Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Hlody středeční 2/8 aneb miluji naše média

Dnes o něco později, než jsem vyhrál souboj sám se sebou zda psát nebo nepsat. Tak aspoň kousek obvyklé porce. Neziskovky žádají volební právo pro imigranty a výjimky ze zákonů.

 Požadavky sepsaly v manifestu. V čele Migračního manifestu, který spadá pod Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR, o.s, stojí nezisková organizace Člověk v tísni, která je známá svými špinavými praktikami, podporou teroristů, třebaže nepřímou a spoluprací s ilegálně obývaným „centrem Klinika“. Uskupení, jako je například Nesehnutí, Meta nebo Multikulturní centrum Praha, v manifestu požadují opatření, která by měla vést k snadnějšímu přijetí a integraci imigrantů do EU, zvláště však se baví o České republice a Slovensku. Manifest je poměrně dlouhý, to asi proto, aby se běžný uživatel nedočetl některých sporných bodů.„Svoboda pohybu by měla být normou. Přístup k migraci je však nastaven tak, že primárně se migrovat nesmí,“ píše se například v manifestu. Ten například klade důraz i na zpřístupnění všem usazeným migrantům volební právo na místní úrovni a samozřejmě na možnost, aby se mohli stát členy politických stran. Podle neziskovek podepsaných pod manifest je v Česku velmi neprůhledný imigrační systém. Ten by se měl více otevřít, zjednodušit a zprůhlednit tak, aby byl uprchlíkům srozumitelný. V rámci EU by mělo být dodrženo pravidlo volného pohybu osob. Jakým způsobem držet imigranty v Česku, když budou vědět, že v Německu jsou lepší podmínky, ale manifest neřeší. Dalším vážným aspektem je trvání na přesun rodinných příslušníků imigrantů do cílové země. Manifest nezmiňuje ani mnohoženství, které je v západních zemích v souvislosti s migranty velkým tématem. Kromě důrazu na integraci uprchlíků již během azylového řízení kladou multikulturní neziskové organizace apel na odpouštění ilegálního jednání cizinců. Nejen, že je prý potřeba zpřístupnit sociální služby i ilegálním imigrantům, mělo by se jim odpouštět i nelegální chování, například cestování mezi státy bez dokladů a podobně.„Prosazujeme rozšíření působnosti zákona o sociálních službách na všechny migranty bez ohledu na pobytový status. Usilujeme o změnu nastavení dotačních řízení tak, aby byla cílena na všechny migranty, včetně migrujících občanů z EU a neregulérních migrantů,“ píše se v dokumentu. Tím tak schvalují, aby se k sociálnímu systému dostali i nevyřešení či vysloveně ilegální imigranti. Tlak neziskových organizací je v manifestu veden i na zaměstnance státní správy, kteří by se měli též „integrovat“ ke kultuře migrantů.„Považujeme za důležité, aby zaměstnanci státní správy, samospráv a dalších veřejných institucí měli do svého profesního vzdělávání začleněnou oblast interkulturní komunikace a interkulturních kompetencí,“ uvádí se. A tady je stručně co chtějí.

 • Achjo! Ta slunka mají pech! Tak usilovně vysvětlují, jak jsou muslimové mírumilovní a proti násilí a pak si nějaký záškodník dovolí vydat analýzu, ze které vyplývá, že mezi 52 až 99 % vyznavačů islámu chce tak středověkou a nemírumilovnou věc, jako je právo šaría. Mně snad těch slunkařů ještě začne být líto...
   
