Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PGS

pgjed

1. 3. 2011 19:10
Je to smutné pane Pinci!

Nechápu, jakou hru to tady hrajete. Velmi dobře víte, že nic není černobílé a u všeho se při troše úsilí najde něco, co se alespoň jeví pozitivně. O to tu ale přece vůbec nejde. Primární je to, že se Klaus někde nějak dohodnul s  ministrem Dobešem a dostrkal mu jako kandidíta na 1. náměstka pana Bátoru, o jehož blízkosti k domácím neofašistům podle řady příznaků není pochyb. Když se strhnul všeobecný poprask kolem této kandidatury, potřeboval to Klaus nějak zdůvopdnit. Místo aby férově řekl jak to bylo a proč se v záležitosti s Bátorou angažoval, nevyprovokovaně a navíc sprostě napadnul T. Halíka a J. Pavlicu. Pavlica to přešel klidem, Halík Klausovi přišil bez obalu a na tvrdo, co si beztak spousta lidí myslí již dávno.  Vaše přidání se na Klausovu stranu dost dobře nechápu. Opravdu jste pro, aby za šikovně vyprovokovaným popraskem na zástupné téma zmizelo Klausovo personální čachrářství, jako primární problém bezskrupulózního pragmatika? To snad ne!  ?  Zklamal byste mě.

0 0
možnosti
MV

marek,voksay.idnes

1. 3. 2011 19:35
Re: Je to smutné pane Pinci!

zpráva agenta, který přesně ví co kdo kdy kde a s kým domluvil - vše má samozřejmě podloženo příslušnými odposlechy, rozhodně ví vše o čem "není pochyb" a hulvátství Koniáše Halíka je pro něj "bez obalu a na tvrdo, co si lidé myslí dávno"  .... Já tedy nevím co si lidé dávno myslí, ale jedno mi jasné je...... Vás zklamat .... to by mne velmi bavilo, a dělal bych to rád.  Paneboože do čehos to duši dal .....:-/Rv

0 0
možnosti
R

Rilian

1. 3. 2011 19:36
Nehraju s nikým žádnou hru

Jen jsem reagoval na to, že kvůli určitým, velmi zřetelně formulovaným názorům, které nijak nevybočují ze standardních principů konzervativní morálky mohu být označen za "fašizujícího maoloměšťáka". Proto jsem toto Krédo "fašizujícího maloměšťáka" uveřejnil - tím jsem všem, kterým jde o pravdu a ne o nějakou ideologii umožnil se s ní seznámit. Je mi přitom jedno, jestli Klaus či Halík hrají nějaké "politické hry". MP

0 0
možnosti
PGS

pgjed

1. 3. 2011 19:55
Re: Nehraju s nikým žádnou hru

A na Hradě si udělali čárku. Ale to je vám zřejmě fuk.  A že pak podpisy signatářů zaštiťují kandidaturu lidí jako paní Bobošíková, zřejmě rovněž. Hmmmm.  Já jsem to málem také podepsal, ale pak jsem se podíval kdo je za tím. A i když je na čtvrtém místě můj starý kamarád Radek Malý, tak jsem si to rychle rozmyslel.   

0 0
možnosti
PGS

pgjed

2. 3. 2011 8:14
Re: Nehraju s nikým žádnou hru

Já vnímám celou deklaraci D.O.S.T.podobně, jako když bolševici, jenom pro to, aby mohli řezat do katolíků se účelově hlásili k Husovi. Na Husovi kromě teologických omylů není nic nesprávného, právě naopak. Formálně tedy nebyl důvod tomu přitakat. Mělo to ale drobnou vadu. Účelem nebylo podpořit protestantskou religiozitu, ale zlikvidovat religiozitu, jako takovou.

0 0
možnosti
  • Počet článků 257
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2304x
Moje krédo je podle NZ, listu Filipským 3,14: "Běžím k cíli, abych získal nebeskou cenu, jíž je Boží povolání v Kristu Ježíši."