Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MN

honza.f

23. 7. 2012 11:05
Nééééééé!!!!!

Nestěhujte se. Jsme rádi, že taková pipka bydlí až v Praze.

.

Navíc myslím, že v Uherském Hradišti byste se neuplatnila. Ředitel tamního gymnázia Zdeněk Botek je velmi inteligentní člověk a kdyby si přečetl váš blog a vaše přiblbé argumenty ohledně státní maturity, musel by vás zřejmě kopnout do... však víte kam. Raději zůstaňte na biskupském gymnáziu v Praze.

.

V Ostrožské Nové Vsi se tomu jezeru soudružko češtinářko neříká Čtverka (jak jste blbě pochytila), ale Čtverec. Když se podíváte do mapy a zopakujete si základní geometrické pojmy z druhé třídy, možná pochopíte proč.

1 0
možnosti
VVŠ

ver.va

24. 7. 2012 14:53
Re: Nééééééé!!!!!

1.Učím na Arcibiskupském g., soudruhu Jene.

2 Ad:"Soudružko učitelko" ...Když jsem 17.11. 1989 chytla v Mikulanské jednu přes ledvinu, doufala jsem, že v českém školství už mě takto žádný.......... oslovovat nebude. Velmi jsem se mýlila.

3. Čtverka nebo čtverec, učím češtinu, brouku.

0 0
možnosti
VVŠ

ver.va

24. 7. 2012 14:56
Re: Nééééééé!!!!!

PS: Pan ředitel Botek už adresu mého blogu samozřejmě dostal. A protože je inteligentní, věřím, že mě třeba časem zaměstná.

0 0
možnosti
KS

Harry_sportsman

31. 7. 2012 14:28
Re: Nééééééé!!!!!

Opět jste se projevila jako hloupá nána ... Ale tím vlezdoprdelstvím vše nedoženete. ;-)

0 0
možnosti
  • Počet článků 464
  • Celková karma 28,62
  • Průměrná čtenost 1667x
Češtinářka a spisovatelka, tisková mluvčí Společnosti učitelů ČJL

Knihy:

Soukromý nebe (2004)  - pohádka o jedné krásné porodnici, rizikových těhotenstvích a lásce v mnoha podobách. A o Čaroději Gralovi, který v té porodnici pomohl mnoha budoucím maminkám.

Češtinářky 1. 9. 2022

Češtinářky jsem psala od roku 2014 do roku 2021. Snad je to román o českém školství, učitelích studentech a literatuře. A témata? Zásadní - láska, přátelství, souboj jedince s mocí a systémem a reakce nadřízených (mobbing a bossing)... V knize si nejvíc cením hovorů o literatuře ve třídách - ani jsem si nemusela moc vymýšlet, moji bývalí studenti vědí. Nejvíc jsem se bála při psaní kapitol o čertech a ďáblech a při učitelských poradách. Nejvíce jsem hlídala slůvka při rozhovorech s Čarodějem. A nejvíc jsem se nadřela při komponování věrohodné Kristovské paralely. Inspirací k ní mi byl skutečný příběh z jednoho gymnázia na Moravě.

Dost jsem si vymýšlela. Ale situaci v českém školství jsem snad zachytila podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. 

Kdo se odchyluje, musí často z kola ven. Boj se systémem bývá fatální. A v posledních letech se to zhoršuje...

Moje stránky:
https://www.cestinarky.cz/

mail: ver.valikova@seznam.cz