 • Jistě všichni znáte cinktank Evropské hodnoty, jejichž nejhlasitějším kvokalem je jistý Jakub Janda který se úplně nejvíc proslavil svým gayporno videem. Tento mladíček se nejvíc profiluje neustálýmy ataky na prezidenta republiky o němž si můžeme myslet všelicos, ale veřejně ho nazývat ruským rezidentem je opravdu, ale opravdu přes čáru. Používat pro oslovení prezidenta Zemana výraz Resident je pane Jakube Jando primitivní a ubohé. Zřejmě budete ubohý primitiv Geniální počin našeho národního udavače Jakuba Jandy, který navazuje na protektorátní a na komunistickou tradici a zveřejňuje seznam webů, které jsou podle něj závadné, až prokremelské. Tento drzý spratek zveřejňuje weby které se mu nelíbí a  oznamuje, kdo je jejich redaktorem, majitelem atd... Zatím ještě nepublikuje adresy lidí a školy, kam chodí jejich děti, ale jistě platí, že kdo si počká, ten se dočká.  Musíme tomu pánovi všichni poděkovat za to, že díky němu jsme získali další zajímavé zdroje informací (vlastně jim dělá reklamu) a popřát mu, aby, až mu skončí tato blahoslavená perioda bohatých příjmů, ještě našel dost zájemců o shlédnutí jeho kroutící se postavičky aby měl chudák ještě z čeho žít. Čekám kdy do politiky vstoupí pan Robert Rosenberg a kterou Evropskou hodnotu bude hájit, protože ten má aspoň pořádný klacek...
  Ostatně prezident Zeman se s Jandou nekompromisně vypořádal. "Vydatně onanoval před kamerou, není důvěryhodný. Potřebujeme ejakulaci myšlenek, ne spermatu", pravil.
  "Kde je svobodný tisk a každý člověk umí číst, je vše v bezpečí," zní jeden ze slavných citátů Thomase Jeffersona. Myslíte že ho zná Jakub Janda?
  Vrcholem byla jeho reakce na jmenování ředitele české kontrarozvědky BIS. To je dobrá zpráva ve chvíli, kdy je z výročních zpráv patrné, že největší podíl „klientů“ BIS tvořili ruští zpravodajci, kteří v Česku hájí geopolitické, politické i ekonomické zájmy Kremlu. A tak prý by se měla BIS věnovat ruským špionům. Proboha kde bere tenhle týpek se skořápkou na řiti drzost radit co má dělat BIS? Nu, dost bolo Jandy. Jak napsal kamarád. Dejte Jandovi pokoj, protože on se chudák pro nás může uhonit. A Janda by se mohl skamarádit s Petrem Cibulkou.
 • Progresivisté potichu ovládli místa, kde se formuje společnost, konstatuje Lenka Zlámalová. Kdyby tady vznikla čistě progresivisticky levicová strana, prosazující silou tlačenou inkluzi ve školách, státem financované uměle počaté děti pro osamělé ženy a homosexuální páry, nekontrolovanou migraci, nošení muslimských šátků ve školách a skupinová práva pro různé menšiny, velmi těžko by se dostala do parlamentu. V lepším případě by hranici pro vstup přelezla s odřenýma ušima. Kdyby ji na billboardech prezentovali Jiří Dienstbier, Kateřina Valachová, Michaela Marksová-Tominová, Robert Pelikán a Anna Šabatová, nedostala by se tam téměř s jistotou. Agendu, kterou prosazují, drtivá většina společnosti odmítá. Jen se proti ní hlasitě nevymezí, než se jí začne skutečně bytostně dotýkat – jako u státem nucené inkluze ve školách. Zmíněná pětice ale přes klíčové instituce, v nichž sedí, tuto agendu většinou spíš v tichosti, bez velkého veřejného humbuku protlačuje. Do těch klíčových institucí na důležitá místa zároveň stahují své mentální a ideové souputníky, čímž z nich dělají státem financovaná epicentra pro prosazování těchto menšinových názorů. Když připočteme nejrůznější „neziskové“ (z evropských a státních dotací žijící) spolky, vzniká tady nový, velmi silný progresivistický průmysl s obrovskou mocí prosazovat svou agendu, kterou většina společnosti odmítá.
  Bingo. Jenom bych místo progresivisté použil přesnější termín neomarxisti.
  A něco z Brna:  Brňany brzy po městě povozí nový netradiční dopravní prostředek. V pojízdné restauraci si dají pivo přímo za jízdy. Pohánět ji budou přímo návštěvníci.Mohou popíjet pivo přímo za jízdy. Aby se mohl pojízdný bar pohybovat po městě, musí splnit několik podmínek. „I nemotorové vozidlo musí mít schválení pro provoz na pozemních komunikacích podle zákona. Vzhledem k tomu, že nejde o sériový výrobek, musí jej schválit ministerstvo dopravy," zdůraznil mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba. Autor nápadu Fišer ovšem Rovnosti řekl, že si speciální povolení nezajišťoval. Ale protože kolo a cyklistika jsou v Brně posvátná slova, nepochybuji, že tato ptákovina projde. A že to bude brzdit auta? O to přece jde. A ještě o cestování aneb Cestujeme s Magistrátem. Všude se šetří. Skoro na nic nejsou ve veřejné správě peníze. To slýcháme od politiků takřka denně. A pak se dozvíte – na pracovní výjezdní (!) setkání Komise Smart City RMB v Grazu ve dnech 27. - 28. 7. 2016 odjelo neuvěřitelných 18 (slovy bez dvou za dvacet) členů a hostů komise. A platí se to, jak jinak,  z městských peněz. Hrome, k čemu je dobré, aby 18 (!!!) lidí z územní samosprávy  jelo do Grazu? Navíc o prázdninách?!

