Premium

Mimořádná akce:
jen za 490 Kč/rok

V mezičase – Venušiny kuličky aneb Můj boj s diastázou 8. díl

Tož sem si rozdělala flašku chardonnay a vrhám sa na psaní článku, který vznikl na popud mužů. Toto prostě střízlivá nemožu dat!

Asi v polovině kurzu padl dotaz na venušiny kuličky. Holky se docela rozpovídaly, a tak jsem druhý den vyhrabala z šuplíku ty svoje. Koupila jsem si je asi před pěti lety. Jednou jsem je vyzkoušela, a jelikož se nic nedělo, uložila jsem je zpět do saténového pytlíčku. Ale jejich slavnostní chvíle konečně přišla!

Počkala jsem si, až nejmladší dítě usne. Kuličky jsem vydezinfikovala, omrkla – bezva, nikde nejeví známky poškození a ani se na nich nezačal projevovat uplynulý čas, a opatrně zavedla. No, zpočátku opatrně, vklouzly totiž dovnitř samy a rychle, až jsem se bála, že je bude muset lovit kdesi z hlubin můj manžel, v horším případě moje gynekoložka.

Čekám půl minuty, co se bude dít. Nic. Vycházím z ložnice, zavrtím zadkem a nic. Holky byly nadšené a prej, když s nimi myly okna, měla okna hned lepší lesk. Je únor a okna fakt mýt kvůli tomu nebudu. Chodím tedy po bytě a uklízím. Čekám, kdy se dostaví nějaké příjemné pocity nebo alespoň nějaké pocity. Pořád nic.

Po hodině

Musím odjet pro nejstarší dceru do školy. Ušila jsme si novou sukni a tak ji musím hned vyzkoušet. Dám si tedy sukni, silonky a bez kalhotek (ano, bez kalhotek) sedám do auta a vyrážím ke škole. Po zaparkování znejistím. Nepřehnala jsem to přece jen? Vystupuju plná nejistoty.  Co když mi svaly povolí a já kuličky v sobě neudržím? Díky absenci kalhotek a silonkám celá dědina uvidí, co má zůstat skryto. Začínám si nadávat. Cesta ke škole má asi 50 metrů. Nedokážu myslet na nic jiného, než jen na to, jak v sobě kuličky udržet. Cestou potkávám dva tatínky, jejichž děti chodí s mou dcerou do třídy. Potkáváme se pravidelně, pozdrav je na místě. Křečovitě se usměju, slušně pozdravím, ale nedokážu na nic myslet. Oba se usmějí. Určitě ví, že nemám kalhotky a určitě jim připadám dneska nějaká divná. Určitě si museli všimnout nejen mého křečovitého úsměvu, ale i mé ztuhlé chůze. Na to, že by se měly dostavit nějaké příjemné pocity „tam dole“ ani nepomyslím. Dceru neustále popoháním, ať si v šatně pohne. Čím víc jsem nervóznější, tím je ona pomalejší a drze mi odsekává na mé připomínky o její rychlosti oblékání. Bojím se stále, že mi kuličky vypadnou.

 

Nakonec jsem zdárně dorazila domů. Žádná katastrofa se nekonala, ale ani se nedostavilo žádné vzrušení či podobné pocity. Bylo to opravdu velmi, velmi dlouhých dvacet minut mého života. Tak hloupý nápad, jako vyzkoušet to, co to bude dělat, a jít „naostro“ ven, jsem už dlouho neměla. Kuličky jsem tedy znovu uložila tam, kde byly.

 

S holkami jsme samozřejmě všecko probraly. Došly jsme k závěru, že venušiny kuličky by neměly být pevně k sobě spojeny a vyplatí se investovat do těch, u kterých se dá navyšovat jejich váha.  Už jsem se dívala po jiných. Až našetřím 1500 korun, pořídím si jiné. Musím si ale pohnout, jaro je tady, je nejvyšší čas umýt okna…

Pánevní dno, respektive posílení či oslabení jeho svalů, úzce souvisí i s kvalitou sexu. Ale o tom příště.

Autor: Zuzana Horváthová | pondělí 25.3.2019 8:00 | karma článku: 14,40 | přečteno: 1019x

Další články autora

Zuzana Horváthová

Příběh osmý. Nejčistší láska

Když po půlnoci ulehla do své postele, myslela na jeho těsnou blízkost, na jeho horký dech a tu spalující touhu...

