Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
A40l60e80s 94P96ř67i34b65y13l
Je to všechno hezký, ale co s tím můžeme dělat. Psát to na blogu a na druhé straně Sobotka pozve si neziskovky na besedu, místo aby jim zatrhl financování. Jenom jedna neziskovka jménem AMO pro mezinárodní spolupráci prožene 22 milionů za rok. Kam vlastně jdou se nedá zjistit.
J25a58n 50R23á29ž
Nebýt toho upozornění, že Hollan je na fotce ten vpravo, měl bych problém s určením kdo je kdo!
za Článek jako obvykle:
R50a75d51k23a 97P44o66k47o33r54n69á
Migrační manifest jsem nedávno četla a je z něj člověku zle.
Jinak dnešní týden opět
Jen bych se ráda věděla zda Pavel Novotný je vystudovaný žurnalista..
Chová se jak kdyby snědl všechnu moudrost...
J51i90ř81í 62E88u76l28e85r
Tak dnes to bylo jaksi slabší, je vidět, že je okurková sezóna. Aspoň že ten slabomyslný rádobyvtípek nezklamal a potvrdil stávající nevalnou úroveň posledních odstavců.
J94u70l86i73e 32K82y44s56e58l11k90o93v89a
Dnes zase uspokojivý a poučný přehled. Snad nejvíce mě vyburcoval termín "papa Franci". (Ještě více než názor, že publicistu Novotného měl tatínek utřít do záclony).To je nádherný slovosled ! Stále totiž bojuji s obavou - když nechci do pekla - nemám se rouhat a být milosrdná a omlouvat vše svaté. Anebo svatě se tvářící.
Ale - papá Franci - přehání Něco - znesvěcuje i ty poslední trosky víry ! Když však vidím ty nadšené oči mladých katoliček, i slza možná sklouzla, stydím za otrlost. Někde tu je na štěstí bible.
M46i61r53k31a 26Š20v67a67r86c41o26v41á
...jsem tu poprvé a myslím, že se mi tu bude líbit 
P27a71v51e97l 60P11ř48i40d63a28l
Tak ten pivošlap není z jejich hlavy. Loni v létě jsem jich pár viděl v Budapešti, když jsem tamtudy projížděl. Posádky si to náramně užívaly, šlapat do pedálů a přitom popíjet pivko. Já jsem to taky považoval za dobrej fór, tedy až do chvíle, než jeden z rozjařených šlapáčů za jízdy hupsnul s foťákem dolů, patrně chtěje ostatní šlapáče zvěčnit. Bohužel hupsnul pár metrů před moje auto a já měl v tu ránu plno práce abych ho nesrazil. Moje žena pak prohlásila, že ač jinak jsem celkem slušnej člověk, tak za volantem se ze mně stává hroznej sprosťák.
Ostatní obsah super. Dávám karmu.
Z78u14z39a37n40a 72V65a60s28s
Pán Paulczynski, už mi toto nikdy nerobte! Budete ma mať na svedomí, keď ešte raz budem musieť márne čakať na Váš blog! Majte predsa kúsok zodpovednosti! Zľutujte sa nad úbohým závislákom a doprajte mi moju každotýždnennú dávku!
- Počet článků 1307
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 3086x


