A trocha bulváru: Kreténi, joudové, tupci z venkova, česká huba mastná od tlačenky. Pavel Novotný zaútočil na český národ kvůli islámu.  „Terorismus je strašná věc, je třeba s ním bojovat a je třeba zachytávat magory na hranicích, ale stejně tak je třeba přijímat uprchlíky. Ale o tom se – promiňte mi to – mohu bavit v pražské kavárně s inteligencí, a ne na této platformě mezi joudy volícími Babiše, Okamuru a Zemana,“ říká v rozhovoru ParlamentníchListů.cz známý bulvární novinář Pavel Novotný. Kromě toho hodnotí situaci v Turecku a zamýšlí se i nad situací médií v ČR. „V České republice je mimořádně příznivé mediální klima, dokud mohu sednout v televizi a říct, že Zeman je sráč, dokud mohu svobodně publikovat takřka cokoli, je to dobré. To jen prosťáčci mají pocit, že je nám zle...,“ zmínil mimo jiné.
Tohodle měl taky fotr utřít do záclony, vyjádřil na tohodle cypa názor jeden folower. Tomu už jen schází aby se přidal do téhle potrhlé partičky

A zprávy o počasí: V okamžiku kdy ministr zemědělství zaplakal nad suchem a ohýbal Andreje o dotace se otevřelo nebe. Jdi se psem přestává pršet. To takhle poslechnete tu bábu co s ní pětačtyřicet let žijete pak zjistíte že zase kecá. Právě jsme se vrátili a ty hadry co mám můžu ždímat. Chtěl bych se umět otřepat jak ten pes.

 

A z mého života: Tak jsem náhodně zjistil, že mobil sám od sebe mi měří počet kroků, ušlou vzdálenost a počet vystoupaných pater. Kurva kdo se ho o to prosil? Taky jsem si pustil Nikdo není dokonalý. Ale odpověď že čalamáda je nějaký divoký tanec přesto překvapí. Tohle bude koblihovolič. Na obědě v hospodě u vedlejšího stolu vřeští miminoo tak, že se mi málem zdrcla polívka. Náhle maminka vyhodí lajdák a kojí. A mám to dva v jednom. Pavián ztichl a ještě jsem viděl kozu. Tam budem chodit častějc. A náměstek Hollan byl na venkově. Pro neznalé je to ten napravo.

