionální trenér sportovců-profesionálů i hobbíků, vytrvalec a závodník, Jan Kempa, je mužem činu. Svůj život obrátil v patnácti doslova...

  • Počet článků 80
  • Celková karma 27,75
  • Průměrná čtenost 1186x
Jsem obyčejný chlap. Milovník zvířat i dobrého jídla. Občas zůstávám v údivu nad tím, co přináší život, občas mne náš svět vytáčí. Tak bych se rád podělil.

Seznam rubrik