Premium

Získejte všechny články
jen za 49  Kč / 1. měsíc

Hlody středeční 26/4 aneb miluji naše média

  Tak nám ODS slaví 25 let. Objevuje se plno analýz její historie, od realistických až po nepřátelské, podle toho kdo kde stojí. Tak jsem vyštrachal dva roky starý rozhovor pro jeden server poté, co jsem po 23 letech ODS opustil.

 A zjišťuji, že tam ani nemusím nic měnit.
1) Po 23 letech jste přestal být členem ODS. Proč jste se tak rozhodl, jaké pocity toto rozhodnutí ve Vás provázejí a jaké ohlasy na tento Váš krok máte?
Odpověď je prostá. Strana postupně opustila principy na nichž byla založena a v pokusu o napravení reputace, po výbuchu ve volbách, neslyším nic, co by nasvědčovalo návratu k těmto tezím (příkladně poděbradské artikuly). Ohlasy mám smíšené. Od zařazení do kategorie zbabělého útěku až po naprosté porozumění. Vzhledem k tomu, že jsem až do dnešního dne odchod nijak výrazně nedeklaroval, nemohu vyhodnotit převažující tón reakcí.
2) Co říkáte na případnou výčitku, že opouštíte stranu v těžké chvíli, aniž byste jí pomohl?
Ano, tohle už jsem slyšel. Ale myslím, že jsem za ty roky odpracoval rozhodně více než ti, kteří mi případně odchod do politického důchodu vyčítají. A pak, je čas pro mladé. Přece jenom ve svém věku už mám nárok na odpočinek. A navíc nemám pocit, že by někdo z mého okolí nějak toužil po mých zkušenostech. Je přece tolik vojínů, co v tornistře leští vlastní maršálskou hůl.
3) Jak byste popsal vývoj strany v průběhu porevoluční historie? Roky tranformace, opoziční smlouva, čistá opozice, Topolánkovy roky, Nečasova éra, současnost? Co v jednotlivých etapách strana dělala dobře a v čem selhala?
 Tato otázka je předmětem spousty rozborů renomovaných politologů, že je snad zbytečné abych k tomu přidával svůj pohled. Navíc jsem pracoval převážně v komunální sféře a trochu na úrovni poradního orgánu stínového a chvíli i skutečného ministra financí a tam šlo o jiná témata než ryze politická.
4) Kdo může nejvíce za to, že ODS se propadla na hranici volitelnosti?
Tak v tom mám jasno. Všichni. Jedni málo řvali, když jsme uhýbali z principů, druzí proto, že ani to málo řevu neposlouchali a podle hesla „psi brešů ale karavana idě ďalej“ nás dotáhli až tam kde jsme. O podílu mediální fronty na sešupu ODS pomlčím. To je příběh sui generis.
5) Jaký podíl na Vašem zklamání z vývoje v ODS má podoba brněnské městské a krajské ODS? Selhali v ní někteří lidé tak, že to pro Vás bylo neúnosné?
 O selhání bych si netroufl hovořit. Každý člověk má svá plus i minus. To, že v politických stranách se hraje na různá křídla, není nic nového. Pokud tento souboj má podobu ideologickou, považuji to za přirozené. Pokud ovšem převáží souboj o pozice nad soubojem o ideje, je to začátek cesty z kopce. Vytváření různých afér a tahání různých příběhů ze zákulisí už pak je rovnou cestou do pekla. A že se takové věci v Brně děly a dokonce dodnes dějí, není žádným tajemstvím. A když dojde na použití podpásových útoků, tak je asi volba, zda hrát dál, nebo odejít, jasná.
6) Má Petr Fiala šanci stranu zachránit? Přejete si vlastně, by ODS byla zachráněna?
Můj odchod neznamená, že jsem ODS přestal fandit. S Petrem Fialou jsem nejednou mluvil a je to člověk, který má mou důvěru. Principy na nichž postavil svůj plán obnovy ODS jsou dobré. Jenom by se mohl rozhlédnout, jestli Ti co mu radí jsou vyladěni na stejnou strunu. Struktura zájmů jednotlivců se nemusí totiž vždy krýt s politologickou teorií.
7) Jako pravicové strany se ve sněmovně deklarují TOP 09 a Babišovo ANO. Co si o těchto subjektech myslíte?
Pravicovost TOP09 je mýtus. Ekonomické kroky reforem Nečasovy vlády řízené ve skutečnosti minfin Kalouskem bych rozhodně pravicovými nenazval. A Babišovo ANO zatím předvádí směsku humoru a melodií, takže o zařazení na pravici bych rozhodně nemluvil. Vyčkejme.
8) Jste obdivovatel Václava Klause, euroskeptik a vyhraňujete se proti ekologické politice, liberálnímu náhledu na homosexualitu a multikulturalismu. Čím to je, že v českém veřejném prostoru patříte k menšině? Udělali klausovci či Václav Klaus osobně někde chybu?
Tak chyby dělá každý. Já ovšem zásadní chybu vidím v práci s médii. Spousty dílčích bojů ať vnitro nebo mezistranických vyčerpaly lídry natolik, že zapomněli pracovat s mediální sférou. Příznivci pražské levicové kavárny bez reálného vlivu na politickou moc mezitím ovládli mediální frontu a bylo vymalováno.
9) Během let privatizace došlo ke ztrátám v řádu stamiliard korun, pozdější pravicové vlády provázely korupční skandály. Co říct občanovi a voliči, který už díky tomu zkrátka pravici nevěří?
Povídačky o ztrátách ve stamiliardách jsou takovou oblíbenou mediální pohádkou. Až se něco dokáže kromě něčích kabelek, bude čas to odsoudit. A pro ty, co pravici nevěří mám radu. Zkuste se rozhlédnout kolem sebe a to nikoliv očima médií. A přestat věřit levicovým slibům o pečených holubech do huby.
10) Chystáte se v nejbližší době politicky angažovat? Kterou stranu nyní doporučujete volit a podpořit?
Nechystám. Cítím se unaven a zklamán. Svůj odchod jsem dokonce dosud sám u sebe nestrávil. Na doporučování nikoho nevidím a doufám, že se do voleb ODS zmátoří natolik, abych jí tak jako vždy svůj lístek hodil. A to je pro dnešek na úvod všechno. A koukněmě do virtuálního prostoru.

