Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
AV

Takže vlastně by nejlépe měly prospívat a studovat děti romské, jak to tak vypadá...

Někde bude, autore, v těch vašich argumentech chyba.

2 2
možnosti
Foto

Chyba je na vaší straně, jde o naprosté nepochopení podstaty věci. Nejde přece ani tak o množství (kvantitu), jako o kvalitu - tj. zda se matky svým dětem opravdu věnují. Je smutnou skutečností, že romské matky se dnes svým dětem velmi často příliš nevěnují. Pokud je nezanechají v kojeneckých ústavech, "svěří" péči o ně třeba jen o několik let starším sourozencům. I známý romský aktivista Ing. Holomek na toto téma řekl, že romské děti vyrůstají "jako dříví v lese".  A česká matka, která vrazí své roční dítě do jeslí, mu také opravdu moc neprospěje.

3 1
možnosti
MP

Hodně žen chce žít jako osobnosti s prostorem pro seberealizaci, nechtějí už být jen obslužným aparátem rodiny. Nechala bych rozhodování o péči na rodičích, vaše paušalizování se mi nezdá správné.

1 4
možnosti
Foto

Raději, než aby se kreativně věnovaly svým dětem, dávají přednost být obslužným aparátem státu, nebo nějaké firmy. Záleží na pořadí hodnot... Jen chci ukázat, že máte stejné předsudky (a paušalizace), jaké předhazujete mně ;-)

3 1
možnosti
Foto

R^R^R^

Karma jako hrom. 

Myslím si a praktikuji totéž. S podobnými výsledky.

3 1
možnosti

Matky na dlouhé mateřské jsou deprivovány, řada z nich začíná holdovat alkoholu, pro ně je lepší socializace v práci

0 3
možnosti
Foto

To píšete z vlastní zkušenosti?

4 0
možnosti
MM

R^Ano, dobře fungující rodina je základ zdravé společnosti.

5 1
možnosti
JT

mate pravdu, nicmene posledno doubou mam pocit, ze neni cilem mit zdravou spolecnost. Ta sebou nenecha tak vlacet a manipulovat.

3 1
možnosti
  • Počet článků 257
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2304x
Moje krédo je podle NZ, listu Filipským 3,14: "Běžím k cíli, abych získal nebeskou cenu, jíž je Boží povolání v Kristu Ježíši."