A na Fejsbůku napsali:

 • Konečně z Německa pozitivní zpráva o imigrantech : .....Eritrejec znásilnil na hřbitově 79 -ti letou babičku ...... Babička zatím vypověděla policistům, že ten černý chlapec byl milý a ochotný splnit každé její přání a tak mu dala odměnou i nějaké to Euro se slovy : Pán Bůh ti žehnej chlapče, však už to bylo asi naposled v mém životě.
 • "zase ňákej terorista?"....."ne, jen ho někdo nahlásil kvůli xenofobním příspěvkům na facebooku"
 • Maminka musí mít Kotex!" prohlásil můj pětiletý syn, který právě zaslechl reklamu v televizi. Strach z protečení nechce podceňovat. Už se těším, až mu budeme vysvětlovat porozumění s vagínou, nebo něco o erekci, a proč si v další povedené reklamě v poledním čase dvě sexy kočandy nemohou sednout. Asi jsem moc úzkoprsý, ale sílí ve mně pocit, že vedení televizí nebo ta slavná Rada pro vysílání jsou tak nějak úplně na hovno...
 • Nominace Březiny na MŠMT klade před nás otázku, jestli ten Indoš vlastně byl dokončenej, nebo zda nastal čas právě teď
 • Nudíte se? Vykastrujte si medvídka mývala. Vaše Evropská komise
 • Teroristický útok každý den... a v EU se zatím řeší otázky života a smrti: Řecko podává stížnost na české jogurty. Název "řecký jogurt" je zavádějící a odporuje unijní směrnici pro poskytování informací o potravinách spotřebitelům. Stížnost bude řešit Evropská komise. Ještě že ji máme. Kdybychom neměli EU, tak by nám Řecko určitě vyhlásilo válku. Nebo by nám do názvů jogurtů nemělo vůbec co kecat.
 • Nevyhostili imámy. Nezavřeli mešity. Neinternovali militantní islamisty. Zakázali nosit batůžky. Vaření žáby se zrychluje. Vítejte v NWO.
 • Bakala nabízí Economii za třistapadesát MIO.  Kupte si taberysmus. Morálka nula, názory podle Babiše, podpora Hollana trvalá, objektivnost jest k výsměchu..
 • To Allahu Akbar v Kolíně řvou ti integrovaní Turci?
 • Naďa na Šimona hovorí po česky, ja po slovensky. Buď z neho bude jazykový génius, alebo bude rozprávať ako Babiš.
 • Italská pobřežní stráž zachytila od čtvrtka do neděle u libyjského pobřeží na šest tisíc migrantů. Co dělá doprdele italská pobřežní stráž u libyjských břehů?
 • Nabídka místa Šlachtovi u Celní správy bez výběrového řízení. Není to trafika?
 • Šlachta u celní správy? To dává smysl. Tam bude mít šanci zabavit daleko víc kabelek.
 • Naďa Savčenková opět drží hladovku.Požaduje,aby se mezinárodní společenství zasadilo o propuštění zajatců na Donbase.  Chudera to asi zase přibere jak minule

A něco veselého: Evropa se hroutí, křesťané jsou druh na vybíjení před televizními kamerami - a hle.  Náš, brněnský biskup, nástupce apoštolů (Vojtěch, vpravo), se právě infantilně raduje v Krakově!
 

Ten komunista, co nyní dělá papeže, vzkázal opět všem Polákům, že mají být k migrantům milosrdní. Předtím ovšem říkal, že svět je ve válce, protože není mír. Když tak po papa Wojtylovi a PapaRazzim koukám na papa Franciho, mám dojem, že se na vatikánský stolec vetřel emisar šejtánův v rouše kajícníka a vede katolickou církev vstříc konečné porážce od zastánců odvěkého bludu Mohammedova

A fór na konec: Honza, jako správný křesťan,  má v předvečer své svatby starost,  jak pozná, že je jeho nastávající ještě poctivá.  Tak to probírá se svým kamarádem:  "Víš, Franto, ona sice říká, že je panna,  ale člověk nikdy neví...".
 Ale to při svatební noci lehko zjistíš, na to stačí jen lopata a trochu červený a zelený barvy!
"Co je to prosím Tě za blbost?
Žádná blbost.
Nabarvi si jedno varle na červeno a druhý na zeleno.
Když se v ložnici svlíkneš a ona Ti řekne, že tak barevný vejce ještě neviděla,  tak ji můžeš rovnou fláknout tou lopatou.....

A to je dneska všecko.