 • Táňa Fischerová: Když se budeme k uprchlíkům chovat slušně, vrátí se nám to. Halík je statečný. „Já s panem Halíkem jednoznačně souhlasím a oceňuji jeho statečnost, že toto říká. Někdo to říkat musí,“ tvrdí v rozhovoru ParlamentníchListů.cz politička, občanská aktivistka a herečka Táňa Fischerová. Reaguje tím na rozhovor České televize s duchovním Tomášem Halíkem, jenž se ostře obul do hlavy státu. Fischerová se ale kromě toho pustila do cupování policie a také rozebrala, co EU kolem migrační krize nezvládá. Taky nenechala nit suchou na Miloši Zemanovi v souvislosti s Čínou. "Takto se o tom nedá uvažovat, protože tato návštěva pomohla jenom ekonomickým výhodám některých oligarchů, kteří tady řídí naši zemi včetně Miloše Zemana, který pak létá v letadle Petra Kellnera. Všechno, co se tak tady odehrálo, šlo jenom na ruku těchto oligarchů, nikoliv na konto České republiky jako takové. Čína totiž u nás žádné nové hodnoty nevytváří, jen si tady skupuje naše podniky, firmy. Navíc je známá tím, že má levnou pracovní sílu... Měli bychom si uvědomit, že to není režim, který bychom tady chtěli, ovšem který se přes své ekonomické zájmy u nás přitom začíná pomaloučku a tiše šířit. Všechno pak dokreslují ony bojůvky v ulicích, kdy byly porušovány naše zákony lidmi, jejichž řádění u nás prý z části zaplatila Čína. To všechno jsou přece jasné varovné signály!" Taky sepsula policii. "Třeba u toho napadení Kliniky byla už skupinka pachatelů identifikovaná v ten samý den, jak se to stalo. Tak co na tom trvá? Je zcela jasné, že o čas se hraje i v případě oné návštěvy čínského prezidenta, neboť tady policisté zjevně museli mít od někoho nějaké instrukce, jinak by to probíhalo jinak. Hrad ale přece nemůže řídit policii, a pokud se tomu tak opravdu stalo, tak by to bylo velmi unfér. Vždyť už jen ten případ FAMU jasně ukazuje, jak tam zasahoval někdo z ochranky prezidenta. Jenže existuje přece nějaká hiearchie a není možné, aby každý tady řídil každého! Toto by se také mělo vyšetřit rovnou, není přece co prodlužovat, co šetřit. A další případ! Vzpomeňte si na policistu, který v únoru během sobotní demonstrace Bloku proti islámu odmítl pomoci vozu Českého rozhlasu a odbyl je slovy, že si za problémy mohou sami. Takový přístup je ale přece skandální! A nezjistit onoho policistu, který se takto vyjádřil? Co na tom policie pořád prošetřuje? Přitom jde už o dva měsíce... Tady se nikdy nic nevyšetří a hraje se o čas a čeká se na „vyšetření“."
  Maně vzpomínám na tuto roztomile popletenou paní z doby prezidentských voleb. A pokud bude proti Zemanovi stát ona nabo Halík, tak to má Zeman už dneska vyhraný. Jak napsal jeden diskutér pod citovaným článkem. Ty její žvásty se nedají číst až do konce. Zajímalo by mne, co si představuje pod pojmem zneužití demokracie. Když někdo posprejuje HateFree - zneužil demokracii, ale když někdo zničí vlajku při návštěvě čínského prezidenta je to obhájce lidských práv. A ještě k těm uprchlíkům - čiň čertu dobře, peklem se ti odmění.
 • A když už jsem zmínil vládou placenou neziskovku Hate Free, tak se koukněme na její rozpočet. Náklady na spreje tam nejsou. Komentáře ponechám na čtenářích.
  Jak napsal kamarád. Že nevíte co je to HATEFREE? - cituji z jejich stranky : Jsme iniciativou lidí, kteří usilují o život bez násilí a nenávisti. Přestože jsme si vědomi složitosti vzájemného soužití, respektu a tolerance, jsme přesvědčeni o existenci rozumných, kreativních a inovativních cest, jak je zlepšit. Život ve strachu a nenávisti nic pozitivního nepřináší. HateFree Culture vám nabízí možnost nahlížet na věci z různých úhlů pohledu, hledat řešení s ostatními a především tvořit a sdílet to, na čem záleží.
