Už toho máme dost, chceme stejný metr!
Já se ptám, kde je Kocáb? Kde je premiér Fišer a ministr vnitra Pecina? Má život Patrika menší hodnotu, než romské dívenky? Žhářský útok ve Vítkově odsoudili jako hnusný rasistický čin snad všichni, kdo se kolem politiky jenom mihli, o Patrikovi ticho po pěšině… To ale není rovný přístup, o kterém tak rád mluví ministr Kocáb.
Něco vám řeknu milí politici, stavíte se proti vlastním lidem. Přehlížíte rasismus naruby a lidi toho mají už plné zuby! Jediný, kdo z toho těží, jsou extrémistické organizace, které ale také nechceme.
Rozhodli jsme se proto s přáteli Vám otevřít oči a spustili petici za rovný přístup ke všem občanům v ČR bez rozdílu barvy pleti!
Můžete nás podpořit na www.chcemestejnymetr.cz
V pondělí pořádáme demonstraci v Praze před Parlamentem a vládou, kde chceme Kocábovi a spol. předat petici a výzvu, ať politici otevřou oči a začnou měřit všem stejným metrem. Už toho máme dost, chceme stejný metr na všechny!!!!
Radek Prochazka
Chcete ke korytům, ale zaplatit dluhy městu neumíte?
Paní primátorka Chomutova Ivana Řápková opět ťala do živého a rozpoutala na naší politické scéně dosud zamlčovaný skandál! Nechala porovnat seznamy dlužníků vůči městu a kandidátky jednotlivých politických stran a dospěla ke skandálnímu zjištění, že z 319 kandidátů jich má plných 48 nezaplacené dluhy vůči městu! Na některých již dokonce byla vykonána exekuce. Já, jako občan jsem zděšen! Takže každý 8 kandidát do našeho zastupitelstva je „nepřizpůsobivý“?
Radek Prochazka
Primátorko Řápková, díky. Aspoň někdo, kdo se nebojí!
Musím se přiznat, že marně hledám na současné politické scéně někoho, kdo by se dokázal postavit čelem tomu, co Ústecký kraj trápí nejvíce, tedy nepřizpůsobivým občanům, jejich notorickému zvyku zneužívání sociálních dávek, věčným krádežím a napadání slušných lidí. Pan Paroubek je, jak jsme z plakátů ČSSD zjistili (http://zpravy.idnes.cz/letak-s-popalenou-natalkou-podporuje-cssd-vytiskla-ho-ale-romska-strana-1oz-/domaci.asp?c=A100523_181916_domaci_vel) , jediná naděje pro Romy, že jim zajistí blahobytné nicnedělání. Ostatní politické strany se o problematiku Romů a nepřizpůsobivých vůbec nezajímají.
Radek Prochazka
Zbabělec, pitomec nebo korupčník?
Myslím, že pan Kocáb ve funkci ministra se už ztrapnil dost na to, aby táhnul ke všem čertům, ale to, co předvedl dnes v Senátu, nemá obdoby. Senátorka Liana Janáčková jej pozvala na !!„veřejné slyšení“ !! v Senátu a on se nedostavil s výmluvou, že před kamerami ČT nebude mluvit. Když jsem toto slyšel od ministra pro lidská práva, tak nevím, zda bdím, či sním... Takže pomlouvat zákulisně paní primátorku Řápkovou, to jo, ale mluvit o nepřizpůsobivých na férovku před veřejností, to ne?
Radek Prochazka
Elita národa nebo jelito národa Kocáb?
Pan Kocáb opravdu neví, co už by udělal pro svoji pošramocenou pověst u veřejnosti, a tak zneužívá neštěstí ve Vítkově ke každodenní propagandě. Dnes dokonce navrhl stálou poradní konferenci, jakýsi NERV, jakési „elity“ národa, která by diskutovala o extremismu.
Radek Prochazka
Chcete vědět, co dělají emigrující Rómové v Anglii, tak se dívejte!
Je mi špatně z politiků, kteří nás táhnou do bahna. Je mi špatně z politiků, kteří jsou bílou schopni donekonečna označovat za černou a naopak. Je mi špatně z politiků, kteří jsou schopni znásilnit obecně známou pravdu pro svůj krátkodobý politický mamon. Vůdcem smečky těchto politiků se stal Michael Kocáb.
| Další články autora |
Praha podporuje stovky dárců, za krev dostanou roční kupón zdarma. Kdo konkrétně ho získá?
Metropole znovu ocení dlouholeté bezpříspěvkové dárce krve. Celkem 321 lidí letos získá roční kupon...
Pánové, zahoďte džíny a přestaňte se pařit. Králem vedra je len, ramie nebo konopí
V létě vás před horkem nemusí chránit jen klasické bavlněné šortky a tričko. Existuje celá řada...
Praha otevře na dva dny muzea zdarma. Které umělecké expozice navštívíte bez placení?
Hlavní město se v květnu opět připojí k celosvětové iniciativě, jejímž cílem je přiblížit...
Velkolepost linky B zhatil nedostatek financí. Měla to být pocta československému sklářství
Nejmladší linka pražského metra nevznikla pouze jako obyčejná dopravní spojnice. Stavba byla...
Pět utajených pražských vnitrobloků: Zapadlé kavárny, kde se schovat před ruchem velkoměsta
Kam si v hlavním městě zajít posedět na zahrádku, aniž by vás rušil neodmyslitelný hluk velkoměsta?...
Věznění, mučení a znásilňování ženy v Siřemi. Obžalovaní prohlásili vinu
Karel Novák, jenž podle obžaloby téměř tři měsíce věznil a brutálně znásilňoval ženu v domě v...
Přespávačka v muzeu
Oblíbenou akci pořádá v pátek mimoňské muzeum. Tak trochu jiná Muzejní noc je věnovaná dětem.
V budějovické Setkávárně vás obslouží handicapovaní. Nabídnou kávu i zmrzlinu
Část náměstíčka na českobudějovickém sídlišti Vltava obsadili stavaři. Pustili se do úprav objektu,...
Důl ČSM se chystá na zásyp jam po uhlí hlušinou. Pak už bude těžit metan
Útlum poslední činné černouhelné šachty, dolu ČSM ve Stonavě na Karvinsku, pokračuje rychleji, než...

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!




