Autor: Petr Paulczynski | úterý 2.8.2016 19:57 | karma článku: 46,60 | přečteno: 10791x
 • Další články autora

Petr Paulczynski

Hlody středeční 9/8 aneb miluji naše média

Dnes si v úvodníku oddychneme od politiky ( i když ne úplně) a koukneme do Ria které hýbe světem. Na této olympiádě se totiž objevuje vliv multikultury.

9.8.2016 v 20:53 | Karma: 46,76 | Přečteno: 13460x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 26/7 aneb miluji naše média

Zase si nemůžu prázdninově dáchnout a vysadit. Protože Turecko, vraždící monstra co nejsou teroristi jak se dozvídáme, dnes dokonce zamordovali kněze.

26.7.2016 v 15:15 | Karma: 45,51 | Přečteno: 6903x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 19/7 aneb miluji naše média

Původně jsem si chtěl dát prázdninový oraz a dnes pauzírovat. Pak jsem zjistil, že OVM mají letní výpadek a že se tudíž nebude vědět o čem se má tento týden mluvit, tak jsem sáhl po klávesnici a pár bodů sesmolil.

19.7.2016 v 15:02 | Karma: 46,56 | Přečteno: 9196x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 12/7 aneb miluji naše média

Dnes začneme něčím čistě brněnským, protože internetem hýbe video v němž se náměstek primátora nechal bičovat dominou přičemž mumlal „I want more,“ tedy: chci víc.

12.7.2016 v 13:14 | Karma: 46,00 | Přečteno: 9462x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 6/7 aneb miluji naše média

Milí čtenáři. Dnes si na úvod povíme v den výročí upálení Mistra Jana o jiném církevním hodnostáři, který školí národ v souladu se zadáním pánů z NWO.

6.7.2016 v 18:37 | Karma: 46,17 | Přečteno: 9303x | Diskuse | Společnost
 • Nejčtenější

Francouzský volební šok. Vyhrála levicová koalice, Le Penová je až třetí

7. července 2024  14:25,  aktualizováno  8.7 6:05

Druhé kolo předčasných parlamentních voleb ve Francii překvapivě ovládla levicová Nová lidová...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  7:30

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

Spadlý strom v Praze zranil dva lidi. Bouřky v Česku komplikovaly dopravu

6. července 2024  11:58,  aktualizováno  22:56

Silné bouřky, které v sobotu večer přecházely přes Česko, za sebou zanechaly mnoho škod, potíže v...

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

Vraťte se domů! Barceloňané stříkali vodu na turisty, ti opouštěli restaurace

8. července 2024  9:51

Zatímco turisté obědvali nebo se jinak občerstvovali v centru Barcelony, téměř tři tisíce místních...

Selhala ochranka? Tragédie byla blízko, střelce od Trumpa dělily desítky metrů

14. července 2024  9:58,  aktualizováno  12:54

Atentátník, který se pokusil zastřelit exprezidenta Donalda Trumpa, se podle tajných služeb dostal...

Střelili ho? Právě se stal prezidentem. Jak svědci prožívali atentát na Trumpa

14. července 2024  12:51

Když se ozvaly na volebním shromáždění exprezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii výstřely, nastal...

Po deštích opět horko. Na začátku týdne se vrátí tropické třicítky

14. července 2024  12:10

Přímý přenos V neděli jsou stále ještě zvýšené toky některých řek po vydatných deštích, ale už na začátku nového...

Přežili Roosevelt, Reagan a Trump. Atentátníci zabili čtyři prezidenty USA

14. července 2024  11:48

Co mají společného Abraham Lincoln, James A. Garfield, William McKinley a John Fitzgerald Kennedy?...

Každý pátý člověk na planetě řeší neplodnost. V Čechách to může být i 15 %
Každý pátý člověk na planetě řeší neplodnost. V Čechách to může být i 15 %

O někoho se opřít a nebýt v tom sama… To byl hlavní impuls, proč Anna Sedláková a Karolína Krejčová založily projekt Indiánky. Obě dvě slyšely ve...

 • Počet článků 1307
 • Celková karma 0
 • Průměrná čtenost 3084x
Postřehy z politiky a života.