  Takže fráze na frázi. Jaký výběrem tato skupina musela projít , aby měla přímou podporu /vč.finanční?/ vlády ČR? Sám jsem dohledal názor Hatefree na inkluzi - moje tušení se naplnilo. Hatefree je pro inkluzi a dokonce jejich představitelé se angažují v neziskovkách za inkluzi...Je to jejich názor, vidění světa, na to mají jistě právo, ale já osobně se takových vykladačů pravdy skutečně obávám. Jejich vidění světa považuji za velice subjektivní, omezený, chudý. jen nechápu, jak se ji mohlo dostat přízně naší vlády. I když nepopírám, že v jejich řadách jsou jistě i kvalitní a kvalifikovaní lidé, přesto to ve mně vzbuzuje pocit, že tohle není správná cesta. Je to jaksi všechno plánovité,připravené a propracované, s podporou médií.Od skupiny mladých lidí bych naopak očekával revoltu proti debilizaci, proti inkluzi apod. a ne přitakávání vládě.
  A u neziskovek ještě chvíli zůstaňme. Tato pěkně živená pani Magda Faltová šéfuje "neziskové" organizaci jménem Sdružení pro integraci a migraci.Za posledních pár let získala jenom ze strukturálních fondů EU 30 079 876 Kč.To je jednak pro porovnání cena šesti Ferrari, jednak celkem slušný rozpočet, se kterým se vyplatí dělat etnobyznys na integraci imigrantů. Diví se někdo,že pořád potřebují migranty?
 • A jedna poznámka k aférce s posprejovanými výlohami a dalšími prostorami. Tady na té čmáranici fakt něco nesedí. Nedokáži si moc představit člověka, který namaluje na zeď svastiku a k tomu napíše "uprchlíci táhněte".
  Slovo uprchlík by asi "fašoun" nepoužil. Navíc ta svastika nedává smysl, např. Hitler Islám obdivoval, dokonce existovaly i muslimské vojenské jednotky. "V prosinci 1937 Hitler dokonce navrhoval vynechat z arabského překladu Mein Kampfu jeho teorii rasového žebříku, která Araby pošpiňovala. A mluvčí berlínského ministerstva zahraničí vyvinul na tiskové konferenci v listopadu 1942 velkou snahu, jak napsaly New York Times, any ujistil Araby, že nacistická antisemitská politika je zaměřena výhradně na Židy."
  Takže: Toto není dílo žádných neofašistů, ale Antify, nebo podobných anarchistických hlupáků, kteří jsou příliš nevzdělaní na to, aby o vazbách nacistů a muslimů něco věděli.
  Jak postoval publicista Štěpánek. Akce proběhla asi takto.
  1) naplánování akce a následující kampaně
  2) příprava mediálního pokrytí akce
  3) kontaktování spřátelených politiků
  4) vytipování objektů k počmárání
  5) vyslání „hate free“ sprejerské úderky
  6) spuštění mediálního pokrytí akce
  7) odsouzení narůstajícího násilí spřátelenými politiky  + SVOZ POLITIKÚ K MYTÍ ČMÁRANIC
  8) demonstrace
  9) mediální pokrytí demonstrace
  10) výzkum veřejného mínění
  11) mediální pokrytí výzkumu veřejného mínění
  12) komentáře spřátelených politiků k výzkumu veřejného mínění
  13) petiční akce proti násilí
  14) mediální pokrytí petiční akce
  15) návrh zpřísnění legislativy
  16) navýšení rozpočtů neziskových organizací
  17) spuštění kampaně proti extremistům
  18) mediální pokrytí kampaně proti extremistům
  19) zvýšení koncesionářských poplatků
  20) naplánování další akce
  A jiný názor: Takže včera ráno se na některých pražských kavárnách objevily nápisy a hákové kříže a už dnes odpoledne je na Jiřáku zorganizována demonstrace na podporu Hate Free, které se údajně účastnila tisícovka lidí... To je rychlost, co? Člověk by skoro řekl, že neexistuje nic snazšího, než zorganizovat masovou úspěšnou demošku! Ještě štěstí, že nejsem milovník konspiračních teorií, jinak by mi ta rychlost asi přišla až podezřelá a na jejím základě bych došla k dalekosáhlým závěrům....

