Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

James Bond z Lidlu

Také se Vám stává, že některé příběhy z Vašeho života se zdají být neuvěřitelné? Ne, nemusí se jednat o nic tak dramatického, jako je přistání mimozemšťanů přímo u Vás na balkoně, nebo to, že vyhrajete na stírací los 20 milionů.

Může to být zdánlivě úplně obyčejný příběh, přesto je to v konečném důsledku tragikomicky neuvěřitelná story, kterou musel vymyslet bláznivý psychopat.

Občas chodím nakupovat do obchodních řetězců, asi jako 95% lidí v naší republice. Bohužel zatím není v mých silách se bez toho obejít. Obvykle mi postačí supermarkety v našem městě. Tentokrát jsem na přání mé maminky, při zpáteční cestě z výletu udělala zastávku na nákup v Mnichově Hradišti. Na tom by nebylo až tak nic vyjímečného.

Lidl Mnichovo Hradiště podvečer

Zaparkovala jsem na parkovišti, kde bylo dostatek místa, parkoviště bylo obsazeno tak z jedné pětiny. Nějakou dobu jsem strávila uvnitř obchodu, prohlížela jsem si zboží v regálech, příliš jsem se nedívala po lidech. Mezitím moje maminka nakupovala.

Neuniklo mi však, že mne pozoruje vcelku pohledný mladý muž. Chvíli jsem přemýšlela, proč tak zírá. Stál na jednom místě vedle kartonových krabic, došlo mi, že stojí asi ve frontě na vratné lahve. Nevím přesně, jak toto funguje, ale prostě tam stál sám a čekal a naše oči se několikrát střetly.

Nechtěla jsem být podezíravá, ale měla jsem dojem, že je to zaměstnanec firmy. Že to je tajný agent, neboli ochranka a má za úkol sledovat kriminalitu a zamezit krádežím v obchodě. Takový agent 007.

Pravda, neměla jsem čisté svědomí, protože jsem dovnitř tajně propašovala psa v kočárku i přes to, že na dveřích je cedulka o tom, že psi mají zákaz vstupu.

James Bond, tak budu mému hlavnímu hrdinovi dne říkat, stál stále na svém místě a sledoval mne.

Zahájila jsem tedy změnu pozice a šla pomalým krokem k pokladně i s kočárkem a psem. Mezitím asi James vrátil fingované lahve od piva a přemístil se k pokladnám. Využila jsem možnosti opustit nepozorovaně obchod a zamířila k mému vozu.

Co čert nechtěl, nějaký moc chytrý a šikovný občan zaparkoval svůj vůz asi tak 5 cm od mého vozu. Začala jsem tušit problémy. Nejprve jsem uložila kočárek a psa do vozu, pak jsem se vrhla na vyproštění mého vozidla z nevýhodného místa.

Měla jsem v plánu přejet jen pár metrů na výhodnější místo, vše jsem chtěla udělat nepozorovaně a potichu a stihnout to, než mamka zaplatí a vyjede s nákupem.

Ani jedno a ani druhé se mi nepovedlo. Nebyla jsem rozhodně potichu a zjistila jsem, že mě celou dobu James pozoruje. Zřejmě to nebyl agent placený Lidlem, ale možná někým úplně jiným?

Když se mi konečně po několika velmi náročných manévrech s mým vozem podařilo vycouvat, aniž bych poškrábala své a vedlejší auto a konečně jsem přejela na odlehlejší místo parkoviště, kde stál osamocený jeden jediný vůz, někdo na mě promluvil.

Bylo to James! Lekla jsem se, málem se mi zastavilo srdce! „Přístě to postavte přes dvě čáry“ To Vám radím, fakt mi věřte, ono je to pak přejde dávat si auto těstě vedle Vás, já to taky tak dělám“, pravil James.

Měla jsem možnost si ho pořádně prohlédnout a byl to fešák! Dalo by se říct, že byl tak pohledný, až mi bylo trapné si ho prohlížet.

Vysoký, štíhlý, tmavovlasý, oblečený s ležérní elegancí, jako modní doplněk měl SUV automobil přední německé automobilky a k tomu všemu byl komunikativní a příjemný. Připadala jsem si, jako Bridget Jones, když potkala Marca Darcyho.

V tom promluvila moje máti:“No, to máte pravdu, ty lidi parkujou nemožně, ale Vy máte teda super fáro, takový bych si taky dala říct!“ začala s Jamesem konverzovat o úpadku lidské rasy.

Mezitím jsem uložila nákup do vozu a nenápadně jsem pokukovala po Jamesovi, který se po chvíli zdvořile rozloučil a odfrčel ve svém luxusním voze kamsi za obzor.

Cestou zpět jsem o tomto zajímavém mladém muži přemýšlela a večer jsem informovala kamarádku o tom,co jsem zažila a hlavně o tom, jaký to byl fešák!

“Však se s ním ještě setkáš, občas zajedeš do Hradiště na nákup a určitě se potkáte“, radí mi kamarádka Lucka. V duchu jsem začala spřádat plány, jak budu čekat v převleku na parkovišti a hlídat, až půjde James nakupovat a pak se s ním, jakoby náhodou potkám a on mě pozve na výlet svým vrtulníkem do Paříže.

Čekáte, jak tento příběh dopadl? Zcela nečekaně, jak to ve správném příběhu bývá, přichází náhlý zvrat.

Lidl v Mnichově Hradišti za týden zbourali!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Alice Wollmannová | pondělí 19.9.2016 9:00 | karma článku: 16,58 | přečteno: 516x
  • Další články autora

Alice Wollmannová

Jaro je tu, lidi šílí, a zase ta výměna pneumatik....

