Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Sexuální obtěžování po česku, aneb sperma jako důkaz?

O sexuálním obtěžování toho jistě bylo sepsáno mnoho. Média nás téměř denně zásobují příběhy slavných i méně slavných. Ať už to byl Strauss Kahn, či nechvalně známý tyran, doktor Barták. Společným jmenovatelem těchto případů bylo sexuální obtěžování, nebo sexuální agrese. Ne vždy se však musí jednat o VIP skupinu lidí. Nezřídka se sexuálního obtěžování dopouštějí tzv. „obyčejní“ lidé, na „obyčejných „ obětech.

Na světlo světa se tyto příběhy nedostanou, oběti mnohdy o svých zážitcích mlčí, protože nemlčet znamená velké komplikace.

Představte si, že jste svobodnou ženou, vcelku pohlednou ženou. Příroda Vás obdařila nejen vtipem a šarmem, ale i těmi správnými křivkami. Nohy máte po otci, vlasy a to další se Vám nevlní jen po Wella design. Máte zajímavou práci, která dává smysl a která Vás baví.

Jednoho krásného dne, nemusí to být den ničím vyjímečný, může to být úplně obyčejný den, si Vašich, říkejme tomu předností, všimne Váš kolega. Všechno tak nějak začne plíživě, jako rakovina.

Nejprve Vám začne lichotit. Řeknete si, že na tom není nic špatného, je přece fajn, když se lidem líbíte?

Fajn to je do té doby, než ucítíte jeho ruku na svém ňadru, jeho ruku ve svém rozkroku a nebo naopak svou ruku na jeho penisu, kterou Vám tam samozřejmě násilím nasměruje.

Protože je to Váš kolega, ten milý hoch a taky proto, že ho už léta znáte a možná proto, že nechcete „dělat“ problémy, snažíte se o klidnou domluvu, třeba takto:“Neblázni Karle, nech toho, dej tu ruku pryč!“ Karel skutečně poslechne a dá ruku pryč. Myslíte si, že tím vše skončilo a dál budete Vy a Karel „kamarádi“.

S jídlem roste chuť.

Karel je zdá se trochu nechápavý tvor. „Ukaž mi ty tvoje kozičky, musím si na ně sáhnout, abych měl dneska pěkný den“, takhle nějak Vás po ránu přivítá, když jste spolu sami ve voze. Sotva si připnete bezpečnostní pás, už cítíte jeho ruku tam, kam by kolega sahat rozhodně neměl. Následuje opět domluva, Karel kupodivu poslechne a věnuje se řízení.

Karel začne mít po nějakém čase strach, že byste o jeho „pracovních“ aktivitách mohla promluvit a začne vyhrožovat.“Hele podívej se, tohle je naše malé tajemství, je Ti doufám jasný, že to nebudeš nikomu vykládat, protože já se to stejně dozvím a pak uvidíš, co se bude dít!“

„Jo, a mohla bys za mnou v noci přijít na pokoj, nemusela bys vůbec nic dělat, jen roztáhnout nohy a já bych Tě pěkně vylízal, viděla bys, že by se ti to moc líbilo.“

Možná si teď pokládáte otázku, kdo vlastně ten Karel je a kde bere tu drzost? Myslím, že není podstatné, jestli je to nevzhledný, upocený slizák s vykotlaným chrupem a vypelichaným vlasem a nebo krasavec typu Alaina Delona. Ani jeden z nich nemá právo na takové chování.

Být či nebýt, toť otázka?

Ve Vašem případě, říct, či neříct o svých neobvyklých zážitcích někomu dalšímu? Jste si vědoma toho, že kolektiv, kde pracujete je malý a že se to jednoho dne Karel dozví. Navíc Vám vyhrozil, že když promluvíte, tak uvidíte!!! Ani nevíte jak, stala jste se obětí a začínáte se jako oběť chovat. Máte z Karla strach. Radeji tiše přetrpíte jeho “hlazení“, jeho rozličné návrhy a když se pokusíte ohradit, tak Vám řekne zhruba toto:“ No tak mi vynadej za to, že Tě mám rád a že mě tak vzrušuješ!“

Jednoho dne Vám dojde to, že jste oběť , že se jako oběť chováte, že máte obavy být s Karlem o samotě, protože přesně víte, co bude následovat.

Při pokusu o domluvu ze strany nadřízených Karel nejen vše popře, ale hrdě prohlásí, že prý slyšel, že Vás již delší dobu dost brutálním způsobem obtěžuje kolega Olda a že by se s tím teda mělo už konečně něco dělat! Samozřejmě Olda nemá o ničem podobném ani páru.

Otázka zní, jak dokázat pravdu?

Má být žena preventivně vybavena nahrávacím zařízením, skrytou kamerou, odběrovou nádobkou na sperma či docházet do zaměstnání v přítomnosti bodyguarda aby měla důkazy o tom, že mluví pravdu?

Svědci většinou v těchto případech nebývají po ruce. Dá se v takových podmínkách svobodně pracovat? Co máte dříve hlídat, svou vlastní bezpečnost a nebo se plně soustředit na práci? Mít obavy z toho, že se Vám kolega začne mstít, za to, že jste promluvila?

A jak jste na tom Vy, milí čtenáři, má někdo podobné žážitky?