A brněnské okénko: Známý brněnský představitel Žít Brno Jaroslav Cerman postoval:  "Za každé sdílení Parlamentních listů Bůh zabije koťátko" zabije mnou zaplacený polský řidič kamionu Lešek jedno štěňátko opakovanými údery hasáku. Nenapadá mne lepší hodnocení než: Ten zas musel být sjetej.
A z jiné tajmlajny:  Přijeli z Iráku, kde viděli hrůzy Islámského státu. Pak uviděli Brno a chtějí zpět.
A  brněnskou aktivistku si kvůli pomoci uprchlíkům pozvala sociálka. Eva Zahradníčková (41) se snaží pomáhat uprchlíkům, poslední měsíce hlavně v táboře Idomeni poblíž řecko-makedonské hranice. Podle jejích slov jí to zatím ale přináší spíše problémy. Pracovníci Úřadu Městské části Brno-střed, přesněji úředníci orgánu sociálně- právní ochrany dětí (OSPOD), mají totiž obavy, že kvůli aktivitám na pomoc uprchlíkům zanedbává své vlastní děti. Aktivistka žijící v Brně má čtyři potomky. Nejstarší syn je plnoletý a má už vlastní domácnost. Ze zbývajících tří dětí jsou dvě školou povinné a jedno chodí do školky. Problém je, že tím, že já se starám o uprchlíky, tak prý nemám čas na vlastní děti, říká Eva Zahradníčková. Zahradníčková v pondělí Právu řekla, že když se minulé pondělí vrátila se svými dětmi z procházky, našla za dveřmi lísteček od OSPOD, aby se dostavila a podala vysvětlení. Když tam tedy včera přišla, byla prý překvapená, že nejvíce úřednicím vadilo, že pomáhá uprchlíkům. „Úřednice mi tvrdila, že jsem naposledy byla v Idomeni měsíc. Tak jsem jí řekla, že jsem tam byla jen pár dní, a navíc jsem vzala děti s sebou,“ popsala další vývoj jednání na úřadě Zahradníčková. „I přesto mi paní úřednice sdělila, že ve čtvrtek se přijde podívat k nám do bytu,“ konstatovala Zahradníčková s tím, že je zvědavá, jak to dopadne, protože v bytě má nyní humanitární sbírku uskladněnou. A prý s dětmi  společně vytřídili tuny oblečení,“ uzavřela celou věc Zahradníčková s tím, že její děti si nyní váží víc toho, co mají, včetně jídla. Přidám malý koment. Ti co viděli poměry v Idomeni, jistě budou souhlasit, že tahat tam malý děti může jenom duševně vyšinutý jedinec. Stejně jako zavalit si bnyt obnošenýma hadrama. Takže pláč na zdech sluníčkářů mne vůbec, ale vůbec nedojímá. A jako demonstrační obrázek k brněnským poměrům dávám záběr z posledního zastupitelstva
 