Pro většinu lidí je výměna pneumatik pěkná otrava. Ani já nejsem výjimkou. Snažím se to odkládat, jak jen to jde. Jo, teď na jaře mírná prokrastinace není na škodu, ale v opačném případě by to mohl být pěkný malér. Tento článek je určen všem, pro koho je výměna gum ze zimních na letní a opačně ztráta času, jinými slovy pěknej vopruz. Nechte na hlavě, nevšední příběh lze zažít i při takto přízemní činnosti.

2.4.2014 v 7:43 | Karma: 11,93 | Přečteno: 781x | Diskuse| Společnost

Alice Wollmannová

Elita nejsou jelita!?

Jak tak koukám na zápisky v mém blogu, tak zjišťuji, že jsem již rok NIC nenapsala. Není to tím, že by se nic v mém životě nedělo, jen jsme si dala pauzu. Dnes jsem si řekla:“ DOST, už je to přece rok a já zase začnu psát“. O čem? No, to se uvidí! Ted však mám pro Vás jeden příběh, tak trochu související se svátkem všech zamilovaných...

15.2.2014 v 0:16 | Karma: 12,78 | Přečteno: 682x | Diskuse| Společnost

Alice Wollmannová

Povalentýnské requiem, aneb je hledání chlapa ztráta času?

Je hledání chlapa ztráta času? Majitelé rozličných seznamek Vám odpoví, že určitě není. Některé ženy řeknou rovnou, že je. Pojďte se přesvědčit sami. Přečťete si můj příběh a zkuste odpovědět na tuto jednoduchou otázku. Je hledání chlapa ztráta času?

18.2.2013 v 8:05 | Karma: 17,93 | Přečteno: 1217x | Diskuse| Společnost

Alice Wollmannová

Chlapi chcete sbalit ženskou? Pořiďte si osobního kouče!

Svět se vážně zbláznil. Dnešní muži si najímají osobního kouče, aby se dozvěděli, jak sbalit ženu. Ve snu by mne nenapadlo, že by s touto triviální záležitostí mohl mít nějaký muž problém. Vždyť stačí tak málo! Co myslíte, dámy?

15.8.2012 v 7:44 | Karma: 17,37 | Přečteno: 1879x | Diskuse| Společnost

Alice Wollmannová

Co činí muže neatraktivní?

Přemýšleli jste někdy o tom, co činí muže neatraktivní? Určitě mi dáte za pravdu, že by se toho našlo víc. Někomu vadí zanedbaná hygiena, jinému okousané nehty, a dalšímu děravé ponožky, či sešmajdané mokasíny.

27.7.2012 v 9:08 | Karma: 24,28 | Přečteno: 3268x | Diskuse| Společnost
  • Nejčtenější

„Krok ke třetí světové.“ Ukrajinci zasáhli klíčovou ruskou radarovou stanici

25. května 2024  12:55

Ukrajinská armáda zřejmě tento týden zasáhla významnou ruskou radarovou stanici, která je součástí...

Ženě se do ruky zakousl pes. Muž, který jí přispěchal na pomoc, zvíře zabil

29. května 2024  15:12

Ženu v Žihli na Plzeňsku vážně pokousal volně pobíhající pes. Na pomoc jí přiběhl příbuzný, který...

Turek: Z Nerudové mi bývá špatně, o hlasy komoušů a progresivistů nestojím

24. května 2024

Bývalý automobilový závodník a lídr Přísahy s Motoristy Filip Turek patří mezi černé koně...

Nemocnému synovi vstříkla do krve vodu. Chtěla jsem, aby to skončilo, řekla

29. května 2024  13:51

Mimořádně nešťastný případ matky samoživitelky a jejího vážně nemocného dítěte řeší Městský soud v...

Česko explodovalo zlatou hokejovou radostí, fanoušci v Praze kolabovali

26. května 2024  11:40,  aktualizováno  23:29

Česko v neděli zažilo hokejový svátek. Fanoušci vyrazili sledovat finále mistrovství světa na...

Zeman a Paroubek přilákali na předvolební mítink v Teplicích jen asi sto lidí

30. května 2024  15:10,  aktualizováno  21:30

Bývalý prezident Miloš Zeman přijel před volbami do Evropského parlamentu do Teplic na akci dalšího...

Hamás je připraven k úplné dohodě, pokud Izrael ukončí válku v Gaze

30. května 2024  21:23

Hamás sdělil zprostředkovatelům, že je připraven uzavřít úplnou dohodu, pokud Izrael ukončí válku v...

Biden přiletí na výročí vylodění v Normandii. Setká se tam i se Zelenským

30. května 2024  15:41,  aktualizováno  21:08

Americký prezident Joe Biden přijede na oslavy 80 let od vylodění v Normandii. Ve Francii bude od...

Fica převezli z Banské Bystrice, premiér chtěl do svého bytu v Bratislavě

30. května 2024  19:56,  aktualizováno  20:57

Zdravotníci ve čtvrtek převezli slovenského premiéra Roberta Fica z nemocnice v Banské Bystrici do...

Rozdáváme mléčnou výživu ZDARMA
Rozdáváme mléčnou výživu ZDARMA

Už jste slyšeli o nové pokračovací mléčné výživě BEBA SUPREMEpro 2 určené dětem od ukončeného 6. měsíce? Nyní můžete tuto nejdokonalejší recepturu...

  • Počet článků 111
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2449x
Jsem jaká jsem a budu ráda, když budete číst moje články...