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Alice Wollmannová | středa 2.11.2011 10:15 | karma článku: 32,64 | přečteno: 9344x
  • Další články autora

Alice Wollmannová

James Bond z Lidlu

Také se Vám stává, že některé příběhy z Vašeho života se zdají být neuvěřitelné? Ne, nemusí se jednat o nic tak dramatického, jako je přistání mimozemšťanů přímo u Vás na balkoně, nebo to, že vyhrajete na stírací los 20 milionů.

19.9.2016 v 9:00 | Karma: 16,58 | Přečteno: 516x | Diskuse| Společnost

Alice Wollmannová

Jaro je tu, lidi šílí, a zase ta výměna pneumatik....

Pro většinu lidí je výměna pneumatik pěkná otrava. Ani já nejsem výjimkou. Snažím se to odkládat, jak jen to jde. Jo, teď na jaře mírná prokrastinace není na škodu, ale v opačném případě by to mohl být pěkný malér. Tento článek je určen všem, pro koho je výměna gum ze zimních na letní a opačně ztráta času, jinými slovy pěknej vopruz. Nechte na hlavě, nevšední příběh lze zažít i při takto přízemní činnosti.

2.4.2014 v 7:43 | Karma: 11,93 | Přečteno: 781x | Diskuse| Společnost

Alice Wollmannová

Elita nejsou jelita!?

Jak tak koukám na zápisky v mém blogu, tak zjišťuji, že jsem již rok NIC nenapsala. Není to tím, že by se nic v mém životě nedělo, jen jsme si dala pauzu. Dnes jsem si řekla:“ DOST, už je to přece rok a já zase začnu psát“. O čem? No, to se uvidí! Ted však mám pro Vás jeden příběh, tak trochu související se svátkem všech zamilovaných...

15.2.2014 v 0:16 | Karma: 12,78 | Přečteno: 682x | Diskuse| Společnost

Alice Wollmannová

Povalentýnské requiem, aneb je hledání chlapa ztráta času?

Je hledání chlapa ztráta času? Majitelé rozličných seznamek Vám odpoví, že určitě není. Některé ženy řeknou rovnou, že je. Pojďte se přesvědčit sami. Přečťete si můj příběh a zkuste odpovědět na tuto jednoduchou otázku. Je hledání chlapa ztráta času?

18.2.2013 v 8:05 | Karma: 17,93 | Přečteno: 1217x | Diskuse| Společnost

Alice Wollmannová

Chlapi chcete sbalit ženskou? Pořiďte si osobního kouče!

Svět se vážně zbláznil. Dnešní muži si najímají osobního kouče, aby se dozvěděli, jak sbalit ženu. Ve snu by mne nenapadlo, že by s touto triviální záležitostí mohl mít nějaký muž problém. Vždyť stačí tak málo! Co myslíte, dámy?

15.8.2012 v 7:44 | Karma: 17,37 | Přečteno: 1879x | Diskuse| Společnost
  • Nejčtenější

Drahé a rezavé, řeší Ukrajinci zbraně z Česka. Ani nezaplatili, brání se firma

18. května 2024  12:02

Premium České zbrojařské firmy patří dlouhou dobu mezi klíčové dodavatele pro ukrajinskou armádu i tamní...

Královna fetiše rozdráždila Ameriku. Její fotografce se klaní i feministky

22. května 2024

Seriál „Nejkrásnější fotografka“ či „nejlepší pin-up fotografka na světě“. Taková čestná přízviska si...

Turisté si zajeli do Afghánistánu. Střelci část Evropanů povraždili i s průvodci

18. května 2024  17:57

Neznámí ozbrojenci v pátek večer v provincii Bámján v centrální části Afghánistánu zabili tři...

„Krok ke třetí světové.“ Ukrajinci zasáhli klíčovou ruskou radarovou stanici

25. května 2024  12:55

Ukrajinská armáda zřejmě tento týden zasáhla významnou ruskou radarovou stanici, která je součástí...

Turek: Z Nerudové mi bývá špatně, o hlasy komoušů a progresivistů nestojím

24. května 2024

Bývalý automobilový závodník a lídr Přísahy s Motoristy Filip Turek patří mezi černé koně...

Fiala pozval lídry zemí EU do Prahy, budou jednat o pomoci Ukrajině

26. května 2024  10:15,  aktualizováno  10:31

V úterý přijedou do Prahy na pozvání premiéra Petra Fialy lídři některých zemí Evropské unie....

Obří sesuv půdy pohřbil vesnici v Papui Nové Guineji, obětí už je přes 670

26. května 2024  10:25

Přes 670 lidí zahynulo při rozsáhlém sesuvu půdy v Papui Nové Guineji, odhaduje nově podle agentury...

Rusko v noci udeřilo na západě Ukrajiny. Útok na hypermarket má 12 obětí

26. května 2024  7:20,  aktualizováno  9:51

Sledujeme online Počet obětí sobotního ruského vzdušného útoku na hypermarket v ukrajinském městě Charkov vzrostl na...

Vlak u Uherska srazil člověka, doprava byla řízená odklonem

26. května 2024  8:28

Na Pardubicku v neděli ráno vlak srazil a usmrtil člověka. Vlaky na železničním koridoru ve směru...

  • Počet článků 111
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2449x
Jsem jaká jsem a budu ráda, když budete číst moje články...