A trocha bulváru: Muž (78) sledoval porno, manželka ho za to zbila paličkou na maso. O tom, že i po padesáti letech manželství je důležité věnovat se své partnerce ve všech ohledech, se přesvědčil Gordon Holmes. Ten od své manželky Lyndy (70) dostal několik ran paličkou na maso kvůli tomu, že sledoval porno místo toho, aby měl styk s ní. Žena se vězení vyhne, muži ale zůstanou jizvy na hlavě a v obličeji. Chtěla jsem ho zabít," popsala celou situaci portálu Dailymail paní Holmesová. "Nedotknul se mě přes deset let a místo toho kouká na porno. Jak se opovažuje? Měla to být vražda. Chci deset let svého života zpět," dodala. gordon Holmes policii sdělil, že se za útok cítí svým způsobem zodpovědný kvůli jeho sobectví, protože často hrál golf, byl v kapele a velkou část svého času trávil mimo domov, místo aby podporoval svou ženu. Babička tří dětí byla soudem shledána vinou a odsouzena k 18měsíční podmínce. Takže, pánové pozor. Když koukat holkám na bobra tak jedině na tohodle.

A zprávy o počasí: Prý se blíží tlaková níže. To říkali tuhle taky, tak jsem si vzal kraťasy a šel jsem venčit psa. Výsledek je, že chraptím a teče mi sopel jak ženichovi z vocasu. Kamará Shaana upravil pranostiku následovně: Březen - za kamna vlezem,  Duben - ještě tam budem, Květen - topím jak kretén. Ale prý sem zavítají i dvacítky. Pes se ptal, jak takový dvacítky vypadají. Podle mne takhle.

A z mého života: Normální zadky by prý měly vypouštět plyny zhruba 13 až 20 denně, dočetl jsem se. Tak vzhůru do toho!  Zatím neplním normu, ale určitě to dohoním. Ke dni Země mne FB vyzval že mám udělat něco zelenýho. Zkusil jsem to, ale udělal jsem něco hnědýho tak se budu muset zlepšit. Neznám lepší začátek neděle, než když na hajzlu na zemi stojí voda která protéká o patro níž. Když jsem to sdělil fejsbůkovi, navrhli mi kamarádi požádat o dotace a to:
 1) hydrodotace,
 2) kyblíkové dotace,
 3) na MŠMT dotace na podporu a rozvoj sportu,
 4) pokud má mop, pak požádat ROP o "podporu revitalizace pěší stezky v okolí sociálně prospěšných zařízení",
 5) u Marksové něco na "znevýhodněné postavení v sociálně vyloučené lokalitě", protože tekoucí toaleta se a) nedá používat, b) musí se obcházet a dávat pozor, aby se v tom nešlapalo.
 No, myslím, že dnes máme vyděláno, Brusel by z nás měl radost!

