Byt o velikosti 8m2 je dost velký na vše.
Dneska jsem se dočetl, že státní správa chystá nový standard bydlení v Česku. Minimální plocha obyvatelného bytu bude stanovena na 8m2. Za mě je to naprostý luxus.
Přeměřil jsem si kamrlík s příslušenstvím, který obývám v Olomouci a zjistil jsem, že Ložnico-obyvák v kamrlíku má výměru 3,68m2, sprchový kout a domácí welnes a současně i mrazící kryokomora(když netopím) i parní lázeň má 1,08m2 a luxusní wc s umyvadlem má výměru 1,96m2. Manipulační chodbička, která je ovšem již využívána i k podnikání má asi 1m2....... takže suma sumárum můj bejvák v Olmiku má celkovou obytnou plochu 7,72m2. Takže mám ještě rezervu.
Z dvouletého pobytu jsem vysledoval, že mohu přijímat návštěvy do konfekční velikosti maximálně XL, ženy pak nesmí mít větší rozměr košíčku podprsenky než "D." Pokud bych byl náhodou Gay, bylo by to podstatně horší, protože šermovat se s dvěma pindíkama v tak malém prostoru zaručeně nejde kluci!!!!
Z domácích zvířat se do minibytu vejdou maximálně komár, blecha a tři mravenci.Boty můžete mít maximálně troje, včetně pantoflí.
V ložnico-obýváku o rozměru 3,68m2 se vyspí maximálně dva dospělí lidi, ovšem prostatici musí ležet blíž ke dveřím, aby v noci nešlapali dámě po zádech.
Sex je rozměry místnosti omezen pouze na minimalistickou klasiku , prostě žádná větší rozmáchlá gesta, zapomeňte na bičování a Jelení skok a další příliš prudké pohyby.
Kuchyně se tam nevleze, ale k čemu taky kuchyně, když se nikomu nechce vařit.
Velký úklid se dá udělat za 40 minut, okna se mýt nemusí, protože tam nejsou. Topit nemusíte taky!!! Při správně zvoleném jídelníčku plném luštěnin, si topíte sami a navíc to má výhodu, že tam zaručeně zůstanete sami v té luštěninové mikroatmosféře , takže máte pro sebe pak mnohem víc místa.
Takže za mě je osm čtverečních metrů naprosto Ok. Navrhuji stávající nadrozměrné byty rozdělit na několik částí pom osmi metrech čtverečních.
To je nádhera................ ta nová doba dává člověku tolik svobody a netušených nových možností žít šťastný a plnohodnotný život.
David Vlk
Vonět jako „Mesiáš“

Taková bůčková chlapská pracka, voní přece líp než Nivea. Já když vyjdu před Grunt a zamáchám bůčkovými pažemi, tak se u Neptunovy kašny zbíhají všichni psi z okolí a bezdomovec Franta.
David Vlk
Jak procvičit v pracovní době prostatu.

Holt...... není to jednoduchý dodržovat ten zdravý životní styl, když tomu pořád ty krásný ženský kladou takový překážky.
David Vlk
Nesahej mi na moje jídlo!!

„Veganská kopretinová kostka ve skluzu, posypaná Chčija semínkem a strouhanými ještěrčími placentami s espumou z dívčích snů“
David Vlk
Taky si doma chrápete?

Je třeba otevřeně promluvit i o ženském násilí vůči mužům. Chlapi, nemáte někdy strach, že s vámi manželka udělá krátký proces?
David Vlk
Buď vo štýle!

„ A ja sa ťa David pýtam.....komu chodia peňáze? No.... Dylinom nie!!! Iba tým, čo sú cool trendy a vo štýle!“
Další články autora |
Poslala manželce zprávu, že jsme milenci. Sekal jsem ji do hlavy, vypověděl primář
Šokující detaily mimořádně brutální vraždy dnes zaznívají u Krajského soudu v Plzni, kde stanul...
Advokát Prouza spáchal sebevraždu. Nechal po sobě dopis na rozloučenou
V sobotu spáchal sebevraždu renomovaný padesátiletý advokát a bývalý českobudějovický soudce Daniel...
Rudé prádlo a finta se třpytkami. Strip klub v Charkově nabízí show i útěchu
Když si dvacetiletá Lisa na svou směnu ve striptýzovém klubu v ukrajinském Charkově obouvá boty na...
Sláva v Přešticích. Na svatbu komtesy z rodu Černínů přijel i belgický král
Své ano si v Kostele Nanebevzetí Panny Marie v Přešticích řekli v sobotu v poledne osmadvacetiletá...
Decroix odstraňuje magisterský titul. Vzdělání z Francie je výhoda, zastal se jí Fiala
Ze stránek vlády zmizel ve středu večer titul Mgr. u jména nové ministryně spravedlnosti Evy...
Vítejte v továrně, která chce změnit svět. Bude chrlit 10 tisíc robotaxi ročně
Společnost Amazon se chystá vyrábět až 10 000 robotických taxi ročně v rozlehlé továrně nedaleko...
Druhý evakuační let Čechů z Izraele odletí ještě dnes, řekla Černochová
Druhý repatriační let s českými občany z Izraele odletí dnes. Informovala o tom ministryně obrany...
Zpoplatnili parkování na náměstí. Kromě dvou míst: před hotelem místostarosty
Premium Vlnu kritiky vyvolal v Lošticích na Šumpersku nový režim parkování na tamním náměstí. Rázem se...
Rusko opět útočilo na energetiku, podle Ukrajiny použilo kazetovou munici
Ruská armáda v noci na sobotu a ráno vyslala na Ukrajinu dalších skoro 280 dronů, část z nich byly...

MANAŽER OBCHODNÍ SKUPINY / OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - celá ČR
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj
- Počet článků 646
- Celková karma 32,71
- Průměrná čtenost 3726x