25.12.2024 v 20:54 | Karma: 7,04 | Přečteno: 297x | Osobní

Zuzana Horváthová

Týden sedmý a týden osmý – Závěrem aneb Můj boj s diastázou 11. díl

„Mamo, co děláš?“ „Masíruju jizvu (po císaři, pozn. pro čtenáře), proč jako? Lucka říkala, že jizva není jen otázka kůže, ale i svalů pod ní.“

31.5.2019 v 21:38 | Karma: 11,19 | Přečteno: 410x | Diskuse | Ona

Zuzana Horváthová

Týden šestý – Jsem sobec? Aneb Můj boj s diastázou 10. díl

Tak jsem zjistila, že manžel mé články přece jenom sem tam čte. Počítač mi nesebral, do Břeclavi k Lucce mi nezakázal jezdit, ale od vydaného článku Výstavní vagína celý večer se mnou nemluvil.

10.4.2019 v 8:00 | Karma: 10,56 | Přečteno: 483x | Diskuse | Ona

Zuzana Horváthová

V mezičase II. – Výstavní vagína aneb Můj boj s diastázou 9. díl

Dovolím si ještě jeden článek na téma sex. A to proto, že sex s pánevním dnem úzce souvisí. A taky proto, že jsem zjistila, že manžel mé články vůbec nečte.

4.4.2019 v 8:12 | Karma: 16,42 | Přečteno: 923x | Diskuse | Ona

Zuzana Horváthová

Týden pátý – Překvapení a změny aneb Můj boj s diastázou 7. díl

Je to tady! Ne, to není možné, to nemůže být pravda! Lucka upozorňovala, že cvičení může ovlivnit plodnost, ale čtvrté dítě fakt nechci!

18.3.2019 v 11:19 | Karma: 9,61 | Přečteno: 464x | Diskuse | Osobní

Nejčtenější

Aloha, namaste, salud! Znáte význam celosvětově známých frází?

Slavnostní zahájení hlavní letní sezony s havajskou tématikou Aquapalace Praha....
vydáno 3. srpna 2026

Na dovolené, ve filmech i na sociálních sítích. Některé cizojazyčné výrazy používáme téměř každý...

Praha promlouvá ze zdí i chodníků. Vzkazy kolemjdoucích pobaví, překvapí i zamrazí

Je ti to jasný?!
3. srpna 2026  14:07

Stojíš na mým fleku! Nemusíte číst knihu, abyste se dozvěděli o městě víc, než je někdy zdrávo....

V těchto dnech se láme osud českého Tesca. Britové už hledají kupce pro své obchody

Prodejna Tesco v obchodním komplexu Centro Zlín ve Zlíně-Malenovicích.
6. srpna 2026  14:31

Britští vlastníci Tesca podle mnohých finančních médií rozjíždějí prodej svých aktivit ve střední...

Barrandovský kopec bez pozlátka luxusu. Nafotili jsme zákoutí, kterým se filmová čtvrť nechlubí

Barrandov v postranních uličkách.
7. srpna 2026  13:47

Filmový magnát Miloš Havel. Režiséři a herecké star. Takhle obvykle vnímáme Barrandov, hlavně jeho...

Obluda mezi nádražími. Tam, kde řezali sovětské vagony, zastaví metro D nad rybníkem

Rozlehlá nástupiště připomínají dobu, kdy Krčí projížděly delší vlaky než dnes....
5. srpna 2026  19:15,  aktualizováno  6. 8. 10:34

Pokud by se vyhlašovala anketa o nejošklivější nádraží v Praze, to v Krči by mělo určitě medaili....

Obec Bílá Lhota

10. srpna 2026

Komerční sdělení Obec Bílá Lhota jako správní celek vznikla postupným sloučením sedmi menších obcí v sedmdesátých...

Na Chrudimsku se srazil motocykl s autem,zasahoval vrtulník,cesta opět průjezdná

ilustrační snímek
9. srpna 2026  21:37,  aktualizováno  21:37

Nehoda motocyklu s nákladním autem u obce Perálec na Chrudimsku na několik hodin uzavřela silnici...

Ve Frýdku-Místku srazil motorkář na přechodu chodce, ten je těžce zraněný

ilustrační snímek
9. srpna 2026  21:15,  aktualizováno  21:15

Dva lidé se zranili dnes večer při nehodě ve Frýdku-Místku. Motorkář tam na přechodu pro chodce...

V Liberci hořel dům, evakuovalo se 15 lidí. Záchranáři ošetřili vyčerpané hasiče

V centru Liberce hořel dům
9. srpna 2026  19:12,  aktualizováno  22:23

Na libereckém Nerudově náměstí zachvátily plameny dvoupatrový dům. Podle zasahujících hasičů se...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 20
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 610x
Máme s manželem tři děti, jsem na rodičovské dovolené s nejmladší dcerou.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.
×