A na Fejsbůku napsali:

 • Vinaři jsou pokutovaní, protože nalévají turistům, ale většina sklepů není schválená jako provozovna. Snad tenhle svět zařve co nejdřív..
 • Z rozhovoru s 90 letým Olbramem Zoubkem v ČT.
   Na čem pracujete pane Zoubku?
   Na soše pátera Toufara, víte kdo to je, ne? Redaktorka: jistě kněz.
   A takovýhle moudrý slepice nás denně školí
 • Výpadek proudu přerušil a zrušil na Kladně koncert skupiny Ortel. Hořela trafostanice na kraji města, píše Kladenský deník. Že by v pražské kavárně vyfasovali sirky?
 • Ten policejní generál podle počtu vyznamenání musel vítězně projít oběma světovými válkami nebo sloužil v KLDR.
 • Tak už vím, za co Halík dostal tu Templetonovu cenu.
 • Nemůžu si pomoct, ale žádný z "xenofobů" v mém okolí neříká muslimským imigrantům UPRCHLÍCI... vždycky je tak označuje jenom ta levičácká neomarxistická svoloč, takže za mě sorry, ale tohle je dílo antiislamistů asi tak stejně, jako stavná bitka-nebitka v Thunovské ulici.
   A vyšetří se to obojí úplně stejně - tedy nijak, a to navzdory všudypřítomnému policejnímu kamerovému systému... pročpak asi?
 • Chudáci ocásci. Kde byla pražská kavárna když Vocasi byli hate free. A teď jim všecku slávu seberou cajzli. Jestlipak už šli kluci a holky vocáskoví pro spreje?
 • Štaflemi proti zlu. Bobby Farell.
  Ještě k té víkendové taškařici s psaním po fasádách v Praze.
  „A nebylo to přehnané?“, se ptal Dustin Hoffman Roberta de Niro v jednom známém filmu.
  A Robert odpovídá, že nebylo.
  Na rozdíl od Prahy. V Americe to totiž dělali pro prezidenta profíci. U nás to neklaplo v únoru s Klinikou, tak se ti hodní chlapci a dívky teď snažili o něco víc, ale furt je to tak blbé, že tomu může věřit jen český novinář.
  Ale ten tomu zase věří rád! Protože je český novinář.
  (A rád o tom bude psát, protože nemusí psát a) o Čapím hnízdě a b) o Altnerovi a c) už vůbec ne o Řízkárně).
 • Ještě než hejtfríťáci stačili namastit svastiku na poslední výlohu, proslovy byly napsané a na Jiřáku se scházeli první demonstranti.
 • Zpěvačka Lenka Dusilová před několika dny kritizovala prezidenta Miloše Zemana za jeho politiku vůči Čínské lidové republice: „Nesouhlasíme s tím, že se prezident naší země ve svém úřadu chová nedůstojně a i naším jménem podlézá režimu popírajícímu svobodu a demokracii.“
  Nyní však vyšlo najevo, že byla v Číně hrát, zpívat a vydělávat peníze.
  Klasika nejklasičtější: pokrytectví na druhou + peníze, které nesmrdí…
 • Obchodní řetězce budou muset nabízet neprodané jídlo charitě. Počítá s tím novela zákona o potravinách, kterou koncem dubna projedná Senát. Povinnost odevzdávat potraviny budou mít všechny prodejny nad 400 metrů čtverečních.
  Zase ta nedůslednost! A co neprodaný textil, nábytek, elektronika? Nebo letadla L - 39? Okamžitě odevzdat vybraným neziskovkám!

A něco veselého, dnes o inkluzi:
 

A fór na konec: Pastor vyvěsil ceduli:  Plivat na zem v kostele je stejný hřích jako cizoložství!
 Nazítří tamtéž četl:  Zkusil jsem obojí, srovnávati nelze!

A to je dneska všecko.

Autor: Petr Paulczynski | úterý 26.4.2016 12:47 | karma článku: 45,55 | přečteno: 6185x
 • Další články autora

Petr Paulczynski

Hlody středeční 9/8 aneb miluji naše média

Dnes si v úvodníku oddychneme od politiky ( i když ne úplně) a koukneme do Ria které hýbe světem. Na této olympiádě se totiž objevuje vliv multikultury.

9.8.2016 v 20:53 | Karma: 46,76 | Přečteno: 13461x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 2/8 aneb miluji naše média

Dnes o něco později, než jsem vyhrál souboj sám se sebou zda psát nebo nepsat. Tak aspoň kousek obvyklé porce. Neziskovky žádají volební právo pro imigranty a výjimky ze zákonů.

2.8.2016 v 19:57 | Karma: 46,60 | Přečteno: 10792x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 26/7 aneb miluji naše média

Zase si nemůžu prázdninově dáchnout a vysadit. Protože Turecko, vraždící monstra co nejsou teroristi jak se dozvídáme, dnes dokonce zamordovali kněze.

26.7.2016 v 15:15 | Karma: 45,51 | Přečteno: 6903x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 19/7 aneb miluji naše média

Původně jsem si chtěl dát prázdninový oraz a dnes pauzírovat. Pak jsem zjistil, že OVM mají letní výpadek a že se tudíž nebude vědět o čem se má tento týden mluvit, tak jsem sáhl po klávesnici a pár bodů sesmolil.

19.7.2016 v 15:02 | Karma: 46,56 | Přečteno: 9196x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 12/7 aneb miluji naše média

Dnes začneme něčím čistě brněnským, protože internetem hýbe video v němž se náměstek primátora nechal bičovat dominou přičemž mumlal „I want more,“ tedy: chci víc.

12.7.2016 v 13:14 | Karma: 46,00 | Přečteno: 9462x | Diskuse | Společnost
 • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Každý den rozdáváme bazény za 100 tisíc Kč

15. července 2024,  aktualizováno  22.7 8:34

Léto je v plném proudu, teploty pravidelně stoupají nad 30 stupňů a schladit se ve vodě je jistě...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

Můj syn Xavier zemřel, říká Musk o transgender dceři. A chce zničit „virus woke“

24. července 2024  11:37

Miliardář Elon Musk tvrdí, že byl podveden, když dovolil svému synovi stát se transgender ženou. V...

Sto tun obilí za hodinu. Na Hané mají výjimečný kombajn, jeden z patnácti na světě

22. července 2024  14:31

Až sto tun obilí dokáže za hodinu sklidit nový kombajn CR11 firmy New Holland, který vyjel do...

Moravia Steel chce převzít část Liberty. Nedávejte výpovědi, radí zaměstnancům

25. července 2024  9:42,  aktualizováno  14:56

Skupina Moravia Steel - Třinecké železárny má zájem o rychlé převzetí celé druhovýroby v Liberty...

Leyenová žádá dva kandidáty, muže a ženu. Česko vybralo jen Síkelu

25. července 2024  14:24,  aktualizováno  14:40

Dva kandidáty do nové Evropské komise požaduje od členských států Evropské unie šéfka Evropské...

Rusové na Česko dál hybridně útočí, vybudovali si základnu, uvádí vnitro

25. července 2024  14:12,  aktualizováno  14:27

Rusko v první polovině letošního roku proti Česku podnikalo hybridní operace, cílem je oslabit...

Muž vyhrožoval matce, že ji vyhodí z okna. Skončil v policejní cele

25. července 2024  14:17

Plzeňští kriminalisté obvinili z vydírání a nebezpečného vyhrožování jednapadesátiletého muže. Ten...

Tajný trik na intimní hygienu v létě
Tajný trik na intimní hygienu v létě

Na trhu s intimní kosmetikou již existuje tolik produktů, ze kterých si můžeme vybrat: gely, emulze, pěny... My vám však pomůžeme s výběrem. Naše 3...

 • Počet článků 1307
 • Celková karma 0
 • Průměrná čtenost 3084x
Postřehy z politiky a života.